121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • bexinho
    #70982
    Ha valakit esetleg érdekel a Witcher 3, most nagyon akciós a PS store-ban. PS Plus-szal 5.394 Ft
  • ppista
    #70981
    Ez pazar. Amelyik ismerősöm játszott vele, mind azt mondja, hogy tele van elképesztő programhibákkal mind a mai napig.
  • TomStorm
    #70980
    :D
  • Tikal #70979
    A Just Cause az ilyen:

  • Moby
    #70978
    Szerintem ne várj vele. Most csatlakozz be a hive mindba. Kitudja mikor jön a következő exkluzív megint.
  • arty
    #70977
    megpróbálom dekódolni ezt 2017-re:

    - szép = szaggat
    - nagy = üres
    - a fejlődés, meg gyüjthető szarok szerintem nem extrán túlbonyolitottak, de hozzák a normát = grind & craft, több grind, több craft
    - hosszú = túlnyújtott
    - tartalmas = 300 gyűjthető basz, 250 activity, fényképezz le ezer mókus trófea

    ;)))
  • Tatyla
    #70976
    Igazából a Horizon szép és jó volt csak nem kellett hozzá egy hét se hogy platina legyen, ráadásul day one kivettem egy nap szabit na ez hiba volt, több ilyen nem lesz
  • arty
    #70975
    nemnem, hétvégén FUSE-t nyomom és utána még minimum 2-3 csőjátékot :D
    helyre kell billenteni az egyensúlyt!

    hogy utána mi lesz, azt még nem tudom, de most tényleg hajlok egy próbakörre (lemezen).
    majd. maaaaaajd.
  • Tatyla
    #70974
    Ezt én se értem, nekem is csak akkor van rest módban ha letöltés megy
  • Bandicoot
    #70973
    El nem tudom képzelni hacsak nincs letöltés minek erőltetitek a rest módot. Hogy pár másodperccel gyorsabban álljon a rendszer? Minek?
    Switchnél sem értem minek kellett a power offot eldugni.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.09. 08:00:21
  • Ulthane
    #70972
    Pros rest mód, továbbra is gázos. Nem fut játék a háttérben, tegnap reggel direkt úgy hagytam, este beléptem a lakásba, ahogy beléptem, egyből meghallottam a zzzzzbúúúúúú hangot.



    Egy dolgot tudok tenni, mindig kikapcsolom rendesen a konzolt a jövőben.

    Sony, most komolyan?
  • Ulthane
    #70971
    Moby mindig picsog, mint egy fürdőskurva. Már megszokhattad volna. Ezt csinálta a PS4-gyel, a Bloodborne-nal, a Pro-val, pokolba kívánta mindent, ilyen szar, olyan szar, amolyan szar, aztán csak lett vagy 5 db PS4-e, kiplatinázta a BB-t, aztán azóta csodálja a Pró-t is.

    Nézd el neki, labilis személyiség!
  • darkSectorxxx #70970
    Akkor nem volt szar, akik nem játszottak a játékkal. :D
  • Bandicoot
    #70969
    Nincs az túlfújva. Emlékszel még én mondtam neked hogy próbáld késöbb a Horizont mert nincs vele baj szuper. Rossz passzban vagy. Gyakorlatilag mióta bekapcsoltam a Zeldát nincs kedvem elővenni a Horizont. Hiába a látvány és a hangulat. Egész egyszerűen egybites fapad a gameplaymehanika és sandbox világ a Zeldához képest, olyan magasra tette a mércét.
    (Félreértés ne essék jó a Horizon csak egy ilyen jól összerakott cucc mellett durván kijön minden gyengesége)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.09. 07:18:22
  • Maxyka
    #70968
    De létezik szar játék, ettől függetlenül,
    ez csak annyit bizonyít hogy mindennek megvan a tábora minőségtöl függetlenül. :) Emlékszem volt anno pc n egy orosz mmo (übergagyi wow másolat volt de durván le copyzták és durván nívótlan szar volt...) és azt is játszotta több ezer ember. Szóval...
  • darkSectorxxx #70967
    Szar játék nem létezik, csak olyan ami keveseknek tetszik. :D
  • Maxyka
    #70966
    Ha netalántán szarra sikerül a mass effect, a cím iránti elfogultság elviszi majd a hátán.
  • Moby
    #70965
    Félek ezen a viccen nem fogunk együtt kacagni.



    Eszembe sincs day1 megvenni. Majd uborkaszezon közepén bőven ráér. Addig tesztelgessétek. :)
  • darkSectorxxx #70964
    Vigyázz mit kívánsz, mert nem biztos hogy, akkor is egymásnak ellentmondó véleménynel lesztek.
  • Evoluti0N
    #70963
    Alig várom, h lejátszd ugyanezt majd a MEA megjelenése után, amit itt napok óta a Horizonnal kapcsolatban művelsz. Vicces lesz.
  • darkSectorxxx #70962
    Nem tudom milyen a Syndicate, nem tudom milyen a Watch Dogs, nem tudom milyen a Just Cause, de hogy amiket írtak azok igazak, azt garantálom.

    - szép
    - nagy
    - irányítás, combat jó nagyon kézbesimuló, kivéve szerintem azt amikor néhány helyen a kamerát forgatni kell menekülés közben hogy láss valamit és éppen be vagy keritve egy kisebb területre, de ez csak eddig 1x fordult elő
    - a fejlődés, meg gyüjthető szarok szerintem nem extrán túlbonyolitottak, de hozzák a normát
    - hosszú
    - tartalmas

    (bár csodát ne várj, ez egy "tomb raider akciójáték", csak nagyobb a játszótered és rpg-hez mérten vannak küldetések)

    itt 1 kérdés van, befogadja-e a gyomrod ezt a világot és ezt a stílust, ha igen akkor vedd meg, ha kicsit is bizonytalankodsz akkor hagyd inkább, mert akkor nem leszel el sokáig vele.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.08. 23:03:58
  • Moby
    #70961
    >ez a tuti sandbox

    Ez a tuti sandbox. Sosem volt még ennyire sand egy box sem. Vedd csak megfele. JÓ LESZ!



  • arty
    #70960
    "kösz"

    folyamatosan örlődök a tesztek, beszámolóitok, képek, saját prekoncepcióim közt, miszerint "kell-e nekem MÉGEGY openworld...."
    az elmúlt időszakban:
    - asscreed syndicate, mercenaries, watch dogs 1, watch dogs 2, just cause 3+dlck, wildlands closed/open betába sok óra...
    "kicsit" sok volt a "szabadság" :))

    hajlottam rá, hogy a hzd-t skippelem... erre egy hete folyamatosan ajnározza mindenki, mindenhol, hogy ez nem olyan, ez a tuti sandbox.. és mellé tényleg mocsok jól néz ki, nem is fut rosszul... hátööö... nem könnyű :D
  • Moby
    #70959
    Hát ez jól hangzik...
  • gibson9
    #70958
    Horizon után elég kopár és lelketlen ez a mass effect openworld. De közben várom én is nagyon, de úgy érzem pont a horizon miatt nem fogom már annyira élvezni.
  • Newfronter
    #70957
    Jah, nekem is cserélték Hireltech-ben a ps4 pro mellé járó kontrollert mostanában, annak is minden baja volt. Hátha a csere az jobb lesz...
  • Moby
    #70956
    Ja igen: és röpke egy hét alatt sikerült kicserélni a szétkúródott kontrollerem. Hállelúja.
  • TBTPumpa
    #70955
    Köszi!

  • darkSectorxxx #70954
    Dark Souls III - The Ringed City

    Várós!

  • arty
    #70953
    na, mondjuk ez eszembe se jutott! de az eredményről majd a leáldban, itt má eddig is offoltunk ;)
  • arty
    #70952
    én megértem*: a wd2ben nyomsz egy négyzetet és ottvagy, ahol
    de ha mégse: ótóval a "kis" városban seperc és odamész
    esetleg motorral!

    érdekes lenne 1-1 sandbox esetén olyan adat, hogy a 40-60-80-200 órából menny telt el a tökértelmetlen A->B sétával.... érted... S-É-T-A. lassú, frusztráló gyaloglás, amikor akár PERCEKIG nem történik semmi. pláne élvezet, amikor egy kib*szott hegygerincet kell esetleg megkerülni, mert rossz oldalról érkeztél :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    * és nemazér' mert nekem is platina lett a napokban :)
  • Moby
    #70951
    Arra még sort fogok keríteni. Hála a freesyncnek, már van belőle futtatásra érdemes verzióm. Kicsit sokat kellett várni rá, de megvan.
  • Moby
    #70950
    Ha az én rossz passzom a HZD véleményemen alapul, akkor rendezzük előre a meccset: sosem leszek jó passzban. Legalábbis ahhoz nem, hogy tetsszen a játék. Na nem mondom, egy lobotómia, esetleg elektrosokk kezelés után menne a nyálcsorgatás rá, de nagyjából ennyi az esélyünk a köz által kívánt "passzom" elérésére :DD
  • Kandurex
    #70949
    Ezeknek egy új kotort kellett volna lerakni. Az igazán baszógép lett volna. Ez se lehet rossz....csak nincsennek egy szinten.
  • arty
    #70948
    oké, de akkor a mafia3 mellé vedd a digit polcra, hogy jól mutassanak együtt
  • TDC Geronimo
    #70947
    Nem, nem fújjuk túl egy cseppet sem. Majd ha egyszer közelébe kerülsz rájössz, ha épp nem leszel rossz passzban :D
  • Moby
    #70946
    Nemtudom mire megyek a lemezzel pécén, de ha nincs otthon elég bögre alátét, tudok ettől használhatóbb darabot is vinni!
  • arty
    #70945
    VAAAAST WORLDS!!!!!444

    ... szerintem lemezesen vedd ;)
  • Moby
    #70944
    Érzésre azt is picit túlfújjátok :) De ja. A 8 bites szimulációban látottak sokat elmondanak.
  • TDC Geronimo
    #70943
    Mondjuk a küldetések azt mondták kisebb kontrollált környezetben lesznek, mint régebbi részekben. Az egy kicsit megnyugtató. Zeldas open world után minden olyan picsafüst