121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #71182
    easy lesz ez :DD
  • darkSectorxxx #71181
    Szopásra felkészülni. 18-as karikát kitenni.... :)
  • SlickAdam
    #71180
    akinek kimaradt az elsö Nier jatek:
  • Maxyka
    #71179
    Egyéb huncutság: Töltödik a Nioh
  • darkSectorxxx #71178
    Ni-oH + Horizon?
  • TBTPumpa
    #71177
  • Maxyka
    #71176
    Hát ez az. Én is így gondolom. Ha megjelenik, végig toljátok és azt mondjátok hogy ez igen ! ez a cím felnőtt a trilogiához. De ne egy trailer alapján jelentsük már ilyet ki. Csak ez zavar.
  • Totti5
    #71175
    ?

    Mass Effect trilógia a mérce az Anrdomédának.

    Vagy most azon kell pattogni évekig hogy milyen a mimika? az szimpla technológia, vagy jó vagy nem.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.11. 16:07:27
  • Maxyka
    #71174
    Valamit mondj már akkor mi a mérce, mert hát ugye más címhez már nem lehet hasonlítani mert megsértődnek.
    Mert ahogy állítod a jó játék mindenkinek relatív. Akkor szerintem azonnal is töröljük el a jó játék fogalmát mert ez mindenkinek más. Sőt akkor már egyéb Game Awards-ok is teljesen feleslegesek akkor.
  • TDC Geronimo
    #71173
    Igaza van tottinak. Lehet itt fikázni meg kiragadni dolgokat, lip syncel egyetértek az tényleg fos, de biztos nem lesz szar játék. Amúgy meg GOTY már eldőlt március 3án
  • Totti5
    #71172
    Ugye tudod hogy a kérdésre ez nem volt válasz. Akár mondhattál volna olyat hogy hosszútávon unalmas lehet a bolygó felszínén a material kutatás... és valszeg az is lesz ha az ember túltolja, mint volt a 2. részben is a bolygószkennelés.

    Ez vicces és egyben szomorú is, hogy ilyen válasz jön. ME 1-2-3 at imádtam minden bajával együtt ( mert minden játékban akad ) mert egy nagyszerű kerek egész volt, hosszú és tartalmas kaland egy nagyszerűen felépített scifi világban érdekes fajokkal, karakterekkel, sztorikkal. Ugyan ez jön át a videókból is, vagyis több mert a harc láthatóan sokrétübb lett, a többit meg nem lehet pár percben megmutatni. Sok minden attól függ hogy az ember milyen tempóban, és milyen módon játszik vele, hisz nem egy csőben kell előre menni, hanem sok mindennel lehet foglalkozni. Ez videón mindig lutri lesz.

    Senki nem mondta hogy év játéka, de már nagyon vicces hogy mindenre ez a mérce. Felőlem lehet az 50es listában az 50. ha azt fogom a legjobban élvezni, leszarom mi van az eslő helyen, hogy kik és miért tették oda.

    Volt egy csomó videó a hetekben. Volt egy löncs tréler amiből árad a hangulat. Csütörtökön neki lehet kezdeni, már akit érdekel. Engem igen és nem a szálkát fogom keresni fogom benne, hanem a Mass Effect érzést, amit a trilóga adott előző genen. Ha meg lesznek benne olyan dolgot melyek zavaróak ki fog derülni... s akkor mi van, mi lesz? semmi.

  • Maxyka
    #71171
    Nem mintha csak trailer lenne az egyetlen videó az andromédáról de ha az alapján döntöttétek el hogy az epic meg év játéka esélyes akkor az sick! Mert egy percet nem játszott még senki vele, de nem baj, mintha fifi kutya szart volna a padlóra miután megígértük, hogy jól viselkedik.
  • darkSectorxxx #71170


    Lassan be kell vezetni a GOTM díjjat, mert lassan havonta jönnek jó játékok, vagy csak a többi fos miatt emeljük ki ezeket a szürkeségből?
    1996-os játék, amúgy, már akkor ilyenek voltak, biztos hogy csak a régi emlékek szépítenék meg a régi játékokat? Nem hinném!
  • TBTPumpa
    #71169
    GotY.
  • darkSectorxxx #71168
    <3



    Régi pálya.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.11. 14:44:33
  • Totti5
    #71167
    Te mit láttál a tréleren?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.11. 14:43:14
  • Maxyka
    #71166
    "Azt hogy csodásan néz ki nem vitás, azt hogy epikusanjó scifi hangulat szintén nem vita tárgya. "

    Néha olyan érzésem van, hogy nem ugyan azokat a videókat nézzük.
  • darkSectorxxx #71165
    Oks ez most jogos, az Xbox meg Nintendo nem tartozik ide.....
  • Bandicoot
    #71164
    Mi lenne ha az MS, Gears témákat az xbox topikban tolnátok?
  • Moby
    #71163
    Ettől az is jobb lenne, ha megállna a kép, és a fejük fölé buborékba kigépelődne a mondanivaló Ariallal :DDD
  • darkSectorxxx #71162
    És megint hangsúlyozom, hogy a Microsoft nem lényeges, sem a hardver, sem a Gears, nem követelem hogy több lóvét áldozzanak és csapjanak össze még párhuzamosan 3 részt, nem kell.
    Csak írtam, hogy miért pörög a ps4 nálam, ezért, nem a gigaflops miatt...

    Sőtt az sem érdekel, ha a Sony is abbamarad ezzel, akkor sincs gond, több lóvém marad másra és időm. De ezt már sokszor mondtam ugye.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.11. 14:03:43
  • Moby
    #71161
    Mondjuk az agyhalott atka ebből a jövőben is csak annyit fog látni, hogy a zelda gyerekjáték :DD
    Dehát ezért atka. Halott aggyal.
  • darkSectorxxx #71160
    Az hogy mikor elkezdték, és mikor lezárják elvágták 3 részre, ez kb 8 évet fog felölelni, elkezdik X1-en és a X Scorpion ér véget mikor már kiadnak más platformra, még Switch-re is 20 másik AAA címet....
    Más egyébb gond ezzel nincs.

    Nem attól félek, hogy lezárják-e, hanem hogy mikor, HL+Valve?
    Arra a kommentre, amit írtam és reagáltál, egy picit azért igen lényeges pontja. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.11. 13:59:23
  • Totti5
    #71159
    Trilógia, a 3. részben le lesz zárva. Mi a gond? nem értem.
  • Moby
    #71158
    Szerintem találnék benne :D De nem ez a lényeg. A zelda (és csomó címet tudnék mondani), ahol nagyon tudatos eszköz az absztrakció, mert a szakma egy jelentős része már rájött arra, hogy ma a technológia áll a leginkább a narratíva útjába. Hihetetlen energiákba és mégtöbb tehetségbe kerül, hogy ez ne így legyen. De van egyfajta hamis, hazug és kamu elvárás pl a sony 1.st party stúdiókkal szemben, és a nagy szoftverházakkal szemben, akik ezt egyszerűen gőgből, nemlétező technológia verseny okán szimplán ignorálják ezt. Milközben olyan, narratívában elképsztően erős művek születnek, mint pl. a life is strange - ami nekem nem is jött be, de ez más tészta, az értékeit látom - , firewatch, stbstbstb.
    Nagyon kevesen lesznek a jövőben is, akik képesek lesznek a narratívát és a realizmusba oltott technológiát egy tető alá hozni. Nótik meg CDP-k nem fognak csak úgy előugrani a bokorból.
  • darkSectorxxx #71157
    Végigvitted őket?
    Láttad te a Gears 4 lezárását a végén? Vagy bármelyik UC végét? Kizárt.

    Ez a film végén nyitva hagyom a folytatás lehetőségét, vagy képkocka vágás, az nem egy kategória.
    Első 3 Gears egy egészet adott, ez nem. Ezt érezni lehet a játékon. (legalábbis részemről)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.11. 13:56:22
  • Totti5
    #71156
    Ja, mert az UCt nem darabolták fel 4 részre. Ne őrülj meg...
  • darkSectorxxx #71155
    Viszont az hogy a Gears-nál, amiből tudják hogy sokévente tudnak csak feltolni egy részt, egy konkrét darabolást végeznek el a story-ban, na abban szerintem a Microsoft keze is benne lehet, vagy csak én rühellem a világon egyedül az ilyet?

    Telltale játékoknál még értem hogy így csinálják és hetek, néhány hónappal tolják el a részeket, de ezt egy ilyen AAA címnél, ez keményen mellbe vágott például.

    Ennek feledésében sokat segített pl a PA rendszer által kihasznált akciós ár.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.11. 13:52:54
  • Totti5
    #71154
  • TDC Geronimo
    #71153
    zeldaban nincs bug
  • darkSectorxxx #71152
    Mondod te....aki ugyanúgy fordítva is elmondható ennek. :) Nem?

    Megsúgom:
    PS exclusive-okból sem minden érdekel és tartom szuper játéknak és nem minden egyezik az izlésemmel...CSAK TÖBB, mint a másiknál....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.11. 13:45:04
  • Moby
    #71151
    Azért ehhez nem kell mikroszkóp. Te is látod.
    Nem, nem a bugokat. Az jóformán ma természetes velejárója az AAA gémingnek.
    Ez így nem oké. Te is látod. Látnod kell. Nyilván látod is. Hiába fasza és összetett a harcrészre, ha ennyire zsírbarom az AI.
    Megnézem Accessben, az alapján döntök. Az isten áldja meg őket a létezéséért.
  • Totti5
    #71150
    Ilyet senki írt.
  • Totti5
    #71149
    Neked is csak az a jó amit annak akarsz látni, a többi le van szarva, arra kitalálsz valami skatulyát amiben elhelyezed és elzárod.
  • TBTPumpa
    #71148
    Ja, fakezű banda. Csoda, hogy a Vicser 3 elindult PC-n, épphogy egyben volt az a játék is. GotY lett az is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.11. 13:39:14
  • darkSectorxxx #71147
    AAA fronton ezt tólja az Xbox, lehet itt pörögni a sok apró kis indie játékkal, ami ugyanúgy tömegével van minden platformon, meg a B kategóriás játékokkal, amit megvesz kb 50 ezer játékos. PC kánaán ebből a szempontból.

    TOTTI dárga!
    Kibaszottul nem fontos ki meg mi miatt törölték, nem érdekes hogy nem a Microsoft vagy nem a konzol hibája, én nem a konzolt meg a Microsoft-ot marasztalom el, hanem OKOT írtam, miért megy többet a PS4 egy szobában ahol van 3 plaform.

    És én ráugranék platformfüggetlen bármire, ami elnyeri izlésemet, tetszésemet....Quantum miatt megvettem az Xbox-ot, nekem ez kurvára nem téma a hardver....

    Vagy PC-n vártam pár játékot: Prey of the Gods....HOL VAN? Ja meg írták, hogy tervben van azóta konzol port?
    Ja????
    Ezekről beszélek, nem arról, hogy a Microsot egy gonosz társaság.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.11. 13:41:27
  • Totti5
    #71146
    "xbox-ra van halo, meg forza, meg forza, meg forza meg halo meg halo, meg forza....meg Gears of Wa"

    Ez még mindig oltári nagy baromság, de csak nyomjad.

    "amit TÖRÖLTEK, nehogy esetleg több választék legyen."

    Azért lett törölve, mert a Platinum nem tudta előállítani amit megígért.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.11. 13:36:42
  • Totti5
    #71145
    Azt a peccsháborút amit magával és a játékkal vívott a CDP, én sosem felejtem el. Egyedi balfaszkodás volt.
  • darkSectorxxx #71144
    Igen csakis az amivel ironizálnak a többiek. A fanboy-ság, meg erősebb hardver tudata semmi más. Nincs más oka, ha az Xbox lenne számításokat tekintve több GF, akkor az lenne jobb....
    Persze hogyne ez a többiek véleménye, most elmondom az én jelentéktelen feltevésemet, és meglátásomat, hogy az én kicsiny szobámban miért pörög többet az Playstation 4 ....

    Tudom ez semmit nem jelent és valójában sima hardver péniszhossz miatt a ps4 van a porondon, de én a világon lehet egyedül valamiért azért játszom ps4-en, mert....

    - ps4-re van a legtöbb olyan csak erre a gépre megjelent játék, ami engem érdekel, és a stílusomhoz közel áll
    - xbox-ra van halo, meg forza, meg forza, meg forza meg halo meg halo, meg forza....meg Gears of War, amiből jön 5 évente rész, ami ennek ellenére egy kibaszott befejezetlen epizód egy trilogiából, meg jön egy Tomb Raider, ami már van mindenre, meg van egy sárkányos játék, amit TÖRÖLTEK, nehogy esetleg több választék legyen.
    Igazából tartottam még a Quantum Break-re, meg ha majd jön egyszer majd Alan Wake 2.
    PC-n is amúgy sok a játék, ami sorra vándorol konzolokra, ott marad pár online játék, ami vagy érdekel valakit, vagy nem mint engem.

    Ps-re meg van AAA fronton választék szélesebb stílus palettán és ahogy a Ni-oH is, ez nem a grafikáról szól mindig.
    Ez a Ni-oH egymaga bizonyítja, hogy itt nem a csillivilliről szól ez a platform.

    Részemről a nyugati amcsi stílus sok esetben garancia, hogy valami agyonbassza a játékot. Japánok a játékokkal valamiért jobban megfognak. Ahogy sorban basszták agyon a játéksorozatokat, ahogy belefolyt az amcsi életérzés....

    Resident Evil, DMC, MGS, Final Fantasy....

    Talán mert a keleti filmeket többre értékelem, mint az amcsi filmeket, lehet azért, mert van stílusuk....

    Én nem GF számítási kapacitás miatt pörgetem itthon többet a PS4-et.
    Mast viszont nem tudom, hogy van ezzel...
    Én a játékokhoz veszek gépet és nem fordítva.

    X Scorpio-val nekem semmi nem fog változni, mert mindegy mit tud, ha nincs rá olyan stílusú játék, amire felkapnám a fekem...

    Ez az én saját okom arra, hogy miért pörög többet a ps4.
    Lehetséges, hogy több kicsién kommentel a neten, és pont azoknak a kommentjébe futottál bele? Vagy télleg mindenki más hardverpéniszhosszt méreget?

    Ki tudhatja, mi az igazság.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.11. 13:36:22
  • TDC Geronimo
    #71143
    Hajjaj, ott 1 év kellett mire rendbe rakták úgy ahogy. Persze az már el van felejtve