121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #71342
    US accon csak? elvileg 2 nap szokott lenni előtöltés. Hány gb?
  • Moby
    #71341
    Én kipróbálom holnap origin accessben, aztán alapján eldöntöm mi legyen.
  • Maxyka
    #71340
    Lehet nekem még is kimarad ez a mass effect móka. Majd utólagos értékeléssel megnézem mit veszítettem :D
  • AntiHero
    #71339
    Na már tölti is a mass effectet a gép.
    Még hamar :D 5 nap 17 ora mulva indul csak.
  • n000rbi
    #71338
    Nekem aztán mindegy a mértéke, akkor is egy fos effekt.
  • Kandurex
    #71337
    Ez köszönő viszonyba sincs a Bloodborne -ba alkalmazottal...na az a
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.15. 11:14:01
  • n000rbi
    #71336
    CA
  • TDC Geronimo
    #71335
    4 ME PS4 pro kép


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.15. 00:55:31
  • TomStorm
    #71334
    Azért oda is elférne már a frissítés gépezetben.Én venném simán.Egy Elite kontrollerel+új gép+Boost Mode szoftveresen régebbi játékokhoz azért komoly lenne!
  • darkSectorxxx #71333
    ennyi...
  • TDC Geronimo
    #71332
    Jólvan megnéztem másik videót ott tökéletesen futott. Ekkora oldalak, mint gamespot és akkor kiraknak egy olyan videót, ami 20 fpsel fut kb és szaggat az egész játék. "profi" játékosoldal... EA helyébe ezeknek se adnék többet review copyt.
  • darkSectorxxx #71331
    Ja, mondtam is hogy ezzel így semmi probléma, csak azért mondtam, hogy nem velem van a baj, hogy a sok butaságot nem ismerem. :)

    De szubjektíven, magáncélra nem tiltott a hülyeség. :)
  • yesname #71330
    Sok mindent találtak még ki, aminek nincs szó szerint értelme, de a játékosok 100%-a - minusz DarkSector . tudja és érti miért mondják.
  • partizan182
    #71329
    Vot vele komoly gond? Nekem belement 100 órám ps4-en, eccer se tűnt fel hogy belassulna. Inkább amiatt kéne aggógni, hogy vajon a game hányadik dlc-jébe teszik bele a rendes befejezést. Merthogy mind a ME3, mind a DA:I esetén a varázslatos harmadik számú dlc-ig kellett várni a kerek egész sztorira.
  • darkSectorxxx #71328
    Be is baszna, ha nem lenne fix 30 .... elég nagy fail lenne. Tetves multi fps-ekkel meg nem receg, pont ezt szarnák el?
  • darkSectorxxx #71327
    Jó kérdés. :D
  • TDC Geronimo
    #71326
    Hát ahogy olvasom boxon elég komoly problémák vannak főleg combatban.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.14. 20:20:54
  • Totti5
    #71325
    3 Gb vagy 6 Gb? 30-60 vagy fix 60?

    Majd kiderül.......
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.14. 20:20:28
  • Totti5
    #71324
    Eljátszák azt amit a Dragon Age kapcsán is? inkább 1080p és kevesebb frém mint 900p szmútság?
  • darkSectorxxx #71323
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Is is...Fp. azt is mondta hogy 1060-on sem igaz a 1080p 30fps....azon is megy 60-al, szóval az nem rossz nem? :)
  • TDC Geronimo
    #71322
    frostbite motor... Azok nagyon jól futnak viszont belenéztem sima PS4es videóba, yikes... Pron remélhetőleg nem lesz gond. Mondjuk kétszer se mondom, hogy a videóval van gond, mert úgy szaggat, mintha 20 fpsel futna
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.03.14. 20:19:09
  • Totti5
    #71321
    1080Ti-n azt mondja a fejlesztő hogy suhan. Még szép...
  • darkSectorxxx #71320
    Pedig kár, PC-na múgy elég szépen muzsikál ahogy hallom.
  • Evoluti0N
    #71319
    Nagyon erős éve van a japán fejlesztőcsapatoknak.
  • Kongy
    #71318
    Na berendeltem a Mass Effectet PS4-re. Fáj a szívem, hogy nem másztörrészre, mert költözés miatt most nincs kéznél a cucc, de ha úgy adódik egyszer mindenképp végigviszem PC-n is.
  • Seth
    #71317
    Persona 5 rushed playtrough 80 óra, atyaég O_o. Annak sem mostanában állok neki
  • Moby
    #71316
    Szerintem írhatnál még róla, hogy az MMO-oban az O az online rövidítése.
  • TDC Geronimo
    #71315
    Ez mán spoileres ezt nem nézem

  • TDC Geronimo
    #71314
  • darkSectorxxx #71313
    Nekem minden jó, csak baromság, van egy hivatalos kategória, ahol léteznek átmenetek.
    Pl akció vagy rpg vagy akció-rpg....
    Ezeknek van értelme.
    Azért, mert ez 2 emgymást nem kizáró tényező, jelentés....

    Ellenben az OFFLINE vs MMO-val.
    Mrt nem tudsz MMO-t offline-ba készíteni, hiszen az MMO jelentése egy online tartalmú játék.

    De az MMO az egy teljesen más jelölés, az az RPG játékoknak egy másik szegmense. :D

    És azért készült az Akció-RPG skatulya, hogy ami nem MMO-RPG, az offline RPG lehetett volna.....DE OFFLINE MMMO RPG ilyen nincs....ezt csak valaki kitalálta, aki nem érti mit jelent a rövidítés.

    LOGIKAILAG baromság, ez a baj vele, nem az hogy nekem nem tetszik. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.14. 18:10:20
  • TDC Geronimo
    #71312
    64es lockert próbáltam. Szerintem lockolt 60 volt végig
  • darkSectorxxx #71311
    De ezt kitalálta egy kisgyerek, senem létezik ilyen, senem logikus, semmi értelme, azon kívül, hogy valaki ezt kiejtette a száján.
    Megmondom miért, mert a Mass Effect 3 minden épszű hivatalos helyen Akció-RPG....nem is lehetne más, mivel semmi több a játék.

    Illetve az MMORPG:
    "Massively Multiplayer Online Role-Playing Game"

    Az egy full más történet, amit ha OFFLINE-ba váltasz, marad az RPG, ami eleve kizárja hogy jelentsen ez a szóhasználat bármit is...:D
    a MMO az konkrétan az OFFLINE jelentés ellentéte, ha offline, akkor nem lehet Online, meg MMO....:D

    Ezért nem tudtam erről, ami nem az én gyengeségemből fakad. De most már tudom. :D
  • Moby
    #71310
    Nem nagyon esett szó a boost mode-ról a frissítés óta. Én még csak BF4-el próbáltam ki, de azt minden nap :D
    Jó nagyot húzott rajta, szó se róla. Sokplayeres szervereken, ahol korábban gyakorlatilag meghalt a játék, most él és virul.
  • Evoluti0N
    #71309
    MMO-érzésű offline RPG. Jobb? :D
  • yesname #71308
    Jó nagy halmaza. :D És elég régi fogalom egyébként. De te (nem) tudod. :D
  • darkSectorxxx #71307
    Rendben oks. :)
    Te tudod....

    De ez simán fikció, lehet egy halmaza az embereknek kitalálta, ennyi erővel online kártyajáték is lehetne. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.14. 17:46:18
  • darkSectorxxx #71306
    Ez simán Akció RPG játék.

    Egy MMO játék azért MMO, mert online játszható töbszereplős multiplayer játék...

    Ez az Offline MMO megnevezés, nem hivatalos, de még szubjektíven sem logikus. :)
    Szóval ez egy sima Akció RPG játék. :) Hivatalosan legalábbis. :)
  • yesname #71305
    Ne tetesd a hülyét. Mindenki tudja, hogy a DA3 offline MMO volt. Arra a játékra mondják gúnyolódva, hogy offline MMO, amikor MMO elemekkel kitöltött single offline játék.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.03.14. 17:43:39
  • darkSectorxxx #71304
    Igen?

    Mass Effect 3:

    Műfaj: akció-szerepjáték
    Játékmódok: egyjátékos, többjátékos

    :)
    Offline MMO nem létezik, az nem MMO, ami offline. Az egy állapot csak. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.14. 17:41:05
  • yesname #71303
    DA 3 is offline MMO volt.