121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #71424
    Én se skippelnem mert a nevetséges gifek ellenére ott van melyen az ME hangulat, a misztikus új vilag és remélhetőleg jó story. A combat meg már ránézésre is sokkal jobb mint korabban
  • Moby
    #71423
    Nem, az előzőek csodaszép modellekkel voltak tele. Nem ilyen alkesz bohócokkal, mint az androméda. DE, még ez is kevés, hogy elskippeljem.
    Mindazonáltal a BIO most házhoz ment a pofonért, és tolta a csengőt rendesen. Ami az EA-nél megy, az már bicskanyitogató. Leporolnak régi nagy címeket ("másik" ME pl.), hogy aztán valami középszerű beteg szarrá nyomorítsák. Ami jó, meg mionőségi (TF2) azt meg bedarálják tőteléknek.
    Ejj-ejj. Nemtudom szegény SW címmel mi lesz ezeknél, de ha lehetne inkább adják át másnak a jogokat.
  • Moby
    #71422
    És a NMS-MEA ikertornyok utolsó pillére :DDDD

  • TDC Geronimo
    #71421
    Van pár ember aki belepakolt 10+ órát már és ha ezeken túljut az ember, megszokja 1-2 óra alatt a jankfestet, akkor egész jó kis játék, érdekes storyval és 1-2 igen jó karakterrel. Azt mondják viszonylag későn indul be a story. Amúgy ilyen félelmetes glitchekkel voltak tele az előző részek is. Nem is egy meme született.
  • Moby
    #71420
    Azaz, reverse moonwalking :D
  • SlickAdam
    #71419
    mijafaszesz? reverz szmút kriminál? :D
  • Totti5
    #71418
    Dehogy az, nem lett végigjátszva, így a vége és a tartalom miatt még nincs hiszti.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.16. 17:06:45
  • Moby
    #71417
    Najó, ez az utolsó ígérem, de ez kibírhatatlan. FETRENGEK ASAJHASDSHJDANM?BASDMNSN?MBAD
  • Moby
    #71416
    Jó, ennyi. Az androméda lett hivatalosan is az új nomansky. Visongok olyan gifek születnek :DDDDD
  • darkSectorxxx #71415
    Annyi a bökkenő, hogy a trial-al le kell tölteni mind a 44GB-ot. :D
  • Moby
    #71414
    10 évnyi fejlődés a bio-nál :D

    Kegyetlen.
  • darkSectorxxx #71413
    Köszönöm.

    Akkor befizetek asszem rá. EA Access, amúgy kegyetlen jó, mert a lemondásakor időhöz viszonyítva visszakapjuk a pénzünket, régen 3 napra levont asszem 990ft-ból 200-250-et és a 7xxft-ot kaptam vissza....tökéletesen felhasználóbarát.
    Ha még mindig így van, akkor nincs miről beszélni....

    Most leszarnám azt a 750ft-ot is, nem a garasoskodás, de nagyon szimpik ebből a szempontból, mert pl ha tévedésből fizetsz elő, akkor is amolyan Refound-nak értelmezhető....korrekt nagyon.
    Nem mintha 1 hónapra 1000ft-ért nem lenne best a sok játékkal játszani 10 órát.

    Ez egy fizetős demo....és igen, én más játéknál is fizetnék valamennyi összeget, ha kipróbálhatná a full előtt...kár hogy nincs máshol ilyen...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.16. 16:34:06
  • Ulthane
    #71412
    Szívemből szólál. Én szakértője vagyok, imádom, kedvenc frencsájz (na jó, DaS-BB mellett), de ezek az arcanimációk, ez felháborító. Mintha a Sims-ből jöttek volna elő ezek a figurák. Ami érthető is, mert ugye azt is EA-csapat készíti...

    Felháborító.
  • Totti5
    #71411
    Nehéz lehet elfogadni, hogy valaki a hiszti helyett élvez valamit, sőt várta. Nyilván most hetekig az ME lesz a rugdosni való ( onnan folytatódik ahol az ME3 vége "miatt" kezdődött ). Én sem kérdőjelezek meg senkit ( leszarom ) hogy miért tetszik neki pl a Horizon vagy a Nioh...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.16. 15:52:52
  • Totti5
    #71410
    A story kezdetét lehet játszani, az első küldetést. Megismered a főszereplőket, a cselekmény kezdőlöketét, az ellenséget és hogy miért leszünk azok akik és eljutunk a Nexus-ra. Ott már nem csináltam semmit. Nekem ennyi bőven elég volt, majd a teljest.

    Scott Ryder a karakterem, az akit a fejlesztők kitaláltak és amire a játékot tervezték. Izgatottan várom a történetét, a bemutatkozás jó volt és fordulatos.

    A szinron remek, a szövegek, választási lehetőségek szintén, a világ beszippantó. A dramaturgia, rendezés olykor olyan amilyen, amit megszokhattunk az ME1-2-3-tól. Ez van, ennyit tudnak a fejlesztők...

    10 órán át lehet akárhányszor végigjátszani az "első küldetést" + a teljes multiplayer játszható.
  • darkSectorxxx #71409
    Most szerintem sem jogos amit írtatok Totti-nak, ettől még lehet jó játék.
    Ha csak ennyi lesz a játék legnagyobb baja, akkor már régen jó.
    Bárcsak pár grafikai bug lenne a legnagyobb baj a sok AAA címmel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.16. 15:42:35
  • darkSectorxxx #71408
    Ha megkérlek pár dolgot megírnál nekem?

    Spoiler-ben is jöhet...

    Kb a demo mekkora X1-en.
    Mennyit tólhatsz a játékból? Single, Multi....
    Ha van single, azaz kampány része a demonak, az tapasztalatod alapján mennyit jelent? 1 adott szekciót játszhatsz? vagy csak 10 órát mehetsz bármeddig, ameddig el tudsz jutni ennyi idő alatt?
    Illetve eddig mit tapasztalsz, forog a cselekmény, vagy inkább harcos ME kevesebb átvazetővel? már ha játszottál anynit esetleg, hogy rálátásod lenne erre is.

    Köszönöm.

    Ja és az alap srác karakter nekem is tök szimpi, én sem alakítok rajta....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.16. 15:43:03
  • Maxyka
    #71407
    Gondoltam jövök majd önigazolni hogy miért nem veszem meg a mass effektet de nem is kell mert darabokra szeditek nélkülem :D
  • Rage47
    #71406
    Utolsó kommentem a témában. Direkt ilyenek a nők a játékban.
  • Rage47
    #71403
    Amúgy a Horizon arcanimációk sem jobbak, mint a Mass Effectben, csak szólok :D
    Összes Andromeda baki egy helyen, annak, aki vevő rá :)

    Amúgy most azt látom, hogy már annyira szép arcokat tudnak kreálni a játékokban, hogy feltűnik, ha a mozgásuk nem tökéletes. Ez a baja a mostani gamereknek. Régen szarabb volt a grafika, nem tűnt fel. Most meg olyan már a szemük is, mintha élő lenne, közben az izmai meg sem mozdulnak. Talán előnyösebb ilyen szempontból inkább gyengébb grafika / cel-shaded felé terelődni és akkor lehet koncentrálni a mimikákra.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.03.16. 12:27:45
  • Kandurex
    #71402
    Az vót ám a "jómunkás" grafikus :)
  • Moby
    #71401
    Engem az EA-től már nem lep meg semmi.
  • Totti5
    #71400
    Engem nem érdekel hogy ti mivel játszotok, kérlek te is tartsd tiszteleben azt amivel más... ha neked más okoz örömet a Mass Effect kapcsán, csináld, de engem nyugodtan ki lehet hagyni. Nem szégyenlem, hogy várom és tetszik... szerintem nem is kell. Majd jót játszok vele, hisz azért van, a többi marhaságot meg kerülöm minél messzebre, amin most megy a pattogás. Ez a hiszti is el fog múlni, de az én játékélményémet nem fogja tönkrevágni az biztos.
  • Rage47
    #71399
    Nem vóna, de ez a project már le van zárva EA részéről, nem fog erre pénzt adni.
  • n000rbi
    #71398
    Szerintem pont én vagyok az, aki sose rejtette véka alá, ha bármilyen aktuálisan közkedvelt játékkal/platformmal baja volt. (BotW-re se mondtam soha, hogy 10/10) Nem vitatom az ME esszenciát, viszont egy ilyen mértékű igénytelenség böki a szemem még akkor is, ha semmi mást nem tudok a játékról. Még "kívülállóként" is meglep, na.

    Kíváncsian várom a Bioware reakcióját. Most sokszáz kiskínai izgulhat, hogy kiengedik-e őket a pincéből, vagy tovább kell faragniuk az arcokon/animon.

    Este pedig megnézem EA Accessben a trialt.
  • Moby
    #71397
    LOL
  • Evoluti0N
    #71396
    Ez nem trollkodás. Ez tottiskodás.
  • Moby
    #71395
    Azt már én is mondtam, hogy Jayde Rossi egyszerűen túl jó nő egy videójátékba, nade ettől még nem kell belőle püffedt képű vájár asszonyt csinálni belőle
  • Moby
    #71394
    Nagyon profin tolod a trollkodást :DD
  • Totti5
    #71393
    1.5 órát nyomtam, elég is volt, megy a pre order a Pró verzióra.

    Gyönyörű, scifi a köbön. Ez egy Mass Effect játék ( annak minden jóságával és gyengeségeivel ), ezt vártam.

    Animációk szépek, mimika rendben van, arcok java teljesen rendben van és szép. Mozgás gliccsel nem találkoztam... a fejlesztők által megalkotott főkarakter pedig tökéletes lesz nekem.

  • Evoluti0N
    #71392
    De így túl szépek lennének és az önértékelési zavarokkal küzdő embereknek nem tenne jót. :(
  • Moby
    #71391
    Nem vóna emberfeletti munka.
  • Moby
    #71390
    Ugyanez ment a HZD kapcsán. Vagy megy is. Meg minden kapcsán. Pedig a hiba az hiba. Tökmindegy mi veszi körül.
  • Moby
    #71389
    Valóban nem. Az egyik széjjel van szedve a hibákért, a másik 10/10-es műremek, bármilyen hiba ellenére. És itt mást nem tudsz mérni, mert legalább az egyik estében nem tudod, mi van a mérleg másik serpenyőjében. A másiknál igen, de pont az előbbiek miatt annak hitelessége minimum kérdőjeles.
    Kettősmérce.
  • n000rbi
    #71388
    Nem egy kategória
  • Rage47
    #71387
    Mégis mit csinálnának? Láttál te már ilyen szinten Bioware játékot fejlődni? Ez fog maradni, max DLC-k jönnek.
  • Moby
    #71386
    Persze. Ebbe teljes áron őrültség beleszállni. Majd olcsón, egy javított verzióba. Hátha a népharag hatására valamit basznak a karakterekkel is.
  • Rage47
    #71385
    Akkor talán jó, hogy nem rendeltem elő. Jobb lesz olcsón. Most lekötnek majd úgyis a múlltbeli PS4 címek. :)
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.03.16. 11:09:08
  • Moby
    #71384
    Kérdezzem vissza ugyanezt? :D
  • Moby
    #71383
    Onnantól, hogy az irányítást megkapod, onnantól ME hangulat van, egészen jó látvánnyal. Az átvezetők, párbeszédek viszont...blöe. és nem csak arcok. El is nyomtam inkább őket.