121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #73356
    Használhatod füles nélkül, csak kevesebb az élmény és erősebb lesz az émelygés is a csökkenő immerzió miatt.
  • wollnerd #73355
    Sziasztok!
    Lehet hogy láma kérdést teszek fel, de biztosra akarok menni. :) Na szóval:
    Azt tudom a PSVR-rel kapcsolatban hogy adnak egy plusz fülhallgatót, ami térhangzást ad. Na de az a fülhallgató csak opcionális? Tehát ugye tudom tovább használni a tévének a hangszóróját a játékokhoz, akkor is, ha rajtam van a sisak? Hallássérülésem miatti fül-mögötti hallókészülék viselésem miatt a fülhallgatók, headsettek nem játszanak nálam...
  • Totti5
    #73354
    A szarás mennyiségét az kedves júzer dönti el, hisz mindig mindent jobban tud.

    A terméket meg valakik előállítják.

    Ott találkozik a kettő amikor kinyitod a pénztárcádat. Ha meg nem akkor sem dől össze a világ.

    Mi lenne ha a Te munkádat vennék ennyire semmibe? s nyilván te sem dolgozol ingyen. S Te is többet akarsz.

    De, amúgy miről is beszélünk? egy játékról ami meg sem jelent, senki nem tudja milyen lesz, milyen minőség lesz. Én tudok következtetni az FC4 és Primalból hogy minőséggel nem lesz semmi gond, ami nem jelenti hogy nem lehet bármit elrontani. De ennek nem sok köze van ahhoz hogy utálom mert Ubisofot, utálom mert FC. Azt hogy nem lesz jó max annak fog fájni aki játszik vele és nem annak aki már egy tréler alapján szaroz mindent.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.27. 19:04:26
  • Kandurex
    #73353
    Ki nem szarja le mennyi munka van benne? Ez akkor számítana, ha ingyen adnák. Vastag szarnyi profitot akarnak, hasonlóan vastag játékkal.
  • Totti5
    #73352
    Akárcsak a Souls játékok, akárcsak a BF játékok akárcsak minden sorozat esetében.

    Újdonság mindig van, új helyszín, lehetőségek, fegyverek, story, karakterek és minden minden más, mindig új. Az alap mechanika finomodik, de alapjaiban nem változik meg. Hisz ami jó azon nem kell, csak fejleszteni.

    Aki ilyen könnyen dobálja ezeket a szavakat hogy copy, reskin stb.. valszeg fingja sincs hogy hány ember mennyi munkája van egy ilyen termékben...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.27. 17:22:51
  • garybirdie
    #73351
    5 éve ugyanarra a játékra húznak új textúrákat. Az Assánál meg tíz éve.
    De nincs ezzel gond, megveszik a júzerek lul :P
  • Totti5
    #73350
    Pontosan
  • Ulthane
    #73349
    Semmivel nem izgalmasabb kevésbé, mint a DaS-ban mobokat irtani.

    Szerintem vegyél vissza kicsit, az az ember, aki úgy mond véleményt egy játékról, hogy mindegy mi van neki benne, csak a címke alapján dönt - fikáz - (Ubisoft), az finoman szólva is egyszerű lélek.

    Én sem vagyok oda az Ubi játékokért, a FC4-et is kihagytam, erről sem gondolom, hogy odaver majd, de semmivel nem igénytelenebb cím, mint mondjuk a te kedvenc játékaid.

  • Totti5
    #73348
    Mást nézünk, nem gond.
  • Myselor
    #73347
    na itt az emlegetett harmadik rész.nagyon várom ezt a játékot:)
  • Kongy
    #73346
    Hát nem vágtam hanyatt magam tőle. Westernnek örültem volna, de ez a redneck téma hidegen hagy. Na de majd az új AC. (pf )
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.05.26. 19:19:09
  • Kandurex
    #73345
    Igényes?

    Az összevágott, egymásra dobált helyzetek tömegében? A nem létező hangulatában? Az igénytelen grafikai összhatásban? Na jó...talán ez utóbbi vállalható...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.26. 19:18:54
  • AntiHero
    #73344
  • Totti5
    #73343
    Far Cry lesz, meglepő módon ami egy openworld FPS.

    A tréler nagyon igényes, nagyon szép.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.26. 17:24:26
  • Myselor
    #73342
    szerinted nagyon igényes és hihetetlenül ötletes és új fajta játék lesz ugye? :D GOTY
  • Totti5
    #73341
    Túléli az Ubisoft ha neked éppen ez sem tetszik. Lépj túl rajta.
  • Myselor
    #73340
    ugye milyen izgalmas lesz a vidéki vallásos tahókat írtani? xd mehetünk majd permetező gépekkel traktorokkal hujaj de jó lesz.vadászni is lehet azta :o ez valami új feature biztos..ja nem.jézus
  • Kandurex
    #73339
    Aham...
  • Myselor
    #73338
    nevetséges az egész xd
  • TDC Geronimo
    #73337
    február 27

  • TDC Geronimo
    #73336
  • TDC Geronimo
    #73335
  • Kandurex
    #73334
  • Ulthane
    #73333
    A gomba?
  • Kandurex
    #73332
    Ez most bakteriális vagy vírusos?
  • Ulthane
    #73331
    Beszéljünk inkább a hüvelygombáról.
  • Totti5
    #73330
    Ne légy Ubisoft hater és ne fikázd az összeset, azért mert neked éppen nem tetszik. S pláne engem kihagyhatsz ebből az utálkozásból, mert semmi közöd hozzá hogy nekem miért tetszik, hisz ez megint csak ízlés kérdése, amit egyesek igen nehezen dolgoznak fel valamiért.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.25. 08:48:01
  • Myselor
    #73329
    nem viszont nem kell úgy csinálni mint totti :D ha neki tetszik oké de azért ne legyen elfogult ubi imádó és ne nyomja a bullshitet hogy mekkora epic a game meg minden
  • arty
    #73328
    "max nincs más ilyen fajta game és be kell érni ezzel ez már valósabb állítás szvsz..."

    tehát aki igényes ÉS szereti az ilyen fajta game-t az üljön karba tett kézzel amig kiadnak egy TÖKÉLETEST? :D
  • Myselor
    #73327
    másik fórumról idézem"Nekem már tetszik attól is hogy Far Cry, és eléggé örülnék ha a betépős küldikben,vagy egy Blood Dragon szerű részben a 70 millió évvel ezelőtti Montanaba utazhatunk" NA EZ A BAJ hogy ilyen emberek játszanak.befejeztem a témát.
  • darkSectorxxx #73326
    Ja ezt sejtettem. :D
  • Seth
    #73325
    Haverom haverjának apukája az Ubi-nál dolgozik, Ő mesélte
  • darkSectorxxx #73324
    Hogyne persze. :D
  • Totti5
    #73323
    Meglepő lenne ha az Enterprise szántaná a fődet és nem traktor egy olyan játékban ami "vidéki" területen játszódik.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.24. 21:01:32
  • Seth
    #73322
    Állítólag egy rendőr csajjal kell majd halomra ölni a megszállott keresztényeket. Micsoda cikkek fognak erről születni :D
  • Myselor
    #73321
    látom lesz tényleg traktor.jó lesz majd bohóckodni a vidéki tahók között vele.ja nem.fú de kurva kreatív game lesz ez is
  • darkSectorxxx #73320
    Jó a grafika.
  • Totti5
    #73319
    Vigyázat spójler, a western FC5

  • Totti5
    #73318
    Belőled meg megél más. Így működik a piac. Te arra én erre dobálom a pénzt nekik. Fura mi?
  • Myselor
    #73317
    nem fáj.sok az igénytelenem ember bocs kis igényű ember belőletek megél jól az ubi:) az én bizalmamat már rég elvesztették maximum az új AC érdekel tőlük.