121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #76249
    Van a Nier automata -ba halál bünti? Vagy csak annyi, hogy meg kell keresni a holttestet? A "vidám" tanknál párszor megpusztultam már, meg hardon viszem, mert a normal vicces....
  • Ulthanito
    #76248
    Na, most fejeztem be Hellblade-et. Nehéz szavakat találni erre a játékra, a leginkább az jut eszembe róla, hogy mestermű. Persze, ennél sokkal több: zsigerig hatoló, felkavaró, torokszorító, ámulatba ejtő, egy vizuális-, de sokkal inkább hangorgia. Az biztos, hogy ilyet korábban még nem élhettünk át, szerintem az ilyen játékélményért érdemes videojátékozni. Nálam eddig ez GOTY, szerintem egy új mércét definiált a videojáték-iparban.
  • samsung123
    #76247
    de eljött :)
  • TDC Geronimo
    #76246
    haha ebben ne legyél biztos. PS4nél is várni kellett 2 évig pl friend notificationre.
  • samsung123
    #76245
    Jogos az érved. Már nem írtam le, de erre ugyanazt a megoldást látom jónak amit írtál is, hogy pénzfizetéssel meglehet változtatni az ID-t. Teljesen jó megoldásnak látom, mivel így nem fog mindenki azonnal nevet váltani és súlya is lesz a váltásnak és a lehetőse nem korlátlanul. Mert tényleg vannak olyanok akik ebben a csapdában vannak és szükségük van rá ezt nem tagadom. Nyertél egy új érvelőt emellett :)
  • partizan182
    #76244
    Elég sarkos vélemény, ha a mai napig együtt kellene élnem a 13 éves jómagam összes idióta döntésével egész másképp festene az életem :) A ribitetkó azért kicsit később szokott beficcenni, aki 20 évesen is hülye az esélyes hogy az is marad, szal nekik ez nem téma.

    MS csinálja jól, fizettet (hogy ne változtassa a nép naponta az acc-ját), ha annyira kell a váltás akkor ez nem sok. Újreg nyilván a digit library/friend-list/trophyk/ps+ miatt kicsukva soxor.
  • samsung123
    #76243
    Ez olyan mint a tetoválás, aki épp felült annó mindenféle, trendi nonfiguratív férfiaknál vagy épp nőknél csipő/segg fölé "ribancrendszám" tetkóknak, az viselje is, annak a mementóját, hogy mekkora egy hülye :D Legalább meggondolják mit, hogy reggelnek legközelebb :D Az új acc lehetőse most sincs kizárva...jah hogy trófeák és digi játékok ugranak...döntsön mennyire is kell az új ID neki és nem kell tovább nyígni az ID váltásért.
  • samsung123
    #76242
    Nekem legalább a felel nagyon várt funkció! Szépen halad a rendszer fejlesztése. PS5-nél valszeg egy az egyben megkapjuk ezt a rendszert és nem kell nulláról genváltásnál indulni megint. Talán ez a legfontosabb.
  • partizan182
    #76241
    Mi generációnkat kevésbé érinti, de akinek pl a PS3 volt az első konzolja és úgy érezte 14 évesen hogy a "KeepBlazin_SmokeKing420" meg a "Getrekt_noobkilla420" nick mennyire menő annak most kicsit kínos huszoniksz évesen felvenni PSN-re a kollégákat :)
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.08.18. 09:18:46
  • darkSectorxxx #76240
    Nick-et eddig is lehetett. PSID-t meg érthető okokból nem.
  • Ulthanito
    #76239
    Mondjuk azt nem értem, hogy valaki miért akarna PSN ID-t változtanti. Nem tetszik neki az a név, amit valamikor adott? Vagy azóta elvált, és már nem Mrs. Smith?
  • Kandurex
    #76238
    Mert? A sunavadász17 már nem jön be?
  • TDC Geronimo
    #76237
    persze, csinálsz új accot
  • Tikal #76236
    nick nevet lehet e már változtatni? ...
  • Rage47
    #76235
    egyetértek. amúgy sem lehet élvezni rendesen a játékok nagy részét, ha nem érted
  • Ulthanito
    #76234
    Szerintem a magyar OS-re semmi szükség nincs. Az a gamer, aki az évek alatt nem tudott összeszedni annyi tudást, hogy akció, beállítások, hálózat, tároló, üzenetek, barátok stb., az játszani se tudott volna.

    Teljesen felesleges lépés.
  • TDC Geronimo
    #76233
    5.0ás FW

    Nagy számozás ellenére elég nulla. Ami egyedül jó, hogy vissza lehet rakni nofitication színt feketére és hivatalosan jön magyar OS
  • Zóanagyvarázsló
    #76232
    Igen, ez az ajánlott. Sajnos én az adapterrel befürödtem*, csak kábellel megy. Másikat már inkább nem is vettem,. úgysem árt neki, ha folyamatosan kap töltést. Pláne, amióta nem új már, ha PS3-mal használom, szinte csak néhány órát bír, úgyis kábelezni kell a végén, de friss korában sem volt igazán jó a helyzet. Persze bele lehetne építeni valami jobb akksit házilag.

    *Megvettem a kontrollert naivan, és hazafelé akartam venni adaptert hozzá (+4k-ért). A tizedik számítástechnikai boltban tudtak egyáltalán adni papíron megfelelőnek tűnőt, erre kiderült, hogy a chipset nem okés (tudom, csak neten szabad rendelni, de egyébként ott is nyomozást igényel a chipset típusa,a boltokban sem szokott lövésük lenni róla, örülök, ha a kérdésemet értik). Benéztem, ez van, tényleg csak azért szólok, hogy már figyeljen erre oda. A kontrollert magát szeretem PC-vel és PS3-mal is (sokkal jobb a DS3-nál), kár, hogy hogy utóbbin nincs rendes támogatása. Azt semmiből nem tartana például megoldani, hogy a PS gomb behozza a menüt.
  • TDC Geronimo
    #76231
    Majd egyszer, talán. Annyi minden más van most és jön, hogy egy uc 4.1re már nincs szükségem.
  • TBTPumpa
    #76230
    We find his task.
  • Jim Morrison
    #76229
    Koszi!
  • Tatyla
    #76228
    Detto
  • Ulthanito
    #76227
    Nyilván senkit, de én pl. teljes áron nem fogom megvenni, csak akcióban. Megvár az.
  • darkSectorxxx #76225
    Uncharted: The Lost Legacy

    Game Informer - 9
    Polygon - 8.5
    USgamer - 4.5/5
    Destructoid - 9
    Eurogamer - Ajánlott
    Gamespot - 9
    GamesBeat - 83/100
    CGMagazine - 9
    God is a Geek - 10
    Arcade Sushi - 10
    GamesRadar+ - 4/5

    Tegye fel a kezét, akit ez meglepett.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.08.17. 11:31:31
  • FEARka
    #76224
    Én egy USB Bluetooth Adapterrel és a DS4windows-al használom.:
  • Evoluti0N
    #76223
    Jah. Azzal tuti műxik. Én is úgy használom.
  • Jim Morrison
    #76222
    egyelőre csak pc vel használnám, ha minden igaz elég lesz egy sima usb s kábel, semmi extra
  • LBandi77
    #76221
    Van benne valami.
  • Tikal #76220
    Szerintem kólára...
  • LBandi77
    #76219
    Infrastruktúra helyett lehet hogy prostikra költik.
  • Tikal #76218
    3GB update letöltési ideje 56 perc. FUCK YOU SONY, hol az az infrastruktúra amire a PLUS-os pénzem basszátok el? grr
  • Evoluti0N
    #76217
    Átugrottam az adapter részt a kérdésben. :D Én USB kábellel összekötve használom. Azt hittem, h ez volt a kérdés.
  • Ulthanito
    #76216
    Annál sokkal jobb játékok is vannak PS4-re. Ha már a Bloodborne-t ledaráltad, mit szólnál egy kis Dark Souls III-hoz? Vagy Horizon: Zero Dawn? A valaha készült legszebb játék PS4-re, és még jó is.
  • davidka003
    #76215
    Nézegettem, hogy olcsó de gyanús nekem, hogy lesz még ebben az évben ingyen is belőle pár, mert emelkedik a PS+ havidíja.
    De nekem annyiból jó, hogy PC-n is játszok meg PS4-en is így nem baj ha várni kell, mert van mivel játszani.
    PC-n Witcher 3 GOTY, kb 10 órám van benne, PS4-en lehet elkezdem a Just Cause 3-at. 2. része régen tetszett.
  • darkSectorxxx #76214
    Grat hozzá. Lesz mit pótólni. Sok ismerős vett mostanában ps4-et. :)
  • Ulthanito
    #76213
    Én is úgy látom. Eltűnt belőle a régi tűz, amikor még Kos-nak nekiment vagy 300-szor. De a végén csak megcsinálta.
  • Ulthanito
    #76212
    Pedig ha minden igaz, még megy a nyári sale, ott vehetnél olcsón játékot.

    Vagy a Bloodborne felcsatolta, és farbahúzott? :-D
  • Zóanagyvarázsló
    #76211
    Tudtommal csak Classic, azt fogja 1080p-ben renderelni, meg hozzá egyéb PS4-es featureöket, mint trófeák vagy SharePalay. Kíváncsi leszek, hogy lesz-e végre a Jak II-ből olyan verzió, melyben nem diavetítés a forgalomban szerencsétlenkedni.
  • Zóanagyvarázsló
    #76210
    Azt azért tegyük hozzá, hogy adapterben válogatós, csak broadcomosakkal működik, CSR-esekkel nem. Meg hát akksiidőben egyszerűen borzalom.
  • davidka003
    #76209

    1 hete van meg a PS4. :D
    Until Dawn-t most vittem végig. Kb 2 nap alatt toltam le. Bejött rendesen. Kicsit most ürességet érzek. Ideje majd keresni mást. :D
    Egyelőre kivárom a szeptemberi ps+ játékokat addig nem veszek semmit. Bloodborne is megvan.