121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • ppista
    #71262
    Szomorú. :(
  • darkSectorxxx #71261
    Azért itt nem nagy kunszt elugrani, mert igazából a lila köpései elől kell csak hirtelen időben elugrani...azt meg megtanulhatod, mert előtte ad egy jelet, hogy nyögdécsel. :D
    Persze tudom nem elég elmondani a gyakorlatban más, de ez télleg nem olyan bonyolult boss. :) Próbálkozz kicsit, menni fog :)
  • ppista
    #71260
    Igazából a varázslatok nagyon megkönyitik a játékot, föleg a lassitás, mert annak használata agyonvágja a Nioh-ot. Ezt a készitöknek orvosolni kellene.
  • Maxyka
    #71259
    Vagy későn ugrok vagy túl korán. Kicsit más a dodge mint w bloodbornban és a darksoulsban. :D Volt olyan az első bossnál hogy átment rajtam a golyó és semmit nem sebzett aztán meg mellém dobta és instant die. :D

    @ppista varázslatokat kapsz? What? Én a skilleket is csak swordre pakoltam a többin nem láttam értelmeset :D kell a tökömnek a suriken meg a dobócsillag van elég bajom így is xd
  • Totti5
    #71258
    Mindenki kipróbálhatta ingyen. Eladták az játékélményt. Előfordul, játékok esetében.
  • Maxyka
    #71257
    Eladták a szart. Gj
  • darkSectorxxx #71256
    "PlayStation 4 játékokkal bővül a PS Now"

    Kár hogy figyelmen kívül hagyják majd hogy nekem az éppen akruális játék megvan már. :)
  • Totti5
    #71255
    Ubisoft open-world shooter Ghost Recon: Wildlands is the biggest-selling launch of the year so far.
  • darkSectorxxx #71254
    Kérdezz nyugodtan....:D

    Ehhez a boss-hoz konkrétan semmi nem kell, kézzel is elütöd, csak türelmessen kövesd azt a taktikát, amit látsz....

    Nézd mit kell csinálni:
    37:15-től!

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.13. 19:26:07
  • Totti5
    #71253
    Az már régi, 3 nap és a Mass Effect.
  • balee4
    #71252
    Az egyelőre a Zelda ;)
  • TBTPumpa
    #71251
    GotY
  • ppista
    #71250
    Utálja a villámot. Villám lándzsa magastartásban, és egy-két ütés után hátraugrani, vagy középállásban szurkálni, az leveszi a stamináját. Villámalapú védöszellem behivása is letaglózza. Ha a magic+spirit-re gyúrsz, akkor meg gyerekjáték minden boss, mert olyan varázslatokat kapsz, mint a támadás gyengités, védekezés erösités, lassitás.
  • Katalizátor
    #71249
    Baszki erről a Witcher 3-ról nem lehet lejönni!
  • Maxyka
    #71248
    Kb 49% on lehetek így emlékezetből. De ha valamivel sebez akkor megbénít és vége. Nekem ez a bajom. Minden beakaszt ezért ölnek meg a közkatonák is de ha gondoljátok este 9 után streamelhetem a szenvedésem hátha rájöttök mit rontottam el. Ruháim lilák a 40es szintű vörös kardból idézett játékosoktól szedegettem össze , kópéba vágtuk le őket. A pontjaimat úgy raktam hogy a nehézség csökkenjen a többit pedig str re raktam. Fejből úgy ennyi ugrik be hirtelen.
    Movesetekkel az a baj a játékban hogy full randomra nyomja őket így teljesen kiszámíthatatlan... :( Kópéba idézett játékosokat is azonnal megöli szóval akkor nem csak én vagyok a bré. :D vagy valahogy fel kéne tápolni magam 20szinten vagyok és kevés akkor mi a brének írja hogy 15-ös missön. Főleg hogy makkoltam egy lila kardot 150dmg -el de még így is csak karcolgatom a bosst. : mindegy este majd lehet nézni ahogy szopok :D
  • LBandi77
    #71247
    Nézd meg hogy a ruhádhoz van e elég statod.Egyébként pont ennek a csajnak tanulható a legjobban a movesetje ha megvan no damage.Vagy olcsó megoldás poison dobócucc megmérgezed aztán rohangálsz amíg meghal.
  • Tatyla
    #71246
    Nem tudom hogyan instant nem tud megölni, felszerelésed nézd át lehet túl nehéz vagy
  • Maxyka
    #71245
    Hívtam. Háromszor is , kívétel nélkül mind kinyirta ;) Amugy nekem egy kicsit máshogy sebez mint a youtube videókban dupla tripla annyit, van hogy 1100-at ami a teljes hp-m és még bénít is minden támadással amiből nem lehet kitőrni,max imádkozol hogy ne öljön meg cc alatt. Ma megpróbálom újra józanul is. :D Az első boss is szét szivatott mert randomra forog körbe van hogy egymás után háromszor és azt is úgy úszod meg ha messze állsz tőle de elugrani már nem lehet előtte , hmm érdekes. Az erősen latszik hogy ez nem olyan mint a bloodborn vagy a ds széria. Boss movesetek nincsenek átgondolva , nincs szünet a movesetek között sem. És sokszor a hitbox is érdekes hogy akkor is eltalál valami ha melléd dobja vagy melléd üt.
  • Moby
    #71244
    Nem ártana azon sem gondolkodni, hogy vajon mennyire valid az, hogy mindenki azért sír, hogy az árak egységesek legyenek, a megjelenési idők, a feltételek, egyáltalán, semmilyen módon ne tegyen különbséget egyik szolgáltató sem a nációk között, de azért lokalizálva csak legyen a játék, merthát na! Lokálpatrióták vagyunk! :D
  • TBTPumpa
    #71243
    Régi szép idők. Bezzeg ezek a mai játékok, szinte mindegyik GotY kivétel nélkül.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.13. 12:03:51
  • Totti5
    #71242
    Sosem voltunk. Azt senki ne gondolja hogy itt a nagy magyarosítások órási hasznokat hozott bárkinek is. Kiadó bevállalta, most meg már nem.
  • TBTPumpa
    #71241
    Már a harmadikba se vót! 2010 óta már nem vagyunk piac az EA számára.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.13. 11:14:17
  • AntiHero
    #71240
    Okés kösz. :)
  • Tatyla
    #71239
    Nem lesz
  • AntiHero
    #71238
    Srácok a Mass Effectbe ugye nem lesz magyar felirat?

    (mert akkor usa storen rendelem inkább elő)
  • Tatyla
    #71237
    Hívj be egy segítőt, az tényleg egy genyó boss, mondjuk még én is csak a harmadik régióban járok de eddig az meg egy másik szivatott
  • Maxyka
    #71236
    Vámpír csaj kifog rajtam kb 15. halálnál feladtam és kiléptem. Valami brutális. 2ütésből megől de van hogy egyből. Játék nem enged hibázni. Bloodborn ban és ds-ben ott volt a korrektség de itt nyomát se látom. Full random a movbeset és ember feletti reakciót igényel. Komolyan minden tiszteletem a tiéd darky hogy te végig vitted. DS3-és bloodborn nekem halál nélkül ment de itt nem tudok túljutni a 2.bosson bedig lvl40-es cuccaim vannak. és így is one hitel a vámpír nőci. full respect aki ezt a szart végig viszi. Vehettem volna ennyi erővel FF15 öt is az nem kúrna fel :D
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.13. 03:45:03
  • Maxyka
    #71235
    Bazzeg vagy én felejtettem el valamit, vagy rosszúl osztottam el a pontjaim de ez a nioh rohadtt nehéz. Ds3-on gond nélkül szaladtam át de ez... Kb minden egy ütéssel öl (mert beakaszt az ütése (idióta korai féle stunlock)) Kb 20halál után lett meg az első boss, de azt se tudom hogy amit csinál a boss teljesen random, sokszor szar a hitbox mellém üt mellém dob és az is sebez , valami katasztrófa.
  • Myselor
    #71234
    és persze meleg lesz mert az most a swag és yolo van ugye
  • Bandicoot
    #71233
    Még pár évnyi liberalizmus, az Ubisoft kezébe kerül a Mortal Kombat. És így fog kinézni Reptile...
  • Maxyka
    #71232
    mindegy gondolkozom 4ezerért behúzom hátha 1év mulva már lesz benne tartalom.

    @ Amúgy már ebben is van photo mód szóval már azt is lehet nyomkodni ha már tartalom nincs. :D
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.12. 20:12:09
  • Maxyka
    #71231
    ennek sima ps4 -en is 60 al kéne futnia
  • TBTPumpa
    #71230
    A konzol tudja a 4K-t, csak ez a fakezű és hazudozó szemét banda nem. Bitófára velük!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.12. 18:54:34
  • Totti5
    #71229
    Jól haladnak a fejlesztéssel.

    No Man's Sky on PS4 Pro delivers the 1080p60 dream
    4K@30 fps kapcsoló már nem volt meg, biztos szégyen lenne nekik, vagy a Sonynak vagy mittudomén... hihetetlen.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.12. 18:35:05
  • Maxyka
    #71228
    Valamelyik kulcsfontosságú port nem átjárható.
  • Kandurex
    #71227
    Szerintem a címe a legjobb :DDD
  • Tikal #71226
    Látom sok féle gender közül lehet választani :)
  • TDC Geronimo
    #71225
    Me karakterem

  • Tikal #71224
    mert egy fos a networking-jük... ez a nat type a legnagyobb szopatás PS-en
  • Tatyla
    #71223
    miért faild a nat type a ps4-en ha minden más rendben van?