121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #71302
    hát offline MMO nem létezik, de ez nem MMO. :D
  • darkSectorxxx #71301
  • yesname #71300
    Na ennek örülök. Legjobb TPS/FPS co-op multi a világon abban volt. Még is meg kell vegyem, akkor is ha offline MMO lesz. :D
  • TDC Geronimo
    #71299
    Ez fasza lesz, mint 3ban

  • mucsácsó
    #71298
    Szia!

    Attól függ, milyen accot regelsz majd, olyan Plus is kell hozzá. de amúgy magyart! :) Semmi értelme szórakozni a külfödiekkel, nem jössz ki olcsóbban a store-on, ráadásul USA accon trükközgetni kell feltöltőkódokkal Amazonról vagy innen-onnan, mert ott nem tudsz direktben magyar bankkártyával fizetni. (bár lehet, hogy a Paypal-lal is meg lehet oldani, ezt bevallom őszintén, nem tudom).

    Szóval jobban jársz a magyarral szerintem - esetleg regelsz még egy "másodlagos" US accot is, nyugodtan lehet több is - de Plus az magyaron legyen szvsz.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.03.14. 12:48:15
  • Csacsi
    #71297
    Sziasztok. Ma tervezek ps4-et venni. Kérdés...magyar psplust vegyek majd...vagy külföldit?
  • SlickAdam
    #71296
    nem kell
  • ppista
    #71295
    Mint a vöcsök, úgy veszem első nap. A P4 Gold-ba simán beleraktam 100+ órát, és gondolom ez sem lesz kivétel..
  • Rage47
    #71294
    kell ehhez az előző részek tapasztalata? vagy különálló részek?
  • TBTPumpa
    #71293
    Csak úgy szállingóznak a GotY címek. Ilyen jó évünk még sosem volt!
  • SlickAdam
    #71292
    Persona 5 , PSM UK 10/10
    "Whether you’re a series fan, a JRPG evangelist or a total turn-based newcomer, this is an essential play. Persona 5 is packed with stuff to do, expertly put together and exquisite to the last pixel. An unabashed masterpiece. "
  • darkSectorxxx #71291
    Az nem jó...
  • Maxyka
    #71290
  • TomStorm
    #71289
    Van Nioh Topik ám!
  • Maxyka
    #71288
    Délutános vagyok, kár érte, kiváló ügynök volt :D
  • darkSectorxxx #71287
    Részemről mehet, holnap elvileg lesz időm játszani délután 17:00 felé.

    Ha addig nem oldódik meg a dolog, nem győzöd le vagy más nem segít be. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.13. 23:23:17
  • Maxyka
    #71286
    Ahogy látom itt is vannak ilyen weapon gradek hogy miből kapja a szorzóját a fegyver. meg lehet craftolni rá mindenfélét. Mondjuk játék elején nincs erre esélyem. Darky van kedved le kópázni a vámpírszukát ? :D
  • darkSectorxxx #71285
    Ahogy haladsz előre, fő-mellékküldetések, ott kapod majd őket, nem titkos helyeken vannak, hanem simán kapod őket...ha megcsinálod mindegyik küldetést, akkor meglesz minden, kivéve az első 3-at, amit választani lehet csak. legalábbis én nem kaptam meg utólag...:)22 darab van asszem összesen.
  • Maxyka
    #71284
    Pontokat eltudom osztani újra? mikor kapok új guardian spiritet? Mert 1van és ahogy látom van vagy 20fajta amit elvileg cserélgetni lehet.
  • Totti5
    #71283
    Nagy kicseszés lesz pénzt adni neki.
  • TomStorm
    #71282
    Mindegy,ne foglalkozz vele.Te nem adtál szarért pénzt nekik.
    Majd megvesszük esetleg használtan olcsón és röhögünk Ubin egyet!
  • AntiHero
    #71281
    Már mindegy. :D
  • Ulthane
    #71280
    Hogy tuti ne legyen benne? :)
  • Totti5
    #71279
    Ez nem az.
  • Maxyka
    #71278
    Én mint division vagy destiny féleképpen képzelem el a játékot nem mint egy 50órás single-player. Lehet az a baj...
  • Totti5
    #71277
    "higy mennyien játszák majd pár hónap mulva az megint más"

    Nem tudom az mit számít, hisz ez nem egy végtelen ciklusu játék. Le lehet tudni 25 óra alatt, 50 alatt vagy 70 alatt.

    Ha eladnak belőle 6 milliót és mindenki 25 alatt letolja akkor sincs semmi, az egy órási siker a kiadónak ( ami nem lesz nyilván, mert a júzerek java sosem ér el a játékok végére )

  • Maxyka
    #71276
    Majd rábézek erre is este. Bétában még kongott az ürességtől. Ami érthető is ha már vagy 12x nagyobb a map mint divisionben. Néhéz elhinni hogy csináltak egy ekkora mappot és minden sarkon tartalom és igényesen kindolgozott pályadizájn figyel. Persze a küldetések véletlen sem repetatívok. Habár a fizika nuku és az ai segghülye, de hát valahol spórolni kell. De ha ez mind nem igaz amit leírok akkor hogy nem pályázik az év játéka díjra? Mennyien vették meg az egy dolog, higy mennyien játszák majd pár hónap mulva az megint más.
  • darkSectorxxx #71275
    Hát igen:

  • Ulthane
    #71274
    Akkor kard es dual katana lesz.

    Ehhh, szarert kellett nekem ez a jatek :(
  • Totti5
    #71273
    NieR Automata ranked first this week with 198,542 copies sales on the first week! It’s 3 times more than the original NieR sales for the first week.
  • ppista
    #71272
    Én elfogadom, de te is fogadd el, ha egy ilyen játék sikere engem szomorúvá tesz. Egy Nier-rel szemben pláne.
  • LBandi77
    #71271
    A sima kardot jobban preferálom de csak azért mert könnyű vele a pary,viszont a dual sword sokkal jobban kombózik.
  • darkSectorxxx #71270
    A fegyvereknek soha sehol nem volt semmi lényege, amelyik tetszik, azzal mehetsz nyugodtan. :)

    Lesznek boss-ok, amik a játék gyorsasága miatt, egy kész téboly lesz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.13. 20:36:25
  • Ulthane
    #71269
    Koszi! :)

    Ma elfelejttetem venni egy tegely analzsirt, de holnap mindnekepp potlom, ugy latom szuksegem lesz ra!
  • Seth
    #71268
    Tökmindegy. Arra fejlesztessz később ami jobban tetszik,az a +1 pont nem oszt nem szoroz. Amúgy kettőt kell majd választanod,szóval akkor már meg is van :D
  • Ulthane
    #71267
    Pont most kell fegyvert valasztanom. Sword vagy double sword legyen?
  • LBandi77
    #71266
    Magic nagyon hasznos, a ninja-ba is sok szuper dolog van,ha 1 kardot használsz akkor heart-ra rakj ha kusarigama akkor dex. az kell ninjázni is ha axe akkor str.illetve az íj nagyon hasznos fejlövés= instant kill.a kisebb moboknál de a nagyok is lefekszenek tőle.
  • Totti5
    #71265
    Nálam tele van élettel. Sok NPC, állatok tele random faktorral illetve rengeteg küldetés, rogyásig tartalommal. Megjelenés napjától fogva hibátlan online, amit játszva azóta is fülig ér a szánk annyira élvezetes játék. Hiánypótló.
  • Totti5
    #71264
    Az a szomorú hogy még mindig ott tartunk, hogy nem vagyunk képesek elfogadni azt hogy mások kedvelhetnek valamit amit Én, Te nem. Ez szomorú.
  • Maxyka
    #71263
    Kipróbálhatta mindenki az igaz. Pont ezért nem értem a dolgot. Játék közben nem tünt fel az embereknek hogy nincs fizika élettelen, tartalmatlan a világ, vagy tényleg ennyirr igénytelenek lettünk? :( egyedül a kópézás menti meg a játékot ami miatt az ismerőseim is megvették. Kb a no mans sky-t tudom még felhozni példaként: Jó-jó ,el lwhet vele lenni de nem azon az áron amit elkérnek érte. Tegnap három ember volt a partyban akitől a "már megbántam hogy megvettem" című mondat hangzott el de ugyebár rz már nem számit bele az eladásokba. Kiváncsi leszek pár hónap múlva mennyire lesz népszerű. Viszont jó online contentel menthető lenne a dolog.