121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #74357
  • Kandurex
    #74356
    Igenis, ez a mi jussunk! :)
  • orichalcos
    #74355
    Intel.
  • Bandicoot
    #74354
    Amd bullshit áradat lesz. Szokásos.
  • Moby
    #74353
    Igaz. Totál disszonáns. A kamuparádé már konzolexkluzív :D
  • darkSectorxxx #74352
    ŐŐŐŐnem és kuvára nem. :D

    1. Gen ugrás? Biztos hogy nem, ezeket a játékokat még így a kamu gameplay-el együtt is tedd mellé a PRO-n vagy PC-n futó első 2 ócska régi Metro mellé, kb szar eltérést sem látsz majd, azok is ugyanilyen szépek voltak, a kinti táj meg nagyon ócska a házak stb. Szerintem...
    2. EZT FELEJTSÉTEK EL...
    Nem tudom a Microsoft mit csinál, de látva hogy SNES játékok is lesznek visszafelé kompatibillisek, meg torkon tólják le a Play Anyhere-t, kizártnak tartom, hogy legyen exclusive Xbox One X.

    Ez az egyetlen Athen lehetett volna egy magas laszti, de oda van írva, hogy Xbox One X változat fut, vagyis lesz Xboix S butítva is...ennyike.

    PS fronton meg ugyanazt mint anno Ulthane-nek! Sony azt mondta nem lezs soha exclusive, ami csak Pro-ra érkezik, szóval kizárt.
    Ha netán lesz valami, akkor egy olyan exclusive lesz, ami csak Xbox One X-re jön, de PS4=PS4 PRO exclusivitás terén, egy és szétválaszthatatlan....

    Ha lesz PS4 X, az lehet, de itt nem.
  • darkSectorxxx #74351
    miért hogy néz ki? :D
  • Kandurex
    #74350
    Kicsit büdös ott a jelenléte :D ez tény!
  • arty
    #74349
    basszus, amikor megláttam az unityből a belső tereken készült screenshotokat .... há' hogy az istenbe' lehetne ebből (a szériából) kiszállni?! :D

    vagy a mocskos, pocsolyás londoni utcákat a legutübbi részben?! áh.... viszont én reménykedtem, hogy haladunk az jelen felé, tovább :(((((
  • mucsácsó
    #74348
    PC gaming show...atyaég... :D ezen még mindig kivagyok, hogy ez egy külön konferenciaelem :D:D
  • Tikal #74347
    Azért a drón sas elég nagy újítás
  • Kongy
    #74346
    2 perces trailerben vannak izgalmas helyszínek, pillanatok, pl mikor hozzák a rabszolgák a szobrokat, szóval szerintem ilyen téren nem lesz gond. Más kérdés, hogy a játékmenetet már oda-vissza fújom kívülről, látatlanban.
  • Kandurex
    #74345
    Egyébként kiszervezi a PC gaming show -t? Nvidia+AMD?
  • Moby
    #74344
    De elhangzott. Nyilván ezért is vettem mindkettőt elsőnap :DD

    /de persze lehet, hogy ebből is csak egy olyan videót kell lássak, ahol ez a kurva hud le van oltva, és valami sokkal izgalmasabb helyszínt jár be. Nekem mindig az adta el az AC-t.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.12. 14:46:45
  • partizan182
    #74343
    Amennyire rápörgött az elmúlt 1-2 évben a Sony, feltételezem nagyon (hat az eladásokra). Digit cuccokra már a preorderre is kedvezményt adnak, lassan nem lesz létjogosultsága a Day1-nak (hacsaknem mindenképpkell azonnal), érdemesebb előtte/utána venni :)
  • arty
    #74342
    "Első AC lesz, ami kimarad."

    biztos nem hangzott el ez unity és syndicate előtt? ;)
    korai még temetned.
  • arty
    #74341
    mert ez miben más?

    jatudom, ez még nem jelent meg, lehet latolgatni, hogy namajd!
    aztán elskippeled ezt is... (de ha nem, akkor meg sokeszed volt elkippelni a két előzőt. persze pótolhatnád..... deneeeeeeem)
  • Moby
    #74340
    Kevés játékot veszek, mégkevesebbet day1, és nincsenek korlátlan források. Olyan 3-4 játékot vehetettem az idén day1 eddig.

    Store árazás: nagyon jó lenne egyszer belelátni ebbe, hogy az (le)árazás hogyan hat az eladásokra.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.12. 14:19:07
  • arty
    #74339
    miután sonynál latolgatták a fizetős pecsek lehetőségét, szerintem volt értelme "lecsapni" :P

    (javárj, most látom melyik topikban vagyok :D )
  • partizan182
    #74338
    Korlátlan forrásokat feltételezve persze :)

    On this note: ahogy írták mások is: baromira látszik, hogy 1-2 hónap múlva mindenki megkapja a -30%-ot (vagy többet) egy-egy hét erejéig, vajon a GameStop tudatos átbaszása? Mire felpörögne a használtjáték-piaca a cuccnak jól alávágnak online? Ha igen akkor okos, nálam működik, ezer éve nem vettem fizikai game-t.
  • Moby
    #74337
    Az elsőt most toltam le, talán két hónapja. Az idei évem legjobb single élménye volt. Ha ezt nem veszem meg day1, akkor semmit :)
  • Tatyla
    #74336
    PC gaming engem már egy ideje nem érint mivel nincs játékra alkalmas gépem de felesleges szerintem day one még ha US storeból még olcsóbb is pár ezerrel megvenni de hát mindenki azt csinál a pénzével amit akar nekem nem éri meg
  • Kandurex
    #74335
    Nálunk, itt Szabolcsban, meg már evolúciós hagyománya
  • Moby
    #74334
    Az emberi faj szeret hányni. Ennek ilyen történelmi okai vannak :D
  • Kandurex
    #74333
    Ez aljas volt!

    Nem mintha PC -n nem lenne hánytató periféria...
  • Moby
    #74332
    Nincs ilyen. Vagyis mindenkinek a sajátja. Én ha játszani akarok valamivel akkor ott, akkor bizony ott és akkor fogok vele játszani.
  • Moby
    #74331
    Jólvan, de te azért haragszol egy platformra, mert nem mondták elegen, csak harmincan, hogy ne legyél ökör, de te feltétlenül az akartál lenni. Azóta durciba tolod az igénytelenkedést, és még a hánytatókészüléket is a fejedre húztad, hátha az majd segít felejteni. Nem felejteni kellene, hanem tanulni az ökörségekből.
  • partizan182
    #74330
    Dehonnem. 2 hónappal a megjelenés után akcióban :)

    Mondjuk nem tudom mi a Day1 vétel kritériumrendszere itt, nálam kb csak a Souls cuccok ütik meg, mert ott nem jó kimaradni a zeitgeist-ból. Spec engem nem zavar hogy minden már -30%-al megy PSN-en egy hónappal később, -50%-al három hónap múlva, szvsz full pénztárcabarát.
  • Kandurex
    #74329
    [vállatvon]

    ha kiadják PC -re is, akkor természetesen warez,...szavazni kell minden eszközzel a platformra
  • Moby
    #74328
    Sőt, van, hogy másnap már az enkóron van. Akkor hogyan tovább? Ne vegyünk többé játékot? :D
  • Moby
    #74327
    Ez bizony Day1.
  • Tatyla
    #74326
    Mivel megjelenés után két hónappal már akciós lesz
  • TDC Geronimo
    #74325
    wut
  • Tatyla
    #74324
    Szerintem manapság kevés játék van ami megéri a day one vásárlást, ezek sem azok.
  • TDC Geronimo
    #74323
    Nem lesz gameplaybe fekete csík. Akik sírtak miatta előző résznél örülhetnek :P
  • TDC Geronimo
    #74322
  • TDC Geronimo
    #74321
    kb minden 2. játék már úgy néz ki, mint az. Graffal ma már akkorát nem lehet dobbantani
  • TDC Geronimo
    #74320
    előző is ilyen király volt... Ez is az lesz. DAY 1 evil within 2vel együtt
  • Moby
    #74319
    Kiköhögi, csak ezeket konzolkonfokon mutogatták
  • Kandurex
    #74318
    ....., tudja a gránát,...!

    Az biztos, hogy negyed ennyi páwerból is hoztak ki dolgokat, most meg, ottan vanik, meggyüttek teraflop-ok...

    Szerk: egyébként elég gáz lenne, ha mondjuk egy Ti1080 -as nem köhögné ki ezeket a látványokat
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.12. 12:23:00