121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #77257
    Akkor neked még várnod kell 1 darabig.Egyébként box.lesz.Lehet szervezett futamon kéne indulni és akkor elkerülöd a hülyéket.
  • Tikal #77256
    Nekem meg GT7 kell, box utcával, időmérővel, defekttel, sofőrcserével a 24 óráson stb. Semmi kedvem hülye gyerekekkel lökdösődni...
  • Tikal #77255
    free to play játékelemek egy 60euros játékban. Még Boyega is azt mondja a bevezetőben, hogy mélyült a játék... ja..a pénztárcájukat tuti mélyítették, mert sok pénzt várnak a loot system-től. Borzalom.
  • Tikal #77254
    Spinoff, LOL
  • Ulthane
    #77253
    Lehet h volt a hétvégén már: valaki tolta a Battlefrint II bétát?

    Csak nekem volt az érzésem, hogy ez az Overwatch és a Battlefield 1 szerelemgyereke? Ez a mozdony kísérgetés ez az Overwatch-ból lopott, a grafika meg BF1.

    De amúgy nekem tetszett, el lehet majd ökörködni vele.
  • darkSectorxxx #77252
    Spinoff. Nem rendes rész.
  • LBandi77
    #77251
    Onlin-ra van kitalálva ,nekem meg ez kell.Leszarom az al elleni bohóckodást csak nyüg.Fizika ffb. A lényeg hogy érrezem amit csinálok ,és ez ezt tudja.A konkurencia nem.Az hogy mi a pofátlanság majd a kasszáknál eldől a többi nem számít.
  • Tikal #77250
    hát pedig ez eddig egy köpedelem, és hatalmas pofátlanságnak tartom, hogy ezzel kimertek állni az emberek elé 2017-ben, 4 évvel a PS4 megjelenése után. Vicc. Azóta már kijött egy Asetto Corsa és két Project Cars :D. Mit szívnak ezek ott a Polyphony-nál? Hol van az a japán munka megszállottság? Mert ezen nem azt látom... a graf buzulást most hagyjuk, a játékmenettel mi van?
  • LBandi77
    #77249
    Nem is lesz ebben a gen.-ben számozott rész.És igen ezt venni fogják mint a cukrot,mert ami van az nagyon durván jó lett.Amit a forza for speed nem mondhat el magáról.
  • partizan182
    #77248
    Nagyon silány autó és pályafelhozatal, karrier hiánya egyenesen nonszensz (heló GT PSP). Képzeld milyen gáz lenne ezt számozott folytatásnak eladni, a leghardkórabb PS Fanboy se nyelné be... Változik a világ.
  • LBandi77
    #77247
    Forza kritika szerintem jogos,majd lesz gt kritika is.
  • Totti5
    #77246
    Kevés pálya ( tök alap pályák sora ami eddig benne volt kukázták pl egy Spa.. ), kevés autó, nincs karrier, félkész majd beletesznek dolgokat egyszer...

    Érdekes lesz, bár ahogy nézem nem igen számít venni fogják mint a cukrot ( most éppen Forza 7 rugdosás van )

    ( Forza 5be meg mindenke belerúgott 2013ban a kevés autó, kevés pálya miatt ) Változik a világ...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.09. 08:12:36
  • lwb
    #77245
    Az a jövő. Egyébként meg kb olyan áron vettem a nemrég a 4K Braviámat, mint pár éve a kisebb 1080p LG-met. Esnek az árak szépen. A 4K-nál nagyobb fantáziát látok a HDR-ben: az tényleg ég és föld, akárhonnan nézve. Aki ma vesz tévét ezt a két szót jegyezze meg: 4K és HDR és ezt az egyet felejtse el: 3D.
  • darkSectorxxx #77244
    Látod ez a bajom. Ezért inkább az IQ legyen jobb, az látszik mindenhonnan. Nagy tvkre viszont a 4k kell
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.09. 07:51:43
  • lwb
    #77243
    Igen, bizonyos távolságból már nem nagyon látja még a sasszemű játékos sem a különbséget a 4k és a 1080p között, ez tény. De egy 55+ tévén, kb másfél - 2 méterre a tévétől (föl kell kelni a kanapéról és odahúzni a fotelt) azért látszik a különbség.
  • darkSectorxxx #77242
    Ja...hát így nagyon durva ja.
  • TDC Geronimo
    #77241
    replay. Ott mindig szebb, mint gameplay közben, de ettől függetlenül a bevilágítás eszméletlen jó
  • darkSectorxxx #77240
    gondolom ez játék engine
  • darkSectorxxx #77239
    Grafban egy picurkát fejlődött a régi változathoz képest...azt hittem elsőre hogy élő felvétel. :D
  • TDC Geronimo
    #77238
    Ha szeretném autós cuccokat ezt venném day 1 mint a picsa


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.10.08. 19:13:29
  • darkSectorxxx #77237
    tegnap esti móka:



    Equipment:

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.08. 18:27:21
  • darkSectorxxx #77236
    Ezekhez a párbeszédekhez nem érezték fontosnak. :D
  • Tatyla
    #77235
    Nem lesz mos magyar nyelv benne
  • Old_Raiden
    #77234
    Szevasztok !
    Ti, hogy tudjátok, az AC Origins-en rajta leszünk vagy sem ? Sok helyen azt mondják most mellőzték a honosítást. :(
  • roolandsan
    #77233
    Koszi mindenkinek!
  • Tinman #77232
    Magyart vedd. Angolon 100%, hogy nincs magyar felirat.
  • darkSectorxxx #77231
    Én úgy tudom, hogy nincs, de kurva vicces, hogy ilyen fontos infók pl nem férnek el a store-ban, sehol sincs feltűntetve sem a nyelvek sem a feliratok, tiszta kőkorszak, ellentétben a steam-el. Vagy bármi más pc-n.
  • Seth
    #77230
    Magyar store-ból tuti van, az van meg nekem, angol zsákbamacska, hacsak nem vette onnan valaki a topikból és tudja biztosra mondani
  • roolandsan
    #77229
    Sziasztok, a magyar strore-bol vasarolt Beyondon van magyar felirat? Es az angol store-bol vasarolton?
  • darkSectorxxx #77228
    Még sokkal több, amit csak most fognak bejelenteni, legalább 3-4 cím .
  • darkSectorxxx #77227
    Mirdir-t nyomja Ulthanito avagy Das 3 szopatás. :D
  • Katalizátor
    #77226
    És még lesz itt Spiderman, Days Gone, Detroit...
    Atyaég, de várom őket!
  • Kandurex
    #77225
    Persze, feltételekkel,

    olyan TV,
    olyan nézési távolság

    ...és inkább ez utóbbi a korlátozó, mivel egy normális nappaliban nem 1,5m -re ül az ember az 50-60" körüli TV-től.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.10.07. 12:46:43
  • lwb
    #77224
    Azért ha van 4k tévéd, akkor nagyon jól tud ám az a 4K felbontás kinézni, még akkor is ha checkerboardinggal van csak meg. Elég nagy a különbség a 1080p és 2160p között.
    Azt én sem hiszem, hogy akár 1080p-n képes lenne a pro 60 fps-t tartani.
  • darkSectorxxx #77223
  • Totti5
    #77222
    CDP magic nincs ezen semmi meglepő, eddig is így csinálták.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.06. 15:08:16
  • TDC Geronimo
    #77221
    Biztos hogy nem. Ez a felhúzott proci arra elég, hogy városban tartsa a 30at pl. Többre nem
  • Kandurex
    #77220
    nem hiszem, szerintem a Pro ki tudná köhögni a jelenlegi grafikai beállításaival,

    szvsz, no de,

    ez oka fogyott, mer a 4k! fucking K a fontos, amit egyébként az userek kb. 80%? torkon szar...
  • TDC Geronimo
    #77219
    Hát azzal a procival az lehetetlen
  • Kandurex
    #77218
    divat genyók, inkább egy 60 fps kellett volna...