121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #77217
    Na megjött a "4k" patch witcherhez. FPS be is ment szépen 30 alá megint. Dehát a kamu 4k az kell, fps nem számít

  • TDC Geronimo
    #77216
    hatalmas trailer :D
  • TDC Geronimo
    #77215
  • TDC Geronimo
    #77214
    na igen ez is :y
  • Seth
    #77213
    8 nap!

  • TDC Geronimo
    #77212
    5 nap!

  • TDC Geronimo
    #77211
    shadow of war reviewk

    COGconnected – 94/100

    Polygon - 7.5/10

    Gameinformer - 9.5/10

    Press-start - 8/10

    PCGamer - 7.3/10

    WCCFTech - 8.9/10

    Criticalhit - 9/10

    Gadgets 360 - 8/10

    Pushsquare - 8/10

    Gamesradar 4.5/5

    Shacknews - 9/10

    USGamer - 4/5

    Gamespot - 7/10

    IGN - 9/10
  • darkSectorxxx #77210
    ;)

    Láto a magas lasztikat nem csak én veszem észre. :D
  • darkSectorxxx #77209
    Ez izlés kérdése, exclusive kurva sok van és talán ebben a generációban a legjobbak, a legjobban betalálnak a játékosoknál. :)
  • Tikal #77208
    Akkor legközelebb forintban vásárolj :)
  • Ulthane
    #77207
    Igen, Horizon, Nioh, Hellblade, ezek nagyon jók, szerintem év játéka a Horizon.
  • partizan182
    #77206
    Vicc az hogy általában igazad lenne, de idén valami elkattant, szinte több "tízujjammegnyalom" Sony Ex jelent meg mint launch óta összesen.

    Horizon, Nier, Nioh, Persona, Yakuza, Gravity Rush, Hellblade, UC LL. Kövezzetek meg de én a handheld remakeknek is örülök: Loccorocco, Patapon, most pl zakciós a Wipeout, vegyétek/vigyétek mert kb 4-en voltak online, kell a nép. Ezek ilyen hiánypótlóak, sehol máshol nincs.

    És persze a Knack 2.
  • ppista
    #77205
    Szzerintem GT Sport, Gow, Uncsi 4., Horizon, Gravity 2. Ezek jönnek pécére, és 4K tuningként XBOXXX-re is, új pályákkal és karakterekkel.
    Picit gyenge próbálkozás volt, de adok rá egy erős hetest. Legközelebb szigorúbb leszek.
  • Ulthane
    #77204
    Szerintem nincs jelentősége az exeknek. Gyakorlatilag, ami értékelhető cím, az évi esetleg 1-2. Én úgy látom, hogy Sonynál most több ilyen van mind Redmondban. Ők gyakorlatilag elengedték az exek kezét.
  • darkSectorxxx #77203
    Nem nyavajogtam csak nektek írtam, hogy lássátok már csak 30 dollár.

    Azért nem tudok várni mert nincs mire. Nálam ND meg a többinél a 100 dollar is olcsó lenne. Neken ez a 20 dollár egy vicc volt :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.05. 10:41:45
  • darkSectorxxx #77202
    Úgy úgy.
  • darkSectorxxx #77201
    Semmi, ami Sony kezében van.
    De amúgy killzone meg Infamous is van stream formájában.

    Ni-oH nem olyan mint a Naughty Dog meg ilyenek...ez csak 1 ideiglenes exc volt.
    A Fejleaztők nem a sony-nak dolgoznak.
    Ha így nézem akkor a Bloodborne pl lehet pc-re. Például. Fr Software nem elkötelezett.
  • Totti5
    #77200
    Nioh nem belsős cím, így ezen sokat rágódni nem is kell. IP sem a Sony-é, csak a kiadási joga volt ( nyilván táska pénz is ment arrafele )
  • Ulthane
    #77199
    Akkor viszont mit nyavalyogsz, hogy már 25% off? Amúgy nem értem, mit nem lehet várni, pont, mire kinyomtad volna a DaS3 DLC-t, nyertél volna 25%-ot.
  • Ulthane
    #77198
    Akkor én végigtolom még egyszer.
  • orichalcos
    #77197
    Féloff: Most hogy már a Nioh sem PS exkluzív, szerintetek melyik lesz a következő játék, amit kiadnak PC-re is? (Nyilván God of War-nál ez nem pálya, meg valszeg egy Horizon esetében sem)
  • darkSectorxxx #77196
    Srácok, ps4 minden blutusz headset-el müködik? vagy kicsi a kompatibillitási lista?
    Nem elég ha BT4.0-ás egy füles?
  • darkSectorxxx #77195
    Bocs, én értettem félre a hsz-t...oksi, fáradt vagyok már.bocs. :D
    Jaja akkor ugyanazt mondjuk. :D

    "heggesztik a folytatást" = mint 2. rész...

    ja de ha van szük ezt ne lovagolják meg újra, ezt nem szabadna, mert bajok lenének ebből szerintem.
    Inkább csináljanak ezzel az engine-el valami újat....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.04. 19:57:32
  • Evoluti0N
    #77194
    Elbeszélünk egymás mellett? Vagy nem értem most, h miről beszélsz. Azt írtam, h mivel jön a Complete Edition, ez azt jelenit, h ezek szerint nem jön több DLC a játékhoz utána már. Gondolom, h inkább a folytatásra fókuszálnak. Mi nem érthető? :D
  • darkSectorxxx #77193
    De mi utal erre? csak kiváncsiságból? Nem elképzelhető hogy ez szimplán egy simán csak 1 dlc-t magába foglaló téma? miért kell ehhez még tartalom? :)

    Bloodborne meg sok játékban van 1 dlc. :)
  • Evoluti0N
    #77192
    Nyilván a Frozen Wilds lesz benne a Complete-ben az alapjáték mellett, meg esetleg az előrendelői bónuszok. Az elég valószínűtlen, h a Frozen Wilds mellett megjelenik valami más is addig. Két hónap van decemberig. Addig valószínűleg nem fognak semmi más újat bejelenteni.

    Szerk: "The Complete Edition combines the award winning main adventure, The Frozen Wilds DLC and all Digital Deluxe content, including digital art book, a PS4 theme and a collection of outfits, weapons and tools to get you started on Aloy’s adventure."

    Nem kell tovább találgatni. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.10.04. 19:51:27
  • darkSectorxxx #77191
    Vagy azt, hogy lesz egy kiegészítő amit így egyben meg lehet majd venni....:D
  • Evoluti0N
    #77190
    Akkor ebből le lehet szűrni, h a Frozen Wilds lesz az egyetlen DLC a játékhoz. Gondolom, h közben meg nagyban hegesztik már a második részt.
  • TDC Geronimo
    #77189
  • TDC Geronimo
    #77188
  • TDC Geronimo
    #77187
    witcher megkapta pro támogatást
  • Zóanagyvarázsló
    #77186
    Ja, a Psychonautsot tavalyelőtt játszottam újra, még akkor is zseniális volt :)

    A Ratchet egy kicsit más, azokban sok a lövölde, duplaugrással szinte minden megoldható. Nagy kedvenceim a PS2-es részek, de kevesebb fókusz jutott az ugrabugrára az akció mellett. Ettől persze még a platformerszerető célközönségnek jó eséllyel kellemesen elcsúszik. Most akciós is minden Sony-exkluzív platformer, PS1-től (Crash, Bandicoot, Spyro - ezek is jók, csak már öregebbek) kezdve PSN-en.
  • TBTPumpa
    #77185
    December 6:
  • darkSectorxxx #77184
    Csak nem bírok várni 1 percet sem, nekem így is megéri a plusz lóvé hogy azonnal játszahtom, ha nem akkor én is várnék hiszen a játékok ára mindig csak lefelé megy, ezezl tisztában voltam, én nem is bánom, mert nekem ezek azonnal kellenek, bármi áron. :D
  • darkSectorxxx #77183
    Nem, de 1-2k-t kifizettem volna. :D
  • Seth
    #77182
    Új akciók a Storeban, Only On Playstation cuccok
  • Ulthane
    #77181
    Ezt pofázom mindig, hogy olyanoknál, akik érzékenyek az anyagiakra, TILOS 1 day venni játékot. Várni kell 2-3 hónapot, és valamelyik szezonális akcióban már féláron lesz.

    FIgyeld meg, a téli akcióban féláron lesz a DLC, na, én akkor szállok majd be.
  • Ulthane
    #77180
    Nem mondod, hogy pénzt adtál ezért a szarért.
  • arty
    #77178
    castle of illusion megvolt?
    ill. ha fiatal a kölök, akkor juju?
  • darkSectorxxx #77177
    Na lássuk ezt a Cuphead-et....:D