121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #74793
    Volt az 100...

    ....tavaly szeptemberbe.
  • Bandicoot
    #74792
    Elképesztő akció.
    90ezer forintba ez a szar sosem került max az 1 terás, de most jól leakciózták. Volt eddig is vagy 70-75, de amkuytának se kellett max ha volt valaki olyan marha hogy belefusson....
    A platinumshop még viccesebb náluk 100ezer van áthúzva....
    Persze aki nem nézegeti, totálisan nincs tisztában az árakkal biztos benézi. Jól felpumpálták az árakat.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.17. 00:15:50
  • Totti5
    #74791
    Nem erről szólt a tweet, de mindegy.
  • darkSectorxxx #74790
  • darkSectorxxx #74789
    Ugyanolyan baromság, mert a szép, vagy hogy jól néz ki, az önnmagában szavakban mérve semmit nem jelent, az Ori is szép. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.16. 19:11:55
  • darkSectorxxx #74788
    Ezt kinek mondod és mivel kapcsolatban? :D
  • Totti5
    #74787
    Furcsa lenne, ha PS4nek címeznék.
  • Myselor
    #74786
    a játékfejlesztők védelmezője vagy komolyan.mindent midnenhol védesz folt ne essen senki szarjára.
  • darkSectorxxx #74785
    Persze, persze. :P
  • TDC Geronimo
    #74784
    "Beyond Good And Evil 2 is looking BEYOND Good (and totally not Evil) on the Xbox One"

    xbox twitter. Igaz még a játékot se kezdték el, de Xen már nagyon szép! :D
  • darkSectorxxx #74783
  • TDC Geronimo
    #74782
  • Ulthane
    #74781
    1886-ban!
  • Moby
    #74780
    Lopakodós fps, amire emlékszem is, azok a riddickek voltak :)
    Majd talán ez a folytatás. Ez így más elsőre jobbnak ígérkezik.


    /közben rájöttem, hogy járt nálam a kiegje, Talán Slickadamnak vettem meg, de annyira érdektelen volt, hogy verettem pár órát, aztán inkább postára adtam.
  • arty
    #74779
    ÁÁÁ!! ne vedd már te is vérkomolyan! :D

    éppen elég volt egy embert elüldöznöm ...
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.06.16. 09:21:47
  • darkSectorxxx #74778
    Ja és nehéz is.
  • arty
    #74777
    +1
    soha, egyetlen wolfot előtte nem voltam képes letolni :D
  • ppista
    #74776
    Mint irtam, 90.-óta játszom Nintendo konzolon (a kézi cuccaival szintén), tökéletesen tisztában vagyok a játékaik mükődésével. Fantasztikusak, és örülnék ha én is csak most lépnék be az általuk kreált világokba. De ez nem lehetséges, mert még nincs fejátültetés.
    Az új Zelda is legalább akkora csalódás volt mint az MGS5., de ez már más tészta.
    Ja, 3DS-re azért vannak egész jó cuccok, amikkel én is szeretek, bár azok nem "N" fejlesztések.
  • darkSectorxxx #74775
    Bármit ami kedvemre való.
  • Totti5
    #74774
    Szerintem van, de akkor teljesen másra gondoltál mint amit leírtál. Mario, Yoshi, Kirby, Donkey meg a többi Nintendo karaktertől az "édi-bédi, tündi-bündi cuccok" fognak jönni, hisz ezek nem másra vannak. De ugye csak felszínesen azok...... gameplay, mechanika az elmegy a HCig is.
  • ppista
    #74773
    Ezeknek nincs túl sok köze a Nintendo-hoz, de nem is ez volt az irásom lényege.
  • Totti5
    #74772
    Mi a francot akarsz előre rendelni egy olyan játékon ami nincs is?

    Lehívod az E3 2017 játékok listáját vagy a Wikin a list of 2017 games. Mazsolázz, csak azt ne mond hogy nem elég...
  • darkSectorxxx #74771
    Igen hiányzik, mert érdekel miket rendelhetek még előre, mely sorozatok jönnek még ezen platformon stb, ja érdekel, de nem a videók miatt, hanem elég csak címeket bedobniuk.
  • Totti5
    #74770
    Ott a Fatal Frame, XenobaldeX, Devil Third meg a többi is.
  • Totti5
    #74769
    Szóval hiányzik a bemutatom CGI vagy in engine Render trélereket, a 2-3 év múlva érkező játékokról. Hihetetlen....

    De rettentő fontos a Beyond Good & Evil 2 CGI, ami mint kiderült ma, a fejlesztést most kezdik. A nagy semmi van nekik egyelőre, csak papíron létezik a játék. De ez meg baj, hogy soká jön...

    Sosejósemmi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.15. 21:01:06
  • darkSectorxxx #74768
  • darkSectorxxx #74767
    Még eszembe jutott az Order 1886 is, az is régen volt már :)
  • darkSectorxxx #74766
    Biztos hogy nem, mert vannak előző szellőztetések, amit tudnak hogy 1-2 csapat dolgozik valamin, ezeket vártuk is, 2 új cím tutira vehető....de akár több is. :)

    Infamous utód meg Killzone annyira ott lóg a levegőben, ez máris 2 csapat.

    Én így vélem:

    Szerintem:
    The Last of Us 2 - alfa gameplay
    Infamous féleség, egy open world jellegű valami lesz a Horizon mellé
    Death Stranding - alfa gameplay mozzanat
    Visszahoznak még 1-2 olyan régi japán játékot, mint a Shadow of Colossus, ha tippelnem kéne, egy Devil May Cry eshetne......exclusive-an.
    Bloodborne folytatás, vagy valami hasonló.
    Szinte biztosra veszem hogy nem a Knack 2 lesz az az ugribugri platform, amit még a Sony ebben a mezőnyben szeretne felfuttatni.
    És el tudnék képzelni a GT Sports mellett valami autós játékot....akár szintén open world-ben, Forza Horizon + The Crew 2 félét.....
    Killzone hagyaték játék. :D
    Dreams.....

    Kötelező FF VII és Resi 2 Remake! :)

    Én ezeket, vagy egy részüket várom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.15. 19:35:26
  • ppista
    #74765
    Szerintem linkel, és csak terel a "rajongók" felé. Persze lehet igaz, csak gyanús.
  • ppista
    #74764
    A legjobb videojáték készitö cég a Nintendo.Véleményem szerint azok is maradnak még hosszú évekig. Hihetetlen ötletek, kreayivitás, megvalósitás jelemzi öket lassan negyven éve. Iszonyat mennyiségü 5 Ft-ost dobtam a DK autómatába 85.-ben, a suli melletti kocsmában.
    90.-ben jött az unokaöcséim NES-e, amit rengetegszer kölcsönkértem, majd 93-ban saját SNES az Amiga-m mellé. 98-ban N64 (a mai napig megvan) aminek köszönhetöen itt Debrecenben alapitottunk egy mini Nintendo klubot, és az öt haverom közül mindig kisorsoltuk ki melyik Rare vagy "N" játékot vesszi meg (másik kiadótól nem is volt kazettánk).
    A GC-nél valami megváltozott. A Sunshine pl. nagy csalódás volt, és bár a WW az egyik kedvencem, de eladtam egy idö után a gépet, mert egyszerüen a régi varázs elmúlt. Wii-t is csak kölcsönben volt nálam, akárcsak a "U" azért a pár dologért ami valamennyire érdekelt.
    Egyszerüen már émelygek a tipikus Nintendo édi-bédi, tündi-bündi cuccoktól, és ami fura az N64-es akkori barátaim is igy vannak vele.
    Idönként vissza-vissza nézek a platformra, hátha valami megmozdul bennem, de egyelöre semmi. Ez az E3-as elöadás meg kb. 5 évre el is vette a kedvem a visszakacsintástól is.
  • darkSectorxxx #74763
    Már egyszer leírtam, de hivatalos cikkben is hangot adtak ennek!
    Ez a királyság, mintha nem lenne elég amiket eddig mutattak. :D

    "E3 2017 - későbbre is hagyott exkluzívokat a Sony

    A Sony úgy döntött, hogy nem minden puskaporát lövi el az E3-as előadásán, tartogat meglepetéseket a későbbi eseményekre is.

    Bár a Sony E3 2016-os műsorához nem ért fel az idei, azért így is láthattunk rengeteg finomságot és futotta egy-két bejelentésre is (mint amilyen a Hidden Agenta, a Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds, a Shadow of the Colossus remake vagy a The Inpatient volt). A vállalat azonban nem mutatott meg mindent.

    A Sony Worldwide Studios vezére, Shuhei Yoshida egy interjúban mesélt róla, hogy vannak olyan PlayStation 4-exkluzív címeik, amiket végül nem mutattak be a konferencián, de az év folyamán számos hírekre számíthatunk még a csapataiktól. Köztük van például a Media Molecule műhelyében készülő Dreams helyzetjelentése is, amelyről jó ideje nem hallottunk és Jim Ryan is csak annyit mondott az E3 alatt, hogy minden a legnagyobb rendben vele.

    Nem kell hozzá lángelme, hogy rájöjjünk: nem véletlenül jelentették be a PlayStation Experience 2017 dátumát már azelőtt, hogy elkezdték volna az E3-as előadásukat, év végére is készülnek bejelentésekkel. December 9-10. között kiderül! "
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.15. 19:19:19
  • TDC Geronimo
    #74762
    féloff, bár ez itt már nem is annyira az :)

  • darkSectorxxx #74761
    :DDDDDDDDD
  • TDC Geronimo
    #74760
    arms is új
  • Totti5
    #74759
    De mit adjon a Nintendo, amikor ezek a nagy frencsájzaik? ezeket várja a vásárló, ezért megy a gép. Ezek olyan címek melyeket 20 év múlva is kétpofára fogunk zabálni, mert végtelenségig lehet kreatívkodni és ötleteni őket, a világ, univerzum, karakterek pedig tökéletesen jók. Egyik sem a storyról szól, hisz az mindig kb ugyan az, hanem a mechanika, puzzle, ügyesség, gameplay. Ezeket meg végtelenségig lehet gyártani.

    Vannak új IPk is lásd Splatoon, vagy a Captain Toad.

    De a Mario X Rabbit is az. Oké két ismert világ, de miért kellene egy kevésbé jó 3.-4.et odafingani? láthatóan zseniálisan működnek ezek.

    + amit még mindig nem értek, hogy miért azok vannak oda akiknek a Wii-WiiU kimaradt. Annyi kiváló játékról marad(tunk) le hogy összeszámolni is nehéz. Akkor meg ha min. két generáció óta Nintendo közelébe sem mentetetek ( nekem meg a Wii ), nem teljesen hót mindegy?!

    Csak a Mario Kart 8 és a Pokémon verekedős ( ami 2016 márciusi cím, szóval elég friss ) ami újrakiadás, a többi új.
  • Totti5
    #74758
    + tartalmas és hosszú volt. Minden benne volt ami egy kurrgen single FPStől elvárhatunk. Sosem voltam nagy Wolfi fan, de az annyira végtelenül profin lett letéve az asztalra hogy kétpofával zabáltam meg.
  • arty
    #74757
    (másik, nintendót ekéző helyen (leáld) ment állandóan az N rugdosása a szokásosan tolt mario-zelda-yoshi-metroid-mittoménmi kapcsán, erre próbáltam utalni/trollkodni, de egyrészt az "érintettek" nem leáldoznak, ergo nyilván nem érthették az odaszúrás jelleget (annyira), pláne nem a ps4 topikban lett volna a helye. ami nintendo(wii) játékkal volt lehetőségem játszani, tetszett, ha jönne pár ps4re, valszeg nyomnám is őket. összességében persze értetlenül állok a címek EKKORA sikere előtt...)
  • arty
    #74756
    jó, van pár folytatás, amiből wiiu-ra épp nem jött rész.... ;) (de azé' szomoru, hogy a ps4 topikban se szidhatom nyugodtan a "konkurrenciát" )
  • arty
    #74755
    lopakodós fps, ami ráadásul szép/60fps is és mellé a náci utópia ... nálam nagyon betalált :)

    (ráadásul az old blood jobb, mint a new order, csiszoltabb gyémánt - konkrétumot ne kérdezz, részletekre én se emlékszem, pláne mivel egymás után zabáltam fel mindkettőt, nehéz elválasztani, hogy mi melyikben volt :) )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.06.15. 15:09:36
  • n000rbi
    #74754
    Tehát akkor megint ott tartunk, hogy lehazugozol fing nélkül? Ejnye-bejnye, sose javulsz.


    Nos akkor ez megint -fav, jobb dolgom is van, mint az állandó okoskodásodat olvasni.

    A többieknek üdv, tudják hol találnak