121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #71022
    Ne etesd a trollt pls :D
  • samsung123
    #71021
    Nyugi, csak azok a vérpécések támadtak be, akik valójában az össz. játékidejük 80%-át konzolon tolják és frusztrálja őket, hogy ehhez képest 4x többet költöttek PC-re. Biztos a 20% maradék minőségibb játékidő lehet
  • darkSectorxxx #71020
    Ha valakinek kell valamire Horizon banner:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.10. 00:23:50
  • Maxyka
    #71019
    Bár ez is hülye kérdés a részemről mert a második opció adja az elsőt. De gondoltam én is versenybe szállok brainless díjért.
  • Maxyka
    #71018
    Most akoor konzol hater vagy, vagy csak pc fan? Mostmár nem tudom eldönteni.
  • Moby
    #71017
    >Nem szabad azért ennyire lenézni a PC-t

    BETONKEMÉNY :D
    Toljátok még konzoparasztok!
    MÉG!


  • darkSectorxxx #71016
    Sorry, most télleg rosszul fogalmaztam.
    Nem lenézed, helyesbítek, hanem kicsit sarkallatosan fogalmaztad meg azt, ami szíved joga, csak ugye lehet más roonértelmű szavakkal lehetne szebben kifejezni a mondanivaód lényegét. :)

    Mármint nekem aztán semmi bajom, csak kár ezekbe a vs témákba belemenni, hacsak nem érdekességképpen viszonyítjuk össze őket. :)
  • ppista
    #71015
    Akkor keress valami más relaxáló szert. :)
  • ppista
    #71014
    Soha nem néztem le a pécét, egy pár évig én is aktivan használtam. Viszont van egy véleményem róla, még ha az nem is vág egybe mindenkiével. Játékokat viszont csak konzolon tolok, és ezen nem szándézok változtatni.
  • darkSectorxxx #71013
    Nem szabad azért ennyire lenézni a PC-t, viszont a személyes sértegetés veled szemben sem fer....nem szabad összevitázni ilyen jelentéktelen dolgokon, az élet ettől sokkal értékesebb és az ember ideje is.
  • Moby
    #71012
    Én biztosan nem fogom meginni senki elől a napi adag mérgét :)
  • Bandicoot
    #71011
    Elég fals tapasztalat.
    Köszi a pc jól van a konzolom mellett immár 5 éves és akkora szopás volt hogy idáig 3-4 alkalommal költöttem rá, azt is mert maximalista vagyok - vga csere. Az első VGA-val (az alapgépel) a mai napig tolhatnám legalább ps4 minőségben a játékokat - csak nekem pc-n ez nem elég ha ki lehet hozni többet miért ne.
    És nem,nem volt félmillió sem túlárazott az alapgép. Ahogy a dolgok pedig haladnak a VGA cserélgetés továbbra is elég lesz még a következő genben sem fogok máshoz nyúlni. 2-3 évente ráköltök cirka +50ezret és cserébe van egy Pro-nál is jóóóval erősebb gépem. Jót szoptam a túlárazott szopótengerbe (nem)...
    Az ilyen "szar portok" (évente talán 1-1 de semmi extra olyan főleg nem mint a batman ami amúgy ps4 minőségben tolható volt így is), driver kínok és egyéb meséket meg hagyjuk.

    Sőt inkább ne is menjünk bele mert sem a topik nem megfelelő sem az hogy kiderüljön hogy egy újabb user error / amatőr felhasználó.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.09. 19:55:22
  • LBandi77
    #71010
    Az itt már kevés,inkább 1 üveg kéne minimum.
  • Evoluti0N
    #71009
    Bajok vannak itt.
  • ppista
    #71008
    Egy jó alvás segiteni fog. Elötte azért igyál egy felest is. Tapasztalat.
  • Jinchuu
    #71007
    Igen, exFAT kezeli.
  • Moby
    #71006
    Honnan tudhatná az agyhalott konzoloid üszkösparaszt, hogy hol tart a pécévilág? Beleolvasott az óderwődbe? Ott mondták a hangok?
    Felfogni is képtelen lenne! HE! Nem bírja értelmezni! Az egyik bitjét lefoglalják az exkluzív fosokkal, a másikat meg a hype a következőre! Há mi maradna az információk feldolgozására?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.09. 19:00:31
  • TBTPumpa
    #71005
  • ppista
    #71004
    De hát mindig is erröl szólt a pöcé világ. Fejlesztök és hardvergyártók kéz a kézben tolják le a gusztustalanul túlárazott alkatrészeket a megvezetett játékosok torkán, akik minden évben repetát kérnek. No nem azért mert izlik nekik, hanem mert imádnak szopni.
    Nekem is vannak perverz szokásaim, de hála Istennek, ez nem tartozik közé.
  • Totti5
    #71003
    Úgy volt hogy tavaly megjelnik. Még csak béta? -.-

    Tolják ide ha merik, had lássam.
  • darkSectorxxx #71002
    Kezd kikupálódni ez a foskonzol és százéves fícsörökkel gazdagodni néha....

  • Bandicoot
    #71001
    Milyen meglepő hogy egy gtx 1060 (ami messze nem highend,csak középkategória teteje) nem elég a 4k-hoz de még csak az 1080p / fix 60 fps-hez sem (ez ÁLLÍTÓLAG)... Ja...Nem.
  • darkSectorxxx #71000
    Huh hát ez a Nonification faszságot most jól összekúrták, semmi régi cucc nem törölhető belőle, ami esetleg neked már nem fontos, a kiválasztás jó ötlet, de hogy visszamenőleg nem lehet kitisztítani az állati jó mondhatom...:(
  • Moby
    #70999
    Ja, ez hűdenagyonérdekes. Sőt. Izgalmas!
    Gondolom izgulsz, hogy a moslékodon vajon meglesz-e a kettő frém. Per hét.
  • darkSectorxxx #70998
    GT Sports zárt beta, aki még nem jelentkezett rá!
  • darkSectorxxx #70997
    Holnapra kérem. :)
  • TBTPumpa
    #70996
    Áhh grűsz gott:
  • darkSectorxxx #70995
    Ja sorry, ez érdekes lesz, ha ez igaz. :D
    Bár nem tudom az EA támogatási oldala milyen forrás....
  • Maxyka
    #70994
    vó'tma' #70986
  • Moby
    #70993
    Szakemberek.
  • darkSectorxxx #70992
    Andromeda-nak pc-n elég izmos gép kell ha ez mind így igaz....
  • darkSectorxxx #70991
    Az is tud 2GB felett? mert ezeket nem vágom nagyon, a Xbox az tutira nem tudott 2GB felett, mert azt probáltam.
  • darkSectorxxx #70990
    Nekem sajnos nem eladható, digitális formában van meg. :)
  • Maxyka
    #70989
    megveszem dark i tól :D
  • Jinchuu
    #70988
    Ha exFAT-ra formázod simán mehet rá a nagy file is és nincs gond.
  • n000rbi
    #70987
    Nézz szét jatekaim.hu-n ;)
  • Maxyka
    #70986
    MEA: Az EA támogatási oldalán azt írják, egy Core i7-4790-nel, 16 GB RAM-mal és egy GTX 1060-nal szerelt masina kell ahhoz, hogy High szinten fusson a játék, viszont a BioWare-nél ez 1080p-t és 30 fps-t jelent, nem pedig a PC-s sztenderdnek számító 60 fps-t. Ennek tudatában felmerül a kérdés, hogy milyen PC-n fut a játék 60-nal, és mi kell ahhoz, hogy a 4K is meglegyen.

    Imádom ezeket a gs híreket.
  • Maxyka
    #70985
    honnan?
  • arty
    #70984
    igen, ez tényleg ilyen volt - szerencsére gémbréking bugba nem futottam bele, de volt jópár restartom nekem is :(
  • Tatyla
    #70983
    Nioht behúztam 8500-ért letöltő kód formájában