121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #73275
    Nekem inkább a képregények tetszenek, a mostani filmeket nem láttam. A bunyós részről akkor tudnék valamit mondani, ha kipróbáltam. Pont attól félek, hogy az első ötéves ronggyá ver online, mert nem nyomom elég gyorsan a le-előre-hátra-négyzetet. :)
  • Moby
    #73273
    >de szólj, ha bármi köze a macskához

    Szerinted az avatárjában az ott mi? :D
  • darkSectorxxx #73272
    Jön Teken 7 is nemsokára, bár nem egy kategória stílusra, de az azért jobb lesz szerintem. Ennek a látványos támadásai jók...de karakterek nem szimpik.
    Nálam mondjuk az MK magasan első.
  • darkSectorxxx #73271
    Az mindenkinek egyértelmű, hogy Mortal Kombat az isten. De amúgy nem rossz. :)
  • Seth
    #73270
    Ha tetszenek a szuperhősös filmek, akkor a sztori módja mindenképp megér egy misét. A bunyós részről neked kéne tudni, hogy szereted e :D
  • n000rbi
    #73269
    Valaki mesélne az Injustice 2-ről? Gero? Nálad láttam ps4-en. Olyannak is élvezhető, aki szinte soha nem merült el jobban ebben stílusban?
  • Kandurex
    #73268
    áhh...tudtam, hogy kimagyarázod
  • n000rbi
    #73267
    A nevedet rövidítettem (de szólj, ha bármi köze a macskához :))
  • darkSectorxxx #73266
    Melyik a jobb?

    Division vagy Wildlands? Mármint szerinted.
  • Totti5
    #73265
    Nioh - mint ahogy a többi bottal sem piszkálom meg. Próbáltam az első Soulst. Kínozni lehetne vele.
    Nier - egyszer majd biztos, ki nem hagynám
    Yakuza - nem gyere be
    Persona - egyszer biztos, ki nem hagynám
    Horizon - Zelda mellett esélye nem volt. Túlságosan nem is vonz, persze a storyra kíváncsi vagyok, de mint openwolrdben játszadozás arra egyátalán nem

    Wildlands egy jó játék, iszonyat fun és tartalmas. Nem tudom milyen skálán közepes ez. Simán hiánypótló coop TPS. Jó lenne ilyenből több ( no nem a Division féle kirepül az XP ), hanem a sima mezei lősz csapatban. Ilyen fun játék utáljra a Zombi Army Trilogy volt amit játszottunk.
  • TBTPumpa
    #73264

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.05.23. 18:32:37
  • partizan182
    #73263
    Nioh/Nier/Yakuza/Persona/Horizon etc.

    Meg persze darkszosz. Anélkül nem gamer a gamer :)

    Helyette kozepes Wildlands és ultrabroken/békategorias masseffect (amig a frem el nem vitte)

    Félre ne érts, nem szeretnelek elzavarni, de lássuk be többször pisalsz széllel szembe mint nem. Ha téged nem zavar akko hajra, mint irtam számomra rendkivul hasznos közösségi munkat végzel.

    Pl Syndicate tetszett az elozetesek alapján de miutan egy honapig dicserted tudtam h 4 ezernél többet nem ér, és tényleg, klasszikus betonstabil 7 pontos.
  • Kandurex
    #73262
    Egyébként a kandúr, hosszú u.

    [genyó#smile]

    :)
  • Kandurex
    #73261
    hát...(amivel nem kezdünk)...hát :), először is adminként, bárhol - bármit megölhetek,...de a saját dolgaimat csak vállalom :D
  • n000rbi
    #73260
    Hú Kandur, jobban jársz, ha törölteted ezt a hozzászólást, mert maga Grétsy László fog bannolni.

    látod?! ide is befirkálok! aljas-KANDUR-TM!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.23. 18:16:07
  • Kandurex
    #73259
    A vonz lentebb, kitárgyalva. Nem EBBEN, hanem ebbe, mivel nem a konzolban fizikailag, hanem tartalmilag. A mond, kérdőben egy 'D'.

    Szóval. Bukta. ;)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.23. 18:04:29
  • Totti5
    #73258
    Mik a mostani minőségek amikért mindenki ájuldozik és kötelező lenne?

    De basszus Én nem vagyok a Sony és a PS ellen... én ide azért járok, mert gémer vagyok és szeretek beszélgetni veletek. Ha valaki ezt valami szent háborúnak látja ahol csak egy oldal van az szomorú.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.23. 18:03:49
  • partizan182
    #73257
    Totti, -fav azt csók, nem is értem miért jársz olyan helyre ahol folyamatosan az ízlésedet piszlálják. X/N topicban sokkal inkább összeér a népítélet és a saját értékelésed.

    Egykébként szerintem is minden szart bekajálsz kétpofára, a minőségi cuccok meg megakadnak a torkodon. Nem baj, nekem full jól bejön, mert tényleg csak az ajánlásaid inverzét kell alkalmazni, többet ér mint 100 review :P
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.05.23. 18:01:18
  • Totti5
    #73256
    Az nem baj hogy te mit érzel. Nekem van egy ízlésem, ami az enyém, csak az enyém. Senkinek semmi köze hozzá, ha valakinek nem tetszik tartsa meg magának, én sem kutakodok nála.

    Te lehet hogy semmibe veszel olyan címeket amelyekkel én meg kiválóan szórakozok. Ez egyike sem jelenti hogy az a cím rossz lenne, avagy tökéletes lenne. Ízlés, az meg nem vita tárgya.

    Én csak autósból tudok 10et felsorolni amikkel kiválóan szórakozok ( a mai napig ) és a műfajuk csúcsainak tartom. F1 2015, F1 2016, Assetto Corsa, Raceroom, Forza Horizon 2, Forza Horizon 3, Dirt Rally, Automobilista, Forza Motorsport 5, Forza Motosport 6.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.23. 17:44:09
  • Seth
    #73255
    Alul,felül volt egy szép kis csík, hogy spóroljanak pár képkockát és jobban fusson :)
  • Evoluti0N
    #73254
    Képkeret?
  • Seth
    #73253
    "Reclaim your heart in the epic Action RPG “Dragon’s Dogma: Dark Arisen”. Coming to PS4 and XB1 this fall! "


    Jee, remélem 60fps lesz és képkeret nélkül :D
  • Evoluti0N
    #73252
  • n000rbi
    #73251


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A "vonz" itt bizony egy z-vel írandó professzor úr, adja vissza a diplomáját. (mert ugye nem felszólító módban vagyunk, mint a mond(ja)d esetében)
  • Ulthane
    #73250
    Amúgy lehet, hogy igaz lesz, amit mondasz a skorpióról, ha fejlesztenek majd rá. Kérdés, hogy fejlesztenek-e, vagy csak MS-exkluzívoknak készül. De az az érzésem, hogy a Sonynak nincs más választása, mint bejelenteni nagyon hamar, hogy jön a PlayStation 5, jövő év végén.

    Biztos sokan nem hiszik, de nem tartom kizártnak, hogy legkésőbb a PSX-en ezt meglépi a Sony. Na, azzal fújná ki a szelet az MS vitorlájából.
  • Kandurex
    #73249
    Te mit csicseregsz?
  • Ulthane
    #73248
    Nem tudom Tibor, de tényleg az az érzésem, hogy te minden szarral játszol. Az új generáció óta maximum 10 olyan címet tudok felsorolni, amire azt mondom, hogy jó játék, megérte a pénzét, volt értelme. Te meg minden évben tonnányi címről beszélsz, ami ugye nonszensz azért...

    Igaz, hogy ízlések és pofonok, de neked nagyon alacsonyan van az ingerküszöböd.
  • Ulthane
    #73247
    Jááááááááááááááááááááájjjj!

    Hol/miben kérdésre mindig NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN a válasz. Tehát ebbeN a konzolbaN. Arról már nem is beszélve, hogy nem vonz, hanem vonzz, és nem mond, hanem mondd! Ezek nagyon durva, szarvashibák, na.
  • ppista
    #73246
    Az első box-ba, és a 360-ba valami irdatlan nagy lóvét tolt bele az Ms, főleg Japánban. Csak így volt esélye a Playstation-nal szemben, máskülönben pár év múlva a kutya nem ismerte volna a brand-et. Sorra mentek át olyan cégek box-ra is, akik előtte csak PS-re. Sőt, PS exe-k mentek át, X exnek, ami előtte elképzelhetetlen volt.
    Feltételezem 2010. környékén az Ms-nél valaki megunta a feneketlen kútba való pénzfolyatást, és elzárta a csapot. Legalábbis onnantól kezdtek rohamtempóban csökkeni a kizárólagos tartalmak. Studiókat zártak be, vagy olvasztottak egybe. Gondolom a több milliárdos bukó után szerettek volna ők is keresni valamennyit. Pénz, és saját studiók nélkül meg nem egyszerű tartalmakat gyártani. Ha az Ms megint elkezd osztogatni a konzolos részlegnek, akkor ott ism lesznek ütős ajánlatok, még ha a PS kánaántól távol is lesz.
  • Totti5
    #73245
    Pénzcsinálás?
  • Kandurex
    #73244
    Nem dolgozol véletlenül valamilyen pihe-puha érdekeltségben?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.23. 15:27:16
  • Totti5
    #73243
    Nagyon sok minden, de egy fő szempontja van. Jó rajta játszani, jó játékokkal! Ki van nyalva a seggem az EA Accessal, Play Anywhere-Win10 kombóval, Gold játékokkal, Trialokkal, Visszafele kompatibilitással és jön ugye Xbox Game Pass is majd, meg az új gép ( a legjobb minőség ), meg a digitális játék refund.
  • Tatyla
    #73242
    párat sorolj már fel légyszíves
  • Kandurex
    #73241
    Egyébként valaki érti miért építi le az MS az Xbox brand -et?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.23. 15:14:19
  • Kandurex
    #73240
    Nem tudom. Én pl. egy Last Odyssey folytatásért MÁR vettem volna boxot,...de annyira nem érdekli az MS -t a játékok, hogy hihetetlen. Mond már téged mi vonz ebbe a konzolba? Mert hát minden valamire való cuccot tudsz más platformon, jobb minőségben, játszani.
  • Totti5
    #73239
    Ennyi erővel az is egyértelmű lesz hogy a multiplatokat Skorpión kell majd játszani. De teljesen mindegy, tonna remek játék fog kijönni indén ( is ).
  • Totti5
    #73238
    Ilyen Gears lövöldékből egy db van ami a Gears, PSn is egy darab van ami az Uncharted. Bár csak lenne több.
  • Kongy
    #73237
    Vannak, akiket nem érdekelnek a jó címet, csak a futószalagon gyártott szarok ; ) Részvétem
  • Ulthane
    #73236
    Épp eszű, vagy épp nem eszű, hanem 'alszú?

    Magyarul: épeszű

    Beszél kicsi magyar?
  • Totti5
    #73235
    Nevetséges ára van a PS4nek és a X1nek a használt piacon. Nem nagyon éri meg vesződni vele. Odaadom családon belül majd valakinek, még kinekt is van hozzá játékokkal lehet ugrálni rá. Term. Skorpió jön helyette.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.23. 14:59:35