121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #78064
    Amíg nem lockolták le 30ra élvezhetetlen volt. Az első peccsig.
  • Harlekin
    #78063
    Még jó, hogy pont ma beszéltünk! :-D
    Én is ma jöttem fel 1 év után! :-D
  • xMOBYx
    #78062
    A valóság(mármint az igazi, nem a képzelt-haluzott) mindeközben az, hogy xboxon jobban futott a megjelenést követően. FŐKÉPP a lápban. El is adtam a ps4-et ennek okán. Az egyiket a sokból. Akkor épp ezért.


    /nyugi, nem maradok, csak erre jártam, az eredeti accom "törölve" lett nem létező emailcímmel, ha valaki valamiért írt nekem az elmúlt fél évben :D
  • partizan182
    #78061
    Kár érte, ha marad F2P mint eredetileg tervezték talán bejött volna a la Warframe (lootbox van benne ezerrel). A visual design viszont sose tetszett, túl sokminden történik egyszerre a képernyőn, alig bírom kivenni mi történik. Meghát Cliffy stílusa (billion dollar frencsájz, none of that 60 dollar bullshit stb) néhol bicskanyitogató, ha egy jó dolog kisül ebből az lehet hogy tanul egy kis alázatot.
  • darkSectorxxx #78060
    Ez akkora faszság mint hogy a Titanfall 2-őt nem veszik annyian mint a Battlefield-et. Pedig az kurvajó, a single is jobb mint a BF-ben.

    DE nem, nem és nem jó, ha jó vagy jobb lenne akkor azt vennék először, azt vennék többen, az nem jó a többség szerint, nem annyira mint a BF.
    Ez az egyszerre jelenik meg de nem veszik, azért nem mert nem annyira jó mint a többi amit megvesznek, ha jó lenne akkor azt vennék ami jobb.
    Pláne úgy hogy akár 2-3 játékot is simán a legtöbb külföldi gémer zsebből kifizet.
  • darkSectorxxx #78059
    Ha valami multi only, az kapásból nem lehet jó.
    Mivel otthagyta, azt amiben jó, ezért jó hogy bukta lett a játék.

    Egy játék akkor nem lehet jó, ha nem játszanak vele, nem vezsik, az overwatch is sok más multival együtt jelent meg, a cod meg bf meg bf is sok más játékkal együtt jön ki....a játékosok döntöttek, senki nem mondta hogy ne azt válasszák, ne azt játszák.
    ha tetszett volna nekik jobban mint a többi, akkor azt veszik.

    Bukta a játék, és nem jó mert az jó amit a nép többsége választ, csakis az a jó....
  • Totti5
    #78058
    Miért lenne nyomorék? értitek, felfogjátok egyátalán hogy miket írtok? csinált egy jó játékot, a piacnak nem kellett, neki fáj, a csapatának fáj, max mennek mobilra fejleszteni, vagy bezárnak.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.25. 19:28:06
  • darkSectorxxx #78057
    Ennek a nyomoréknak remélem tanulság az lesz hogy elég a kibaszott multiból.
    Elhiszem hogy ha összejön, akkor instant potya bevétel, de bazze, mikor ott hagyta a Gears sorozatot....ezé a szaré.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.25. 19:24:00
  • Totti5
    #78056
    Akkora "hulladék okádékszar" hogy 76 a metán. HTEVEN HAT.

    Későn jött, nem jó időpontban, évben s túlságosan telített lett a piac óriási tömegeket bevonzó játékokkal.

    Bár ennek biztos lehet örülni ( de hogy miért? ), hisz az Evolve is jó játék volt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.25. 19:22:40
  • darkSectorxxx #78055
    Jogos.
  • TDC Geronimo
    #78054
    A játék nem rossz amúgy, csak akkor adták ki amikor ezekre a játékokra már a kutya se volt kíváncsi.
  • mucsácsó
    #78053


    mekkora egy hulladék okádékszar... :'D 10 player Steamen worldwide..alig fürdött be Cliffy B :)
    elég gyorsan Battleborn/Evolve sorsra jutott, csak 2 hónap kellett hozzá :'DDD
  • lwb
    #78052
    + season pass mindhez. Akár a dupláját is kifizettem volna nekik, mert jó játékot csináltak és minden forintot megérdemelnek. 0.99 eurót is sajnálnék egyetlen loot boxért a SoW-ban. 10 forintot is ...
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.10.25. 15:59:40
  • lwb
    #78051
    Az ingyenes dlc-k szerepe annyi volt, hogy fenntartsák a figyelmet a játéknak az expansionök megjelenéséig. Ezek miatt nem kell újrakezdeni a játékot. De többségében teljesen figyelmen kívül voltak hagyhatóak: az extra skinek vagy a gwent borítók pl. egyáltalán nem érdekeltek.
  • darkSectorxxx #78050
    3 platformra day1, az kemény azért :)
  • lwb
    #78049
    Én is day 1 toltam. Hamarabb vittem végig ps4-en, mint pc-n. De mindhárom platformra day 1 vettem meg. Semmi bajom nem volt. Az xbone-on szarabb volt pár frame-mel a fram rate főleg a veleni mocsárban, de teljesen játszható volt a játék.
  • lwb
    #78048
    Adok egy jótanácsot: csináld, ahogy érzed, közben figyelj a főküldetésekre és legkésőbb akkor kezdj bele mielőtt még elérnéd az ajánlott szint +4 szintet. Tovább ne halogasd. Temérdek mellékküldetést fogsz kihagyni, de ezek nem számítanak, azért vannak, hogy válogass közülük, nem kell mindet végigvinni. Ha később ki akarod maxolni, ezek a játék végigvitele után is mind elérhetőek lesznek.

    A két expanisont pedig csak a játék végével kezdd el. A HoS-sel kezdd és a B and W-t hagyd a végére.
  • darkSectorxxx #78047
    Körbenézek majd a boltokban... :)
  • Tatyla
    #78046
    Itt is lehet szerintem
  • darkSectorxxx #78045
    Én szoktam inni, ha lesz, akkor küldök, de ez magyarországon is kapható? Vagy csak németbe, mint a CoD széria?
  • Tatyla
    #78044
    Kicsit off de ha valaki Monster energia italt iszik és az AC Origins kód nem kell neki a nyitó fülből bátran küldje el nekem privátban :)
  • Totti5
    #78043
    BF Hardline single.
  • darkSectorxxx #78042
    100-120 euro alatt szerintem nem tudnának határt húzni.
    Az a plusz 10 dollár szerintem nagyon kevés lenne ezt megoldani.

    Én ennek örültem amúgy eddig.
    Tudtam hogy a komplex egészet akkor kapom meg ha kifizetek 100-120 dollárt.
    És nehéz azt mondani, hogy valami ki van vágva.

    Én 2 dolognál érzem csak hogy konkrét kivágás van:

    1. Amikor konkrétan kihagyott részeket kapsz dlc-be....
    2. Amikor egy kis fájlt töltesz le, az aktíválja azt, amit alapon a játék tartalmaz.

    De én örülök, hogy ennyiért kapok egy aránylag egész élményt, aki meg akar minden szarral venni, legyen opcionális.

    Ahogy a mikro.
    Ha akarod fizess, nekem legyen meg a lehetőség 60 euroért egy alap ját3kkal játszani.
    Ezzel nincs baj.
    Az egyedüli baj a asingle töelése.
  • GOTY
    #78041
    Igazad van, de mégse. Azt nem lehet letagadni, hogy sajnos a videójáték ipart ellepték a micro tranzakciók meg a fizetős tartalmak. Ez az egész a mobil játékoktól ered. Sajnos egyre több játék arról szól hogy extra dolgokat extra tartalmat extra kozmetikát gyorsabb fejlődést Csak és kizárólag fizetősen érhetsz el. Az gondolom hogy ez nem a helyes irány.

    Ugyanakkor én is azt gondolom, hogy 60 €-ért nem jár minden. Igenis, ha valaki extra dolgot szeretne a játékába azért fizetnie kell. Nincs ingyen ebéd.
  • arty
    #78040
    egyáltalán, mit csináltak ebben a generációban?
    szerintem velük már csak ilyen spinoffokat csináltatott az EA, egy jó SW játék lehetett volna a kiugrás - pláne, hogy erre látszólag tényleg költött az EA. egy ideig...
  • partizan182
    #78039
    +1, Ez a nagy grafbuzulás megeszi az egész ipart nemsokára, itt megy el a rengeteg plusz pénz, igazából feleslegesen. Jak&Daxter nemrég pörgött le (ráadásul a PS4 fosport), egy pillanatra nem éreztem azt hogy mennyivel jobban szórakoznék ha 4k lenne minden textúra meg realisztikusabban csillanna a specular.

    70 EUR árral kiegyeznék mint középút, de ezt senki se meri meglépni.
  • darkSectorxxx #78038
    Ez nem csak user probléma, meg fejlesztői.

    A játékárak manapság nem 60 dollárnál kéne lenni.
    Ez itt a probléma.

    Régen az unchartedet megvetted 60 euroért, volt kb 10 óra játék.
    Utána jön a 4.rész. 60 euroért. Az is kicsit hosszabb single.

    Senki nem hiheti azt, hogy az a kb ugyanolyan hoszzú 10x szebb játék fejlesztési költsége nem növekedett azóta.

    Ps2 játékokat vettem 10 éve kb 16kért tescoban.

    Most 18 a ps4re.
    És a vásárlóréteg nem nőtt egyenes arányossagban.

    Vagyis ez azt jelenti, hogy azt ami régen volt, most ka a seasson pass al együtt jelenzi kb a fejlesztőknek, kiadóknak, nem beszélve a minőségi reklámról, marketing, stb.

    Szóval mindenki abból indul ki, hogy 60 dollarért jár neki manapság egy EGÉSZ.

    Nagy lófaszt.

    Sajba ez van, ez nem csak kiadó és fejlesztői zsarnokság...
  • GOTY
    #78037
    :)
  • partizan182
    #78036
    Büntipont megette a hsz-emet:

    - Edit Finch: mindent visz, vegyétek vigyétek, akciós, 3x pörgött le és egy negyedikben is gondolkodom, 2017 legnagyobb élménye nekem

    - @Davidka: nekem akkor állt össze a W3 amikor elengedtem a gamer szokásaimat, kikapcsoltam a minimap-et és csak éltem bele a világba, azt a küldit csináltam amire épp akadtam, oda mentem ahova a szél fújt. Frenetikus fél évig éltem így a W3 világában, nem cserélném el semmire.
  • davidka003
    #78035
    Amúgy Witcher 3 GOTY érdekes történet, mert engem azzal taszít el, hogy annyira sok benne a helyszín meg a csinálni való, hogy nekem már sok.
    De ha meg csak a főküldikre koncentrálnék akkor meg sokat kihagynék. Április körül kezdtem el tolni egy 20 órát belenyomtam utána pihentettem. Most álltam megint neki fél év után pár napja. Még egyelőre nem unom de ki tudja.
    Nekem például ilyen szempontból a Witcher 1-2 sokkal jobban tetszett a maguk korában. Nem volt telezsúfolva 1000 féle küldivel. Bár tudom azért a mellékküldik nagy része nem gagyi a Witcher 3-ban sem de azért van benne sok menj ide/öld meg stb.. küldi is.
  • Totti5
    #78034
    Ennek örülök, én day1 toltam : 2015. május 19 napján, de ebbe nem megyek most bele, volt róla szó akkor és azóta is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.25. 10:36:36
  • Totti5
    #78033
    Ja 16szor kellett nyomogatni rá hogy adják már oda.

    Amúgy mi a tökömet kezdjek egy ingyenes DLCvel amiből heti 2őt adnak oda, amikor végigjátszom a játékot... semmi, de semmi értelmes logika ebben nem volt. Egy marhaság volt az egész. Addig jutott mindenki, hogy ingyenes = jófejek. Marketing fogásnak jó volt.

    Ha valamit szeretnének adni, adják rendesen, ne hátsó szándékkal, Akár ingyenes akár fizetős.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.25. 10:35:03
  • lwb
    #78032
    Igazából a witcherhez minden ingyen volt, kozmetikai cuccok, dlc-k, új páncél stb. Amiért pénzt kértek az kiegészítő volt és nem dlc. Az első plusz 8-15 óra játékidőt adott, a második 20+ órát és egy teljesen új területet. Mindkettő új történetvonalat, temérdek új mellékküldetést és új játéktechnikai megoldásokat. Basszus, több volt a Blood and Wine-ban az újítása az alap W3-hoz képest, mint a SoW-ban a SoM-hoz képest.
  • lwb
    #78031
    Mit műveltek? Érdekelne, mert én xbone-on és ps4-en is, illetve a 4k peccs után ps4pro-n is végigvittem (illetve pro-n még viszem) és egyszer nem crash-elt nekem, meg egyetlen game stopping bug nem volt egyik végigjátszás alatt sem. Ehhez képest az AC Unity ennyi évvel később, ps4 pro-n is kibaszott a dashboardra egy óra játék után boost ki és bekapcs mellett is.
  • lwb
    #78030
    Ingyen kaptad adagolva vagy pénzért? Ez itt a kérdés. Egyébként az pont nem kivágott tartalom volt, mivel a fele legalább extra kosztümök, skinek meg páncélok voltak a maradék meg pár új mellékküldetés a benne lévő többszáz mellé. Óriási a különbség, ha valamit ingyen kapsz vagy ha fizetned kell érte.
  • Totti5
    #78029
    Igen, nekem megéri, mert egész évben játszom és nem pedig siránkozok.

    Nagy ívben tennék én rá ha nem lenne mindig a CDP a jófejség példája, sajnos amikor felhozzátok, öklendeznem kell, mert amit műveltek konzolon a W3al, az elbaszott peccseikkel azt az Ubi is irigyelte.

    Baszki Te :)
  • Totti5
    #78028
    Az emberek arácba tolták, hogy mit vettek ki és hogy mikor adják oda.
  • arty
    #78027
    2122 AD - Happenings from Alien.
    2137 AD - Happenings from Alien: Isolation aboard the Sevastopol Space Station.
    2179 AD - Ripley is rescued from the Outer Rim.
    2181 AD - Ripley is taken to Gateway Station.

    Mivel tudjuk, hogy 2179-re Amanda (Ripley lánya) 2 éve halott és 66 évesen halt meg, kiszámolható az élete: 2111 - 2177 (pluszminusz 1-2 éve, mert nemtom hol tudja meg, h a lánya halott: rimen vagy stationon)
    Szerintem ez (is) oké.
  • partizan182
    #78026
    Ahham, launch Witcher 3 nem volt teljes értékű játék mert Yennefer punáig kivágott alternativ kosztümje nem volt benne. Anélkül el se indítanám, nem is érteném a sztorit. Meg az egyszem plusz küldetés ami annyira kész volt már launchkor hogy a megjelenése után egy hónapig nem lehetett befejezni mert kifagyott a cutscene.

    Bezzeg a fifa, minden fillért megér minden évben, annyi újdonság van benne.

    Totti baszki ha nem lennél, ki kéne találni téged :)
  • GOTY
    #78025
    Szerintem alapvető tévedésben vagy, és még sok mindenki más is. Ahhoz, hogy egy csapat egyidőben dolgozik 1DL Cn illetve magán az alap játékon az nem azt jelenti, hogy a DLC az az alap játékból kivágott tartalom lenne.

    Ettől függetlenül a játék még teljesértékű volt. Irreális elvárás a játékosok részéről az, hogy minden minden minden ingyen lesz majd a játékhoz minden DLC minden kozmetikai cucc és a tartalom is.