121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #74593
    Imádom. Az első rész is nagy kedvenc.
  • mucsácsó
    #74592
    ez megvolt?


    én továbbra is reménykedem, de ez a harc, ez valami borzalmas! :( ez lenne a nagy újragondolt harcrendszer? mehh :\\\
  • darkSectorxxx #74591


  • Totti5
    #74590
    Két fős.
  • TDC Geronimo
    #74589
    Na most hogy hazaértem kis E3 vélemény eddig

    EA konf

    kritikán aluli, 80% pofázás 20% "gameplay". Tucatfosok, teljesen érdektelen volt az egész

    PC gaming show

    PUBG 5 perces része érdekelt többi említésre se méltó

    MS konf

    Új konzol neve először azt hittem valami vicc, ár magas, 0 ex amivel eladható. DOA

    Volt 1-2 jó játék, de ez mind vagy timed console ex, vagy jön pcre.

    UBI konf

    Idei legnagyobb meglepetés. Szerintem UBI egyik legjobb konfja volt és eddig E3 legjobbja (nem nagy érdem)

    mario rpg nálam vitte a pálmát, fc5 nem nézett ki rosszul, ACt még meglátjuk. Mondhat bárki bármit, de UBI volt megint az egyetlen, aki egyedi címekkel jött E3ra, egyből 3al. Még a crew 2 is egész pofás volt bár az hidegen hagy. Új splinter cell lett volna a hab a tortán. Volt 1-2 igazán emberi momentum is, Ancel pl és a mario rpgs director faszi.

    Sony konf

    Meh. UC jó volt, days gone annyira tlou akar lenni, de ND charm nélkül nekem ez lélektelen, meh. GoW okés, Detroit meh, fos trailer volt. VR cuccok - kill it with fire, sotc remake érdekel, mert simát nem toltam. Pókember meg QTE fest nongame. Csalódás.

    Nintendo

    1 óra és jön, de szerintem azon jól fogok szórakozni :P

    Ja és a kiadók bekaphatják, hogy megint MINDEN októberben jön.
  • Seth
    #74588
    Csak nálam szarakodik az SG?
  • Moby
    #74588
    Az sg fórummoci jobban teljesít! :D
  • Moby
    #74587
    Nekem küldött az nvidia própeccset :D rendik!
  • Moby
    #74587
    Nekem küldött az nvidia própeccset :D rendik!
  • Moby
    #74587
    A nvidia olyan rendi, hogy mindenhez adja a :D
  • gibson9
    #74586
    De nem is fogsz, mivel nem kapott patchet, nem?
  • gibson9
    #74586
    De nem is fogsz, mivel nem kapott patchet, nem?
  • gibson9
    #74586
    De nem is fogsz, mivel nem kapott patchet, nem?
  • partizan182
    #74586
    Lol, Ubi volt a legjobb conference eddig messze, kigondoltanvolna. Sony a kötelező legeslegalját hozta, EA szuperszar volt, MS-ék meg megmutatták milyen indie cuccokkal fogok ps-en játszani jövőre.

    Eddig elég középszar úgy amblokk.
  • Moby
    #74585
    Jövő év végéig még másfél év van. Leakelhet még eleget :)
  • lwb
    #74584
    Nem tudom, hogy a márciusi Kotaku leak volt-e az első, de onnantól is 8 hónap volt a megjelenésig. Szóval leakelték majd' egy évvel előtte. De már a Kotaku cikk előtt ment az agyalás, hogy jön egy új, közbenső konzolgeneráció mindkét nagytól. A Neo nevet csak később hallottuk.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.06.13. 14:45:45
  • Seth
    #74583
    Az 50 korbácsütést választom
  • n000rbi
    #74582
    #74568
  • Seth
    #74581
    Can't wait...

    A loading képernyőn a jobb alsó figurát nem kéne lecserélni, vagy csak az én fantáziám túl mocskos ? :D

  • Kongy
    #74580
    "Ilyen gyorsan? Lesz PS5 lifetime alatt is megjelenő PS4 exkluzív cím? Én ezt nem hinném."

    Volt már ilyenre példa, anno 2007-ben, mikor már javában kinn volt a PS3, és mégis csak PS2-re jött ki a God of War 2.
  • Moby
    #74579
    Amúgy meg nemtudom milyen gyorsan. jövőre 5 éves a ps4.

    >Lesz PS5 lifetime alatt is megjelenő PS4 exkluzív cím? Én ezt nem hinném.
    Addig hagyják a piacon a ps4-et ameddig kedvük van. Mivel a konzolok pécék lettek totális visszafelé kompatibilitás van. Lásd XOX. A PS5 csak egy PS4 Pro X lesz. Nem kell ps5 cím, mert minden ps4 cím ps5 cím is lesz egyben. Minden ps4 ex ps5 ex is egyben. Akkor adnak ki gépet amikor akarnak. Ráadásul megjöttek az új hardverek is. 1 évig fogják kapni az ívet az MS-től. Miért várnának vele 2019-ig?
  • Moby
    #74578
    >Viszont az idei nagyon tetszett

    Egyetértünk. Nekem is! Előtte kurvajót betülfíldegyeztem, aztán aludtam egy királyat! E3-at minden nap!
  • Newfronter
    #74577
    Ilyen gyorsan? Lesz PS5 lifetime alatt is megjelenő PS4 exkluzív cím? Én ezt nem hinném.
    Az az isten meg nincs, hogy valami ne csússzon át 2019-re...
    Szerintem ők nem sietnek sehova, hiszen nincs sok értelme, rengeteg címük van.

    Bár az írásom alapján a következő E3-as konferencia még laposabb lesz Sony fronton, mert ugye konzol bejelentés nélkül nem mutathatnak PS5-ös exkluzív címeket. Hát meglássuk.

    Viszont az idei nagyon tetszett, mert ahogy elmondta a csávó a színpadon, hogy játékok kellenek és abból is a gameplayek. Ennyi.
  • Moby
    #74576
    PS Neo kifejezést először 2016 tavaszán hallottad, szeptemberben bejelentette a sony hivatalosan, és novemberben vetted meg. Igen.
  • lwb
    #74575
    Még PS Neoként. Egy évvel a bejelentés előtt, ment is nagy találgatás, hogy milyen vas lesz benne.
  • AntiHero
    #74574
    Jó, hogy nem maradtam fent. :D

    Egy amit nagyon varok az a Days Gone..de azt nagyon.

    A többi is jó. De most ehez lenne kedvem legjobban.
  • arty
    #74573
    és ez így tök rendben is volna! (egy pro nélküli világban)
  • arty
    #74572
    coop volt eddig is :P (fc3 coop > fc4 coop)
  • darkSectorxxx #74571
    Hát elég furcsa. :D

    Ezt hittem a nagy durranásnak E3-on, de komolyan a The Crew 2 szerintem sokkal érdekesebb lett. :D
  • darkSectorxxx #74570
    Pontosan hozták a KÖTELEZŐ papírformát.
    Ellőttek 3 új címet.

    És mivel lement előttük a sok konf, gondolom kivágtak néhány trailert későbbre. :D

    Lesz valami még az tuti, lehet egy új Infamous klón....
  • Kongy
    #74569
    Te jó ég ezt a harcrendszert nézni is rossz, komolyan nekem kínos :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.06.13. 10:21:50
  • n000rbi
    #74568
    Volt ilyen is a pre-showban:














    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.06.13. 10:26:33
  • darkSectorxxx #74567
    Nekem most egy nagyon nagy öröm a Shadow of Colossus.
    Van itt Monster Hunter.

    És ne felejtsük el ezt sem:


    3 jó gémsz. Valszeg párat hagytak évvégére. :)
  • Kongy
    #74566
    Meg azért valljuk be, az összes fontosabb görög istent elsütötték a 3-ban, azt sem akarták már újra megcsinálni... pedig mivel előzmény, beleférhetett volna 1-2.
  • Moby
    #74565
    Unalmas mint a kurvaélet. Sár meg kunyhók. Lehet inkább végignyomom a széria emlékére a Black Flaget újra. 4K-ban még úgysem karibi hajókáztam :D
  • Moby
    #74564
    Naviszont ha mégsem lőtték le a Hennig-féle SW játékot (LOL), akkor abban vélhetően egész fasza harcok lesznek ^.^
  • Kandurex
    #74563
    Nah, nézzük csak milyen is ez az Assa...



    Jézusfasza! Kösznem!
  • Moby
    #74562
    +10000000
    ÜVÖLTÖTT az ascensionből, hogy nem volt már ott az egésznek a lelke. És Stig erről nagyon sokat beszélt a GOW3 kapcsán. Hogy egy olyan csapattal dolgozik, akinek végtelen ötlete van, és mindent ötletet meg tudnak valósítani, és az ő dolga az, hogy a rendelkezésre álló időben azokat engedje megvalósítani csak, ami beleillik a koncepcióba, amitől összeáll az egész. Az ascension kurvára nem állt össze. Minden meg volt benne amitől gow a gow, de hiányzott belőle a lélek.
    Stig nélkül nincs GOW. Én sem játszottam végig amúgy. Nem azért, mert olyan rossz lett volna, hanem mert nem akartam, hogy ilyen emlékem is maradjon a szériáról. Egy lelketlen rész emlékei. Nagyon-nagyon óvatos vagyok ezzel az új résszel is, de valszeg feleslegesen. Ez egy egész más játék, amit egy régi remek széria címével próbálnak eladni. Simán lehet, hogy jó lesz, de ez már nem gow, és nem is kellene annak hívni. Van ilyen sok, főleg mostanában.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.13. 09:45:20
  • mucsácsó
    #74561
    Az Ascension-nal szerintem is melléfogtak kicsit, valahogy nem volt Kratos hű önmagához, meg olyan nem is tudom...sokszor erőtlennek éreztem az egészet, storytól kezdve...még talán magát Kratost is :D
    nem volt rossz, egy játszást bőőőőven megért, sőt - de a Trials of Archimedes-nek (patch nélkül) szerintem MINIMUM 50x mentem neki....... örökké a tudatomba égett :D
  • Kongy
    #74560
    Az Ascension is már nagyon erőltetett volt már, érződött is a rókabőr-szag, de még abszolút tűrhető, persze a trilógia nyomába sem ér.

    A sztorival volt a fő probléma, mert megkérdőjelezett dolgokat az eredeti trilógiával kapcsolatban, illetve, hogy kb semmi értelme nem is volt, mert nem Kratos eredettörténetét tudtuk meg... Sokkal izgalmasabb lett volna abból az időszakból meríteni, amikor Kratos szövetséget kötött Árésszal.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.06.13. 09:28:07