121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #71544
    ok. ez betegseg szvsz :)
  • Totti5
    #71543
    Pre download.
  • Evoluti0N
    #71542
    Metacriticen 75-ön áll. Szóval, ez amit Bálintnál látunk, nem áll messze az átlagtól.
  • Totti5
    #71541
    Ennél jóval több több pontot kapott sok mástól. Nem mintha ha számítana.
  • Kandurex
    #71540
    Ez ám a beugratós kérdés

    Amúgy a kérdésben benne volt a válasz. KÖLL! és kész!
  • n000rbi
    #71539
    Valakinek számít, hogy megjelenés napján 0:01-től tolhassa, szerintem ennyi van mögötte.
  • SlickAdam
    #71538
    elmagyarazna nekem valaki, hogy mi a dsfsadfdsauhfds-ért érdemes DIGITAL cuccot elörendelni azonnali fizetessel?
    eeeeelnefoggyonmá + köll az a júzlessz szkin?
  • partizan182
    #71537
    Betonstabil 7 pontos, mint a zelda ;P
  • mucsácsó
    #71536
    őhmmm, hát ez így eléggé a középszar kategóriát sugallja :'D skip.
  • Kandurex
    #71535
    SW -t kellett volna csinálni csikkánó...az még félszarban is arany ér..
  • Tatyla
    #71534
    Jó lesz ez majd akcióban szét patchelve
  • TBTPumpa
    #71533
    Mass Effect Andromeda tesztek:

    PCGamer - 80/100
    PCGamesN - 8
    IGN.com - 7.7
    Polygon - 7.5
    GamesRadar - 3.5/5
    Destructoid - 6.5
    Gamespot - 6
    USGamer - 3/5
    Digital Trends - 5
    Eurogamer - "valószínűleg a BioWare eddigi legrosszabb RPG-je"
    Kotaku - "egy játék, amiben el lehet veszni"

    Schmecht, schmecht.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.20. 09:31:02
  • Bandicoot
    #71532
    Zelda meg a Horizon ki van már tolva? Na akkor minek foglalkozol a ME:A-val?

    Át kell ugrani a híreit. Mire meg kitolod a két fulljátékot addigra lemegy a ME:A ára és jóesetben még patcheltek is belöle egy rakat bugot....
  • TDC Geronimo
    #71531
    MEnél is tök gáz, hogy EUba 2 nappal később jön... Remélem nem futok bele neten spoilerbe -.-
  • Kandurex
    #71530
    Készséggel elismerem, hogy bele lehet látni ezeket a dolgokat, de az is tény, hogy ezek már 15 éve is benne voltak a játékokba. Én csak azt mondom, hogy ezt az agonizáló kategóriát újra a térképre helyezi a VR.
  • Totti5
    #71529
    Aki kicsit is magasabb szinten művel autós játékot ( mondjuk annyira mint te letoltsz egy Dark Souls vagy Bloodborne-t ) az a jobbra-balra mellett olyan dolgokkal kell megküzdeni mint a reflexek, támadás, védekezés, taktika, menedzselés és a random tényezőkre való lehető legjobb reagálások.
  • TDC Geronimo
    #71528
    Amúgy néztem kikapcsolható MEben film grain és CA is. Film graint tuti egyből ki fogom, mert azt gyűlölöm, CAt meglátjuk mennyire vészes.
  • n000rbi
    #71527
    Ha nem töltötted le, akkor van esély, hogy visszakapod.
  • TDC Geronimo
    #71526
  • TDC Geronimo
    #71525
    De levontak. Mondtam, hogy már megváltozott a rendszer. Egyből fizetsz
  • Moby
    #71524
    Azt, amit eddig le sem vontak :DD

    (szó szerint ez is refund, igen)
  • TDC Geronimo
    #71523
    Pénzt visszaadják szóval valamilyen szinten az :)
  • Moby
    #71522
    Nincs refund. Az előrendelést lehet visszamondani.
  • darkSectorxxx #71521
    Ja hogy már van refund, jó tudni. :D
    Telefonon hívd őket fel....ha magyar profilod van, akkor elintézik.
  • TDC Geronimo
    #71520
    valaki mondott már vissza magyar storeba előrendelést mióta az új rendszer van? Most már ugye egyből vonja pénzt mindegy mikor rendeled. Mailt kell írni magyar supportnak?
  • Kandurex
    #71519
    jobbra...balra...balra...balra...egyenesen..., jobbra

    aham, ja

    (De mekkora királyság már valódi billentyűzetről írni! Már egy ideje nem voltam csak érintőszarokról)
  • Totti5
    #71518
    NFS semmi autós élményt nem ad, nem arra van.
  • Kandurex
    #71517
    Nekem az. Mit lehet benne többet adni, mint pl. amit mondjuk egy Need For Speed nem adott már meg X éve? Semmit. Pont azt az élményt nyújtja.
  • Seth
    #71516
    Dehogy halott.
    Csak ez a videó nagyon lelombozó. Mintha valaki a háttérben nyomatná alá a hangot valami sound board-dal :D
  • Kandurex
    #71515
    Autóka, abszolúte halott platform.

    De VR -be a legjobb élményed játékosként. (igen ez a játék pl. pont támogatni fogja)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.19. 17:14:08
  • Seth
    #71514
  • TDC Geronimo
    #71513
  • darkSectorxxx #71512
    Horizon -> Youtube feltöltés hiba kijavítva, most már nem löki ki a profilomat feltöltéskor...jee. :D

    Ráadásul mintha máshogy is nézne ki a share menü amikor videót töltök fel...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.19. 17:00:43
  • darkSectorxxx #71511
    Na meglett a Mass Effect trial második küldetése, nekem nagyon tetszik a gameplay és a decrypt feladványok is faszák, bár elsőre értelmetlennek tűnnek, még ilyet....logikai feladványok...meg a keresés...nagyon fasza....
  • Moby
    #71510
    Sajnálom, hogy tőlem kell megtudd, de minden játék a pénzedért készül! :((
    Az összes! :(((
    Az összekukázás csak a szokásos bashing. Szart sem láttatok belőle. Kevesen vették a fáradságot, hogy belevernek 4 eurót, hogy megnézzék. Nyilván nem voltak(tatok) kíváncsiak rá. Egészen addig, amíg ki nem derült, hogy van mit rágni rajta. Most rögtön érdekes lett. Mondjuk ez 4 euróba sem kerül, szal végülis megértem. De a szarszemét kiadó aki sokat akar a kevésért! :DD
  • Kandurex
    #71509
    Az egésznek van egy kis összekukázott szaga. De hát ők csak extra-profitot akarnak, még kevesebb beruházással. Nincs ebbe semmi rossz, sőt még bántják is őket :(

    ...indítom is a kecske szimulátorom ;)
  • darkSectorxxx #71508
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kesh szinkronhangja viszont nagyon nem illik a karakterhez....:S

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.19. 13:36:31
  • Moby
    #71507
    Ez EA-nél nincs olyan, hogy észbe kapnak. Amíg megvan a lóvé a frencsájzokból, addig bármit bedarálnak. Bármit elkúrnak, semmi nem számít. Szó szerint semmi.
    Nagy összegű tétem van rá, hogy meg sem nézték különösebben, hogy mi megy majd ki. Olyan alacsony költségvetéssel futott az ME:A, hogy szerintem a preorderekből nullán van. A többi meg nem érdekes. Beszélnek róla, tehát jó. Lett marketingértéke.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.19. 13:35:12
  • yesname #71506
    Ez "szép".
    Elsősorban szerintem a QA-t és a vezetést kéne hibáztatni most attól függetlenül, hogy ki volt a vezetője az animációs és modellező teamnek. Azt, aki a vezetője volt pedig az EA/Bioware vezetésnek elküldeni a francba. A lépcsők megvannak. A probléma, hogy ezt ebben a formában elfogadták és kiadják. Ez egy Bioware-től kirikán aluli. Igaz EA-tól annyira nem meglepő...
    Én örülök ennek az egész drámának, mert talán végre észbekapnak azok, akiknek ott fent QA-ban és feljebb kéne, hogy mindent nem lehet megcsinálni a játékosokkal.
  • Kongy
    #71505
    Legtöbb dologban nem értek egyet veled általában, de ebben mocskosul igazad van.