121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #74117
    Nem akarlak titket hergelni, de elég nagy az esélye, hogy bukott a fejlesztés. Nincs egyetlen értelmes ok, hogy egy képkockát se mutattak belőle. Nem hiszem, hogy elkaszálják, de valószínű, hogy épp elég durva paradigma váltásokon esik át.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.11. 18:26:16
  • Maxyka
    #74116
    xplaza és gamersroomba a legolcsóbb most a pro 116.ért , valaki rendelt már tőlük esetleg tud jobb alternatívát?
  • lwb
    #74115
    Ha 2018-ban fog kijönni, akkor nem ártott volna az előző évben legalább valamit bemutatni belőle, nem? Nem a hype-ot hiányolom, hanem a megerősítést, hogy nincs lelőve a játék, mint pl. a SW 1313 volt. Vagy még ezer játék. Ha egy játékot bemutatnak E3-on, az sem 1000% arra, hogy nem lövik majd le (khm...Scalebound), de ami el sem éri az expokat, annak nincs szép jövője, az tuti.

    Az E3 erről szól, a bemutatókról, a hype-ról. Hogy mire figyeljünk a következő években, mit kísérjünk figyelemmel. Az EA a Bioval együtt idén először egy kövér nullát tudott nekem felmutatni.
  • Kandurex
    #74114
    Most itt mit akarsz prezentálni?
  • Bandicoot
    #74113
    Ultra low setting?
  • Totti5
    #74112
  • Totti5
    #74111
    Úgy érzem az igény nagy a felhypolásra a mézes madzagra, olyanok mutogatására ami még messze van. A morzsára, a tízerre, a kamu trélerre a fejlesztési fázisban lévő szerkesztett videókra, amik biztosan nem maradnak olyanok mire a boltokba kerül a játék. Mindig beszopjuk, mindig mérgelődünk, de szó nélkül most is odafordítjuk a pofánkat és sírunk hogy nem pofoztak föl. Ez eléggé perverz.

    Tudjuk hogy készül SW játék. Jövőre valszeg ott lesz. Idén amúgy sem lenne értelme megjelentetni (már ha kész lenne) de valszeg nincs. Had döntse már el a kiadó mikor készül el és mikor tartja alkalmasnak a bemutatásra.

    2016 : Visceral’s Star Wars Game Announced for 2018

    Semmi sincs elkésve, tartják magukat ahhoz amit ígértek. Jövőre de akár idén év végén is bármikor bemutathatják....


    A sport játékok több 10 milliós eladásokat hoznak minden évben az EAnak. Sok pénzt ölnek bele és sokat keresnek rajta. Ezekre több 10 millió gémer kíváncsi minden évben. Az újítások, új ötletek, megvalósítások ezekben is ugyan olyan mértékűek mint bármi másban. Valakit ez érdekel, valakit nem. Az EAt nagyon is érdekli, hogy ezt maximálisan hypolja.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.11. 13:21:54
  • Moby
    #74110
    Megnéztem ezt a way outot, egész jó. Jó a pedigréje is, a BTTS zseniális volt. Jöhet majd!
  • Moby
    #74109
    Majd most beleveti megint, hogy otthagyhassa megint.
  • lwb
    #74108
    Egyébként azok a milliók, akik az epikus Star Wars csatákba akarják belevetni magukat lassan két éve megtehetik: Star Wars Battlefrontnak hívják a játékot, 20 vs 20 csaták simán mennek benne, a grafika kb ugyanaz, a rendszer 90%-ban ugyanaz, az egész szinte teljesen ugyanaz. Tessék játszani vele. Valahogy a szomorú helyzet azonban az, hogy a játékosok többsége miután elmúlt a kezdeti SW varázs, otthagyta a Battlefrontot és okkal. Content-szegény és egyhangú, ráadásul a hero rendszer el is van cseszve.
  • lwb
    #74107
    Kb. ettől tartottam én is. A nagy eszükkel pont akkor hozzák ki, amikor jön a Destiny 2 is. Egyébként teljesen hidegen hagy egy n+1. online looter-shooter. Ehhez a Bioware mi a lószart adott vajon hozzá? Remélem nem a karakteranimációkat.
  • lwb
    #74106
    De ez az E3, itt nagy bejelentések, meglepetések és világpremierek szoktak lenni. Az SWBF2-ről, az új NFS-ről és az ÖSSZES sportjátékról már hetek-hónapok óta tudni lehetett. Az egyetlen újdonságuk az egész shown a Way Out volt, de abból is édeskeveset láttunk és sajnos coop only, szóval sokunknak felejtős.

    A SWBF2 meg azért kib.szott harmatos, mert lassan 12-13 évvel a régi BF-ok után még mindig nem sikerült elérni ugyanazt a content mennyiséget. Ebbe már sikerült visszarakni a szingli kampányt legalább (legutóbb még ezt is el tudták cseszni), de galactic conquest még mindig sehol. Nem tudom, én az évek múlásával, mondjuk lassan másfél évtized (!) múlásával a szebb grafikán túl azért azt is elvárnám, hogy fejlődjön egy játék. Egyelőre ott tartunk, hogy szaladnak a régi battlefrontok után feature és content téren. A grafikai upgrade nekem édeskevés.
  • TBTPumpa
    #74105
    BioWare játék, amiben nem látod a karakterek arcát. Legalább nem kell arcanimációkra költeni.
  • TBTPumpa
    #74104
    Titanfall + Destiny + BioWare = Anthem
  • TBTPumpa
    #74103
    És tényleg érkezik az Ori and the Blind Forest folytatása!
  • Totti5
    #74102
    Azt hogy a Star Wars és a multiplayer, vagyis a Battlefront nagyon népszerű és milliók várják hogy belevethessék magukast az epikus SW csatákba.

    Börtönös játék jóféle lesz, bár a kérdés mennyire cinematik, és mennyire interaktív. Minden esetre a Prison Break minden kliséje és esszenciája benne volt.

    Sport játékok minőségiek, élethűbbek mint mindig, ahogy megszokhattuk.

    NFS pedig NFS... látványosd volt, és sokan hiányolták a Börnáutot, aminek az utánérzése ebben benne lesz, az NFS őrülettel, a szép tájakkal, tunningal. Sokat egy csapásra. Nem kell nagyokat újítani, hanem ami jót az összpakolni egybe. Ez úgy néz ki sikerült, de csak is akkor érdekel, ha a Trial nem a rendőrökről fog szólni.

    Star Wars fejlesztés viszont megint nem volt, de nyilván idén a Battlefront 2 lesz a film mellé csomagolva. Jövőre jön az új IP.

    Este pedig valszeg jön az EA egyik legnagyobb dobása.

    Rosszat nem mutattak, irreális elvárásokat meg vissza kell csukni a szekrénybe, aztán elővenni minden nap szerdáig...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.11. 10:30:01
  • Bandicoot
    #74101
    Gameszar. Mit vársz tőlük?...
  • Kandurex
    #74100
    Hogyasszondja a gamestar:

    "Az Electronic Arts olyan felhozatallal indult el bevenni Los Angelest, amit bármely kiadó megirigyelt volna"
    "Nem rossz ez"
    "A koronát a minimum félórás Star Wars Battlefront II 20v20 multiplayer bemutató tette fel"

    Miabüdöskurvaistentnéztekők?!
  • TBTPumpa
    #74099
    A halál unalmas és bugos SW BF2 multi meccsig néztem, de ott olyan álmosság jött rám, amit nem tudtam legyűrni. Inkább elmentem aludni... most így visszanézve a történéseket, nem is volt rossz döntés. Az valóban érdekes, hogy a 3 hónapja megjelent Mass Effect-hez még mindig nincs bejelentve DLC (régen ilyenkor már volt néhány DLC a játékhoz)? Talán érzik, hogy borzalmas a játék és nem akarják lehúzni a játékosokat?
    Legalább az idén már nem kell EA játékokra költeni. NFS és SW Battlefront 2 majd jóval később, olcsóbban, kiforrottabb formában jöhet.
    Microsoft és Sony, már csak bennetek bízom. Bár Tömbradír bejelentés még nem lesz, pletykának egy új játékról, ami az Ori and the Blind Forest készítőihez köthető, az új Forza is érdekel, illetve, hogy a Cuphead nevű csoda él-e még egyáltalán.
    Sony részéről pedig minden érdekel, főként az ND címek (Uncharted Lost Legacy, The Last of Us 2) és a Guerilla Games pletykált Horizon Zero Dawn sztori DLC-je.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.06.11. 09:07:43
  • Totti5
    #74098
    Este valszeg okosabbak leszünk.
  • lwb
    #74097
    Amit már teaseltek előtte hónapokkal. Volt a live action teaser is és ennél többet ma csak annyit láttunk, hogy kapott egy nevet. Egyébként meg a leakelt info szerint ez nem RPG, hanem valami Destiny-Division szerű online shooter lesz. Remek. Másra sem vágyok, mint hogy egy RPG stúdió csináljon nekem lövöldét. Abból úgyis alig van, mármint online lövöldéből, ehhez képest AAA rpg-kből annyi van, hogy már meg se lehet számolni.
  • Totti5
    #74096
    At its E3 2017 press conference today, EA announced that BioWare's next new game is Anthem.
  • lwb
    #74095
    Hát nem tudom, ha abból élnék, hogy játékokat adok el pénzért, akkor érdekemben állna az érdeklődést fenntartani. Fura ötlet, tudom. Főleg ha az előző két játékom csalódás volt, a DAI egy offline mmo volt, amit sokan kritizáltak, a MEA meg unalmas történetet tolt unalmas karakterek alá, mindezt megfejelve technikai gondokkal. Mindkettő fogyott, de ez inkább a franchise-nak, mint a játékoknak szólt. Ezek után azt gondolná az ember, hogy akármilyen kevesük is van, azt azért kitolnák az emberek elé, ahogy csinálták a DAI után éppen egy E3-on az akkor még alig-alig elkezdett MEA-val is.

    Dragon Age hivatalos bejelentés még tudtommal nem volt. Ez, hogy készül, ez egyelőre egy iparági pletyka. Ahogy a dolgok állnak, azon sem lepődnék meg, ha az EA jövőre az egész Biot bezárná a p.csába.
  • Moby
    #74094
    >Az Sw játékáradatból Viscerallal Amy Heniggel meg sehol semmi....

    Igen, arról feltűnően kuss van.
  • Totti5
    #74093
    Mindenkit érdekel, téged is fog ( most is azt teszed éppen ) Hogy neked kell e majd eldöntöd. Nyilván nem kell. Sokaknak meg fog és miért ne lenne jó egy újabb, erősebb konzol, miért ne lenne jó azoknak akik Xboxon játszanak?
  • Bandicoot
    #74092
    Egy nagy adag scorpio mese és ajnározás közben ami a kutyát nem érdekli max az elvakult fanokat, meg azokat akik még mindig elhiszik hogy ordító különbség lesz a pro és a scorpio között azzal a hulladék cpu-val.

    Lényegében eddig 5 percbe belefért volna eddig az E3. A végére talán meg lesz a 20 perc is ha így haladunk.
    A Bfrontot mutogathatták volna az MS konfon. Erre nem, az új ip-t mutatják (úgy se lesz exkluzív) majd ott, fuck logic.
    Az Sw játékáradatból Viscerallal Amy Heniggel meg sehol semmi....

  • Seth
    #74091
    Most az Anthem lesz a középpontban , holnap MS konfon lesz gameplay belőle
  • Bandicoot
    #74090
    De lesz. Csak basztak mutatni belöle valamit.
  • Totti5
    #74089
    "Nagy büdös kövér 0 a Biotól a MEA utáni pofára esést követően"

    Készül a Dragon Age, de mennyivel lennél előrébb ha tízelnek egy sosem lesz ilyen CGI videót, amikor 1-2 (3) év mire kijön... majd jövőre.
  • Rage47
    #74088
    most mégsem lesz rendes story-s SP rész a BF2-ben??
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.06.10. 23:32:50
  • Moby
    #74087
    Az SP része nem érdekel. Leszarom. Ha filmet csinálnának ezekkel az assetekkel, hangokkal, stb azt megnézném. De valami 6-8 órás alibiputtyogtatás amire másnap már nem emlékszem nekem nem kell. Tőlem ki is vehetik, vagy abból a ráfordításból készüljön inkább egy mappal több.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.10. 23:08:53
  • Moby
    #74086
    BF1-ből léptem ki az előbb kicsit fórumozni, meg belenézni a konfba ami érdekel :D Hát inkább nem mesélem el mik mentek. Az egyik szerón. A másikon meg egész jó meló folyt. Hát a multi ilyen. Találkozik 64 szedettvedett emberke, van egy komoly randomfaktor, hogy miként fognak együttműködni.

    /meghát ha TE leszarod, hogy mit csinál a swadtársad bármilyen multiról legyen szó, akkor teljesen felesleges kommunikáció meg csapatmunka hiányára rinyálni. Akkor valójában ne tolod a terminátort, és pipa vagy, mer nem nyalják a többiek a segged. Nem nagyon szokták.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.10. 23:03:10
  • Maxyka
    #74085
    Battlefield1-ben még érzem ezt a dolgot amit itt már nem. Ott valamiért működik. Beszalad mellém a squad társam Ketten akár elfoglalunk egy pontot is lehet segíteni egymásnak heallelni,újra éleszteni vagy csak egy jó fegyver kombináció vagy bármi és siker.

    Itt meg aki melledet áll csak egy droid élettelen senki , aki kurvára fejlővést fog kapni 2 másodperc múlva és kurvára leszarod.
  • Moby
    #74084
    És a játékoknak kéne csapatmunkáznia meg komunnikálnia? :D Vagy hogy? A legtöbb multiba becsöppenve a semmiből nincs csapatmunka, meg kommunikáció. Vagy valaki(k) elkezdik felépíteni, vagy temagad.
  • Kandurex
    #74083
    Agree.
  • Bandicoot
    #74082
    Elfogadom amit írsz toljad. De én fejlődést vártam az említett két dologban mert nekem ezek az előző rész mélypontjai voltak. És semmi fejlődést nem láttam ebben.
    Plusz vártam hogy mutassanak valamit a SP-ből. Semmi csak lesz és összeköti a RotJ-t és a FA-t.
    Vártam hogy lévén mondogatják egy ideje hogy több SW játék, hogy végre bejelentenek valamit a SP játékosoknak. Semmi.
    A Kotor MMO megdöglött az emberek évek óta hiányolnak egy SP Kotor/Jk/Xwing játékot. És szarnak bele.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.10. 22:59:33
  • Maxyka
    #74081
    Valami hiányzik. Én már ebben és elöző részben is azt éreztem mintha nem játékosokkal játszanék csak jól be scriptelt botok szaladgálnának körülöttem. Nem éreztem a csapatmunkát sem kommunikációt semmit. Emiatt volt olyan lélektelen az egész.
  • lwb
    #74080
    Hihetetlen, hogy ezzel a szarral kiálltak az emberek elé... Kaptunk egy rakás sportjátékot, amit minden évben kiadnak és ha megfeszítenek, se tudnék különbséget tenni pl a Fifa17 és 18 között. A Madden kapott egy sztorimódot, mint minden sportjáték ma már. Hurrá. Aztán bemutatták a Battlefront 2-őt, amit már két hete bemutattak. Megnézhettünk egy multi meccset, ami pont úgy nézett ki, mint a BF1 multimeccse: herok levernek mindenkit (épp csak az nem volt benne, hogy a másik csapat kilép, amint a hero elkezd legyalulni mindenkit), a vadászgépekkel meg még mindig nem lehet semmit eltalálni. Hurrá megint.

    Visceral Star Wars játéka? Semmi. Biotól valami, mondjuk Dragon Age bejelentés legalább? Valami nagyon nem ártana, hogy elfelejtsék az emberek a MEA lebőgést. Lóf.szt. Kapunk egy 15 mp-es részletet egy cgi introból, ami ráadásul olyan, mint a Destiny 2-höz írták volna. Még a MEA-hoz ígért dlc-kről sincs egy szó sem, pedig ígérték a Quarian hajósat.

    Meh. Kidobott két óra az életemből.
  • Moby
    #74079
    persze, hogy nem veszi el. Bocsánatot kérni sem kell, itt talán én vagyok az egyetlen, aki képes elfogadni minden fenntartás nélkül ha a másiknak más a véleménye, és még azt is, hogy van neki, ami ma a legkeményebb dolog :D
  • Bandicoot
    #74078
    Attól hogy ember vs ember még nem lesz élmény sem a földi hero rendszer sem a légicsata.
    Elöbbi kimerül egy rémbárgyú animációkkal megspékelt bohóckodásnak. Utóbbi meg annyi hogy lövöd a földieket majd jön egy légi ellenfél és elkezdtek körözni egymás körül. Aki megunja és kilép a körböl megpróbál mást az meghal. Vagy ha valamelyiknek jön egy társgépe akkor messziről szétlövi a körkörözőt. Ennyi a légicsata nem több nem kevesebb. Totál felesleges komolyabb manőverekbe kezdeni vagy akár földközelben tárgyak között cikázni.