121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #74559
    Igen, valahogy így érzem én is. Stig hiánya lesz a oka, ami már az Ascensionnál is érződött, amit végig se játszottam.
  • n000rbi
    #74558
    EZ jó volt, de nem is vártunk mást.
  • Kongy
    #74557
    God of War széria egyik (ha nem A) kedvenc franchise-om, God of War 3 talán kedvenc játékom, mégis kurvára hidegen hagy ez az új GoW. Egyszerűen nem adja azt a feelinget, amiért a szériát megszerettem, ez már nem GoW.....
  • Kandurex
    #74556
  • TBTPumpa
    #74555
    Kell valami az év végi PSX-re is.
  • Moby
    #74554
    Nem. De örülök 1-1 jó multinak. Az itt látott játékokról viszont nem tudok semmi, szal szimplán csak kíváncsisággal állok eléjük. Ebből az anthemből bármi is lehet. Mutattak egy koncepciót. A koncepció nem rossz, de a részletek lényegesek, azok meg még nem is léteznek. A skull&bones nekem skip.
    Amúgy én most nem vártok semmit, mert így is túl sok a várakozó játékom, de ezt asszem már írtam. Nekem abszolute oké, hogy most nem jön szinte semmi.
  • Kandurex
    #74553
    Attól nekem nem lesz jó, hogy egyszer 20 -an is urológusost akarnak játszani velem!

    Amúgy meg ne mond már, hogy te már csak multit vársz mindentől. Fúj.
  • Moby
    #74552
    >Sőt, attól szar.

    De legalábbis megbasznak, és attól sírsz. A script meg elhiteti veled, hogy mennyire geciügyesvagy-e! :D
  • Moby
    #74551
    A pro-t hol leakelték 1 évvel a megjelenése előtt? :)
  • Kandurex
    #74550
    Konfokat tekintve:

    Sony > Ubi > Beth > MS > EA > PC

    Senki nem gyalulta földbe a másikat, de volt egy két vállalható cím. Megnézzük az új Assassint, jöhet a Metro és persze az összes Sony cím.

    Egyébként kár ezért a két multi címért (Skull & Bones és Anthem). Sztori orientáltan ütnének, mint a déli busz! Így, hogy "ott van az ember és ettől jó", hát, attól nem lesz jó. Sőt, attól szar.
  • Moby
    #74549
    Az a pókember a következő theorder :D
    Nyomokban tartalmaz játékot, a kihívást viszont nagyonszinematiksággal, nagyonepikséggel és overbedesszséggel pótolja :D
  • n000rbi
    #74548
  • Kandurex
    #74547
    Na, nem volt rossz ez uraim.

    A pókember és a Days Gone csak úgy lopta a show-t! Elég faszák. Na meg azért a GoW és a Detroit is hozta amit kell.

    Tudom, tudom. Most nem kaptunk agyfaszt, én is vártam mondjuk egy BB2 -őt, de ....de itt vannak az a játékok amiért nyitom a tárcát. Ennyike.
  • lwb
    #74546
    A Sony és az MS kb egyszerre szoktak lépni ekkorát és nem tűnik reálisnak, hogy a MS kiadna egy frissítést a mostani generációhoz alig egy évvel a generációváltás előtt.

    A pro-t leakelték keményen, pedig az nem is új generáció.
  • Moby
    #74545
    És az XB1X kora hogy jön ide? :)

    /a pro-ról sem volt semmi leak. Egyszer csak kitolták.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.13. 08:08:27
  • lwb
    #74544
    Igen, az XB1X meg még egy sem. Nem, az szerintem 2019-20 lesz, akkor lesz generációváltás. Az persze simán lehet, hogy már jövőre elkezdik leakelni az infot róla, ahogy a ps4-ről is ment ki info egy évvel megjelenés előtt, de hivatalos bejelentés és megjelenés szerintem nem lesz.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.06.13. 08:06:58
  • Moby
    #74543
    A pro is addigra 2 éves lesz.
  • lwb
    #74542
    Én nem hiszem, hogy jövőre új konzol jönne. 2019-20 inkább. A Pro és az XB1X éppen csak megjelent.
  • Moby
    #74541
    Illetve továbbra is tartom, hogy a sony a psx-en kiterítette a kártyáit erre a genre. Jövőre E3-on ps5 bejelentés, ps5 játékok, karácsonyra gép.
  • Moby
    #74540
    Ahogy látom a prehisztorikus kamuparádé mára okafogyottá vált, és már kamuzni sincs kedve senkinek :D
    Days Gone még mindig fasza, és továbbra is tök jó látni, hogy mennyire érzik, hogy a HUD széjjelbassza a játékélményt. Főleg a GoW nagyon cuki, és a véglegesben nyilván nem lesz gigantikus pulzáló QTE lófasz, meg csiribiri a képernyőn. Az az a játék, aminél tippre óriási gap lesz a végleges és az itt látható történések között.
    A Days Gone meg még mindig a legígéretesebb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.13. 07:56:29
  • lwb
    #74539
    Azért ennyire borúsan nem látom a helyzetet. Az tény, hogy a MS most a scorpiora koncentrált, ami érthető is. Az Ubinál voltak jó játékok, csak a nagy meglepetés maradt el, de összességében jobb showt csináltak, mint tavaly. A másik három viszont teljes csalódás. Az EA nem mutatott semmit. A Bethesda még annál is kevesebbet. A Sony meg ugyanazt, amit tavaly.

    A nagy bumm maradt el, amit eddig minden E3-on megszokhattunk. Itt nem volt semmi nagy durranás.
  • Ulthane
    #74538
    Ez így van. Csináljanak egy YouTube-csatornát, és lőjjék fel a trailereket.

    Kicsit olyan érzésem van, hogy a Sony belekényelmesedve a piaci helyzetbe leszarta az egészet, a Microsot, beletörődve a piaci helyzetbe elengedte az egész konzol témát, a többiek meg mentek a biztosra.

    Hát kérem, új hobbi után kell nézni, lehet.
  • lwb
    #74536
    Ja, én sem emlékszem még ilyenre. Olyan volt már, hogy valamelyik csapat az előző évben ellőtt mindent és a következő évre nem nagyon maradt semmi, de olyan, hogy MIND EGYSZERRE? Az is, aki tavaly se mutatott sokat?

    Még egy ilyen E3 és az egész show zárható is be. Ennek mi értelme volt? Tolják fel a trailereket a netre és kész. Ha nincs nagy bejelentés, akkor kár a kiállítósdira költeni a pénzt. A már ismert játékokhoz újabb trailerek vagy kb. megjelenési dátumok miatt nem kell a tűzijáték meg a lézershow meg a méregdrága LA-i terembérlet.
  • Ulthane
    #74535
    Nem figyeltem a konfot, átfutottam most a szalagcímeket, na de kérem, ezmivót? Ekkora szar konferenciát nem láttunk talán még soha.

    Mindenki elengedte a géminget, vagy mi a szar?

  • lwb
    #74534
    Na jó, de mindenki ellőtt mindent tavaly? Elmaradt mindenhonnan a nagy meglepetés, a nagy bejelentés. Lényegében a már ismert játékokat teaselték tovább, egy-kettő kapott megjelenési dátumot, amit nyilván tologathatnak még, ha kell, szóval ez sem sokat jelent. Senkinek nem maradt idénre semmi muníció? Sony? EA? Bethesda? Ubi? Még a MS volt talán az egyetlen, ahol pl. az új Metro játék okozott őszinte meglepetést, meg az Anthem reveal, még ha nem is érdekel annyira.
  • lwb
    #74533
    Hát én is örülök, hogy csak most néztem meg és nem hajnalban. Ez eléggé harmatos volt. :( Jól látom, hogy lényegében egyetlen új játékot sem jelentettek be, elmaradt a szokásos meglepetés? Insomniac Spidermanről már rég tudtunk, a többi meg ott volt előző E3-on is. Egy-két új VR játék van, ami tényleg új, de az édeskevés. Shadow of Colossus huszonnyolcadik remaster? Eh ... Mi a fene történet ezzel az E3-mal? Gyakorlatilag mintha mindenki egyszerre adta volna fel. Ilyen harmatgyenge E3-ra nem emlékszem.

    MS > Ubi > Sony > Beth > EA

    Ez az én listám, de igazából egyik sem volt akkora durranás. Nintendo meg nem érdekel.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.06.13. 07:30:07
  • Totti5
    #74532
    Tavaly ellőttek "mindent", nyilván azokat be kell fejezni és kiadni. Most ezek kerültek elérhető távolságba. Jövőre lehet megint tízelni ami majd egyszer lesz:)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.13. 07:21:20
  • Tatyla
    #74531
    Jól éreztem én ezt hogy nem kell felkelnem korábban hogy élőben lássam ezt.
  • Maxyka
    #74530
    Single nagyon jó a múltú meg egy World at war fos lesz /(
  • mucsácsó
    #74529
    Basszameg, én bealudtam :D bár ahogy nézem, annyira mégsem volt nagy durr... Viszont COD:WWII :||||
    nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem kilóra megvettek :|
  • Myselor
    #74528
    engem a BGE2 érdekel más nem :D from játék hiányzott meg a code vein :D
  • darkSectorxxx #74527
    Viszont egy pont levonás a sony-nak, amikor bekapcsoltam a gépet, a konzolt, semmi link vagy utalás az e3 stream-re, itt pc youtube-on kellett végignéznem....Ejj basszátokmeg! :(
  • darkSectorxxx #74526
    Hát nekem így is elég ez a pár játék amit tavaly igértek, máshol még ez sincs.....:D
    Csak legyen korai megjelenés azt ennyi. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.13. 04:29:55
  • Myselor
    #74525
    hát akkor marad a TGS és a remény :D
  • darkSectorxxx #74524






    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.13. 04:18:34
  • Seth
    #74523
    Ni No kuni II legalabb jon november 10.-en, annak örülök.
    From ,Capcom szerintem majd TGS-en mutat valami ujat
  • darkSectorxxx #74522
    #74521. :)
  • darkSectorxxx #74521
    Tóltak decemberre valszeg, látták a többi konferenciát! :D
    Biztos vagyok benne hogy vannak új, vagy legalább 1 új cím, valszeg decemberben ...:)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.13. 04:12:48
  • Evoluti0N
    #74520
    Hol a TLoU 2? Basszus, még számolta is vissza a napokat a hivatalos Facebook oldaluk.
  • n000rbi
    #74519
    Nulla volt. Ennyit arról, hogy a sony felmossa a padlót mindenkivel. Nem is értem, hogy minek kellett a preshowban ellőni olyanokat, mint az Until Dawn készítőinek új játéka, meg a többi...(szerk.: most nézem, hogy az meg csak telefonról irányítható nongém izé)



    Game of the E3: Mario + Rabbids: Kingdom Battle.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.06.13. 04:10:42