121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #71062
    Nécsak, találtam videjókat.



  • SlickAdam
    #71061
    tottus wiiU-n tolja es szinten el van ajulva
  • n000rbi
    #71060
    Igaz
  • Kandurex
    #71059
  • Kandurex
    #71058
    És? Ez mióta probléma?
  • n000rbi
    #71057
    FingotoksincsTM.
  • Moby
    #71056
    Ja. Tiszta olyan, mint amikor megveszik a VR-t az emberek!
  • Moby
    #71055
    Az ára a legkisebb probléma. Persze van, akinek a fillérbaszás már genetikailag betüremkedik a szórakozásába meg a a hobbijába is, és a túlárazott akármik a bajai meg a játékárak. Lépjünk ezen át, mégsem a munkásszálló talponállójában kéne megbeszélni ezeket.
  • Kandurex
    #71054
    Vagy csak megy az önigazolása a 120+ db ezresnek...
  • TBTPumpa
    #71053
    Pedig szegény Aloy már van a soproni Konzolvilágban 14 000 forintért (lemezes, alapkiadás, használt).
  • TDC Geronimo
    #71052
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Konkrétan kettéhugyozza gameplayben és gameplay mechnikában az összes létező játékot. Amiről azt gondolod meg lehet csinálni logikusan azt itt meg is tudod. Eszméletlen részletekre figyeltek oda, nagyon jó a játék fizikai rendszere, eszméletlen a felfedezés élménye. Aki nem játszik vele elképzelni se tudja. Én se értettem miért írják reviewk, hogy speciális játék, egészen addig amíg nem játszotta vele
  • Kandurex
    #71051
    "mivel már KIFIZETTED, eladni NEM TUDOD...."

    ez a kedvencem... ...és még tapsolnak is hozzá, meg veszik online...fúj!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.10. 14:13:22
  • Evoluti0N
    #71050
    Több. Változatosabb. Több minden van benne, sokkal több aprólékosabb, részletesebb dologra figyeltek.
  • arty
    #71049
    random_mob_1, random_mob_2, acitivity_type_a, activity_type_b ? ;)
    és mivel 4 óra volt a más számára 40 perc, nem mondhatod, hogy ezeket nem kötelező csinálni, mert te valamiért megtetted. miért? mivel telt az a 4 óra?

    mivel tudom h te nem nyomod a hzd-t, hasonlítsd más "PS4" sandboxhoz - miben akkora hűdeszipiszupiság konkrétan a ZELDA sandboxa?
    legjobb lenne az én "kiskedvencemhez" mérni - miben más, mint a wd2?
  • arty
    #71048
    de MIBEN más, mint a HZD?

    moby: mivel már KIFIZETTED, eladni NEM TUDOD... persze csendben is hagyhattad volna elmúlni, de olyan hangos az éjenzés (itt) (is), hogy nem csodálom, h nem bírtad ki szó nélkül :)
  • Totti5
    #71047
    Néztem hogy yutuber hogy nyomja le az első perceket. Nekem 4 óra volt, neki 40 perc. Lehet hogy ők sétálnak, de én sétálok látok és felfedezek minden apróságot amivel tele van a világ és dobálja az arcomba folyamatosan.
  • TDC Geronimo
    #71046
    "dögunalom sétaszim"

    ohoh fogalmad sincsen :)
  • Moby
    #71045
    >ZABÁLD vagy FRUSZTRÁLÓDJ!

    Ennyi?
    Szupcsi alternatívák!
  • arty
    #71044
    azé nem hiszem, hogy a !-ig a zerodawn juttatott ;)
    picit tényleg kilógott a frusztráció a hzd mögül... de MEGÉRDEMLED. digit preorder. ZABÁLD vagy FRUSZTRÁLÓDJ!
  • arty
    #71043
    nintendoexklu > sonyexklu?
    utóbbit tul sokan szeretik/játszák, nem elég hipszter?

    tényleg érdekel, miben más a zelda. videókból NEM jön le.
    dögunalom sétaszim, mint minden openworld, ahol nem lehet kocsiba pattanni ;)))
  • TDC Geronimo
    #71042
    A DA:I is jó volt. Utólag persze szidnak mindent, GAFon is lehordják a sárga földig, de arra nem emlékeznek, hogy GOTY volt a fórumon megjelenés évében LOL.
  • TBTPumpa
    #71041
    Én sem általánosítok, ám nagyon rég találkoztam már igazán jó EA (és BioWare) alkotással.
    Remélhetőleg az Andromeda kellemes lesz, bár eddig, amit láttam belőle, nem igazán győzött meg. Így még nem is rendeltem elő.
  • TDC Geronimo
    #71040
    Én nem általánosítok, mint az okos internet. UBi akkor szar! EA akkor szar! Nem, nem azok
  • TBTPumpa
    #71039
    " Remélem ME nem erre a sorsra jut "

    EA játékról beszélünk, úgyhogy dehogynem. :D
  • TDC Geronimo
    #71038
    Horizon lehet nekem is olyan státuszba kerül, hogy majd egyszer letolom. zelda után egyszerűen nem tudok visszamenni anélkül, hogy ne unnám magam :(

    Remélem ME nem erre a sorsra jut
  • LBandi77
    #71037
    USA után 1 héttel lesz az EU.
  • Moby
    #71036
    Sok mindenre képes, erre még az sem. Nem, nem csúszott le a soron következő ótvarexklzív, válaszul ledobott a hivemind, annak vannak ilyen mellékhatásai :(
    Mindegy, most már nem állunk meg, begyűjtök minden érdemrendet, ami elfér a fejlécen :D
  • SlickAdam
    #71035
    de szep szines lettel Mob! :D mit tesz a 7700K :D
  • arty
    #71034
    usa accal is bepróbálkoztam :))
  • Moby
    #71033
    Ha a gitár a probléma, akkor kiváltható egy kevésbé muzikális verzióval is. Ez könnyebben tanulható :)



  • Moby
    #71032
    Játszd el egy szál gitáron a "konzolparasztok ne sírjatok!" című örökzöldet. Darksector ablaka alatt, pontban éjfélkor. Na ez még nem biztos hogy elegendő a sikerhez, de ha ha fel is veszed a telefonoddal, és betolod ide, akkor garantált!
  • Totti5
    #71031
    GT Sport Béta USA-ban lez, valamikor majd lesz EUban is. Csak mert fontosak vagyunk nekik!
  • Kandurex
    #71030
    [röhög]
  • Tatyla
    #71029
    n000rbi is írta jatekaim.hu
  • LBandi77
    #71028
    Vigyázz vele mert lehet hogy 2-3 óra után törlés lesz, de ha mégsem akkor nem tudod letenni.ez nem souls-born.
  • arty
    #71027
    küldj el a kurva anyámba, de h ontopik legyen még tedd hozzá, hogy "te kis péesnégyes buzgár"! :D

    szívesen!
  • Ulthane
    #71026
    Moby, annyira tetszik az a két kis piros kitűzöd a sárgák mellett. Mit kell tennem, hogy nekem is legyen olyan?
  • n000rbi
    #71025
    Mondom, hogy jatekaim.hu, olvassál is ;)
  • Ulthane
    #71024
    Elárulod, hol? Engem is érdekelne.
  • Moby
    #71023
    Bentvagy! :D