121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #71584
    Na, azért a megjelenésre sikerül kicsiszolni. Megugrott a kvalitét rendesen.
  • n000rbi
    #71583
    :O

    BB-hez is köcsögök!
  • Tatyla
    #71582
    Ó bárcsak 60 lenne mint pc-n
  • TDC Geronimo
    #71581
    dafuq.

    Increased frame rate for gameplay on PlayStation®4 Pro.

    DS3 patch note :O
  • arty
    #71580
    (béta nekem is bejött, csak multionly játékért fájna pénzt adni :D )
  • n000rbi
    #71579
    Gigaoff, de most ki tudnék ugrani a bőrömből :))) (pedig már 7 éve is láttam őket)



    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.03.21. 13:47:29
  • AntiHero
    #71578
    Grafikai bug van rendesen. Átlógások. Kicsit fura még nekem az egész. Mondjuk úgy átláthatatlan még a menü is.

    Vagy csak szoknom kell.

    Egyenlőre nem fogott meg annyira. De azért csak mass effect.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.03.21. 13:33:40
  • TomStorm
    #71577
    Csak ott ugye nem sztori volt meg mentem össze vissza:)
  • TomStorm
    #71576
    Bétáztam sokat már ott is tetszett!
  • arty
    #71575
    "jó vétel volt"

    ezt így kijelented a tutorial felénél? biztos? ;)
  • arty
    #71574
    szerintem a nintendo tolta rendesen a wiiU-t (exklukkal), de a 3rd partizók 1-1 sikertelen cím után dobták.... ezzel sokat nem lehet tenni (nintendo szemszögéből). jó, az tény, hogy az egész nintendo wiiu OS/környezet egy 1991-ben kihozott konzol szinvonala, ebben tényleg nem jeleskedtek a japók....

    a sony most mivel tolja a vr-t?
    a 3rdpartiktól kikönyörgött félórás betétekkel, amit tényleg "sok" címben észre lehet venni??
    mellette a saját exklujaival látványosan sz*rik az egészre... hol a vr támogatás a gtből? (a 3D-t anno beleerőltették az elődbe! izé, elődökbe! uncsartedbe is, stb)
    miért bántak a driveclubbal ennyire mostohán (kivágták a deveket, mielőttmég...), ha már "komoly" pénzt kértek a vrverzáért?
    nyilván költői kérdések... minek nekik vr, ha amugy is jól megy :(

    de pécéfronton se sokkal jobb a helyzet: oculus és társa szintén küzd az indiekkel, számolatlanul, mellettük meg pár szim, amiben van vr és ENNYI. és mindezt többé-kevésbé gányolnod is kell...

    valve-t se értgem: miért nincs vive-re hl1-2? (persze ez lehet h az fps-hányás miatt nincs, tudom h ez a része NAGYON bonyolult a kérdéskörnek)
  • TDC Geronimo
    #71573
    Ja olvasom bio milyen jól optimalizált. Pron is vannak 25re fps dropok. A gyökerek ha már nem tudnak optimalizálni legalább beraktak volna prora egy 1080p opciót.
  • Bandicoot
    #71572
    A wiiu abszolút összehasonlíthatatlan a Vitával továbbra is. De ahogy érzed.
    Mindenesetre ettől még a psvr egy eddig bukóra álló valami amit a Sony totál hanyagol rajt óta.
    A wiiu nem rajt után lett elhanyagolva mint a psvr vagy a vita 1-1 húzócímmel hanem évekkel késöbb.
  • AntiHero
    #71571
    Jó jó ez a mass effect, de az első rész ahol inkább ujrakezdtem az egészet, hogy az alap karakterrel mehessek.

    Mert amit készíteni lehet az valami vicc ahogy kinéz. Vagy csak én vagyok béna, de nagyon sután mutatott az átvezetőkben.
  • ppista
    #71570
    Lehet keresni különbségeket, attól függően melyik cég a szimpatikusabb, de a végeredmény szempontjából teljesen mindegy. Egyik sem egy sikertörténet, és mind a két cég kihátrált mögüle. A játékok minősége meg totál relatív.
  • TomStorm
    #71569
    Első For Honor sztori duel kapufa:)
    Most vagy kevés volt a tréning vagy magas a Hard fokozat.

    Egy biztos,nagyon bejön a játék!Ez jó vétel volt
  • Bandicoot
    #71568
    Azért a wiiu-ra kismilliószor több minőségi stuff jött és nem lefosták 1 év után ahogy a Sony tette. Jönnek még rá címek...de minek...
  • ppista
    #71567
    Ezt el lehet mondani a WiiU-ról is, nem csak a Vita-ról. Kijött rá pár fasza cucc, majd a Nintendo betolta a szakadékba. Nem mellesleg a Vita-t még mindig gyártják, és cimek is jönnek ki rá. Persze nem mindenkinek jönnek be a zömében japán cuccok, ezt elismerem
  • Bandicoot
    #71566
    Te hoztad fel a Switchet nem én. Egy szóval nem írtam hogy király.
    Rákaptál a VR-ra és úgy tolod mintha a PSVR lenne a szent grál.
    Közben 150+ ezer forintért kapsz 10 óra Resievilt. És egy pár techdemót. A Sony hanyagolja ezerrel mint a vitát annó sőt még jobban is. Érdemes cím bejelentve meg nincs rá. A GT-ben (ami amúgy is hulladék lesz) is csak mellékes kieg lesz pár futamra. Ace combatban is. Félórás techdemó szintű szórakozások. Ennél még ha már autós VR kell a Samsung Gear VR is többet tud jobb autós játékokkal pc-vel mókolva.
    És igen az általad felhozott sicc 105ezerért legalább többszáz órányi tartalommal és élménnyel kecsegtet bejelentett címekkel. Nem 1 darab 10 órás játékkal és félórás bohóckodásokkal....
    Vártam a PSVR-t vissza lehet keresni még Moby-val is összecsatáztunk....És egy ordas nagy csalódás lett mert amennyire nyomták pont annyira szarják most telibe. Lehet hogy egy oculus drágább.. De ennél a házi megoldásoknak (is) köszönhetően kismilliószor jobban megéri az árát (a minőségről nem is beszélve) mint a PSVR ami a Sony virtuális valóságának PSVitája a jelenlegi állás szerint. Itt van. Kipattintunk rá valami húzót. Pár szemetet. Vegyétek vigyétek.. beszoptátok.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.20. 19:55:03
  • Kandurex
    #71565
    Most, hogy megvilágosodtam és a VR halott, a Nintendo Sicc a király, akkor jöjjön ami ebbe az idilbe tökéletesen belefér.



    [elfut]
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.20. 19:33:59
  • arty
    #71564
    GT

    ez a két betű 10 milliót akkor is elad, ha akkora határ szar került a bótba a lemezen, mint volt anno a gt5... vagy akár a hatos ;)
    mert NINCS MÁS. ez van. nem tetszik, akkor nyomd tovább a DC-t, de az meg nem elég szim... meg nem elég GT.

    a gt sport egyébként is egy csonka tartalmu gt lesz, mondhatni multionly cucc.
    minden ami szingli, az csak alibi, nevetséges mennyiségben. a vr is ilyen részlet.
    ezek a kretének (polifóni) bármit megtehetnek, ezt kell belátni... BÁRMIT. mert a két bető 10 milla garantált eladás.
  • arty
    #71563
    nana, azé' forintországban néha jól jöhet az azonnalifizetés ;)

    (de amugy igazad van!)
  • Kandurex
    #71562
    [vállatvon] legalább rázom valamire, nem? Ez is valami.
  • Bandicoot
    #71561
    Arra legalább jönnek játékok is nem csak 5 perces techdemók és éves szinten 1 cím (ami nem mellesleg nélküle is tolható).

    Tényleg a psvr-ra akarod itt kirázni miközben egy vicc amit művelnek vele,ahogy hanyagolják?:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.20. 18:51:53
  • Totti5
    #71560
    Valszeg azt idő és a pénz itt sem számít, hisz azt csinálnak amit akarnak és addig ameddig akarják. Ez csak egy elbaszott döntés, és humbug. Miközben röhög rajta a Iracing, Cars, Assetto Corsa, Dirt Rally amikben van VR support ( s nem 1db VR eszközt hanem Vive és Rift ) Értsd FULL SUPPORT, és nem experiance.
  • Kandurex
    #71559
    Látom, de inkább tűnik ez egy pénzügyi döntésnek (nyilván fillérre betervezték a projektet és ez abszolút nem volt kezdő mérföldkő), mint valid játékot kihagyó vállalásnak. Vagy egyszerűen pár hónap múlva más lesz a kommunikáció. Mint fejlesztő, teljesen értelmetlennek látok kiadni úgy egy programot, hogy egy jelentős részét, mind marketing, mind játék, mind presztízs alapon kihagyjak. Üzletképtelen.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.20. 18:27:08
  • Totti5
    #71558
    Nincs ebben semmi ördögi, nekik is menne, de inkább kitalált fantázia modelleket gyártanak és órás szponzori szerződést kötnek. Csak is a lényegre koncentrálva, mint mindig.

    Ezt az érvet emészd.... felfedezték, hogy nem lenne jó a játékosnak ha az egész VR. Remélem a Forza 7 teljes VR supportal jön, már ha lesz valami VR eszköze az MSnek.

    Yamauchi Kazunori

    “It will be one part of the game,” explained Yamauchi, speaking to Eurogamer. “One thing we discovered in developing and doing the VR, to do the whole game playable in VR is going to be a strain on the players. You can see in the demo downstairs, there’ll be a VR Tour mode that’ll be included in the game. That showcases the VR effects.”

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.20. 18:18:36
  • Kandurex
    #71557
    Annak meg mi értelme van? Csak egy - két pálya, meg mondjuk egy autó? Felépíti a VR motort alá és kihagyja alóla a játékot?

    Te hallod, hogy hogyan érvelsz?!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.20. 18:09:40
  • Kandurex
    #71556
    Inkább nintendó, legyünk mán polkorrektek.
  • Totti5
    #71555
    Jamaucsi mondottá hogy lesz egy külön kis fül a VRnak ahol pár autóval pár pályán lehet menni valami eventet.
  • Kandurex
    #71554
    Miből veszitek ezt? Milyen VR -ra számítasz itt?

    Körbe lehet majd járni a kocsit?
    Vagy isten tudja, a menü lesz csak VR?

    Mi ez a buta képzelgés? Agyonbaszó teljes értékű VR cím lesz. Semmi az ég világon nem indokol mást.
  • Bandicoot
    #71553
    Nagyon szép és jó. Csak ezen a ponton ki is merült a psvr. 1 játék összesen és változás nemigen lesz. 150ezerért. Király! :)

    Erősen PsVita szagú a hanyagolás....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.03.20. 18:03:03
  • Totti5
    #71552
    Nem kell belelátni, ezek vannak benne. Rengeteget fejlődönek a szimek. Ma már ott tartunk hogy gyárak, mérnökök segédkeznek 1-1 modell megalkotásához, a fejlesztők csúcstechnikákat alkalmazva utaznak helyszínekre és digitalizálják a pályákat, melyek a vezetési élményben is megnyilvanulnak majd. A szimek a gagyin sok éve már túlléptek, a garázs ma már nem életképes lásd rfactor 2 az utolsó példánya annak hogy mit nem szabad csinálni. Assetto Corsa pedig a példa arra hogy a garázs Netkar után hogy lehet AAA játékot csinálni ( igen ezek már azok, csak a priorítások mások ). Anno még kitalált autók pályákkal nyomultak, ma meg olyan szerződést kötnek a Porsche-val hogy a gyár szinte összes neves modellje belekerül a játékba olyan minőségben hogy az utolsó csavarig ezekben is már ki vannak dolgozva a részletek.

    VR jó dolog, már sok éve megy PCn ezekkel a címekkel. Konzolon nem és a GT sem lesz VR játék sajnos, csak tecsdemó experiance... szarnak bele.
  • Kandurex
    #71551
    ...de tényleg, olyan szinten volt FOS élmény sima PS4 -en, hogy az egészet a Dunába, Tiszába, tengerbe (kívánt aláhúzandó) akartam lőni az egészet. Már azon gondolkodtam, hogy fogok itt szép visszavonulást rendezni. DE. A Pro. Minden reményt visszaállított a genyóba! Mindenki hiteltelen aki nem próbálta Pro -n (azért sem Pró, a Lamborghini sem Lámbordzsini, gusztustalan így írni) az RE7 VR élményt.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.20. 17:29:09
  • Kandurex
    #71550
    Te aztán tudod mi lesz benne! Szerintem ez lesz a fő csapásiránya...

    Amúgy még nem! (szerk: még költözködök és úgy repülnek a gurigák, hogy öröm nézni :()

    ,...láttam az RE7 -et sima PS4 -en és hát teljesen igaza volt Moby -nak...nem sok realitása van így a VR -nak,

    ....de.... hál'isten ment egy Pro cuccon is,..ÉS ég és föld a különbség! Nem lehet szavakba kifejezni mennyire üt. Baszakodjon TV -vel akinek van hozzá gusztusa. Éljen a VR!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.03.20. 17:09:30
  • SlickAdam
    #71549
    en is. de basszus, rendelje elö... 1-2 nappal löncs elött es kesz. nem hetekkel, honapokkal, ... total nonszensz (instant penzlevonas mellett).
  • arty
    #71548
    én irigylem is azokat, akik ENNYIRE lelkesek még manapság is egy új megjelenésre... :P
  • arty
    #71547
    dehogy :)
    indíts el egy 2007-es ótósjátékot... ha hozzá vagy szokva a mai színvonalhoz, garantáltan húzod majd a szád.
    legyen az akár árkádabb, akár szimesebb!

    (oké, a vérárkád outrun és daytona kortalan, persze, de ezek kb ki is haltak mára, nincs igazi utód hómgépen)
  • arty
    #71546
    Nem, ez a játék SEM fogja támogatni.
    Kapsz némi vr-kedvcsinálót bele és ennyi. Pont mint a többi szemétben.

    Megvetted már a sapkát?
  • Totti5
    #71545
    Igen, de jelenleg most kapásból 15db nyolc és afölötti pontot látok és 4 db hatosat.

    Nem mintha számítana, csak na.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.03.20. 14:11:30