121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #77176
    igen, sajnos... egyik fő ok, amiért nem játszom PC-n... :D
  • Kandurex
    #77175
    Nincs itt semmi látnivaló, ilyen ez már sok éve,...
  • mucsácsó
    #77174
    MÁR AZ ÚJ CALL OF DUTY BÉTÁJÁT IS ELÁRASZTOTTÁK A CSALÓK

    szerintem erre reagált arty, mert ezt a kommentemet is törölték... :D pedig csak annyit írtam, hogy ez a nagy maszterrész PC gaming 2017-ben... :D
  • darkSectorxxx #77173
    1 hónapa jött ki a The Lost Legacy és már 25% OFF.
    Basszameg! :D

    40 helyett most 30 dollár....
  • darkSectorxxx #77172
    Én vennék ha nem 100k lenne és 130 mire használni tudom játékban... resi 7-el megnézném...de ezért megvenni ezt a rengeteg szart...fenét. :D
    Majd ha 30-40 körül lesz....
  • Kandurex
    #77171
    Milyen csítos volt?
  • mucsácsó
    #77170
    Psychonauts szerintem is a mai napig zseniális, ezt a kritikák elismerték anno - kár, hogy eladásokban nem mutatkozott meg annyira - de hálaégnek készül a 2. rész, amit szintén nagyon várok ;) Brutál jó storyja és feelingje van a játéknak, sosem felejtem el, egy örök kedves emlék számomra :)

    Az "új" PS4-es Ratchet & Clank szintén iszonyat király, brutáljó grafikával :) Én nagyon élveztem az egészet, úgyhogy azt is pótolja, aki minőségi platformerre vágyik! ;)


  • partizan182
    #77169
    Psychonauts nagy kedvenc, meg volt anno PC-n (pár éve újrajátszottam, megmondom férfiasan a final boss kifogott rajtam, nem volt türelmem mindig felszerencsétlenkedni magam a csigalépcső tetejére), PS2 platformerek full kimaradtak, akkor még PC gaming pörgött.

    Ratchet PS3 összes megvolt (Quest for Booty is), imádtam, Tools-t minimum 6x végigvittem, PS4 rimék is fain. Sly Collection-nel szemeztem PS3-ra de akkor valahogy nem jöt össze.
  • Zóanagyvarázsló
    #77168
    A Psychonauts is nagyon jó, és elérhető PSN-en PS4-re is. A Jak 2-3 már kicsit más lesz (Jak+GTA+Ratchet), bár a platforming jó azokban is, de a Jak 2 még tényleg nehéz is.

    De ezek szerint neked kimaradtak a PS2-es platformerek? Vagy egy részük? Van egy jó pár, de a Ratchet & Clank vagy a Sly Cooper elkanyarodott az eredeti vegytiszta platforming iránytól. De azért ezek mind jópofák, csak PS4-re még nem portolták őket.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2017.10.03. 13:50:44
  • partizan182
    #77167
    Köszi, Yooka-ról olvastam hideget-meleget, ez a Hat in Time iszonyatosan kedvesnek tűnik, meglesem :)
  • partizan182
    #77166
    PSVR modellfrissítés

    Örülök nagyon hogy:
    - Létezik, ie. sony nem hagyja a francba mint a Vitát
    - Nem ad hozzá semmi kardinálisat, tehát az early adopterek (én) nem maradnak szarban

    Elmúlt 2 nap a kiscsalád kidőlt korán, kutya büntiben volt, szal sisakoztam egy kicsinkét:

    - Rigs jópofa, nagyon szép, de rettenetesen nehéz (single-ben eddig 5-0 a gépnek), ráadásul elenyésző pénzt ad egy-egy meccsért, kicsit mintha mikrotranzakciókra gyúrnának
    - Csicska (open) kategóriában a 2. helyen fejeztem be első Dirt Rally bajnokságomat (60s autók), dagadott a mellem ezerrel. Aztán mentem egy próbakört a modernkori Fiestával, lefagyott a mosoly az arcomról (az út melletti gödörben arcon csúszva ez megesik). Van hova fejlődnöm na...
    - Resident Evil 7 teaser demót nem egészen 30 másodpercig bírtam, iszonyatosan kemény ahogy ez kinéz VR-ban, de ehhez nekem nincsenek idegeim, a szívroham kerülgetett pedig kb semmi se történt.

    Ha még van tulaj rajtam kívül szóljon, csapathatnánk vmelyikkel.
  • Seth
    #77165
    Yooka Laylee, és most héten a "A Hat in Time", mindegyik zseniális, ha régimódi ,felfedezős platformerekre vágysz
  • partizan182
    #77164
    +1, fenomenálisan néz ki, de a bullethell crowdnak szól, jobban adtam volna egy rayman jellegű platformer cuccot ezzel a designnal.

    Hamá platformer: kéne valami új családi móka felkiáltással behúztam a múltkor a Jak&Daxtert, nekem ez anno teljesen kimaradt, hogy ez milyen fasza game! A stílus, a karakterek, a felfedezés, az irányítás mind példás, itt-ott még nehéz is. Egyedül a kamerán és a poly counton érződik a kora, hirtelen elkezdtem vágyni a minőségi 3D platformerekre.
  • Rage47
    #77163
    jó cucc lesz
  • mucsácsó
    #77162
    na lel, eltűnt az én CODWW2 cheateres kommentem is :D:D
    ....MELYIKVÓTAZ? :@:D és miért?! :D ami tény az tény - melyik modnak fájt? :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.02. 23:49:39
  • arty
    #77161
    hova tűnt a codww2 cheatvideo, amire alant reagáltam?!
  • arty
    #77160
    szerintem ez nem ronda! (és a cuphead sem, utóbbi az elmult 10 év legeredetibb látványvilágát hozza... csak ez a sok bosszharc :/ szerintem skippelem. )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.10.02. 23:02:53
  • TDC Geronimo
    #77159
    1 hét!

  • darkSectorxxx #77158
  • Totti5
    #77157
    Ha az 1 millió még nincs is meg, de szépen berobbant :

    Cuphead Hits 125k Copies Sold on Steam in 3 Days
  • darkSectorxxx #77156
    Hát ez nekem jó lesz, megnéztem az első főellenségig, hát ez lekvár kategória....gondolom később játszani is kell a boss-oknál nem csak állni egyhelyben. :D

    Mindenképpen ha lesz esélyem végigviszem, meglesem milyen a nehézsége.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.02. 18:22:11
  • Ulthane
    #77155
    A szar. :-D
  • Ulthane
    #77154
    Na, lenyomtam a Cupheadetek mind a 28 bossát no damage-dzsel délután.



    Kérem a következőt!

    Most meg megyek és kiverem a szart Gaelből.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.10.02. 18:19:43
  • darkSectorxxx #77153
    Nekem személy szerint a rajzolt stílusa úgy tetszik, hogy nem akarok még 10000 másik ilyet, csak télleg kuriózum , egy ilyen....Nem volt még tudommal.
    Érdekes.

    Az meg hogy 6000ft, azt én sem nagyon fizetném szívesen, nem azért mert szarok a készítőkre, csak szerintem ez nem feltétlen egy 0day-es téma.
    Bár lehet 20 órás a játék, de kizártnak vélem az alapján amiket olvastam.

    Valamint a kihívás, kihívásból van SZAR meg van JÓ. (a szar az mint Mirdir, amikor a technológiától függesz)
    Ez melyik? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.02. 18:06:00
  • darkSectorxxx #77152
    Nem mertél első lenni. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.02. 18:00:35
  • mucsácsó
    #77151
    Lel, nem tudom mi a bajotok a Cuphead-del, szerintem is zseniális. Zseniálisan agybaszó, ez tény, de végső soron igazságos, mint akár a Soulsok is - hozzátenném, még csak a 2. szigeten járok, de egyelőre ezen a véleményen vagyok. Vannak kuuuurvanehéz bossok, amik tényleg frusztrálóak, de nem legyőzhetetlen egyik sem... nem egy casual shooter, hanem ez tényleg elég hácé...


    A látvány szerintem igenis kurvajó, ezt a látványvilágot nem sok másik (sőt, talán egy se?!) játék hozza, az egész dizájn kurvára kiforrott és koherens, szerintem nagyon egyben van - sok más játék megirigyelné ezt azért, még akár a "nagy" AAA címek közül is...

    Az meg hogy kinek mi a kihívás, azt tényleg mindenki hadd döntse el maga... személy szerint a faszom se mászna Everestet, de úszást is lefosom. :) De kinek mi...

    Azt meg aláírom, hogy coopban szörnyű lehet, mert néha még egyedül is nehéz odafigyelni, amikor 100 féle lövedéket nyom magából ki 1-1 boss :D
  • j0nNyKa
    #77150
    nem is hülyézik a szelet, egészen fölösleges lenne
  • Ulthane
    #77149
    A repülők is széllel szemben szállnak fel és le... :-p
  • j0nNyKa
    #77148
    széllel szemben nem a szél a hülye ám :)
  • Ulthane
    #77147
    Semmi komédia nincs benne, csak kell(ene) egy bizonyos szint, hogy megértsd.
  • Evoluti0N
    #77146
    Ma, amiket itt összehordasz, először a Cupheaddel kapcsolatban, most meg ez a hasonlat. Comedy gold.
  • partizan182
    #77145
    Ez volt a kérdés ha jól látom: "nem érzik őszintén úgy, hogy fel kéne hagyniuk a játékfejlesztéssel, és már megélhetést keresni? "

    A példádban ha a raktáros influenzásan beteget jelentett de a főnöke berángatta azzal hogy deadline van, ki lesz rúgva ha nem jön, az nem a raktáros srác hibája/felelőssége. EA (ebben a példában a főnök) volt a mumus aki kitolta a félkész szart.
  • Totti5
    #77144
    Jó a példa, arra hogy semmi értelme ne legyen...

    ME nem fogja károsítani a gépedet, sem téged azért mert olyan amilyen. Viszont te látod hogy milyen és nem veszed meg, mert ez nem rejtett probléma, hanem ez ilyen. ( volt demója is ).

    Autónál sem veszed meg az adott típust, ami nem tetszik és nem utána kezd el az ember toporzékolni, hogy milyen az anyagminőség és a szerelés... ezt előtte kell, mikor megnézed, és tesztvezeted.
  • Ulthane
    #77143
    Az okok nem érdekelnek. Ha veszel egy Mercédeszt, ami gyári fékhiba miatt fejre áll és te meghalsz, szerinted érdekelne bárkit is a családodból, hogy a raktáros épp influenzás volt, és ezért keverte össze a leselejtezett fékeket a beszerelésre kerülővel?
  • zorrobomber
    #77142
    Több oka is volt. Sokáig vaciláltak hogy melyik facial tech-et válasszák, és jóval pre production után döntöttek az egyik mellett. Az animátoroknak egy csomó munkát kukázni kellett, mert menet közben 3D Studio Max-ról Maya-ra váltottak, és úgy általában az animátorok kevesen voltak. Ja, és ugye itt nem csak fix arcokat kellett animálni, hanem a játékos által random létrehozott arcot is, ami nagyon nem ugyanaz, mint egy darab előre definiált arc mozgatása.
  • Totti5
    #77141
    Jajj, most az a gond valójában, hogy te nem kihívásnak nevezed hanem valami másnak? oké, helyettesítsed be a kihívás helyére azt a szót amit te használsz erre. Probléma megoldva... teljesen feleslegesen megy a vita arról ami nem is létező gond.
  • Ulthane
    #77140
    Gael, a Dark Souls III DLC-ben ugyanúgy kikapcsol, mégsem nevezem kihívásnak, pedig már vagy 50-szer nekimentem, és még él. Nem azért játszom vele, mert kihívás, hogy mikor és hogy ölöm meg, hanem mert szórakoztat az út, amíg eljutok odáig, hogy meg tudom ölni. Tetszik, ahogy fejlődök, és az út, ahogy oda eljutok, hogy végén mégiscsak én nevetek majd.
  • Tatyla
    #77139
    Akkor végképp nem értem de hát nem vagyunk egyformák :D
  • Ulthane
    #77138
    Ha te nagyon fiatal vagy, akkor valóban az vagyok én is, ugyanis egyidősek vagyunk.
  • Tatyla
    #77137
    Lehet még nagyon fiatal vagy és anno nem néztél például Popey rajzfilmeket és még volt anno sok hasonló és ennek a hangulata még így 2017-ben is kedves, az hogy egy nagyon nehéz játék az már egy más dolog