121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #78427
    Óó bassza meg.

    Sebaj, biztos vagyok benne, hogy fent minden fasza lesz! Még ha lent, itt, nem is volt mindig. Nyugodj békében.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.11.04. 12:15:03
  • Tikal #78426
    :(((
  • darkSectorxxx #78425
  • LBandi77
    #78424
    Nyugodjon békében.Nem tudok mást írni.
  • darkSectorxxx #78423
    Igen sokan írtunk neki, másik topikban.
    Ha ez igaz, akkor az nagyon szörnyű hír.
    Rettetnő rendes srác volt szerintem, én bírtam nagyon. nagyon fura lesz nélküle (is) az sg szerintem.

    Hát nehéz bármit is mondani....
    Mindig szomorú dolog, hallani 1-1 rendszeres sg fórumozóról, ha történik valami.....

    Nyugodjék békében!
  • SlickAdam
    #78422
    sracok...
    Totti a hetvegen elhunyt. sajnos nem vicc.
    (ma van a szülinapja)
  • Tinman #78421
    Karrier? Milyen karrier? Ebben a single több részre osztott: arcade, autósiskola, mission, circuit. Ha ezeket letolod az rohadt sok idő, már pedig a sok kretén azzal jött, hogy nincs single content a multi meg szar. Barmok.
    A primkótól qrvára messze el... nagyon is jól felépített, intelligens cucc, szándékosan olyan kihívásokkal, amiket teljesítve te fejlődsz és nem a fos kocsid. Ezt a fékezős fasságot hagyjátok már... a játék 0.01%-a.

    "30 event meg a ló másik oldala (tudom, hogy konkrétan nem 30 db van)."

    Milyen odahányt? Egymásra épülnek, lerí az egészről, hogy mennyire tudatos tervezés, hogy mennyire az a célja, hogy egy senkit is valakivé tegyen majd a multiban. Konkrétan átképez, felhoz a nulláról. Ja, hogy te nem ezt vártad... szar ügy.

    Remélem semmilyen "GT mód" nem kerül bele az évek folyamán. Ez továbbra sem a GT 7. Meg is van, végre egy olyan ulti autós cuccban, amit komolyan tudok venni. Csak a controlleremmel vagyok komolytalan, de majd elmúlik ez is -.-

    "bétázás"

    Hajaj... a béta azért az nem a végleges. Nem egy játékkal voltam úgy, hogy a béta csak arra volt jó, hogy megutáljam, a végleges meg minden a bétában zavaró dolgot rendbe tett. Ha a multit és a rendszerét jónak találod, akkor nincs is miről beszélni... ez egy multira kihegyezett játék, melynek minden eleme a multira készít fel, támogat, tol, nyom, húz felé. Arra tervezték, olyan is lett és abban qrva jó!

    Részemről a fotómódot leszarom, de van aki erre rejszol.

    "persze ha ez alapvetően inkább egy autó-fotós-képző app, nem egy autóverseny játék, akkor bocs, félreértettem valamit. "

    Ezt te se gondolod komolyan. A FIA majd nyilván egy fotós apphoz adja a nevét GT néven. Marhaságot írtál.
  • Tikal #78420
    komolyan, milyen brainstorming lehet ahol ilyenekkel előjönnek?
  • n000rbi
    #78419
    Az utóbbi időben feltűnt, hogy egy update letöltése után ahelyett, hogy egy pillanat alatt installálná, még elkezdi másolni (hova?!)

    Most is GT Sport update lejött 1 perc alatt, de 5 perce copying-ot ír és kurva lassan halad...
  • darkSectorxxx #78418
    Sony házában azért ebben a generációban van a legtöbb hálisten, de amúgy máshol minden kezd átmenni ebbe.... :(
  • Evoluti0N
    #78417
    Szeretem a jól összerakott és szórakoztató open world játékokat, mint pl a Witcher 3, GTA sorozat vagy a Horizon, de azon a véleményen vagyok, h tényleg túlságba viszik az AAA szférában az open worldöt. Alig találni lineáris játékot.
  • TDC Geronimo
    #78416
    WWII lootboxok

    "Apparently you get a "social score" for watching people open supply drops and for people watching you. Also apparently the higher your social score the better loot you get in boxes."

  • darkSectorxxx #78415
    Jogos.
  • yesname #78414
    A baj az Ön készülékében van. :D
  • darkSectorxxx #78413
    Ez a bajom nekem is, amikor veszek ilyen játékokat: "megnézem"....és utána? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.02. 18:29:42
  • darkSectorxxx #78412
    Meg is látszik. :D
  • Kandurex
    #78411
    Nem is érdekel. Bár az új AC -t mindenképpen megnézem.
  • yesname #78410
    Nagy kár, hogy pl. összes AC, a Witcher 3, új Fallout-ok és hasonszőrű társaik is azok. :D
  • TBTPumpa
    #78409
  • darkSectorxxx #78408
    AC stream, kis info morzsák.

  • darkSectorxxx #78407
    Jaja...gameplay-el el lehet lenni, de mint KALAND, mint KALAND AKCIÓ, akkor leülök egy MAXIMUM annyira nyitott játék elé mint az U4...az is bőven elég, ott pont nem veszítette el a story-vezetős stílusát.
  • Kandurex
    #78406
    Kivételesen egyetértünk, az openworld-sandbox (együtt) egy ártány hulladék. Írtandó minden formája.
  • darkSectorxxx #78405
    Nem, félreértesz, a story jó, én arról beszélek, hogy a story vezetés kevés....a 2 két külön fogalom.

    Ezért nem mindegy, hogy a GoT openworld játék lesz, vagy csak "nem csőjáték".....
    Akkor a Tomb Raider mi? Openworld vagy "nem csőjáték"?

    Amikor nagyon el van engedve a kezed egy játékban, az soha nem tesz jót "kaland játéknál"

    Horizon-t én elsőre nem a story miatt vettem, hanem mert a dinóvadászat, a gameplay része érdekelt, ott az sem érdekelt volna ha csak céltalanul mászkálok....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.02. 16:53:46
  • yesname #78404
    Na pedig a Horizonnak van a legjobb sztorija az utóbbi nem is tudom hány számolatlan évben. Még hogy sandboxnak nem nincs normális sztorija...
    Egyébként sem zárja ki a sandbox az akció-kalandságot. Két jelző két különböző, egymástól független tulajdonságra.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.11.02. 16:49:21
  • darkSectorxxx #78403
    Én mondtam hogy akció-kaland-ot irtak mindenhol, az nem openworld.

    Infamous is az volt Horizon is, és mindkettő egy idő után dögunalmas volt, de az hogy nekem az akció-kaland az nem openworld, hanem az a sima story-s shóerjáték, nem értem miből jön, hogy nem is játszok ilyenekkel.
    Utáltam a Resi 4-et is mégis végigvittem vagy 6 platformon 200x.

    Igen dögunalom a sandbox, mert elveszted a fonalat a story-ban, sőtt tisztelet a kivételnek nincs is normális story, pár átvezető akarja helyettesíteni...

    Horizon is inkább a világával fogott meg mintsem azzal a 4-5 átvezetővel, ami érdekes volt.

    TPS még lehet ettől, de akció kaland az elég bután fér meg a sandbox/open world játékokban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.02. 16:44:00
  • Droughert
    #78402
    Megint összemosol mindent, mindennel.. Senki nem beszélt arról hogy ez most akció-kaland vagy sem, csupán ki lettél javítva, mert nem csőjáték lesz, hanem openworld. Ott már én is elvesztettem a fonalat, hogy nálad az openworld dögunalom, de a Frozen Wilds instant vétel, meg az alapjáták is bejött, pedig az is openworld.
  • darkSectorxxx #78401
    Infamous-t is szerettem, mégsem akció-kaland.
    Adventure játék nálam az Uncharted meg Tomb Raider. :)
  • n000rbi
    #78400
    Itthon valóban senki nem forgalmaz Omega állványokat, de én simán megrendeltem közvetlenül tőlük és azóta is nagy megelégedéssel használom.
  • Evoluti0N
    #78399
    Ennek ellenére ezt írtad tegnap Frozen Wilds DLC-re: "Instant."

    Most akkor szeretsz unatkozni? :D
  • darkSectorxxx #78398
    Az openworld minden csak nem kaland. Egy unalomtenger az egész.
  • arty
    #78397
    PONT wheelstandpro-m van nekem is :)) szőnyegen okés, de csúszós hajópadlón kevésbé, hajlamos mozogni, ha erős ffb-t szeretsz, akkor dülöngélni. next level wheel stand már elég drága, omega wheel standet pedig itthon senki nem forgalmaz :(

    (+ikea relax fotelből játszom, szal a kanapé se furcsább, max mééég kényelmesebb. vagy ha van esetleg valami hasonló foteled, azt odamozgathatod h a tévéhez is közelebb kerülj és a kép méginkább kitöltse a látómeződ, méginkább meglegyen az "ottvagy".... PSVR kb a driveclub és a dirt rally esetén használható, előbbi elég randa úgy, utóbbit inkább többet, többen méltatták! a GTS vr támogatását úgy kell elképzelni, hogy ... nincs. mármint van, tehát papíron ott a pipa, sajna valójában csak egy szuper easy ellenféllel mehetsz 1vs1 párbajt, mindenféle tét vagy "játékosság" nélkül)
  • arty
    #78396
    "Rettentő módon szélsőségeket írsz. Mondjuk kb. úgy, mint aki YT-on látottak alapján nyilatkozik."

    A gt játszása alapján is pont ezt nyilatkoznám, fentvan feketén fehéren, hogy mekkora egy primkó, herélt semmi a karrier. Tökmindegy, hogy nézem vagy játszom, EZ nem karrier: https://www.youtube.com/watch?v=Fk8krKCyQKU, mosdathatod ahogy akarod. Nyilván nem KONKRÉTAN áll 50 vonalnál fékezésből.

    "Mert a GT 5-6-ban nem u.e. a "vicc" volt amiről írsz a circuit kapcsán? Ja de. A mission módba meg ott vannak a gépi ellenfelek, pont, mint a korábbi részekben. U.a. csinálod mint korábban, ugyan úgy kapod érte a casht, a kocsikat, csak a körítés, meg az elnevezés más. Nektek tényleg az kéne, hogy a startnál Vin Dízel arcába nyomja a 180-as topmodell a dekoltázsát, majd padlógázzal átvágnak a vasúti síneken miközben a kocsiról már lepotyogott piros neon? Ilyen karrier kéne? Írjak ilyen mélyen szántó sztorit? 2 perc..."

    Nem kell vindízel, de az odahányt 30 event meg a ló másik oldala (tudom, hogy konkrétan nem 30 db van).

    "A további autókat DLC formájában kapod, egészen fel az 500+-os számig... ez nem láttad YT-on? Bár nem volt még szó róla, de gyanítom lesz vele együtt pálya DLC is. Amúgy miért nem elég a jelenlegi pálya szám? Mind betéve tudod már? Meglepne. A karrier meg majd lesz a köv. GT-ben, vagy nem, ha az új irány mégis csak több játékost fog hosszútávra a játékhoz kötni. "

    Tudom hogy tűzoltásként mit nyilatkozott főember, s már mondtam is, hogy majd megveszem akkor a kész játékot - ill. gondolom arról is volt szó, hogy a rendes GT mode is bekerül az évek folyamán... ?! ;) (persze csakis valami filléres, promós verzát, használtan, hogy érezze jamagucsi is mennyit ér EZ a SZÁMOMRA fércműve)

    "Kulcsmondat. Ha itt beléd jönnek, vagy másba beleszállsz az senkinek nem lesz jó. Mi lesz a következménye? Hát egyre kevésbé fogsz a másikba belerongyolni és vica versa. A Sportmanship és Driver rating bevezetése must have, hogy az egész multi téma komolyan vehető legyen."

    Ahogy írtam, bár a betázás alatt voltak rossz tapasztalataim, a végleges látszólag NAGYON rendben van multis szempontból, egyetértünk, ez egy jó rendszer.

    "Amit te sallangnak érzel, az az összképet emeli. Az ördög a részletekben bújik meg... itt nem műanyag feelingűek a verdák, igaz kevesebb is van belőle. Ha ennek ez az ára, áldásom reá."

    Semmi gondom nem lenne pl a fotomóddal, ha mondjuk a karriermód is létezne és hasonló energiát öltek volna abba is.
    Persze ha ez alapvetően inkább egy autó-fotós-képző app, nem egy autóverseny játék, akkor bocs, félreértettem valamit.
  • arty
    #78395
    Értem és nem irigyellek... pláne souls rajongóként :(
    +így a képeken tényleg durva :D

    (én az az 1% vagyok egyébként, aki szereti a ca-t, persze csak módjával... pécén se kapcsolom soha ki, ha van esetleg)
  • Evoluti0N
    #78394
    Az, h akció-kaland, hol zárja ki azt, h open world? Amúgy hivatalosan megerősítették Twitteren.
  • darkSectorxxx #78393
    Érdekes, én mindenhol azt hallom, látom, hogy akció-kaland.
    De ettől független a látvány simán lehet ilyen.

    Mondjuk én jobban örülnék valami kevésbé nyitottnak, és inkább erősebb story része legyen a játéknak.
  • Tatyla
    #78392
    Open world lesz
  • Droughert
    #78391
    Azt olvastam, hogy openworld játék lesz, honnan veszed, hogy csőjáték?
  • darkSectorxxx #78390
  • darkSectorxxx #78389
    Jah így gondolom én is, de akkor másképpen mondom, szerintem a logo után az a 3 jelenet, az konkrétan a játék gameplay részéről van. Nem átvezető.

    Azért vegyük figyelembe, hogy az Infamous-ban egy egész várost milyen pazar részletességgel jelenített meg az akkori engine, ez meg egy "közel cső" akció-kaland játék lesz.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.02. 00:19:11
  • TDC Geronimo
    #78388
    A PGWn bemutatott 1st party trailerek egyike se CGI. Nagyon rég nem CGI van már, hanem in engine videó.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.02. 00:14:32