121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #71102
    Sárga vontatókötéllel átfonva persze....
  • Totti5
    #71101
    Ha talál egy eltérő színű, kialakított kiállást akkor az simán menni fog.
  • darkSectorxxx #71100
    Ha felugrik, akkor is korbácsold meg lécci. :D
  • Akra
    #71099
    Komolyan mondom kiviszlek egy sziklás területre és ugráltatni foglak. De ha nem fogsz tudni felugrani kapaszkodás nélkül, korbáccsal csapkodlak majd.
  • balee4
    #71098
    Mekkora játék ez a Nier Automata...
  • Moby
    #71097
    Jaja. A frém miatt van telkúrva az egész nagyonopen világ láthatatlan barrierek tonnáival, aminek hatására egy térdigérő sziklára nem tudsz felugrani, ha nem fosot oda a waypoint hasmenéses madara a kő szélére. A feltudnál, összeomlana a frém.
    A frém miatt van minden. Meg a grafika miatt. Ha ötnél több állatfaj lenne az évjátékában, le kellett volna butítani. Nem bírta volna a texturákat a moci. Sajnos :(
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.10. 19:47:48
  • Akra
    #71096
    Aranyos ez a megjelenítés. Piaci rajzfilm vagy inkább régi mesefilmekre tudnám hasonlítani. Mikor még a csattogós lepkét toltam az utcán.
  • Akra
    #71095
    Biztosan lesz folytatása. Én egy new game+- nak is örülnék :)
  • TBTPumpa
    #71094
    Ahhoz képest, hogy ez az első ilyen játékuk (a Killzone sorozat után), szuper lett. Nem tökéletes, de számomra nagyon élvezetes. Remélem lesz második rész, ha nem is PS4 rendszeren.
  • Totti5
    #71093
  • Akra
    #71092
    Egyértelmű,hogy a GG csapata legszebb játékot szerette volna megalkotni,így az apró részleteket skipelték. De kaptunk cserébe egy rohadt jó sci-fi történetet, kidolgozott harcrendszerrel és amit egy open world játéknak kötelezően hoznia kellett azt hozta is.
  • TDC Geronimo
    #71091
    Még egy videó a témához. Megnézed érteni fogod miről beszélünk :)

  • Moby
    #71090
    A gémsztáron. Oda nagyon eszes és vicces emberek járnak, tőlük tanulom. Ahogy a pécét is.
  • Kandurex
    #71089
    Tényleg puszisnak tűnek egy kissé
  • arty
    #71088
    totti, n000rbi - köszönöm! a leírás és a video is tanulságos, több szempontból is ;)

    most h ontopik legyek, csak a ps4esről ejtenék szót: így kiemelve elég lelombozóak a kompromisszumok, amiket nyilván a grafika és a jó frém oltárán áldoztak (meg a fejlesztési időn (és talán ingame észre se vettem volna jórészüket)... bár nemtom pár apróság, ami a másik játékban bennevolt, mennyi időbe telt volna és mennyi erőforrást evett volna. nyilván nem a fáramászásra gondolok, hanem h pl a nyílvessző eltörjön a kövön.....)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.10. 18:55:47
  • darkSectorxxx #71087
    Valóban furcsa. Kicsit mű...

    De ezt megszoktam már az RPG-kben....ezekben a beállított fixnézetes beszélgetések mindig műanyagosak, semmi élet nincs benne, én nem is szeretem.
    Nézz vissza más rpg beszélgetéseket, ugyanez előjön, a Horizonban a szemük sokkal szebben ki van dolgozva, de még ott is az üresség teng, szakad a beszélgetésről, hogy beállított jelenet, bábuk mozognak...

    A beszélgetések szerintem minden rpg gameplay részét megtörik, lehet a tartalma hasznos és érdekes, de kicsit rombolja az összképet sokszor, tekintve hogy pár szemöldök felrántáson kívül semmit nem csinálhatnak mert kimozdulnának a kamerából, nem vakarják a homlokukat, vagy túrják az orrukat, semmi, a legjobb esetben dülöngélnek jbbra- balra mint egy nyálas öngyújtós koncerten a közönség.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.10. 18:54:35
  • Evoluti0N
    #71086
    Mióta kiderült, h nem olyan lett a Horizon, mint, amit vártál, azóta úgy viselkedsz, mint egy óvodás, akinek elvették a játékát.
  • TDC Geronimo
    #71085
    Nem tudom, de bio fektethetett volna nagyobb hangsúlyt a human karakterekre. Lip synch is marha érdekes, folyamatosan csücsörítenek a karakterek és teljesen élettelenek a humanok, főleg a szemük. Annyi kritikát kaptak emiatt, de nem igazán sikerült ezen javítani.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.10. 18:45:25
  • darkSectorxxx #71084
    A sok vergődés hozza ezt elő.....

    De hogy azt sem érti miről beszélünk, az magasan ver mindent.
  • darkSectorxxx #71083
    Hát ezt kérdezem én is.
  • SlickAdam
    #71082
    zuhanymedence melysege... ezek honnan a picsabol jutnak eszedbe? :D
  • Moby
    #71081
    Nem szabad olyan összehasonlításokba belemenni, amiben kiderülne, hogy az évjátéka gyanús évjátéka valójában egy zuhanymedence mélységével bír.
    Mit nem értesz ezen?
  • Totti5
    #71080
    He? ki hasonlít mihez és mit?
  • darkSectorxxx #71079
    Pontosan egy ostoba összehasonlítás egy olyan játékkal, ami teljesen más célból és stílusra lett kihegyezve, ebben egyetértek most. :D

    Legközelebb az lesz, hogy a passziánsz-t hasonlítják a Witcher kártyajátékához.
  • Totti5
    #71078
    Zelda szakértés, nyilvén spojler nélkül nem lehet, ami kizárólag csak a mechanikai részekre vonatkozik egy pár felsorolás hogy miket is tud amitől annyira jó.
  • Moby
    #71077
    Sajnos tényleg nincs :( De a gémsztáron olvasok róla eleget!
  • Totti5
    #71076
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zelda: Breath of the Wild

    Nem tol semmit túl és nem tolja trendi módon.

    Nem fogsz látni benne nyilat ami mutatja az utat, sem vonalat amit követni kell, nem fog villogni hogy ezt fogd meg. Nem lesz direkbe megszínezett egyenformás fű hogy csak abba lehet elbújni. Nem fog a platformingál eltérő színekkel jelezni hogy azt megfoghatod, nem lesz mesterségesen kialakított "ezt foghatod meg" kiállások. Nem korátoz be és nem írja ki hogy túlmentél a kijelölt területen, fordulj vissza.

    Azt csinálsz amit akarsz, oda mész ahova akarsz. Oda mászol és úgy ahogy akarsz. Tele van fejtörőkkel, fizikai puzzlékkal. Harcokkal és felfedezésekkel. Puzzle külön misét megér, vannak képességeink amivel különféle elementális erőket lehet irányítani, fizikát használni.

    Mondok 1-2 dolgot amitől zseniális.

    - van stamina rendszer
    - figyelni kell a zajszintet, a fém / fa felszerelés is eltérő ( belénkcsaphat a villám ha kint kolbászolunk harci díszben, le kell ( lehet) venni amikor vihar van...), lopakodásnál is csattog ha rajtunk van a páncél és fegyver, ha kell le kell venni hogy ne csapjunk zajt
    - figyelni kell a hőmérsékleteket, hegyekbe felmenve fagy van, ha nincs hozzá kellő öltözék akkor sebződünk
    - esőben nem lehet rendesen mászni, mert a csúszósak a felületek
    - az AI harc közben tanul, taktikákat vált ahhoz képest hogy hogyan viszonyulsz hozzájuk, improvizál stb...
    - NPCk napszaktól, időjárástól és kinézetünktől függően reagálnak ránk
    - nincs fejlődési rendszer, kopnak a fegyverek pl nem lehet 1 tápos kardal órákig hentelni, folyamatosan új eszközöket kell keresni és használni s mindegyik más... rengeteg van belőle
    - lovaglás közben a paciknak saját egyéniségük van ( gyorsaság meg egyebeken kívül ) van amelyik kezes van amelyik a saját feje után megy és nem mindig engedelmeskedik

    - s még 1001 féle dolgot lehet sorolni, de ezekre rá kell jönni, ki kell találni, meg kell tapasztalni, ki kell próbálni... tele van, zsúfolásig. Ezek évekig ott ültek és csak programozták fel a játékba az interakciókat... elképesztő

    S minden működik. Nem áll be, nem esik szét. Folyamatosan meglep és új dolgokkal jön elő.
  • Evoluti0N
    #71075
    Tudom.
  • Samurai84
    #71074
    Nektek megy a Division trial? Valaki rá tudna nézni hogy neki a store-ból elindítja a letöltést?
  • Maxyka
    #71073
  • Evoluti0N
    #71072
    Neked orvosi kezelésre van szükséged.
  • Maxyka
    #71071
    Ne etesd a trollt, mobynak már akkor pc-je volt mikor én még meg se születtem
  • ppista
    #71070
    Ez elég relativ.
    Ha ez az elsö Zelda játékod, és be is jön, akkor valószínüleg úgy érzed, hogy ez a világ legjobb cucca. Nem is löné mellé a megállapitással, mert tényleg az. Viszont ha ez a sokadik, nekem a SNES-es ALTTP volt az elsö, akkor "csak" a világ egyik legjobbjának egy újabb része.
    Nálam a OOT volt az az érzés, mint itt most sokaknak a BOW. Az a cucc simán korszakalkotó volt majd minden téren húsz éve. Rengeteg olyan elem van benne, meg a Majora-ba is, amit most a világ Zelda szüzei linkelgetnek, youtube-on,hogy micsoda ötletek. Kurvára irigylem öket. Ha lehetne több kivánságom, simán az egyik az összes Zelda emlékem kitörlése lenne,hogy újra rácsodálkozhassak a japánok mestermüire.
  • Mozes
    #71069
    Látom nincs PC-d :) vagy ha van, akkor csak játékra használod.., de azért legalább hozzászóltál :)
  • Moby
    #71068
    >PC elött kuporogva ezt tenni

    Ennyi kiadás mellett nem fért bele egy BT vevő a pécéhez?
  • Mozes
    #71067
    Még egy dolog. Én a műszaki beállítottságomból és érdeklődésemből adódoan nagyon szeretem a PC-met upgradelni és költeni rá természetesen csak értelmes cuccokat. Folyamatosan nézegetem milyen új videókártyát fogok majd venni, ha szükséges lesz, milyen új perfifériák vannak a piacon, stb....én annak örülök, ha a hobbymra költhetem a pénzemet és mondjuk vehettem magamnak egy új csúcs videókártyát az éves bónuszomból.... mások a felesleges pénzüket másra költik én ha van egy kis szabadon elkölthető pénzem akkor a PC-met polirozgatom és esténkét örömmel könyvelem el, milyen jó kis vasam van..... de mondjuk ez lehet azért van, mert amikor gyerek voltam akkor még a Csokonai-ba jártunk Spektrum játékot illegálisan másolni vagy a PeCsa-ban a másolt floppys játékokat venni vagy cserélni, mert nem volt más lehetőség.....és ekkor arról álmodoztam, ha egyszer majd "sok" pénzem lesz, akkor veszek magamnak egy szép és eredeti dobozos játékot vagy egy 512kb bővítést az Amiga500-ba :)
    Utoljára szerkesztette: Mozes, 2017.03.10. 15:26:38
  • Mozes
    #71066
    Ezeken a konzol vs PC vitákon mindig jót nevetek :) de mondjuk lehet azért, mert szerencsére én mind a kettőt megengedhetem magamnak. Szerintem a két cucc össsze sem hasonlítható. PS4 130.000Ft-be kerül egy normális PC meg ~350.000Ft, ekkora is a különbség a két cucc között értékben, de ez nem azt jelenti, hogy a drágább a jobb. Imádok a konapén ülni és mondjuk Uncharted-t vagy Fifa-t nyomni egymás ellen a kersztfiaimmal a tv-n, sokkal jobb mint a PC elött kuporogva ezt tenni. Viszont mondjuk egy DCS:A10-et egy komoly joy settel vagy Total War Warhammert nyomni PC-n meg nem sok minden tud szintén überelni, de mondhatám akár az esti gitározásimhoz tartozó zenék válogatását (miután játszottam a Battlefield1-el egérrel és billentyűzettel egy kört), amit ugyanezen a PC-n meg tudok tenni mikozben nézem hozzá az oktatóvideókat multitask-ban. Én nagyon szeretem mind a kettőt és örülök, hogy mind a kettő ott fekszik egymás mellett a kecóban.....ár/érték arányban mind a kettővel tökéletesen meg vagyok elégedve.

    Minden annyit ér, amennyit adnak érte. 300.000Ft-ot tuti nem adtam volna egy PS4-ért, de 130.000Ft-t egyik iszonyat jó vétel és élménycsomag amit tud nyújtani mint célhardware.
  • TDC Geronimo
    #71065
    Launch trailer. zene az wtf, de a többi az


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.10. 15:12:01
  • TDC Geronimo
    #71064
    Igen az megy
  • Moby
    #71063
    Ugye nem azt akarod bizonyítani hazugságvideókkal, hogy egy gyermekjáték(sic!) felmossa a padlót az évjátéka gyanús évjátékával? A 10/10-es gigaex műremekkel? Az elmúlt 10 év legjobb scifijével?????
    MEGŐRÜLTÉL-E?????