121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #71142
  • Totti5
    #71141
    Wicsör is tele volt buggal, azt is szét lehet szedni ízekre. Hozáállás kérdése csak.
  • TDC Geronimo
    #71140
    neogafon mindent mikroszkóppal vizsgálnak. Szörnyű, ami ott megy. Mondjuk lassan itt se más a helyzet.
  • Moby
    #71139
    Sorra ugranak fejest az uncanny valleybe a játékok. De kegyetlen tempóban. Kivéve nóti. Ők átrepülik.
  • TBTPumpa
    #71138
    Neogaf-on szétszedték darabokra. Gyönyörűségek tömkelegét látni. Jó lesz ez, megy is az előrendelés, mert nem akarok kimaradni a bétatesztből! Év játéka, RDR2 és The Last of Us 2 a nyomába nem érhet! CD Projekt is jobban tenné, ha ilyen játékokat fejlesztene. Kemény 1 év alatt el is készülne és nem kellene 4 évet várni egy Vicserre vagy Szájberpánkra. GotY lenne az is!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.11. 13:27:06
  • Totti5
    #71137
    Na, ma még csak 13 helyen láttam ezt a kiizzadott képet...

    5 nap és ott lesz a TVmen a konzolomon a játék. Azt hogy csodásan néz ki nem vitás, azt hogy epikusanjó scifi hangulat szintén nem vita tárgya. Az hogy lesz benne bug, 100%.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.11. 13:23:59
  • TDC Geronimo
    #71136
    jó mondjuk ez már erősen a nitpicky része a dolgoknak. Trailert megnézed ezt észre se veszed, mert kb tizedmásodpercre látható.
  • Moby
    #71135
    Nagy rallyban lesz a HZD-vel, efelől már nincs kétség.
  • TBTPumpa
    #71134
    Év játéka lesz ez, nem vitás!

    Igazi, keményvonalas AAA minőséggel van dolgunk:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.11. 13:19:56
  • Moby
    #71133
    10 éve nem volt ezzel gond, csak közben eltelt 10 év. Mármint mindenhol máshol, náluk nem. De ami nagyobb baj, hogy a garfban viszont igen, aminek hatására akkora a gap aközött amit látok, meg ami történik, hogy egyetlen másodpercre se feledkezhess bele az eseményekbe.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.11. 13:19:56
  • TDC Geronimo
    #71132
    bioware jank. Összes játékukra ez jellemző sajnos ettől függetlenül az ME széria és a DA széria is elég jó.
  • Moby
    #71131
    A látványon kívül olyan prehisztórikus elagott szar benne minden, hogy az már fáj. A karakterek viselkedése a párbeszédek alatt, az AI a harcokban...horror. Alapjaiban pusztítja el az immerziót minden pillanatban.
  • TDC Geronimo
    #71130
    Lead desginer játszik a játékkal, de akkora balfasz hogy csak na. Csodálkozik az ember, hogy miért vannak elbaszott designeri döntések 1-1 játékban. Hát ha még a fejlesztő se tud a saját játékával játszani, akkor nem is csodálom
  • TDC Geronimo
    #71129
    A writing viszont jónak tűnik a játékban. Volt 1-2 rész ahol elmosolyogtam. Scottnak csak szerintem totálisan olyan a hangja, mint nathan drakenek?

  • TBTPumpa
    #71128
    Nincs bajom a Microsoft konzoljával, csupán biztos vagyok benne, hogy a Skorpió megjelenésekor a Sony is villantani fog valamit (legalább játékok tekintetében). Főleg az év végi/karácsonyi szezonban. Ez üzlet, semmi több.
  • Rage47
    #71127
    egyetértek

    lesz mit bepótolnom amúgy, annyi exkluzív van... Horizonban elég kiábrándít, hogy a párbeszédek unalmasak és a szájuk sokszor nem is mozog - videók alapján -, vagy alig, erre már gondolom nem volt idő.
    a Nier Automata most jobban érdekel :)
  • Totti5
    #71126
    De a másik gépre nincs játék és nem is lesz.
  • SlickAdam
    #71125
    ez nem kimondottan a PS miatt vanik. ha a masik gep lenne erösebb, ugyanez menne forditva. ez kerlekszepen humanity. az elkorcsosult idiota generacio.
  • Rage47
    #71124
    Amúgy a PS játékosok miért emlegetik mindig a konkurrens konzolok esetleges gyengeségeit a fórumokon? Ez egyfajta önigazolás, hogy jó konzolt választott? Sok helyen látom ezt akár cikkek alatt is. No offense, nem vagyok Xbox fan, most készülök PS4-et venni, csak érdekel ez a jelenség.
  • TBTPumpa
    #71123
    Ősszel jön az Uncharted The Lost Legacy, legalább is a Gameinformer szerint. Jöhet, kell valami minőségi alkotás a skorpió megjelenésére is!
  • n000rbi
    #71122
  • Moby
    #71121
    Hol tartasz a feltérképezetlen zuhanymedence feltérképezésében?
  • Ulthane
    #71120
  • Ulthane
    #71119
    Amugy tenyleg.
  • Maxyka
    #71118
    Bár még ez sem garantálja hogy helyet kap a metában. Planen kívűl máshol nem nagyon lehet használni első sorban azért mert cqb pályákról van szó. Pontok sokszor nem az épület külső részén helyezkednek el így kintről nem belátható. Másodszor pedig egy reflex sightal előbb lőnek le messziről mint te acog al. Nem baj úgy végzi mint a chanka buff.
  • TDC Geronimo
    #71117
    Igen, elég beteg
  • arty
    #71116
    mi offtopik? összevetni két exklut?

    ne őrüljünk má meg
  • Maxyka
    #71115
    Egyéb: láttad az érkező glaz buffot?
  • Maxyka
    #71114
    Minden hozzászólással egyre roszabb a helyzet :D
  • TDC Geronimo
    #71113
    Melyik a fos a 3 közül?

    offtopik az tény
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.11. 00:02:18
  • TomStorm
    #71112
    Kész káosz ami itt megy.Pc,zelda,nintendo.Ilyen fos dolgokat miért itt kell kielemezni?
    Borzasztó komolyan
  • Moby
    #71111
    Pedig ha valaminek, annak aztán igazán oda kell basznia! Ugyan egy screenshot nincs belőle, de ha valamiért meg kell döglenie az agyhalott birkoidnak, hát az legyen egy nemlétező játék!
    Igen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.10. 22:42:24
  • darkSectorxxx #71110
    Amit szerintem senki nem von kétségbe, hogy már azért is megéri a játékot 1x látni, ha a story meg a gameplay baszottul nem érdekel valakit, mert hogy egy olyan érdekes világot alkottak, amit még sci-fi filmekben is nehezen találok, láttam, az megér még annyit is hogy végigbotorkálok a mapon megszemlélve a világát a játéknak.

    Lehet a Horizon mellett mással is játszani, kiegészíteni más stílussal, mindenki azt hiszei hogy 1 játékból áll az élet és válogatni kell, muszáj....
    Holott egymást szépen kiegészítik.
    Ha nem élvezném a játékot gameplay terén akkor is olcsón megvenném és végigjártam volna, mert olyan a világa, egyedi, amit más játékban nem látni, a legtöbb játék stílusszegény, ötlettelen, csak a nagy ötlettelenség sugárzik belőle....

    5 év melója van benne, ilyet nem fogsz látni sokszor, lehet keresni utána egy másik játékot, egy puzzle játékot, ahol meg az agyadat tornásztadtod, de ezt a világot nem kapod meg más játéktól.
    Akit ez érdekel, az ezt nem kapja meg máshol. Sehol, még film sem igazán ugrik be.

    Ott az Order 1886, ami a kompromisszumai ellenére is élveztem, nem tudom azt mondani hogy megbántam hogy megvettem, mert örülök hogy részese lehettem eme kalandnak is.

    Akinek ez kevés, nem tudom érte okolni, csak tanácsolni, hogy ne vegye meg és játszon neki tetsző stílusokkal.
  • Akra
    #71109
    Kojima DS-je se lesz jó neki.
  • Moby
    #71108
    Ideje. Te minden érved kiterítetted az asztalra avval, hogy meg sem vetted!

    /de édi volt a műsor. Szívesen olvastam.
  • arty
    #71107
    Nojó, részemről Horizon témában magadra hagylak. Beleőrültél egy kicsit.
  • Moby
    #71106
    Figy, én tökre megértem*.
    A fákon mászó hangyák még PONT belefértek a CU-k utolsó pár hívásaiba, és ott sajnos lekoccolt a cucc. Kurva nagy mázli, hogy sikerült elcsípni. A többit nem. Ebből már nem tudtak engedni. Merthát totál rendben voltak a prioritások, amúgy jellemzően a currgen sony exkluzívokra Dehát ha bele lett vésve a kőbe, akkor bele lett vésve. Felmászni sajnos már nem lehet rá :D


    *
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak várjuk meg, hogy kapjak időpontot a lobotómiára

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.10. 22:02:56
  • arty
    #71105
    Még írhattál volna pár baromságot... ;)

    A frém miatt nem fodrozódik csodásan a víz.
    A frém miatt nem hajlik el a fű.
    A frém miatt nem éghet a bozót.
    A frém miatt ütsz át a hordón.
    stb.
    Nyilván idő és pénz is lett volna a megvalósítás, de emellett ezeknek erőforrásigénye is van. Izé, lett volna.
    (ami egyértelműen kőbe volt vésve, az a grafika... már az első képek óta ez a játék erőssége, abból nem engedhetett a Guerilla)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.10. 21:41:04
  • Seth
    #71104
    Én tolom már 3 napja :D
  • Evoluti0N
    #71103
    Nem jókor jelent meg sajnos. Itt se nagyon tolja senki, gondolom. Jómagam a jövő pénteki PC verzióra várok. Tegnap meglett a Horizon platina, szal most hájpolom magam ezerrel a Nierre.