121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Myselor
    #74157
    jól nézett ki ez az új AC meg Metro.de az ACben mi volt ez az erőltetett harc?próbálták dark soulsosra venni vagy hogy mondjam de elég furán sikerült :D amúgy hangulatos.ez érdekel és tetszik a loot rendszer
  • Tikal #74156
    Most akkor ezek az exklu címek eddig? Assassin meg Metro? pff
  • Tikal #74155
    dat name
  • Moby
    #74154
    Sajnos kikaptunk Amiensen, Kandurexék jól nyomták, szal mostmár jöhet a konf! ^.^
  • Moby
    #74153
    Fél óra, és talán megtudjuk. Addig viszont lenyomok egy kanyart betülfíldegyben,hátha összefutok Kandúrral!
  • Bandicoot
    #74152
    Ez a kérdés a cpu-nál eldőlt szerintem. A pólok meg a prémium kifejezés és a bohóckodás a scorpio nyalókákkal... És megint ram hype is van... Majd Philly megint lehazudja az eget szokása szerint.

    De ne legyen igazam.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.11. 22:37:11
  • Moby
    #74151
    Egész jól beletaláltál! :) Mármint tényleg az érdekel a legjobban, hogy még mindig meri fullba nyomni a kretént az ms, vagy hajlandóak végre komolyan venni ezt az egészet?
    Kevés dologgal tettek rosszabbat maguknak, mint az elmúlt években nyomott bullshitcunami százmilliárdos kontrollerről, felhőpowáról, gyökérségekről. Itt az új kezdet lehetősége. Élnek vele, vagy genetikai szinten épült be az agyrák?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.11. 22:32:56
  • Bandicoot
    #74150
    Remélem lesz felhőpowa is.
  • Maxyka
    #74149
    inkább szakértsétek az ms üzletpolitikát csak ne a fos dirt-t keljen olvasgatni folyamat mert akit érdekel az meg a dirt topicban szakért a többit meg hidegen hagy
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.06.11. 22:20:28
  • Moby
    #74148
    Ma tényleg csak szándék, meg némi üzleti elképzelése kérdése ez. Az irányok tök világosak. Nyilvánvaló, látható mik az elvárások ott, ahol nem a fillérbaszás az elsődleges motiváció. Ez megteremthető konzol szinten is.
  • Bandicoot
    #74147
    Engem se a vergődésed csak hogy eladd bárkinek a Dirt 4-et. Totálisan bele vagy vakulva, és abszolút hiteltelenül beszélsz róla minden egyes mondatodban. Köszönjük. Minket sem érdekel. Majd nyomom az összevetést.
  • Totti5
    #74146
    Arról dobj videót hogy hogy mész végig egy pályán. A többi nem érdekel.
  • Totti5
    #74145
    Na, jó szórakozást, aztán ne nagyon éljétek bele magatokat, úgy sem lesz jó.

  • Bandicoot
    #74144
    Tisztában vagyok vele,csak röhej hogy egyesek elhiszik mert ezt nyomja az MS.:)
  • Bandicoot
    #74143
    Minden fika ami tárgyilagos és tényszerű. Tudjuk. Meg kettős mérce.:)
  • Totti5
    #74142
    Vettem, akkor ma csak MS fika.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.11. 22:12:22
  • Maxyka
    #74141
    Lehet megkövezni és eltűnök egy hónapra de ezt a dirt fasszágot nem tudnátok végre máshol folytatni? de tényleg kezd geci idegesitő lenni és már nem tudom átgörgetni akkor dirt spoiler vagy valami csak hagyjuk már mert engem idegesít.
  • Bandicoot
    #74140
    De sokat láttam és ma nem megyek ebbe bele, totálisan bele vagy vakulva abba a szarba, ha lesz időm dobok fel videót a kettő összevetéséről hogy végleg bekussolj a témában mert marha unalmas ez az állandó "cáfolgatás" a semmire.
  • Moby
    #74139
    A próból is lehetett volna valódi prémiumterméket csinálni. Ez nem a hardveren múlik, olyan konzolban sosem lesz. Olyan az aláírásomban van, de az egy másik téma, arról itt ne nagyon értekezzünk, mert ez nem az a hely :)
  • Totti5
    #74138
    Igen a piac a legerősebb konzolja lesz valszeg és a legdrágább is, mindaddig amíg nem jön egy másik. Neked nem fog kelleni, sokaknak meg igen.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.11. 22:11:00
  • Bandicoot
    #74137
    Prémium....Loal.
    A parasztokat jól le lehet vakítani ezzel hogy prémium konzolnak hívják. Közben egy a Pro-nál alig erősebb valami lesz ugyan olyan hulladék cpu-val exkluzívok nélkül.
    Pofára esni nem fognak mert az MS fanok egy tál tevefost is kétpofára majszolnának örömködve. De hogy nagyot dobbantani se a Sony ellen sajnos az is biztos,pedig rájuk férne.

    "the most powerful console ever"...Istenem....
    Sírva röhögősek lesznek a DF analízisek mikor beindul a Scorpio...Ezt az iszonyat reklámhadjáratot talán valami érdemibb cpu-ra kellett volna költeni, vagy exkluzívokra. Kár pedig valamit tényleg kéne csinálni mert a Sony csak pöffeszkedik és szarik a vásárlóira, nulla szolgáltatásokat kínálva.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.11. 22:10:24
  • Moby
    #74136
    Nincs itt bebetonozva semmi. A sony nem csináls semmit évek óta. Semmit. Zéró. Lehegesztettek mindent. Nincs új szolgáltatások, nincsenek új irányok, nincs semmi a világon, a rekordeladások nyomni ugyanúgy ahogy 3 éve, ez az egyetlen cél. A sonys stúdiók csinálgatják a sonys exkluzívokat amikből ilyen nevetséges pármilliós rekordeladások vannak, 1-2 még tényleg jó is, de nagyjából ennyit lehet elmondani, várni, és remélni a sonytól. EZT azért nem lenne olyan nehéz túldobni az MS-nek, és hát szolgáltatásokban sosem voltak ők olyan rosszak pl.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.11. 22:09:50
  • Totti5
    #74135
    Minden játék kihasználja így avagy úgy. Akárcsak a Prót is.
  • Maxyka
    #74134
    Ne kiabáljuk el kérem ne kiabáljuk el. Ahhoz hardver support kell. Még pro támogatás sincs nem hogy scorpio.

    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.06.11. 22:09:43
  • Totti5
    #74133
    Nem sokat láthattál még a Dirt4ből, ha szerinted a 3 szebb volt.
  • Totti5
    #74132
    Nyilván "lemaradt", amikor 2011-es EGO motor van alatta.

    De olyan látványos / valós hatású időjárások vannak benne, hogy este erős esőben nem tudtam végigmenni a pályán. Képtelen voltam, mert nem tudta olyan gyorsan törölni az ablaktörlő mint ahogy szakadt és vízes lett a szélvédő. Hihetetlen.




    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.11. 22:07:57
  • Moby
    #74131
    Nnnnanannna! Minden ugyanúgy meg fog jelenni erre is (exek kurvára nem érdekes, maximum ms nem fog "dicsekedni" 3 milliós eladással ^.^), aztán majd nehogy kiderüljön, hogy itt a prémium nem azt jelenti, hogy mostmár nem üvölt _annyira_ a gép, és kicsit kevésbé szaggat az exkluzív mint előtte. :)
  • Maxyka
    #74130
    póló felirat tetszik a legjobban amit ráagadtak az emberekre.
  • Maxyka
    #74129
    Legerősebb konzol lesz amit semmi nem használ majd ki .
  • TBTPumpa
    #74128
    Ja, időlegesen a Tömbradír és a BioWare Titanfall/Destiny játéka.

    Kedd hajnalban majd a Sony elkeni a lelkesedését.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.06.11. 21:59:25
  • TDC Geronimo
    #74127
    jajj de veri valaki a mellét :D





    (ex)Játék is lesz?
  • mucsácsó
    #74126
    Szerintem is lófasz. Driveclub köröket ver rá oda-vissza, pedig mikori játék már az is... :D
    Nem olyan csúf a DIRT4, de azért bőven van szebb autós játék :D

    és jah, DIRT1 is hozta ezt a szintet
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.11. 21:52:57
  • Bandicoot
    #74125
    Több mint 6-ot mert ennél a Dirt 3 is szebb volt (kisebb gépigénnyel). De "kellemes"...
  • lwb
    #74124
    Miért? Scalebound. Ennyi asszem elég is válasznak. Egyébként meg ja, nem a mi dolgunk stb, ebben igazad van. Az én dolgom, hogy véleményt mondjak és most a véleményem az, hogy az EA harmatosat virított ezen az E3-on. A Bio pedig lényegében tetszhalott. Ezen a Destiny-klónjuk sem fog sokat változtatni, attól tartok.

    Remélem az MS konf vagy reggel a Beth mutat valamit, ami miatt érdemes ma nem sokat aludni.
  • Kandurex
    #74123
    Világos, csak azt hittem ezzel a képpel bizonyítod, hogy pár évet lemaradt grafikailag.
  • Totti5
    #74122
    Téma volt, olvass légyszíves vissza. Egy kép a játékból ami a kellemes látványát mutatja.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.11. 19:48:54
  • Kandurex
    #74121
    [vállatvon]
  • Totti5
    #74120
    Amihez nekünk nem sok közünk van. Ezért dolgoznak rajta tanult emberek, programozó mérnökök. Oldják meg. Amikor olyan a koncepció és az állapota elénk fogják tárni. Addig max az asztalt lehet verni, de ennek nem látom értelmét, főleg egy olyan dolog miatt amiről a létezésén kívül nem tudni semmit.
  • Totti5
    #74119
    Miért lőnék le? de mindent lelőhetnek, s egy aszterodia is becsapódhat Redwood-ba.

    Tavaly volt.

  • Totti5
    #74118
    Fosfrémet PCn. Mi mást.