121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #71464
    Pedig az lesz benne a kötelező unalom faktor, hisz azzal kell materialt szkennelni...
  • TDC Geronimo
    #71463
    Nézek early access stremet, de ez a bolygó, amin vannak olyan sivár, jóformán semmi sincs rajta csak homok. Nekem videók alapján ez a nomados, autókázós, félopenworld része nagyon nem tetszik.
  • Maxyka
    #71462
    Hát nem hiszem hogy hiányzó 5frém eltántorítana valakit is a vásárlástól. Sajnos konzolon ez irányelv lett.
  • darkSectorxxx #71461
    A legtöbb ilyen az optimalizálatlanság, fix 30-at minden játékkal lehetne, ami stabil, csak kellene több idő és munka hozzá...sőtt 60fps is lehetne ha az IQ annyi lenne, de hát ezt be kell lőni a kompromisszum táblázat szerint.
  • TDC Geronimo
    #71460
    Hát szerintem meg pron se lesz jó. Ennek simán kéne mennie 30 fpsel. Ezek is megerőszakolták az FB enginet, ez ennél sokkal többre képes. Ugyanott vannak a droppok az átvezetőkben ez nem hw függő, hanem elkúrtak valamit. Lefogadom pron ugyanez lesz
  • Totti5
    #71459
    PS4 900p és lehet meglett volna a stbail 30 is stressz alatt... marhák, ha már azt a 1-5 fpst már nem fejlesztették ki. Prón jó lesz lefogadom.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.17. 20:10:09
  • TDC Geronimo
    #71458
    Pro sajnos nincs benne.

  • darkSectorxxx #71457
    Hát kicsit sír az egyik szemem a nehézkes irányítás miatt, kezdbe a célzásal, de a fedezék mögé bújáson át még a B gombig, ami aztán nem értem miért a mászás meg a csúszás gombja EGYSZERRE, mikor véletlen mászni akarsz, odaállsz de elmozditod a karaktered és mire megnyomod a B-t eltűnik a QTE és nem átmászik, felmászik, hanem előre suhan....

    Apro szarságok, de azért elég gáz mikor nem szeretnél ezekkel szöszmötölni....

    De amúgy ja, elég epic dolgok vannak, nagyon szépek a bolygók, sci-fi meg ME stílus az még mindig adott....Nekem eddig a gameplay, minden a ME2-őt idézi.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.17. 20:05:22
  • Moby
    #71456
    Neeeeem. Beosztom.
  • TomStorm
    #71455
    Minden ami Sci-fi az csak jó lehet!
  • TDC Geronimo
    #71454
    Moby letoltad a trialt végig? Ah várom már azért, hiányzik egy jó kis scifi történet
  • darkSectorxxx #71453
    Nekem volt eddig kb 2 óra Mass Effect.
    Sehol nem láttam grafikai vagy egyéb bugot. Valamiért nem jött elő semmi, pedig direkt figyeltem, simán ment a játék gond nélkül. Lehet a bugok PC-n vannak?
    Harc nehézkes, de talán a végégre megszokom.

    Ki a tököm hitte azt hogy ha előveszed a pisztolyt és utána nem tudod eltenni, csak ha átváltasz a scan-re, azt vízbe fojtanám, nagyon idegesítő.

    Amúgy fasza kis játék ez.....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.17. 19:50:45
  • TomStorm
    #71452
    Én ebben a pillanatban vettem meg Deus Ex-et 5700ft-ért.

    Aztán most Doom-t is megláttam 4ezerért úgyhogy valószinü arra is rámegyek:)
    Vagy For Honor 14K még nem tudom.

    Úgyhogy nekem ez a húsvéti akció mert ezeket hagytam ki:D
  • Mozes
    #71451
    Sziasztok!

    A húsvéti store akcióról lehet tudni már valamit?! Nekem ez lesz az első :) szokott ez olyan erős lenni mint mondjuk a karácsonyi?! Van néhány AAA játék amit karácsonykor kihagytam és most már jó lenne bevásárolni őket :)

    Köszi,
  • arty
    #71450
    kár, hogy nem licenszelték belé' az Until Dawn fog-middlewaret :/
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.03.16. 23:24:24
  • Bandicoot
    #71449
    Erről így ez ugrott be.....

  • TDC Geronimo
    #71448
    Amúgy szerintem sarah néha aranyosan néz ki, hangsúlyozom NÉHA :D

    Legtöbbször elbaszott feje van és arckifejezése
  • Bandicoot
    #71447
    Ennek kifejezetten örülök de azért ennyi gameplay után messzemenő következtetést még ne...szerintem...

    Amúgy tutira veszem hogy búvár csinálta a fő karaktereket. A csajok ormótlanok, olyan fejjel mint akit egy hónapig extasy-n neveltek egy barlangban majd kiengették őket... közben a faszi karakterek teljesen korrektek...
    Beharangozták (mert kurta fontos) hogy itt sex is lesz...Ezekkel?? Kilökném ezeket az arcokat az aszteroidamezőbe napelemeket cserélgetni az űrhajón....
  • Moby
    #71446
    Egyelőre csak felvettem ami szembejött. Pont olyanok, amilyenek a korábbiakban. Főleg személyes töltetű szívességek eddig. Szerintem a kidolgozottságuk is olyan lesz. Ahogy nézem a döntések is pont olyan merítésűek. Minden rezdülése, rezgése pont olyan, amilyen bármelyik ME.

    /Már tapintom a bajokat is a későbbi sztoriban, rá is gyúrok rendesen, kavarom a szart ahogy kell :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.16. 22:17:21
  • TDC Geronimo
    #71445
    mellékküldetést csináltál? Milyenek azok?
  • Moby
    #71444
    Megkerestem. Nem volt messze.
    #71374

    Ehhez nem kellett 180 fok :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.16. 22:12:05
  • TDC Geronimo
    #71443
    Hát nem éppen a pozitív élményeidet ecsetelted :D
  • Moby
    #71442
    180? Tőlem?
    Mi volt az első posztom az ME-ről?
  • Moby
    #71441
    Hozzáteszem hatalmas mázliuk volt ezeknek, akik ezt csinázták. A korábbi részek tökéletesre csiszolták ezt a formulát, és ezeknek annyi dolguk volt, hogy adoptálják. De ezt a formulát nem lehet megunni,
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.16. 22:09:50
  • TDC Geronimo
    #71440
    lál micsoda 180. Mikor jön a következő? :D
  • Moby
    #71439
    KELL.
    Ennyi. Nem tudok többet elmondani. 110% ME. Awww the TEMPEST. Awwww.
    Az iszonyatos fos kezdés után kapsz egy olyan ME-t, amire minden ME rajongó vágyott. De az elején minden gyíkját bemutatja, mintha gyorsan túl akartak volna esni rajta, hogy nem mindent sikerült faszára csiszolni. De 3 óra után már mindez semmit nem számít. Izgalom, intrika, titkok, harcok, összetettség...áhhh...megbasz.
    Ezerszeresen megéri az eleje fosóceánon átúszni. Még 1-2 korty is belefér. Kárpótol érte később :DD
  • TDC Geronimo
    #71438
    Na jó ezt olvasni
  • Evoluti0N
    #71437
  • Moby
    #71436
    Na. Hát a helyzet az, hogy elbaszott arcok ide, gliccsek oda, ez bizony játékként ízig-vérig, minden bitjében bassdefect. Van mélysége, van dinamika, van kibontakozó sztori, ismert fajok, (a szériában) új fajok, érdekes, izgalmas, élvezetes.
    Dekár, hogy elbaszták a karaktereket :((((( Minden más GECIJÓ.
  • TBTPumpa
    #71435
    GotY:
  • Bandicoot
    #71434
    Mibajod. Jayde kisasszony methezés elött és után...
  • darkSectorxxx #71433
    De ingyen. :D
  • AntiHero
    #71432
    2 hétre. :D Jó igaz.... új email, újra 2 hét ingyen.
  • darkSectorxxx #71431
    Ez igaz, ettől még a másik is 1 honapra ingyenes. :D
  • AntiHero
    #71430
    De ez egy hónap :D
  • darkSectorxxx #71429
    miért, ha ugy is ingyen van. :D
  • AntiHero
    #71428
    Ennyiért miért ne.:D (annyi, hogy 1500ft a minimum amit befizethetsz)


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.03.16. 18:33:12
  • Evoluti0N
    #71427
    Ez az. Nyomom a trialt és van vele bőven baj, de mégis ott a ME hangulat és nyomja ezerrel a pofámba. Szerintem Nier Automata után vétel lesz.
  • TDC Geronimo
    #71426
    Sry mobilrol ment törölni se tudom...
  • TDC Geronimo
    #71425
    Én se skippelnem mert a nevetséges gifek ellenére ott van melyen az ME hangulat, a misztikus új vilag és remélhetőleg jó story. A combat meg már ránézésre is sokkal jobb mint korabban