121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #73316
    Azért remélem nem fáj a dolog, és megleszel azzal a tudattal hogy én baromira élvezem. Mennyit toltad? bétát max? örülj neki, hogy nem kellett pénzt kiadni, mert az Ubi ingyen kipróbáltatta veled, több órán át.
  • darkSectorxxx #73315
  • Myselor
    #73314
    jaj darky hogy jött ide a battlefield?főleg a fizikával kapcsolatba.inkább hagyjuk.
  • Ozzyehh
    #73313
    Szerintetek lesz Spidey E3-on? egy release dátummal meg pre-orderrel?
  • Moby
    #73312
    Rossz helyre ment váladzként, mindegy.
  • Moby
    #73311
    Nálam is BF1 pörög mostanság ismét. 4K-ban folyamatosan orgazmusa van a szemenek a látványtól, pedig a pályákat azért már ismerem, de ez egy másik szint.
    A sok szingli játé meg áll :( Valamelyik nap megvettem a dishonored2-t a demo hatására, a preyt is, maffia3 felénél lehetek, de ennyi szabadidő a földön nincs.
  • darkSectorxxx #73310
    Azért az hogy nem egy Battlefield kamu fizika minden a játékban, még lehet jó nem?
  • Myselor
    #73309
    nekem konkrétan ezért van undorom az összes ubi játéktól .régi gamer vagyok már eléggé bőven a sega és a nintendo idejéből meg az atarit is nyomtam.lese szarom a szép grafikát ha nekem tartalmilag egy rakás szar a játék és befejezetlen szar kupac.inkább tolom most is a dragon quest VIII-t fantasztikus még mindig.az új részt is de várom már
  • Myselor
    #73308
    amit sajnos totti kománk nem lát.tényleg kibaszott komoly lehetne a wildlands is de könyörgöm sírva nevettem azon a sok gagyi szaron amit benne hagytak hogy ez így jó ez fasza játék lett.szép az is meg a lövölde része jó midnen más hulladék.fizikát nem látott a játék pl.de minőségi cucc.persze hogyne csak max nincs más ilyen fajta game és be kell érni ezzel ez már valósabb állítás szvsz...
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2017.05.24. 16:53:55
  • Rage47
    #73307
    pontosan, ezért okoznak csalódást az új játékaik, mert tök jók lennének, csak nincsenek átgondolva és befejezve.
  • Myselor
    #73306
    kibaszott hosszú töltés idő kurva szar megoldásokkal teli játék.a grafika szép a mozgás szép ahogy a többi játékukba a többi mind vállalhatatlan.próbáltam olyan játszani vele mintha meglennél kötözve egy székhez...borzasztó mivel indokolják ezt a kurva sok töltési időt?egy open world nem tölt ennyit körönként ha meghalsz ez meg miért?vicc ne is röhögtess.
  • bexinho
    #73305
    Szia! Mi a BF1 magyar szerver neve? Kezdetek óta BFezek (90-es szint), de sokszor már unalmas külföldiek ellen játszani. Magyarokkal azért jobb lenne. :)
  • Evoluti0N
    #73304
    Ha kitapasztalod, h melyik ellenség ellen milyen módszer a legjobb, akkor már annyira nem nehéz. Mondjuk folyamatosan adagolja az új fajta ellenségeket.
  • Ulthane
    #73303
    Hamarosan felvásárolja őket a Vivendi úgyis, aztán ott vége lesz a francia hegemóniának. Meg a dalnak is.
  • Maxyka
    #73302
    Bocs Persona.
  • Maxyka
    #73301
    Ott az új Peraona is.

    Én most a battlefield 1 re kattantam vissza. Megint van magyar szerver egy közel 90 aktív főt számláló platoon, így azért sokkal érdekesebb. Hamarosan jön az orosz Dlc is. Kiváncsi vagyok hogy oldják meg hogy ne szeparálják megint a communityt. Most ezzel el vagyok egy darabig, mondjuk amíg nem jön a destiny2.
    Csak az a fránya fps hiányzik a gameből. 30-40között ugrál de a hatvan férőhelyesen már elég játszhatatlan.
    Megérett a pró vásárlása úgy érzem. :D Meg is hirdetem a viszonylag új fat-em...
  • arty
    #73300
    tehát izlésről nem érdemes vitázni, de mégis érdemes róla vitázni? vagy rosszul dekódoltam a hszt? ;)

    wildlands nekem is > mint a horizon. tehát én is csak szarral játszok?
    nem. a horizon eleve egy olyan stilus, ami kevésbé érdekel ÉSMÉG ow-be is van oltva, a wild pedig ghostrecon ow-be oltva (sajnos annak minden tipikus szarságával, de mi az alternativa? hogy NEM játszok?!)
  • arty
    #73299
    ez mostanra kezd igaz lenni (eddig azért volt forza és halo xbox exkluként)
    érdekes, nálam talán mostanra a ps megy a legkevesebbet, de az alapgép olyan ócsó, h nem éri meg (akár időlegesen) kiszállni belőle

    ha próm lenne, az persze nehezebb ügy volna, azt lehet eladnám... de az meg szívás lenne :)
    skorpio se mozgat egyelőre, pedig xonen iszonyat nagy lesz a difi a két gép között és a multi totál vállalhatatlanok lesznek
    miközben ott van hómtesóm, tehát ott lenne ócsó a multiplatforming :D

    firstworldproblem :D
  • arty
    #73298
    szebbek! új karakterek! új kombó/harcrendszer! ööö.... amugy jah :D
  • Totti5
    #73297
    Szerintem meg pont az ellenkezője látható. Masszív, tartalmas minőségi és/vagy nyitott világú játékokat adnak ki ( minőséget miben is kell mérni? tartalom, graf, optimákolás stb.. mert az nem ízlés kérdése ). Persze van ami nem áll összes annyira ( Crew, Steep ( oké az 2016 december... ).

    For Honor
    Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
    Far Cry Primal
    Tom Clancy's The Division
    Watch Dogs 2
    Assassin's Creed Syndicate
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege
    Far Cry 4
    South Park: The Stick of Truth
    Rayman Legends

    Jól olvassák a piacot, arra mennek ahonnan a pénz jön, amit a nép kedvel, ami ma az online világban szórakoztató. Ezek java nem kis projectek, ekkora világokat megalkotni nem kis meló és könnyen el is lehet rontani. De közben új IPket is hoznak ( Steep, For Honor idén pl ), és próbálkoznak új dolgokkal is sorozatokon belül mint a Rainbow Six Siege.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.24. 11:07:42
  • darkSectorxxx #73296
    Nem lejárt.
    Nehéz igen, addig amíg el nem érsz egy bizonyos fokozatot, felszerelést, de ja én is simán megdöglöttem az első pár órában, nem egyszerű.

    Én mindig sunyiba messziről támadtam. :)
  • partizan182
    #73295
    For Honor elég egyedi azért, ezt meg kell hagyni. Ha valaki már nagyon unja a Dark Souls PVP-t, érdemes bepróbálni.
  • darkSectorxxx #73294
    Hát ez marha nehéz ügy, mert ugye mihez képest nézzük.
    Meg sok játék izlés kérdése mint ugye sokszor beszéltük.

    Nekem pl már csak most ebben az évben van Horizon meg NioH, amire azt mondom bameg.
    És végigsétáltam rajtuk.

    Crash meg The Lost Legacy is lesz, de ezek nem új gémek és nem teljesértékűek.

    Szóval ja, inkább átlag gémek vannak többségben, amikkel persze ugyanúgy el lehet szórakozni.
  • Rage47
    #73293
    sztem ma már az is igaz, hogy ami ubisoft, az nem biztos, hogy minőségi/egyedi, sőt, gyártósoron kidobált tucatjátékokat adnak ki félmegoldásokkal
  • partizan182
    #73292
    Számomra teljesen új info: ez a Horizon rendesen Nehéz!

    Sose gondoltam volna, az ilyen openworld cuccok (akár ubi, akár GTA/Infémüsz/kituggyami) eddig mindig mentek bekötött szemmel is, de itt rohadtul meg kell gondolnom kibe kötök bele és kibe nem. Fasza nagyon, Bloodborne óta nem volt olyan cucc ami rendesen kihívást jelentett volna default nehézségen.

    Tudom lejárt lemez, de nekem nagyon adja.
  • Totti5
    #73291
    Wildlandsal nem volt gond day1 óta ( 2-3 nagyobb peccs már jött hozzá ) Bugok akadnak, gliccsek is, de mivel bármit megtehetsz a legpeccsesebb verzióból is előhozok bármit. A játék jó volt megjelenés napjától kezdve, 3an coopban játszottunk gond nélkül, a szerverekkel sem volt gond.
  • Totti5
    #73290
    Teljesen mindegy kinek mennyi én valszeg egy évben több autós játékkal játszok mint te bármi mással ( ezek szerint... ) Ez az én dolgom, az meg a tiéd. Senkit nem érdekel és senkinek semmi köze hozzá. Azért van sok játék hogy válogathass...
  • darkSectorxxx #73289
    Köszönöm.
    Csak mert ha nagyonagyon olcsón lesz, lehet belenézek valamelyikbe, hogy milyen, gondolom Division is már kikupálódott.
  • Ulthane
    #73288
    Akkor korrigálok: évente 3-4 olyan minőségi cím van, ami egy átlag gémer ízlésének (s ez kinek mi) megfelel. A többi a futottak még, meg a nem minőség kategória, szódával elmegy, stb.

    Neked tonnányi.
  • partizan182
    #73287
    Kösz a tippet :)
  • Totti5
    #73286
    Fejezd már be ezt a baromságot, se nem vicces, se nem informatív.

    For Honor egy új IP, jó, ötletes mechanikával, nagyon szép graffal és optimalizálással. Még is miért ne lenne minőségi.

    Lépjetek már túl azon a kicsinyes, egyszerű gondolkodás módon, hogy ami nem tetszik az szar... senki nem mondja hogy neked kötelező játszani vele, de attól, mert neked nem tetszik még nem lesz valami szar minőség, szar játék.
  • Myselor
    #73285
    For Honor?nincs több kérdésem.ha az neked egy minőségi cím akkor tényleg levagy fizetve az ubinál:)
  • Totti5
    #73284
    Pár AAA cím ( letöltős, indie vonalon is lehetne kutakodni bőven ).

    Resident Evil 7: Biohazard
    Halo Wars 2
    Prey
    Nioh
    For Honor
    Nier: Automata
    Persona 5
    Lego City Undercover
    GR Wildlands
  • Ulthane
    #73283
    Kart, Splatoon kuka, Zelda oké. Mondjuk idén még az Andromeda abba sorolható, legyen a Horizon, ősszel meg nem jön semmi, max az új AC, ami meg a minőségtől messze lesz. Ez három cím összesen. Még nagy jóindulattal sem tonnányi.
  • Totti5
    #73282
    Ezzel nem tudok mit kezdeni, amit én élvezek az nem szar, a szar pedig meghatározhatatlan, hisz mindenki másra mondja hogy szar. Sajnos sokan bármiféle tapasztalat nélkül, ami neki nem tetszik = szar. De a szar nem az ami nem tetszik. Arra egyszerűen csak annyit kelle(ene) mondani hogy nem tetszik, nem kő.

    3-4? ha csak a Nintendót nézem, akkor Zelda, Kart, Slpatoon, a köv Mario is minőségi címek / lesznek. És akkor a játékok 5%ról beszéltünk. És ehhez nem kell ezeket játszani mert lehet utálni is, de ezek ( is ) minőségi címek. Tény.
  • Totti5
    #73281
    Két teljesen más játékról beszélünk.

    Divison egy nyitott világú TPS rpg elemekkel. Fejlődéssel, loottal stb...

    Wildlands egy sima TPS, sokkal-sokkal nagyobb területen mint a Division, járművekkel, ejtőernyőzéssel és sok sok féle teljesen különböző helyszínekkel ( erdő, dzsungel, sivatag, tavas, hegyes, havas, városok, bánya stb... ). Ennél a fejlődés a gunplayra nem hat ki és a loot is kimerül annyiban hogy a fegyver alkatrészeket, fegyvereket látod a térképen és hogy mi van a ládában az fix ( ha megszerzed az infót hozzá ).
  • Ulthane
    #73280
    Semmi gond azzal, hogy szeretsz játszani, mindannyian szeretünk! Ízléseken sincs min vitatkozni. De tudod, ha mész az autópályán, és mindenki veled szemben jön, akkor te vagy a hülye, és nem ők.

    Nekem az az érzetem, hogy az igényszinted nagyon alacsony, tényleg minden szarral játszol, ezért mondod mindig, hogy tonnányi a játék. Nincs tonnányi játék. Minőségi cím évente jó esetben van 3-4. Sajnos.
  • Ulthane
    #73279
    Ezt azért gondold újra lehetőleg. Az nem kérdő mondat, hanem felszólító, de ha kérdő lenne is mondd lenne! :-D A mond az E/3 alak, kizárólag kijelentő módban.

    Az ebbe a konzolba azt jelenti, hogy BELE. Mi tetszik valamibeN vagy valakibeN. Tehát, mit tetszik ebbeN a konzolbaN?
  • TDC Geronimo
    #73277
    Én se vagyok olyan jó ezekben, de szeretem az univerzumot is meg az ilyen játékokat is. Story mód fasza volt, online is toltam pár meccset meg multiverse tutorialt letoltam.
  • n000rbi
    #73276
    Sokat vagyok mobilról, nem tudom miről beszélsz :D