121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #74713
    Konkrétan mikre gondolsz?
  • Evoluti0N
    #74712
    Ez a sok preorder.
  • TBTPumpa
    #74711


    Crystal Dynamics ezektől csak tanulhat.
  • TDC Geronimo
    #74710
    idtech6
  • mucsácsó
    #74709
    kibebaszottul kurvajó. nekem is day1 lesz, imádtam az előzőt (bár Old Blood kimaradt #shameshameshame)

    milyen engine hajtja ezt? ránézésre id Tech6 (Doom engine), logikus is lenne, de aztán kitudja.. :D


  • TDC Geronimo
    #74708
    Amazon.com top 20 jelenlegi lista. Hány xbox játékot számoltok rajta? Ja és mennyi nintendosat? :P

    1. Super Mario Odyssey (Switch)
    2. ARMS (Switch)
    3. Metroid: Samus Returns (3DS)
    4. Horizon Zero Dawn (PS4)
    5. Mario + Rabbids Kingdom Battle (Switch)
    6. Metroid Prime 4 (Switch)
    7. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PS4)
    8. Splatoon 2 (Switch)
    10. Mario Kart 8 Deluxe (Switch)
    11. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch)
    12. Xenoblade Chronicles 2 (Switch)
    13. Mario & Luigi Superstar Saga + Bowser's Minions (3DS)
    14. Pokken Tournament Dx (Switch)
    15. Assassin’s Creed Origins GODS Collector’s Edition (PS4)
    16. Uncharted: The Lost Legacy (PS4)
    17. Yoshi (Switch)
    18. Spider-Man (PS4)
    19. Pokemon Ultra Moon (3DS)
    20. Destiny 2 (PS4)
  • Moby
    #74707
    A 4k kijelzőre a 4k tartalom az odaillő. Ammeg nem pró és nem a x.
  • partizan182
    #74706
    Sony a reveal óta full transparens a checkerboarding kapcsán. Cerny vagy fél óráig magyarázta anno a leleplezéskor, nem csodálom h nem emlékszel, én is elaludtam rajta. Írják ki hogy HDR meg hogy enhanced for XboXX.
  • Totti5
    #74705
    Akkor mit írjanak? 1080p? mert az nem igaz. Aki 4K kijelztőt vesz annak a Pró és az X a kizárólagos eszköz arra hogy azon a kijelzőn oda illő képet bámuljon. Sony és az MS is ezt kommunikálja. Nincs ezzel semmi gond.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.14. 19:53:54
  • partizan182
    #74704
    MS egy éve a fauxK-t kutyázza, ezért akkora a humorfaktor. Értem én hogy fejlesztők meg minden, de akkor ne írják ki a sarokba hogy 4k.

    "Nincs olyan HW ahol bárki is kikötné ezeket egy fejllesztőnek"

    Dehogy nincs, úgy híjják PsVR. Kizárólag akarat kérdése.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.06.14. 19:52:47
  • TDC Geronimo
    #74703
    true 4k. Konfon kb 20* hallottad ezt a szót. De, ők pontosan ilyen konzolnak reklámozzák a gépet.
  • Totti5
    #74702
    MS azt kommunikálta a Skorpió bejelentése óta vagyis1 éve, hogy a saját kiadású címei biztosan natív 4K lesz. Semmi mást nem ígért és nem kommunkiált. Ezt félre érteni sem lehet, szóval nem tudom kik és hol vannak oda, de nagyon el vannak tévedve. Se nem lesz sosem natív felbontás, se nem lesz sosem 60 fps konzolon. Nincs olyan HW ahol bárki is kikötné ezeket egy fejllesztőnek. Mindenki olyat csinál ami a tudásából, idejéből, pénzéből kijön és amit akar. Példa mindenre lesz, jó is és rossz is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.14. 19:34:06
  • n000rbi
    #74701
    >5500-ért

    Tehát felesben digitálisan? Lemezesen kizárt, hogy ennyiért találtál.
  • Bandicoot
    #74700
    Mit csinálni?
    Nem hasonlítom. Az árát sem fixírozom sőt szerintem kifejezetten korrekt ajánlat a tudásához mérten ennyi pénzért.
    Csak azt írtam hogy a napnál világosabb volt az árából és specifikációjából hogy itt nem lesz natív 4k prémium konzol mint ahogy beharangozták - mert bizony erre ment a mellveregetés jóideje.
    Abszolút nem akartam idekeverni sem a pc-t sem azt hogy van-e erősebb. Csak nem értem a fejcsóválást amit itt is és máshol már a neten is olvastam arra a hírre hogy még sem lesz minden natív 4k.
  • Ulthane
    #74699
    Megvettem 5500ert 0 Hajnalt. Regen tetszett ennyire jatek, ami nem Soulsborne. Eddig nekem hibatlan. A hangulat, a latvanyvilag, a prezentacio, a karakterek, a menu, a zene.

  • Moby
    #74698
    Azokat is lemezen veszed, továbbadva, szal gyakorlatilag meg sem jelensz a műszereken :)
  • Kandurex
    #74697
    Évi 3-4 játék az inkább. Ez nem is mérhető jelenlét / user?
  • Totti5
    #74696
    Nem értem miért vagy ennyire oda és miért kell ezt csinálni. Te írtad hogy kompromisszummal. Kompromisszum pedig akkor van ha valamihez hasonlítod. Mihez is hasonlítod? PChez, milyen PChez? drágább PChez. Nincs ezzel az ég világon semmi gond, pontosan így van ahogy írod. Konzol mindig a kompromisszumokról szól, hisz a HW teljesítmény adott, egy verzióban létezik a játék ahhoz a HWhoz igazítva.

    Xbox X nem a legerősebb, se nem a legjobb, se nem a leggyorsabb gép a piacon. 10 perc alatt bárki leemel a polcról olyan PC HWkat melyekből olyan gépet állít össze ami keresztbe fingja az Xbox X-et, most, ma. Holnap meg jön az új PC HW és 2szeresen fogja. Jövő héten 3szorosan. Az olló ebben a pillanatban is nyílik és egyre nagyobb lesz... Bemutatott gép méretben, szerelésben, 1-2 megoldásban, technológiában lehet prémiumnak is hívni ( jól csengő PR fogás ). Hogy mennyire megbízható, csöndes, strapabíró az idő el fogja dönteni, mert senki nem tudja. S ezek a fontos dolgok.
  • Bandicoot
    #74695
    Na és ez most hogy jön ide, azon kívül hogy megint rettenetesen vágyat éreztél hogy megmagyarázd a sérelmet (?) ...
    A lényeg hogy a napnál világosabb hogy a prémium 4k konzolnak beharangozott Scorpio messze nem prémium 4k konzol, pár cím fogja tudni akárcsak a pro esetében és ennyi a történet. Az alapján amennyibe fáj nem is várható el több, egy pillanatig sem vetettem volna össze pc-vel ilyen téren, erre jössz a 200ezres (ami jó lesz 175ezresnek is) 1080-al....
    De ha már ragaszkodsz hozzá, nem a 200ezres 1080-hoz képest hanem egy 130ezres 1070-hez képest is (ejha) kell oda majd a kompromisszum. Tök mellékes.
  • Totti5
    #74694
    Sosem állította senki sem az ellenkezőját, de mihez képest a kompromisszum? 200 ezres GTX 1080hoz képest? nyilván. Ez teljesen egyértelmű... nem egy liga.
  • Bandicoot
    #74693
    Tudooom. De legalább boldogok. Facebookon is nagy serényen hirdette egy úriember jómultkorjában hogy míg ő natív 4k-ban játszik pro-n olyan játékokat mint a HZD addig pc-nél 4k-hoz 200ezres vga kell. Teljesen képben volt de persze hiába írta neki 5 arc hogy mivan. Fanboyoknak lettek titulálva és ennyi.

    A napnál világosabb volt hogy az Xbx maximum kompromisszumokkal fogja tudni a natív 4k-t.
  • Totti5
    #74692
    Saját címeik lesznek natív, multiplat meg hol az hol nem. Sosem mondott olyat hogy minden.
  • TDC Geronimo
    #74691
    Miért? idehaza is sokan elhiszik, hogy az ország jobban teljesít. Ez kb ugyanaz. A nagy phil azt mondta, akkor az úgy is van
  • Bandicoot
    #74690
    Elég naív dolog...:)
  • TDC Geronimo
    #74689
    ó hogyne :)
  • Bandicoot
    #74688
    Volt bárki aki elhitte hogy majd az xbx mindent natív 4k-ban fog letolni?...
  • TDC Geronimo
    #74687
    day 1


  • arty
    #74686
    nézz rá egy most friss címre, ami épp 60 euró és te is tudni fogod :)
  • Moby
    #74685
    A sony meg ebből gazdagodik. Ő pontosan azokat viszi el, akik nem rendelkeznek játékra alkalmas géppel, vagy már nem rendelkeznek, és már nem is akarnak, vagy sosem akartak, alkalmi játékosok voltak notebookokon, és vesznek egy konzolt.
  • Moby
    #74684
    Van. Csak az AAA szegmens annak a potenciálnak csak egy igen kis részére tud lőni sajnos. Ennek az arányossága egyébként (teljesen természetes módon) tökéletesen egybevág a hw survey adatokkal.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.14. 15:49:27
  • lwb
    #74683
    Egyébként 26 millió eladott pc-s minecraft, 20 millió pc-s Terraria és 14 millió WOW, 12 millió eladott pc-s Dio 3 mellett én azt gondolom van potenciál a pc-s piacon.
  • lwb
    #74682
    Lassan csak átért az üzenet. :)
  • lwb
    #74681
    "60 juróért a nagyobb multiplatformokból elmegy 2-400k - van amiből jelentősen több van amiből szinte semmi"

    Doom 2.9 millió, Crysis 3 millió, Witcher 3 1.3 millió, a W2 még ennél is több: 2.2 millió, GTA5 2 millió

    Arra nem találtam statisztikát, hogy mennyi ment el sale-ben és mennyi 60-ért. De ugyanez igaz a konzolos adatokra is, a fene tudja, mennyi ment el ebből teljes áron.
  • Moby
    #74680
    Pontosan erre gondolok az egész posztfolyamban :)
  • lwb
    #74679
    Értem már, mire gondolsz. Nekem van. Azt gondolod, ha valaki pc-s gamer, akkor tuti van steam a gépén, tehát megjelenik a statisztikában. Ebben lehet valami, de a fene se tudja biztosra.
  • Moby
    #74678
    És van steam a gépeden?
  • lwb
    #74677
    Wow csak pc-n van. Mobák is csak pc-n vannak. Hearthstone van mobilon, de a többség nem mobilon tolja, hanem pc-n. Starcraft 2 is csak pc-n van.

    Szerkesztésed után: a fene tudja. Mondom, nem lehet mérni. A tény, hogy a top10 fele fifa meg ilyen szarok. Nyilván van közte sok pc-s is, nem csak konzolos, de adatom erre nincs. Se pro, se kontra.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.06.14. 15:36:54
  • lwb
    #74676
    Hát, nem tudom. Nekem van gamer pc-m, starcraft 2-őt, dio3-at és hs-t is tolok és megvan mindkét nagy konzolom is. PSVR is megvan.
  • arty
    #74675
    pécén? 0 (mármint a csak uplayező, csak originező -> azaz a csak fifázó user)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.06.14. 15:34:44
  • arty
    #74674
    te is lemérheted a pécé bázist:
    - összes steamuser
    - hány százaléknyi usernek van ebből értékelhető videokártyája, ami egyáltalán képes futtatni a mai AAA címeket
    - 60 juróért a nagyobb multiplatformokból elmegy 2-400k - van amiből jelentősen több van amiből szinte semmi

    de mamár minden fillér bevétel számít, valszeg olyan drágák az aaa címek (vs. a portolás könnyedség)