121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #76493
    Egy játék, ami a való életre hajaz (valós helyszíneken, valós történelmi szereplőkkel, valós épületekkel, találmányokkal, stb.) az ilyen mértékben nem rugaszkodhat el a valóságtól, mert röhejessé válik. A Zeldában nem várja senki, hogy Link ne tudjon teleportálni, mert az egy mese. De egy Assassin's Creed-től elvárom azt, hogy az 50 kilós páncélba öltözött brut jóformán meg se tudjon mozdulni, nem pedig házak tetejére másszon fel villámgyorsan.
  • Totti5
    #76492
    Ilyen részleteiben nem szokott egy játék felizgatni ( mindenbe bele lehetne köpni ami kicsit is szabadabb, komplexebb ) , ha ennyire zavarnának ilyen dolgok, akkor kihajítom a lemezt a kukába és elballagok a másik irányba. Nekem arra sosincs szükségem egy játék kapcsán hogy idegileg kikészítsen és ne szeressem játszani ( a hibái ellenére is ). AC prevgen mechanika meg sok esetben ilyen.

    Amúgy Én bottal sem piszkálnám meg az Ezio-collection-t. Nem vagyok a magam ellensége, hogy ilyen gyatra AC mechanikával játszak 2017ben. Az előző két rész után. Utálnám. Szép volt jó volt 2010 környékén.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.28. 08:19:54
  • j0nNyKa
    #76491
    ne csináld már hogy egy játékban elrugaszkodtak a valóságtól
    reméljük több ilyen játék nem fog megjelenni soha!

    kérdés ide: mi a kedvenc (ps4-es) játékod? tök komolyan
  • Ulthanito
    #76490
    Komolyan, mintha egy egészen más szemüveg lenne rajtad, amikor AC-játékról van szó. Mantrázod sokszor azt, ami nyilvánvalóan távol áll a valóságtól.

    A sorozat egy dologban mindig is kiemelkedő volt, megkockáztatom, hogy talán a legjobb: artban. Ahogy a városokat lemodellezték, Firenzétől Velencéig, Rómától Londonig, Párizson át az idióta Rakatukatékon világáig, le a kalappal. Fantasztikus.

    Viszont játékmenetében az egyik leggyűlöletesebb sorozat, amivel valaha játszottam. Egészen friss az élmény, mert most tolom Ezio-collectiont, csak néhányat említek:

    * ki volt az az irdatlan barom, aki kitalálta, hogy az Ezio-plakátokat egy emelet magasban tegyék ki? Ott, ahol ember nem jár!? Nem logikus, hogy az utcaszinten tesszük ki a plakátot, s nem a házak tetején?
    * ha én egy szuper képességekkel megáldott, szúk elit tagja vagyok (assasin), hogy a viharba lehet, hogy rajtam kívül az összes katona az a városban? Úgy szökellnek, ugrálnak a tetőn, hogy még Ezio is megirigyelheti. hasonlóképp, melyik elmebeteg fasz találta ki azt, hogy az 50 kilós fémpáncélban a katona fel tud mászni a házak tetejére, fürgébben, mint én?
    * mit keresnek a házak tetején katonák és tolvajok? Ott álldogálnak, mert nincs jobb dolguk? Vesszek meg, hogy a reneszánsz Itáliában NEM voltak katonák a házak tetején
    * hogy lehet az, hogy a városban több a katona, mint a civil? Úton-útfélen katonákba botlasz, fürtökben lógnak az utcán.
    * ha a körúton nekimész egy rendőrnek véletlenül, megbotlasz benne, akkor az előveszi a gumibotját, és hülyére ver vele? Sőt, az összes rendőr a környékről rád ront, is szintén hülyére ver? Mert az Assassin's Creed-ben ez történik. Melyik degenerált barom találta ezt ki?
    * Ha egy őr előtt egyedül elmész, már 30 méterről pittyeg a feje fölött a háromszög, de ha blendelsz, akkor ha két méterre mész el tőle, akkor sem ismer meg?!!!!!
    * egy olyan városrészben, ahol még sose jártál, senki nem látott soha, az összes katona egyből felismer, és 'there he is felkiáltással rád rontanak!?
    * miért lesz egy küldetésnek vége attól, mert felismernek? Az életben sincs vége, ha egy rabló bemegy a bankba. Jól néznénk ki, hogy ha azért, mert a kamerák látják, vége lenne a rablásnak, hogy you have been detected! So what?
    * Hogy a faszba lehet, hogy egy 20 méter magas háztetőről küldetés közben ki tudom hallgatni azt, amit két járókelő beszél menet közben az utcaszinten?
    * amikor egy toronyra mászol fel katonák elől menekülve, más opció nem maradván, kövekkel kezdenek el dobálni, és MINDEGYIK eltalál. Olyan kurva jól céloznak, hogy 20 méter magasba is eltalálnak mindig. Nem baj az sem, ha háztetőn állnak, ott is van kő mindig, hogy dobálhassanak. De ha már eltalálnak, miért is esel le azért, mert hátba találnak?
    * a tolvaj gyorsabban fut, mint te, a szuperassassin. S addig NEM tudod utolérni, amíg a játék nem akarja, hogy utolérd. A sorozatban nem egy ilyen küldetés van, amikor üldözni kell valakit, lehetetlen hamarabb elkapni, mint ahogy a játék akarja! Gyűlöletes.

    Hosszan sorolhatnám a számos kurva idegesítő baromságot, amiből elege lett a népeknek, és már szánták az egész sorozatot, art ide vagy oda. S akkor még nem beszétlem a sztoriról, a küldetések milyenségéről.

    Gyűlölöm ezt a játékot!
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2017.08.28. 08:06:14
  • Ulthanito
    #76489
    Azt is végig lehetett, én például megtettem. Meg rajtam kívül még nagyon sokan.
  • Ulthanito
    #76488
    Nekem semmi bajom a feketékkel. Neked mi bajod van velük? Ne hidd, hogy különb vagy.
  • Ulthanito
    #76487
    Ugyan úgy kapcsolná ki, mint eddig, de amire te gondolsz, az az ugyanúgy.
  • Rage47
    #76486
    előző részét játszottad? ez a mostani rész botrányos szerintem, pedig imádtam az HR-t.
  • partizan182
    #76485
    Egyébként jogos, utsza bazmeg, olvasni is rossz, késő volt má...

    Deusex valaki? Attól tartok mindig h kihagyok valami mellékkuldit mert eddig 70%ukra full véletlenül akadtam rája.
  • partizan182
    #76484
    Befitszent àjpedről, vanijen. ( illetve dehogyis, nem tudom hogy kell írni az uccát, egyáltalán nem tájpó volt, megtisztelő hogy rávilagítottál mekkora csökött gyík vagyok ha a magyar nyelvhelyességről van szó, hozzáadott értéked továbbra is a plafont verdesi)
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.08.28. 06:52:49
  • Myselor
    #76483
    az utsza az most komoly?
  • partizan182
    #76482
    Volt a multkor említve a Deus ex, single hiányom volt, el akartam merülni valamiben, behúztam énis olcsón, és hát...

    Ez akkora királyság hogy nemisigaz, elsőre (el)rettentő sok játékmechanika, de olyan 3. órára összeált a kép, azóta nem tudok kiszakadni Prága utszáiról. Millió lehetőség, óriási szabadság, fasza sztorik, nem is tudtam h ez hiányzott az életemből. Plusz kikúrt jól néz ki oleden, színek, kontraszt, mintha erre találták volna ki.

    Hogyafaszba, marad ez ki eddig, ménem volt erre annó hájp?
  • Kandurex
    #76481
    Néztem egy félórácskát ebből az Evil Within 2-ből,...sajnos az előző részt félúton kidobtam a gépből, azok a láthatatlan genyák rettenetesen fárasztottak,...talán itt nem lesz akkora lejtment játékszínvonalba és végiglehet majd csapatni!
  • j0nNyKa
    #76480
    stílus
  • Totti5
    #76478
    Értem, ez a része nem érdekel, és nem is erre reagáltam, csak a helyszínre. Mert ez az Egyiptom semmivel sem jobb mint London vagy Párizs, Róma. Ez is egy korszak. Visszamegyünk az időben jócskán. Aztán majd megint előre, esetleg keletre vagy ki tudja merre. A korszakok, városok autentikus megjelenítése mindig ugyan olyan erős volt a sorozatban.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.27. 11:36:36
  • Myselor
    #76477
    én folyamatosan arról beszélek hogy a brotherhood után egyre jobban lefele ívelt a játék minősége és egyre szarabb volt mindenbe kivéve a grafikát.és nem volt jó se párizs se london.a város szép volt ennyi.a többi a karakterek a harc az újítások mind.ezzel sincs másképp.ez is egy szép ubi játék lesz ami gecire unalmas lesz mert egy béna karaktert irányítunk megint aki annyira unalmas a story meg ugyanaz a gyenge story lesz mint szokott.
  • Totti5
    #76476
    Mert szerinted az előző rész London s megelőzően Párizs helyszíne nem volt nagyon-nagyon jól előadva? vagy most miről is akarsz beszélni, döntsd el kérlek. Baszki.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.27. 11:27:31
  • Myselor
    #76475
    ekkora baromságot ne mondjál már baszki.szerinted miért ment kényszer pihenőre a sorozat ha annyira kurva erős volt?mert már mindenki okádott tőle .sajnos nem sok ideig tartott a pihenő ja és amúgyis kamu volt.mivel ez "osiris" néven már nagyon sok éve fejlesztve volt.
  • Totti5
    #76474
    AC mindig is rettentő erős volt az adott korszakban. Eddig nem igen volt olyan rész ahol ez ne lett volna átütő... ha nem Egyiptom akkor más lett volna, valszeg az is ugyan ennyire erős és ütős mint ahogy majd a következő részek is. Van még egy rakat kor és helyszín amit fel lehet dolgozni...

    Változás akad bőven, köztük a harc is, ami végre jobb lett.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.27. 11:19:57
  • Totti5
    #76473
    Unityban és Sindycate kateógriákkal jobb volt az AI, harc, a lopakodásról-cover-gugolás meg nem is érdemes beszélni annyira más világ.



    HUD az Ubi játékokban talán a legjobban testreszabható... úgy állítod be ahogy akarod.
  • Myselor
    #76472
    maradjunk annyiba hogy egyiptom elfogja vinni a hátán a gamet sokaknál.ha nem itt játszódna kutyát se érdekelné mert nem sok változások lettek ami igen az is kurva gyenge pl a harcrendszer.
  • mucsácsó
    #76471
    Szerintem se rossz, én most néztem pár hosszabb gameplayt, mert eddig csak így futólag láttam. AC2 óta nem volt kirívóan jó AC (számomra), de ebben azért picit reménykedem - bár az AI az valami förmedvény az eddig látottak alapján :D a harc tényleg változott, bár souls-osnak nem mondanám azért, max szeretne az lenni :D nem rossz az irány, de nekem akkor is erőtlennek érződik :\

    amit furcsállok még, hogy miért nem lehet felmászni fára?! ezt már a 3-ban is lehetett... :D

    viszont a környezet az nagyon jónak tűnik, azért ebben van potenciál. remélem a mellékküldik is normálisabbak lesznek (amit nálam toronymagasan a Witcher 3-nívó jelent), és lesz benne kontent - ami nem a tollgyűjtögetést jelenti nálam. és akkor nekem is kell :)

    btw, a mára már klasszikus Ubi-féle szénné HUD-ozott képernyő tényleg rontja az élményt - de ez kapcsolható, szóval nem olyan gáz talán.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.08.27. 11:12:53
  • Myselor
    #76470
    nem csak utálom ha nyomatják a pofámba mindig a nigákat ^^ ha nem tűnt fel se a japánokkal senki másokkal nincs gondom:)
  • Kandurex
    #76469
    Ezt majd a Manóval közösen!
  • Tikal #76468
    akkor te whitewashing párti vagy? :D
  • Totti5
    #76467

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.27. 10:28:59
  • Kandurex
    #76466
    hm, na ez inkább kiábrándító volt,...semmi gyűrűk ura hangulat, teleportáló játékmenet, gagyi 1 gombos harc
  • TDC Geronimo
    #76465
    Az 1 is jó volt. Ez még jobbnak néz ki

  • Katalizátor
    #76464
    Én is ettől tartok.
    Nálam majd a kritikák döntenek.
  • lwb
    #76463
    Mondjuk az ókori Egyiptomban fura lenne, ha kínai vagy szőke/kék szemű lenne.
  • Totti5
    #76462
    Nem néger, hanem egyiptomi meglepő módon...
  • Totti5
    #76461
    Ugyan úgy kikapcsolod mint eddig, ha érdekel a dolog kicsit is.
  • Kandurex
    #76460
    Na, egyszer állok valamihez pozitívan, én a fika király, és rögtön kapom az ívet
  • Myselor
    #76459
    pontosan.meg megint kaptunk egy szar karaktert csak most bantu néger mert ugye ubi nagyon rákapott a nigákra wacs dicks kettő pl
  • Ulthanito
    #76458
    Ugyanolyan lesz, mint a tobbi. Nincs benne lelek. Ugyanugy villog majd a haromszog az orok fejen, there he is, on him es hasonlo idegesito faszsagokkal lesz tele.
  • Myselor
    #76457
    dark soulsos harcrendszer...hol?idióta kapálózás és mintha egy beton oszlopot csapkodnál.kurva gáz
  • Kandurex
    #76456
    Azon gondolkodtam, hogy miért is tetszik ez az új AC. Nézve ezeket az Origin -nes beszámolókat, többnyire mindenki azt hangoztatja, aki próbálta, hogy az egész harcrendszer tiszta Dark Souls. Ami elég fasza dolog, és azt keverve az AC küldetéses rendszerével és Egyiptom misztikumával, egy nagyon - nagyon jó dolog sülhet ki belőle. Jöhet!
  • Ulthanito
    #76455
    Multi demo.
  • mucsácsó
    #76454
    Multis beta van. Toltam én is este, meg most délután.

    Röviden összefoglalva: ahogy lentebb is írták, harmatos - harmatos fos. Sajnos... Én nagyon bíztam benne, hogy király lesz, de belelógott a bilibe a kezem sajna...

    Kirívóan szar hitreg és a TTK, nehezen átlátható menü, a mapok kicsik és gagyik. Grafika sajnos okádék, megszokhatatlanul siralmas egy BF1 után - itt már azért érződik, hogy generációs különbségek vannak a két frencsájz kozott. Dehát mit várunk egy 10 éves engine-tol...
    De mégcsak nem is a grafika a baj, hanem valahogy így nem passzol nálam össze az egész...nem gondoltam volna, hogy ilyet fogok írni, de jelenlegi formájában még az IW is jobb.
    A fegyverek se passzolnak valahogy, és ez a Division rendszer meg akkora egy erőltetett fos szar, hogy ki is vehetnék egy az egyben... Nehéz lesz ebből jó Codot faragni szerintem. Nagyon sajnálom :( maradok a BF1-nél, az tuti! :D
  • Kandurex
    #76453
    Fúúú, most néztem egy SW BF2 videót a Pro alatt, fantasztikus ahogy kinéz. Mindent kihoztak egy tökéletes SW világhoz. Elképesztő.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.08.26. 15:52:51