121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #74633
    Ez mekkora hülye!!! Majd úgy végzi az is, mint Don Mattrick, aki ájtatos pofával jelentette be a 2012-es E3-on az Xbox One-t, amihez állandó netkapcsolat kell, a használt játékokat nem futtatja, meg még hasonló más csodákat... Bele is bukott az MS, el is zavarták a picsába.

    Philre is hasonló sors vár.
  • partizan182
    #74632
    Semmi köze a részvényesekhez, Phil akkor kezdte a mantrát mikor még anno a CoD mappakkok átvándoroltak. Személyesen utálja, de ez az üzleti realitás, exkluzivok adják el a konzolt. Szíve joga utálni de :

    - minek mondja, ilyen savanyú a szőlő üzenete van (lásd Sony és backcompat kérdéskör)
    - lehet kitaálni az alternatív üzleti modellt, nem rinyálni a létező miatt ha már ebben az iparban dolgozik

    A részvényesek az árfolyam és az osztalék kivételével mindenbe magasról szarnak operatív döntésekbe meg sose volt beleszólásuk. Egyébként bírom a srácot mert képes úgy beszélni mint egy ember, de nem kell itt mártírt gyártani belőle.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.06.14. 07:55:42
  • lwb
    #74631
    Nyilván a PC-Xbox crossplatformot érti ez alatt. Azt azért nehéz felróni akármelyik nagy konzolgyártónak, ha azt akarja, hogy az ő konzolját vedd meg és ne a konkurenciáét. Elvégre ebből élnek. Az emberek meg oda mennek, ahol jobbak a játékok, a felhozatal sokkal többet számít, mint tflops meg a többi baromság. A legtöbb vásárló casual és csak a játékot nézi. Az MS legalább mindent kitol PC-re is. A 3rd partyk nyilván nem, de a PS meg pl. egyáltalán nem. A PS exkluzívok más platformon nincsenek, a box exkluzívok pc-n is elérhetőek.
  • darkSectorxxx #74630
  • arty
    #74629
    ha ő azt gondolná, amit a vállalat, az szinte hihetetlen szerencsés egybeesés volna ;)
    jelen esetben a kiemelt idézet szembemegy az ms elmúlt 10 évnyi üzleti gyakorlatával... ha ez a békejobb akkor jött volna, amikor nyeregben vannak, TALÁN hiszek neki, így annyit mondok: nem kell bedőlni neki(k). a pénzedért dörölőzik, mer' kiszámolták, hogy talán ez ér valamit

    hol van most az a "jófejszoni", akik 2013 őszén 4theplayers voltak?
  • TDC Geronimo
    #74628
    Minőségi Dunkey videó megint :D


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.06.14. 01:07:34
  • arty
    #74627
    fc3 négyfős volt... :P
    az fc4 butult :(
  • TDC Geronimo
    #74626
    Destiny 2
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    master race version. Pöcsöm bungie nem értem miért nem 60at targetelte konzolokon is.




  • Bandicoot
    #74625
    Írtam annó a comedy-nek hogy szerintem simán összedobnák a fanok a pénzt hogy szinkronizálják a játékot vagy akár a szinkronos verziót drágábban adhatnák amiből bevételük lehetne...B*sztak reagálni bármit, pedig szuper lenne....
  • TDC Geronimo
    #74624
    jézusom ezt az elmebetegséget :D

  • Bandicoot
    #74623
    Még mindig ott tartunk hogy minden fika amivel nem értesz egyet és csak neked lehet igazad és ami neked ellenszenves abba bele kell kötnöd azonnal és cáfolni.
    Magyarázd ahogy akarod.
  • Totti5
    #74622
    Nem lőtt semmit, azt valja amit eddig is. Te meg ezt kivetíted az MS részvényeseire... akik mást vallanak. Kát eltérő dolgoről beszélsz és nem ismered Phil személyiségét, hisz nem olvastál tőle eddig semmit ezekszerint. De ez a mondat most megvan, lehet körbehordani...
  • Bandicoot
    #74621
    Neked minden fika b+ ami ellenkezik a saját nézeteiddel totál függetlenül attól hogy abban van-e észérv vagy tényszerűség vagy sincs. Teszem, mert iszonyat öngólt lőtt megint,ennyi.

  • Totti5
    #74620
    Van, és csinálja is a dolgát, de vannak elképzelései, meggyőződései melyeket sokszor el is mond. Sosem volt a fejlesztők és a játékok ellen, de ezt sokszor elmondta. Látom nem érdekel, csak h fikázd. Tedd azt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.14. 00:02:39
  • Bandicoot
    #74619
    Egyetértek. Csak még belevenném az AMD-t az Intelt és az Nvidiát is.:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.13. 23:59:17
  • Bandicoot
    #74618
    Azok hát, rájuk férne egy kiadós pofára esés,de nem lesz....
  • TDC Geronimo
    #74617
    Mocskos hazug banda az összes. Mindegy, hogy PS vagy MS.
  • Bandicoot
    #74616
    Hát persze.:)
    Végülis az Xbox atyaúristenének nyilván nincs beleszólása.:)

    Lehet ezt szépíteni. Ez az ember állandóan ferdít hazudik terel - most meg lőtt egy jókora öngólt ezzel a kis nyilatkozattal. Gyakorlatilag az MS-el vált eggyé szépen,ugyan ezt nyomják azok is minden téren, legyen szó xbox eladásokról,játék eladásokról,windows-ról bármiről ami MS.:)


    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.13. 23:57:55
  • Totti5
    #74615
    Az ugye tiszta hogy egy giga vállalat egy divíziójának vezetője. Egy beosztott. Azt hogy Ő mit gondol, nem egyenlő azzal hogy a vállalat mit tesz.
  • TDC Geronimo
    #74614
    Sony defends decision to block crossplay: "A responsibility to our install base."

    LOÁL

    Ugyanolyan gyökerek ezek is, mint a politikusok
  • Bandicoot
    #74613
    Ez aztán marha őszinte.....
    Tipikusan bort vedel vizet prédikál.
  • Totti5
    #74612
    Amióta Ő a vezető ezt valja, sokszor beszélt róla igen őszintén. Ha kicsit is érdekel akkor már olvashattad...
  • Bandicoot
    #74611
    Phill Spencer:

    ""Nem vagyok túl nagy rajongója az olyan megoldásoknak, amik meghatározott tartalmakat tartanak vissza más platformoktól. Ilyesmire nem is láttok példát nálunk,"

    Tehát akkor gondolom jön a Forza és a Halo ps4-re illetve a 12 hónapig visszatartott Rise of Tombradír is kutyafüle volt, nem is beszélve arról hogy végig EXKLUZÍÍÍÍÍÍV volt minden a bemutatójukon....
    Egy rossz vicc ez az ember....
  • Moby
    #74610
    Egészen jól nézne ki, de a faszomnak csinálnak ilyen brainless, noskill, nongame, shitfest alibi szarhalmokat? 1 NEM ELÉG 1 GENERÁCIÓRA?

    /Knack2 viszont továbbra is nagyon fasza.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.13. 20:37:26
  • Moby
    #74609


    Ellensúlyozásul megnéztem a teljes videót a pókemberből.
    EZ?
    MI?
    A?
    FAAAAAAASZ MEGIIIIIIINT?????
    REKT
    Instant skip.
  • TDC Geronimo
    #74608
    Tegnapi Evil Within 2 gameplay HDba

  • darkSectorxxx #74607
    Hát van egy pöppenetnyi fura a harcban, a mozgás meg úgy az egészben nem látom még a lendületet, de majd kiderül. :D
  • lwb
    #74606
    Én szerettem azt a játékot. Jó volt az atmoszférája, bár az tény, hogy gyenge volt a játékmenet. Ez nem tűnik annyira csőjátéknak.
  • darkSectorxxx #74605
    Hát akció-rpg.
    Nem lehet annyira rossz. :)

    Tudom semmi köze hozzá, de nekem ilyenkor eszembe jut az Order 1886 mindig. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.13. 19:42:09
  • lwb
    #74604
    Ez a játék egyre érdekesebb lesz, minél többet mutatnak belőle.
  • TDC Geronimo
    #74603
    bluepoint csinálja így valószínű
  • Bandicoot
    #74602
    Idejét nem tudom mikor láttam utoljára ilyen hulladék harcrendszert ilyen gagyeráj föld fölött suhanós animációkkal...
  • Bandicoot
    #74601
    Kiindulva a fantasztikusan sikerült mai napig optimalizáció csúcsának tekinthető Last Guardianból, vajon ez a kis remake pro-n bírni fogja a stabil 30 frémet?....
  • darkSectorxxx #74600
    Pre:
  • darkSectorxxx #74599
  • darkSectorxxx #74598
    Persze a tartalom kérdéses, de hogy az Uncharted 4 után egy Spiderman-nél mondom azt, látványban hogy a kurvaéletbe, az nem rossz.

    És nem az akciós részekre gondolok, hanem ott a tetőn a nagy gerendákon mikor körbetekintesz, nagyon durva.
    Az összhatás nagyon durva.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.13. 18:05:43
  • lwb
    #74597
    Nem tudom, nekem az ACO a Game of the Show. A többit vagy már láttuk előző E3-on (Days Gone, Detroit, UC kieg) vagy nem az én stílusom. Kicsit Witcher találkozik AC1-gyel, ami nekem a kedvencem a sorozatból (és nem az AC2, mint kb mindenkinek, ki nem állhattam Eziot a kamu olasz akcentusával).
  • Totti5
    #74596
    Elmult napok egyik legjobb szösszenete volt. Ez egy konf kompatibilis bemutató, akció, szinematik volt. Kíváncsian várom hogy mit tud a játék, mit tud a tartalom, és milyen méretek mélységek vannak benne.
  • darkSectorxxx #74595
  • Totti5
    #74594