121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #74077
    Én akkor éreztem kinosan magam mikor ment előre a tag a jedivel és le akarta kaszabolni az előtte levőt, mint kiderült 2-3méterel előrébb volt így csak hadonászott miközben ment előre, aztán meg elakadt a tereptárgyakban. :\ na mindegy.
  • Moby
    #74076
    >Más stílusnak szóltak.

    Gondolod ez azóta nem pont ugyanígy van? Vagy azt gondolod, hogy aki egyféle multit tol, az amúgy mindennel játszik, amiben legalább serverbrowser képernyő létezik? :)
  • Maxyka
    #74075
    Star wars elég igényes volt minden tekintetben. Pálya dizájnba csak annyit tudnék belekötni hogy sokszor elakadnak egy két helyen de igényesen kidolgozott a mozgás animációk is szépek. Csak és itt jön a csak valamiért szar az egész és még nézni is kellemetlen volt.
    Bocs moby én tudom mennyire szereted a battlefrontot de ez úgy se veszi el a kedved.
  • Kandurex
    #74074
    Más stílusnak szóltak.

    Mindegy. Nem érted, csak szajkózod ugyanazt, a kompromisszum teljes hiányával.
  • Kandurex
    #74073
    Dehogynem! Hisz ott van az ember! És jó lesz!
  • Bandicoot
    #74072
    Ha neked ez megfelel... A légicsata sótlan és üres. A földi csata még csakcsak elmegy de a herozás felejtően gagyi főleg hero vs hero szinten. Ezekben semmi fejlődést nem láttam. Egy jedi knight multimeccsében is kismilliószor több SW érzés volt és nem nézett ki full idiótán mikor két jedi összecsapott. Az Xwing vs Tiefighter xsatákról nem is beszélve. Persze nem várom el hogy abba a magasságba tegyék az összecsapásokat. De legalágg azt lehetne mondani jóindulattal hogy megközelíti...de nem. Primitív faék szinten mozog ez a két dolog a játékban, totál felesleges bele.

    De az hogy a nagy SW bejelentések megint kimerültek egy multiszarban.... Se egy új Kotor se egy új Jedi knight semmi csak a multiszar ....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.10. 22:48:01
  • Moby
    #74071
    Egy fél percet láttam a sportjátékokból is, hát még mindig kár, hogy nem érdekelnek, de gyakorlatilag tévé közvetítés színvonalban nyomják. Őrület. Biztos azokról egy csomó szar elmondható, hogy minden évben ugyanaz, meg mérnégerafocista, meg a tököm tudja, meg le is lehet húzni az egészet a klozeton, de én csak azt bántam miközben néztem, hogy nem játszok ilyenekkel. Szívesen játszok/játszanék olyan játékokkal, amik ilyen szinten vannak megcsinálva, ahol iylen fontos az, hogy mit látok. Oké, biztos nem olyan igényes ez, mint a mostanában menő artsyfartsy futakisfiúbalróljobbraésüldözik koncpeciók 8 biten, de talán ezekben is lehet annyi törődés így hunyorítva elnézve őket. Vagy talán több is, nemtudom.
  • Moby
    #74070
    >Nyomtad a CS -t? Nyomtad az összest!

    Nem. És mivel mást nem is nyomtál, a vélemény mögött nincs semmi, amire építkezni lehet. Vagy maximum olyan ignoráns általánosságok, ami alapján az is kimondható, hogy ha volt c64-ed ÉS amigád is, akkor nincs ma mit keresned a videójátékok közelében, és a topik zárható.

    /abba meg aztán bele sem mennék, hogy ez maga az ős CS idejében sem igaz, mert volt pl olyan mellette, hogy AmericasArmy, meg UT a HC tengely két végén mondjuk, valahol középtájon meg a CS, és ezek akkoriban sem bírtak egymás helyett létezni. Ott. Párhuzamosan.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.10. 22:39:14
  • Moby
    #74069
    Meghát izlésről sok vitatkozni való nincs, az ilyen mélységű műszakértés meghagynám a darksectori véglényeknek, de abban a pár villanásban akár asseteket tekintve, akár level designt tekintve habzott az igényességtől. A hangokkal meg születésük óta jóban vannak. Az ilyenolyan mechnikai dolgai miatt, meg főleg a zsáner miatt persze simán elskippelhető, de mindezek felett részleteiben ez egy mondhatni szokásosan igényes cucc.
  • Kandurex
    #74068
    Nagyon nem értünk egyet. De persze abban is van amit mondasz, hisz nem hiába sikeres még mindig a CS.

    Én csak ugyanazt tudom leírni, mint kicsit lentebb, kimaxolták az egészet. Nyomtad a CS -t? Nyomtad az összest! Nincs itt semmi más. Fejlődnie kellene, de nem fejlődik. A Souls széria elkezdte ügyesen keverni a multit a sztorival, de az is csak egy szál és az is abban maradt.
  • lwb
    #74067
    Asszem ezzel kb vége is a konfnak. Összefoglalva:

    1. Nagy büdös kövér 0 a Biotól a MEA utáni pofára esést követően. Ami remek taktika. Azt nem nyalom be, hogy annyira sokat dolgoztak a MEA-n, hogy mellette másra nem volt idő. Btw még a MEA dlc-kről sem volt egy büdös szó sem ... Az Anthemet inkább nem minősítem. Semmit nem láttunk belőle és amit mutattak az is Destiny 2.0-nák látszik.

    2. Minden más, amit bemutattak, azt már bemutatták előtte hetekkel.

    3. Az egyetlen újdonság az A Way Out volt, de az is forced coop, szóval felejtős.

    Na, a jó hír, hogy ennél már csak feljebb lehet a többi konf.
  • Moby
    #74066
    Neked igen, nekem annyira nem volt annyira szar, hogy párszáz órát bele ne basszak. És már csak a SW univerzum miatt is beleugrott volna, de valójában sokszor élveztem mint játék is. Persze fejlődési rendszerben, mélységben ma vannak ettől sokkal jobbak is, de azok nem a SW világát interpretálják, szal nekem kell ez is azok mellé, nagyon is.

    Megtoszom ezt is, ahogy megnyílik accessben. Egy villanást láttam csak belőle most közvetítésben, annak nagyon nem sikerült lebeszélnie róla :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.10. 22:29:09
  • Moby
    #74065
    >Nem attól lesz valami jó, hogy ott emberek vannak!

    De igen, attól lesz jó. A multi ezért jó. EZ AZ, ami jó a multiban. Ettől lett kibaszottul sikeres az egész kompetitv multi világ. A körítés csak egy dolog. Még a legszarabb körítésű multi is olyan helyzetek végtelen permutációját képes előállítani, ami miatt egy CS lassan 20 éve aktív játék.
  • Kandurex
    #74064
    Nem a multival van baj, hanem hogy kontent hiányos az egész. Nem attól lesz valami jó, hogy ott emberek vannak! Az élet genyóra nem izgalmas, soha nem is volt az! A képzelet teszi azzá! Nem hiszem el, hogy ennyire nem érted.
  • darkSectorxxx #74063
    Na garancia van a netes EA konfos meme-ekre! Zsír majd holnap meglesem őket azt nevetek egy jót. :D
  • Bandicoot
    #74062
    Csak a bfront fényévekre van a jó multitól.
    Ami a videóban látható volt : ugyan olyan hulladék a hős rendszer és a légicsatázás, járművezés.
    1-2 óra hangulat és annyi.
  • darkSectorxxx #74061
    Továbbmegyek, ez nem volt konferencia, inkább néztem volna 2 órán át a pc gaming show-t....
  • Moby
    #74060
    Igen. Jelenleg (és az elmúlt 30-40 évben) nem taltunk arra megoldást, hogy miként lehetne úgy másképp csinálni, hogy a playert ne zárjuk ki a játékból, illetve a játék ne lépjen át rajta. Ez a hülyebiztos háló, ami megnyugtató ölelést ad Kandúrnak, emiatt nem bír létezni enélkül :) Gyakrolatilag egy könyv, ami közben rángatod a kart (vagy amit akarsz). De amíg te nem lapozol, addig az nem megy tovább. Egy MMO vagy egy bármilyen multi nem ilyen. Az "él" akkor is, ha ha nem vagy ott. Vagy ott vagy, de suta vagy. Vagy felé sem nézel. Leszarja, hogy képes vagy-e felvenni a ritmust, és haladni vele, vagy csak egyszerűen felvenni a fonalat. Egyáltalán, leszar téged, mint individuum. Na ez az, amitől Kandúr összeszarja magát ahányszor ilyet lát :D
  • lwb
    #74059
    Ez epic fail ...
  • darkSectorxxx #74058
    Jó csak nem akartam elhinni ezt a szart. :D
    Na megyek is elég volt ebből a szar időpazarlásból. :D
  • Kandurex
    #74057
    Nem is kell, hogy ezer óra legyen. Akar a náthás pöcsöm ezer órát játszani egy single játékkal. Én a sztorit szeretem, a történéseket, hogy személyes, van tartalma, van bevezetése, tárgyalása és befejezése. Nem azt, hogy ugyanazon az 5 - 10 kötött pályán szenvedjek arctalan senkik ellen.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.10. 22:20:59
  • n000rbi
    #74056
    ...és egy mobiljáték a végére. Parádés :D
  • Seth
    #74055
    Ez a finálé része, mondta korábban a CEO
  • Moby
    #74054
    Az történés, ez meg mechanika. Nem egymás ellen léteznek, egymás mellett. Egy sztoriorientált játékban nincs ezer óra. Egy jó multiban simán.
  • darkSectorxxx #74053
    Fogadok ha ennek a szarnak vége, akkor a konfnak is.
  • Kandurex
    #74052
    Mint a könyvek, a mozi, a színház. Még se unjuk. DE EZT IGEN! Hogy is van ez?
  • n000rbi
    #74051
    Mert csak ilyen single létezik, nyilván...
  • lwb
    #74049
    Elvileg a Visceral csinál egy open ended SW játékot. Tavaly bejelentették E3-on, most úgy néz ki fel sem hozzák. Mindjárt vége a shownak és még mindig ez k unalmas multi meccs megy. :(
  • darkSectorxxx #74048
    Nemazé de kb olyan érzés mintha random egy melo után egyik nap felnéznél twitch-re stream-et nézni egy multi fps-ből....

    Nem értem a nézőket......mit csinálnak ott eközben?
    Én felállnék a faszra és kisétálnék.

    Ez kurva gáz. :D
  • Bandicoot
    #74047
    Emlékeim szerint arról volt szó hogy több SW címet heggesztenek az EA szárnyai alatt...Hol vannak? Ez a szar a francot se érdekli. Egy Jedi Knight vagy egy X-Wing Alliance az kellene réges rég ehylett megy a buziskodás az online szarokkal meg MMO-kal.
  • Moby
    #74046
    De ha ugyanaz a gecibuta kétbites zsibbadthülye triggelert script tolja a-ból b-be a karakterek 30 éve, az több nagyságrenddel jobb :D
  • Kandurex
    #74045
    Én ezt az egész multiszarást már évek óta nem értem. Kimaxolták az egészet a CS és Battlefield -ekkel és persze a WOW -al.

    Nincs ebbe már semmi.

    El kéne fogadni.
  • Bandicoot
    #74044
    Főleg hogy végigpofázzák szartseérdeklő információkkal,ennyi erővel hangulatosabb lenne szerződtetni Korda Gyurit hogy közvetítse...
  • lwb
    #74043
    Az SWBF2 egyelőre pont úgy néz ki, mint az SWBF1 ... Szingli kampányból valami esetleg?
  • Kandurex
    #74042
    Szétbasz az izgalom egy multi meccstől...
  • Bandicoot
    #74041
    Végre lehetünk Lucas bácsi Star Wars hű hatalmas ötletével, a vihogó buzihangú humorizáló ropirobotokkal!
  • darkSectorxxx #74040
    Battlefront II
    Lewarez, single egy délután letudva, oksa, ugorhatunk!
  • Bandicoot
    #74039
    Iiiiszonyat epiksééééég...Azt megint olyan lesz a hero rendszerrel a mozgás/harc illetve a égi csaták amiket inkább paródiákban kéne mutogatni.....
    Az első rész is ezekben vérzett a legjobban.
  • Bandicoot
    #74038
    Hogy lenne... "nem éri meg"....
  • n000rbi
    #74037
    Elkapnám a commandert :D