121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #71504
  • partizan182
    #71503
    A gamer tarsadalom neveben szeretnék elhatárolódni a lenti, goat simulator és kedvelői ellen irányuló agresszív, lesajnáló, elitista megjegyzésektől.
  • darkSectorxxx #71502
    Mass Effect Andromeda - Trial az elejétől.....
  • darkSectorxxx #71501
    "Egy a fontos :
    - egy termék, amit nem kötelező megvenni
    - egy termék amit nem kötelező játszani"

    Ezt nem értem én sem, mert ha még kötelező lenne, vagy az elővásárlás, de nem az és tudja mindenki nagyon jól, hogy egy pre-order, az bárhogy elsülhet, nem voltak fix ígéretek, hogy ezt-meg azt kapjuk cserébe.
    Pláne úgy hogy szerintem az összes netes gameplay alapján is láthattta bárki, hogy mit vesz meg.
  • Totti5
    #71500
    Én már semmin nem lepődök meg, olyan szinten a mocsokban utazik az internet népe hogy ennél lejebb már nem lehet leereszkedni.

    Egy a fontos :
    - egy termék, amit nem kötelező megvenni
    - egy termék amit nem kötelező játszani

    Innentől kezdve, nincs ok rá hogy személyi sértésnek vegye bárki mert valami éppen nem tetszik. Ez nem jár alanyi jogon senkinek... ha tetszik veszed, ha nem akkor nem veszed.

    Ezek után ha kijött a teljes játék mi nem lesz benne szétcincálva, mennyire lesznek a fejlesztők megalázva, csak mert a kedves júzernek ez meg amaz éppen nem tetszik, nem úgy van ahogy a kis fejében elképzelte? vége miatt megint menni fog az óbégatás? ma már mindent lehet nincs határ?

    Mindeközben fenntartunk egy olyan szegmenset az indie fronton ahol degeszre keresi magát sok ember olyan igénytelen marhaságokkal mint a Goat Simulator és társai. Mert az trendi, menő... de értéket, tartalmat, mélységet kínáló játékot meg kell hurcolni előre bár grafikai bug miatt ( ami koránt sem jelenik meg mindenkinél, de mindenki úgy érzi látatlanba mintha az övé lenne... )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.19. 11:26:02
  • n000rbi
    #71499
    Az ún. gamertársadalom megérett a pusztulásra
  • darkSectorxxx #71498
    Ismersz ilyen embert, aki ezzel játszik? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.19. 07:12:12
  • TomStorm
    #71497
    Aki aktív a játékban vegyen majd fel
  • TomStorm
    #71496
    Csak behúztam For Honort nem bírtam ki:)
    Kellett egy ilyen PvP játék már nagyon!
  • arty
    #71495
    én meg egy végigjátszható bétát :))
  • TDC Geronimo
    #71494
    Most olvasom már kijött 1.04 is. Mire EUba megjelenik lehet az 5. patchnél fog tartani a játék aranylemez óta
  • TBTPumpa
    #71493
    Egy dátumot kérek! :)
  • TDC Geronimo
    #71492
  • TDC Geronimo
    #71491
    Na, sikerült... :D
  • TDC Geronimo
    #71490
    Na ezt meglesem, hátha felpörget 23ra

  • darkSectorxxx #71489
    Kis 100k-s szobrocska:

  • yesname #71488
    Fast travel is segít, persze ha van vagy tudsz craftolni hozzávalót.
  • Kongy
    #71487
    Textúrahibás cucc nekem csak egyszer volt, a másik 3 beakadás mind sima sziklába volt.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.03.18. 17:29:53
  • Bandicoot
    #71486
    Beragadtam kettő bokáig érő kő közé és csak load game segített.
  • Moby
    #71485
    Ilyen texturahibás-izés?
  • Bandicoot
    #71484
    HZD-ben jelentem nekem is volt a cirka 20 óra alatt egy beragadásom loaddal.
  • Kandurex
    #71483
    Az lenne a szép, azért vinni a köpedelmet, hogy egyszer, lehet, jó lesz majd...bahhh...ha az első-két órába nincs faktor, az kasza...
  • Kongy
    #71482
    Én meg láttam már ilyet sokszor más játékban, platformtól függetlenül. :D Ezek a bugok megtalálnak engem mindig.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.03.18. 14:56:45
  • partizan182
    #71481
    Szerethető karakterek, izgalmas sztori feldobás, érdekes misztikum, megragadó világ stb. Nyilván az a jó ha ezek az első órában megjelennek, de igazad van, 50 órás játéknál nem a világvége. Ezzel együtt nem kell MINDEN kritika mögé nyavajgó fanboyokat vizionálni.

    Van akinek drága az ideje, neki nem feltétlen fér bele ha az első 5-6 óra lapos (a második után elengedi a francba).
  • Moby
    #71480
    A HZD-re ellenben továbbra is fenntartom, hogy valami lokális hibád van. Egyszer sem láttam benne hasonlót sem.
  • Moby
    #71479
    >Menüt mindenhol szidják meg a galaxy mapos "utazást" is.
    hát azzal aztán meg mi a baj? Rohadtjól néz ki és hangulatos. Bár nagyrészt az elite-ből lopták, de ez itt most speciel pont nem hátrány :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.18. 14:09:16
  • Totti5
    #71478
    Eleje is eléggé be volt indulva, de remélem nem nonstop eskön lesz. Vagy mit jelent a beindult? egy 50? órás játékban sok óra lesz amikor nem indul semmi.

    Amúgy ez minden hosszabb játéknál így van, és mindig is le van írva, meg van szakértve hogy később beindul. Könyörgöm, ez a normális!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.18. 14:04:12
  • TDC Geronimo
    #71477
    Hát mondjuk ennek egy része igaz :D

    Menüt mindenhol szidják meg a galaxy mapos "utazást" is.
  • TDC Geronimo
    #71476
    EA előrehozta az embargot a sok negatív hír miatt. Lehet review embargot nem, de a streamerek ma már folytathatják a játékot korlátlanul. állítólag csak az első pár óra gyenge, utána nagyon beindul.
  • Totti5
    #71475
    pedig az ign már megírta tegnap hogy

    "igénytelen, fapados párbeszédekről és karakterábrázolásról, fantáziátlan, dögunalmas történetről és küldetésekről, borzalmas szinkronról, összecsapott kezelőfelületről, idegborzoló töltőképernyőkről és átgondolatlan megoldásokról beszélnek; összességében egy olyan játékról, amely nem hogy nem ér fel a legendás trilógiához, de akció-RPG-nek is csapnivaló"
  • Kandurex
    #71474
    Ehe.hehe.:))
  • Moby
    #71473
  • Kongy
    #71472
    Na kipróbáltam én is a ME Andromedát, és nem meglepő módon iszonyúan tetszik. Nekem az akármelyik animáció sem veszi el a lelkesedésem, sőt nem is ütköztem 2 és fél óra alatt olyan durva, vagy röhejes momentumba, mint amiket a neten láttam. Sokkal jobban zavart, hogy a legendás GOTY Horizonban 4-szer akadtam bele tereptárgyakba úgy, hogy aztán tölthettem vissza korábbi mentést...

    Na de visszatérve a Mass Effectre, a játékmenet nagyon frissnek hat, sokkal pörgősebbek, és változatosabbak a harcok, a felfedezés pedig nagyon érdekes, kicsit DA:Inquisition feelinget hoz elő, ahogy vártam. Most érkeztem meg az Eos-ra egyébként, szóval a bevezetőn már azért túl vagyok, és eddig nem csalódtam benne. PC-n hibátlanul is fut nálam, high grafikán, szóval ezen a téren sincs gond, legalábbis eddig nem tapasztaltam. Remélem még haladhatok bőven a sztorival a maradék 7 és fél órámban, meg majd a multira is ránézek.
  • Seth
    #71471
    Minden egy helyszínen :D


  • Moby
    #71470
    Elvittem ameddig a BW engedte.
    Minden bajok ellenére megvettek kilóra. Mit kilóra, grammra. De nem most, ebben eltökélt vagyok.
  • partizan182
    #71469
    Nem PS3mon jatszottad az ME3-at gondolom :) (illetvehát tudom mert lássukbe no...)

    Ami talán árnyalja a képet, hogy combatban az ME1 kozelebb allt a KOTORhoz mint a gearshez, minél inkább akció az irány annál fontosabb a stabil frém.

    ME1 hulladék frémjét az segített még megemészteni hogy nem nagyon lattunk addig ehhez hasonlót (grafix, szkóp, ambíció - kicsit mint most a Zeldanak azonnal megbocsatott szaggatasa), ez meg "csak" egy ujabb masseffect.
  • darkSectorxxx #71468
    Sorry, x1-en próbáltam, az ps4-en a "kör" gomb lesz....
  • Tikal #71467
    Milyen B gomb?
  • Totti5
    #71466
    Anno is ez volt ( sokkal rosszabb ) Mass Effect 1 frémje tízenig lement ME3ra sikerült kikupálniuk stabil 30ra az Unreal 3at.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.17. 21:03:16
  • darkSectorxxx #71465
    Engem nem zavar, csak mondom hogy 1080p-ben bármennyi fps lehetne, csak az IQ meg az optimalizálás mennyisége függvényében változik.