121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #72108
    Szerintem így is csoda, hogy van felénk dobozosan JRPG játék.
  • Evoluti0N
    #72107
    Nem tom. Mindenesetre kivárom májust. Addig van mit játszani. Plusz nem tudom, h Mo-ból meddig tartana, meg mennyibe kerülne elküldeni ide. (UK)
  • n000rbi
    #72106
    Pár napja hirdettek egy steelbokos P5-öt itt az "Olcsó konzol, game" topikban, az is elkelt?
  • Evoluti0N
    #72105
    Nekem is felkeltette az érdeklődésemet és meg is vettem volna már, de digitálisan nem merem, mivel nem játszottam még egy résszel se és nem tudom, h mennyire fog bejönni. Dobozosan meg mindenhol elfogyott itt. Hihetetlen. Sehol sincs. Neten se. Üzletekben se. Majd csak májusban lesz újból vehető.
  • Maxyka
    #72104
    Persona 5-höz volt valakinek szerencséje ? Bár kételkedem hogy innen sokan játszanának japó féle slice of life anime szimulátort. De elég jó az értékelése. Szóval? Ebben a hónapban nem látok alkalmasabb vételt.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.04.09. 19:59:42
  • Bandicoot
    #72103
    G3 játék közben kézben jóval durvábban melegedett mint a switch akár kézben akár dokkolóban.
  • arty
    #72102
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lg g3ak a melegtől törtek (burkolat)... pedig ott talán 1-2W hő sincs :)
    rétegek nem egyenletes hőtágulása + szoros illesztések... szerintem hihető a hajlás és azért nem bóvli árban megy a gép... (=jobban fáj minden apróság is)


    anno a ps3 is olyanokat pattant, amikor melegedett, hűlt... mindig féltem, hogy valami szétmegy benne :)
    aztán manapság nem csinálja... lehet szét is ment :D
  • arty
    #72101
    mert sokaknak ez igen nagy anyagi áldozat ... még akkor is, ha később visszakap belőle valamennyit (nagyrészét)
    nem állítom, hogy pár plusz darab nem menne el szviccs+zeáldából, ha esély se lenne az emura, de nintendot aligha éri kerekítési hiba feletti veszteség :)
  • TomStorm
    #72100
    Na meg a konzol is halkabb lett
  • TomStorm
    #72099
    Szerintem javult
  • Bandicoot
    #72098
    Egy idióta százat csinál az a baj.
    Megnéztem a nagyrésze ott mutogatja a hajlást ahol picit "nem feszes" a switch háza. Összébb lehet nyomni akkor lesz full egyenes. Nem illeszkedig atomfeszesen a a hát és előlap egymáshoz pár embernél. De ha megnézték volna 0day olyan volt az. Egyik ismerős 2 napja vette a gépét, dobozból kivéve ilyen volt 0 perc üzemidővel.

    Az első arcnak a dokkoló és a switch is meg volt hajolva és nem ennyire, sokkal durvábban. És néma kuss van az ügyben főleg hogy a tag feltehetőleg összevissza linkelt. Egyszer ezt mondta egyszer azt.
  • Moby
    #72097
    Én nem tudom mitől hajlottak meg. Az igazat megvallva nem is igazán érdekel.
  • n000rbi
    #72096
    Igen és mind a hőtől hajlottak meg. Gyilkos ez a 20W teljesítmény :)
  • Moby
    #72095
    Több száz hasonló fotó van már az interneten. De van már elhajlott gép a prohardveren is.
  • Bandicoot
    #72094
  • Totti5
    #72093
    Nem, ugyan az.
  • Bandicoot
    #72092
    Andromeda Pro framerate hogy áll, javult?
  • Kongy
    #72091
    Itthon még Andromeda megy, megy Final Fantasy XV :D
  • Totti5
    #72090
    Akit nagyon érdekel a játék miért ne... aki előzőleg Zeldázott már, valszeg nem PCre várja. Sokan meg nyilván érdeklődnek hogy, hogy lehet minden idők egy legjobb játéka 2017ben, ami ennyi 10es kap és 98on állt metán. Aztán még a végén kiderül hogy a Zelda nem dedós játék, ahogy a többi Nintendo cím sem, csak hát az előítéletek... nyilván a többség egy fillért nem ad ki érte, ott az emu+iso kombó torrent, letölt.
  • Totti5
    #72089
    Látom azóta sem jelent meg új fotó, de ez az egy bejárta a legnagyobb gémer oldalak címlapjait.
  • n000rbi
    #72088
    Ne kezdjük itt is a marhaságot, elég, ha a reddit tele van vele.
  • Evoluti0N
    #72087
  • Seth
    #72086
    Elgörbül? WUT??
  • n000rbi
    #72085
    Mert elgörbül és karcolódik a dokkolóban :D
  • TDC Geronimo
    #72083
    Otthon miért nem tolod? :D

    Amúgy meg itt a topik, ha kérdésed van vagy bármi
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.04.08. 13:20:02
  • Kongy
    #72082
    Na utolsó Zeldás off, úgy ráfüggtem hazafele a buszon, hogy alig várom, hogy legközelebb utazzak. Szenzációs cucc.
  • Evoluti0N
    #72081
    A harc valahogy furának tűnik. Mintha nem lenne olyan jól kidolgozva. Ami mondjuk egy Ninja Theory játéknál furcsa. Azonban a világ, meg a többi dolog, amit láttam, az bejövős.
  • yesname #72080
    Szegény még komolyan veszi. Ne már. :)

    #72078: A 1116A-s jó lesz, ha nem Pro-t szeretnél.
  • SlickAdam
    #72079
    PS4-nel Casper-t kell keresni
  • kastil
    #72078
    Hali!

    Venni szeretnék egy használt PS4-et Last of Us és Uncharted miatt. Mire érdemes figyelni? Látom hirdetéseknél, hogy pl "(Cuh-1116A)" stb, viszont ez nekem kínai :D Régen boxnál ugye figyeltek, hogy jasper lapos legyen lehetőleg, itt is van valami ilyesmi, vagy baromira mindegy?
  • TDC Geronimo
    #72077
    Na alakul azért ez is. Elvileg idén meg is jelenik

  • Moby
    #72076
    Akkor is káros, ha amúgy nyilvánvalóan nem venné meg. Ezt sokszor kitárgyaltuk. Megoldás azért lenne, csak erről egyelőre hallani sem akar senki. Mer butákok, mint a tök.
  • arty
    #72075
    kérdés: vennének ők amúgy switchet a játékért?

    (warezkérdésnél ugye ez mindig felmerül, hogy ha nem lenne warez, nem is játszaná... ami azé' sántít, mert sokan megvennék tizenpárezerért.... node itt 130 a kiadási oldal, egy sima tízszeres szorzó! :) persze, el lehet adni, ki tudja mekkora buktával, ha mondjuk elhajlik vagy karcolódik a gép, leejti, minimálisan azé macera is ezzel vesződni, stb.)
  • zitababa5
    #72074
    Sziasztok!

    Valaki please HELP!

    A Mafia 3-at játszom, már a felénél járok.
    A végigjátszások szerint a downtownban a royal hotel jönne, de a legutóbbi összecsapás után nem jelenik meg újabb story mission ikon....
    csak párbeszéd ikonok mindenhol.
    Már órák óta látogatom őket végig de újabb feladatot nem választhatok...
    Próbáltam az objectives menüben a még nem teljesített részfeladatokkal próbálkozni, de hiába jelölöm ki, nem ad ki ikont....

    Kérlek segítsetek mert sajálnám ha abba kellene hagynom....

    köszi
    zita
  • SlickAdam
    #72073
    jo jatek lesz az meg ev vegen (vagy kesöbb) is.
  • TDC Geronimo
    #72072
    tolhatnád te is rég... -.-
  • SlickAdam
    #72071
    "mindenki"

    ezert a szpojler tag. mar felek, hogy belelendül... :(
  • TDC Geronimo
    #72070
    N topikba átmész és olvashatod hogy mindenki tolta már 80+ órát és egy másodpercre se unta még senki, úgyhogy nem valószínű :)
  • Moby
    #72069
    >Really?

    Kongynak mindenesetre eladta. Több sztorink meg nincs se pro kontra, szal főzzünk egyelőre evvel. Illetve azok, akik vettek gépet gépet,, hát nekik/nektek nem profit. De ez érződik is a posztokon :D
  • SlickAdam
    #72068