121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #76292
    Mégegyszer?
  • TomStorm
    #76291
    Édesistenem hát mi van itt itt Gramr-nál,eszméletlen komoly:O
    Meg elötte a Trial-ok.Micsoda game,kegyetlen:))
  • AntiHero
    #76290
    Jó játékhoz idő kell. :D

    Legtöbb játék ami nem 2-3 évet nem kap fejlesztésre az olyan is.

    Gen váltás meg bőven ráér. Majd 2020ba talán lesz. Addig nem hiszem.

    Pl microsoft szerintem azert adta ki a "skorpiot", hogy mire jön az új ps addigra kitapasztálják a fejlesztők a "skorpió"t. Meg addigra olcsobb lesz mint az új ps és erős is viszonylag.
  • Kandurex
    #76289
    Téged elég nehéz értelmezni néha. Vagyis normál első olvasásra nem mindig megy.
  • Kandurex
    #76288
    Nem tudom meddig kell még verni a bránnert, amelyik játék nem készül el 2-3 év alatt, ott már nagy gondok vannak. De amúgy nincs is baj a jó cuccokkal, én csak azt mondom, hogy összevissza van kurva a generáció váltás. Vagy inkább el van kurva.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.08.20. 14:32:45
  • mucsácsó
    #76287
    Ezek mind lemennek a következő 2-3 évben. Bár GTA6 nem lepne meg, ha kihagyná ezt a gent, vagy valami crossgen cím lenne...
  • mucsácsó
    #76286
    Amúgy igen, csak ezzel ugye az a baj, hogy le lett szögezve, hogy Pro-ex nem lesz, és minden ami Pron lesz, az lesz sima PS4en is. Szóval nemtom, talán majd a Pro-ra is jönnek majd a PS5 cimek gyengébb minőségben, vagy elképzelni sem tudom, hogy mit fognak csinálni...vagy tényleg off mind2 PS4 típus, és tiszta lappal az egész. Én erre egy 2019-2020at mondanék legkésőbb amúgy.
  • Totti5
    #76285
    Amikor sok kiadó még mindig nem adott ki erre a genre játékot? Single Star Wars? R* RDR / GTA? Detroit? stb...

    PS5 nem kell, nincs semmi értelme és létjogosultsága még évekig.
  • darkSectorxxx #76284
    Az alap PS semmit nem ránt vissza.
    Ha akartak volna gen váltást megtehették volna de nem akartak, mert egyrészt a mostani gen sem tökéltes, mi lenne a következő?

    Egy PS5, 12 éves fejlesztési idő?
    Vagy 2 évente a sok fos egykaptafa indie cucc?
    Itt az a baj, hogy amerre tovább tudna ugrani a generáció, az a Scorpió, ami nem kell senkinek.
    Majd ha lesz megoldás rá, hogy egy ps5 elinduljon, és legyen reláció belátható idejű fejlesztésekre, illetve a grafika ne csak fps meg felbontásba szerepeljen, addig ez annyira érné meg mint a Scorpió sem. Ahogy megyünk előrébb fejlődik minden, de hogy ez szemmel látható legyen, hatványzottan kell erősebb hardver, ami probléma, a pc ugyanez. Hiába teszel össze 20x erősebb gépet, ugyanazon felbontás és fps mellett nem kapsz szemmel jól látható többletet, pláne nem generációsat. Erre képes lenne pár csapat, dde ahoz a fejlesztési időt nézve ki kellene hagyni 1 geberációt, ez történt most.
  • Kandurex
    #76283
    Nem is az anyagi része, mert hát tényleg ez a legfaszább ár/érték arány. Igaz, hogy HW erőben (ár/értékben nézve) valahol a Pro/X szintjén vagyunk, tehát tökéltes az zárójeles arány, viszont az alap PS meg visszaránt. Az alap PS elhagyása lenne a fontos most, addig szó se lehet PS5 -ről. Azaz ez évben el kell ennek kezdődnie, különben nem lesz 5 még 21.-be sem.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.08.20. 10:02:00
  • davidka003
    #76282
    Mondjuk durva, hogy már 4 év eltelt. Rohan az idő nagyon.
    Szerintem így amúgy jobb, hogy nem kell új konzolt venni hanem pár évig még biztos marad a sima PS4-re is a játék. Én olyan 2020-21-re jósolom a PS5-öt.
  • TomStorm
    #76281
    Köszi szépen!Akkor hagyom inkább.
    Ezt az Audio Technikát meglesem
  • Kandurex
    #76280
    Egyébként elhagyják a régi gépeket végre? Vagy most már mindig ezzel a 2012. HW -val fognak még éveket szenvedni?
  • Kandurex
    #76279
    Ha nem lett volna pro, meg x, akkor most jönne a generáció váltás,...ez csak azért írom le, hogy tulajdonképpen most vagyunk a gen. végén, és általában ilyenkorra jönnek a legfaszábban kinéző cuccok.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.08.20. 09:05:28
  • n000rbi
    #76278
    Nekem volt, nem győzött meg. Nem szól annyival jobban a Goldtól, mint amennyivel többe kerül. A virtual surround ennél is egy kalap szar, ha meg sztereo kell, akkor ennyiért már inkább egy Audio Technica...
  • TomStorm
    #76277
    Astro 50 van valakinek?Most vettem egy HyperX-et de lehet lépnék feljebb.Bár ez is komoly meg a Gold Headset-em is csak kiváncsi lennék milyen a felső kategória!
  • TDC Geronimo
    #76276
    az már köv genre jön :) pont úgy, mint az első rész. crossgen lesz tuti
  • mucsácsó
    #76275
    hoggggggynéz ki ez a játék, te úristen. :|||
    amúgy ebben már csak az is az "ijesztő", hogy következő genre (ha lesz, de má méne lenne) mit fog művelni a Nóti, de most komolyan?!?!?!
    félelmetes... :|
    bár mondjuk még a Last of Us 2-t se láttuk, de már az is überbrutális lesz, gondolom.
  • Kandurex
    #76274
  • Kandurex
    #76273
    Beteg hangulatos és jól néz ki az SW BF új traileren.

    Meg külön szórakoztató, hogy ezeddig minden aspektusában egy single játékot mutattak be, nem is hasonlít multira,....ja, hogy úgy nem lenne valami látványos,ha a valódi multit mutatnák, hát igen... csak a single.

    Remélem isteni kampányt kanyarítanak, nem ilyen BF szintet.
  • darkSectorxxx #76272
    A vonatos résszel az Uncharted 2 előtt hajtanak fejet! :D

  • Rage47
    #76271
    maradj nornalon jól jön a végén még
  • TomStorm
    #76270
    Jó ez a Deus Ex:MD!
    Akcióba még megvettem anno és elfelejtettem,hogy van.Milyen jó,hogy eszembe jutott.Teljesen elvagyok vele
  • Kandurex
    #76269
    De fura a nier/be a nehézség,

    van a nagyon easy,
    a nagyon easy normal,
    meg az egy-két ütéses és pusztulsz, hard.

    ...very hardot meg se nézem..
  • TBTPumpa
    #76268
  • Evoluti0N
    #76267
    Köszi. Jah, igen. A Kiwamit tudtam, h most jön, de azt hittem, h a 6 is még idén. Habár így is már ez a második Yakuza játék idén.
  • Seth
    #76266
    Idén a Kiwami jön, jövő héten.
    Japánban a 6. rész már tavaly megjelent
  • Evoluti0N
    #76265
    Én meg azt hittem, h még az idén. Vagy az csak Japánban? Nem mintha ne lenne most mit játszani.
  • Ulthanito
    #76264
    Na, a Hellblade utan kedvet kaptam egy kis DaS 2-hoz, streamelve. Akcioban 3 ezer volt a store-ban. Lassuk
  • Seth
    #76263
    Március 20.

  • partizan182
    #76262
    Primary key a psn id-d. Az a baj innen csak egy full DB rebuild vezet ki az meg kb lehetetlen egy live rendszerben. Régen voltak hüjék, most meg szopnak miatta.
  • arty
    #76261
    fogadni mernek, h technikailag nem tudjak megoldani: valszeg a db-ben az id-d a "kulcs", nem csak egy attributuma a 8472618-es rekordnak... persze megtehettek volna, h az id csak ps4en valtoztathato, csak ott latszik, ala uplay regi es uj jatekai, de semennyire nem volt kesz a rendszer, erre se jutott ido, most meg megint keso....
  • TBTPumpa
    #76257
    Ez de Larás így.
  • Rage47
    #76256
  • Seth
    #76255
    Rest módba rakva töltik 3 órát
  • wollnerd #76254
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy egyáltalán a PS4 (Pro)-k tudják-e tölteni a kontrollereket (USB-ről persze) a kikapcsolt állapotukban, úgy mint az asztali PC-k általában? Úgy sejtem, hogy nem... :( Ami kicsit fura (lenne) '17-ben, míg a PC-k már évek óta tudják ezt...
  • TDC Geronimo
    #76253
  • Seth
    #76252
    Nem nagy ügy, bőven lesz mindenből elég
  • Kandurex
    #76251
    óó...fuck, no mindegy...
  • Seth
    #76250
    A legutóbbi mentéstől számolva elveszik az összes xp-d,illetve az installált chip-ek, ha nem veszed fel a holttestednél