121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • davidka003
    #78467
    Én most értem a végére. Hát elég középszar lett sajnos. Első rész nyomába se ér.
    Az ubercommando vadászat a már bejárt pályákon meg vicc. Én kicsit rövidnek is éreztem, a pályák is olyan semmilyenek voltak. Pont mikor kezdett beindulni akkor vége is lett.
  • TBTPumpa
    #78466
    Tölthető a Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC! Unlock csak 7-én.
  • Moby
    #78465
    Akkor ezt most nem fejtjük meg hogyan történt, mindazonáltal sok hasonlóan eredményes semmittevést!
  • Amiga
    #78464
    Feljöttem hosszú idő után és mit kell olvasnom. :( Requiestat in pace Totti. :(
  • j0nNyKa
    #78463
    öö nem csináltam semmit, most írtam privit a másik accodra :D de örülök hogy megoldódott
  • Moby
    #78462
    Most pörgött le a batman vr credits.

    ATYA. ÚR. ISTEN.
    Soha ettől durvábbat nem láttam. Nincs az az álleejtős gif ami ide illene.
    Miért nincs ebből egy 6-8 órás játék?? Azonnal legyen!!!!!
  • partizan182
    #78461
    Super. Hot. Super. Hot. Super. Hot.

    Meg jön a rec room, nem lesz itt gond ;)
  • Moby
    #78460
    Na ez hipergyors volt. Köszönöm!
  • xMOBYx
    #78459
    Mindenképp javasolnám. A felbontás csak technofüggő, és ebben már most is van előrelépés, a motionsickness meg használattal gyógyul. De gondolom az is benne volt, hogy viszonylag hamar kiugrottál, hogy nagyon early adopternek érezted magad. Ami még most, évekkel a OR DK1 és 2 után is erősen megvan. És a szoftvereken is sok múlik. Ami így bő egy évvel a rajt után is eléggé szegényes.
    Utoljára szerkesztette: xMOBYx, 2017.11.04. 21:06:11
  • xMOBYx
    #78458
    Done
  • j0nNyKa
    #78457
    írjál privit, én látok mindent
  • Kandurex
    #78456
    Nem ábrándultam ki a technóból, szóval jöhet a v2!
  • Kandurex
    #78455
    fogalmam nincs
  • xMOBYx
    #78454
    A GTS okán berántottam egy PSVR-t. Azóta semmi más nem megy. Rácsavarodott mindenki, akinek a fejére kerül. Írtam máshova róla, bekopizom ide is:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a pár napos intenzív VR tapasztalat alapján azt kell mondjam, nem vagyok meggyőződve arról, hogy nem durván veszélyes üzem :D Totális őrület, hogy mennyire tele vagyunk tanul reflexekkel, és láthatóan elég csak kicsit birizgálni az agyat, hogy ezek azonnal kipattanjanak. Nagyon durva, néha ijesztően. Toltam a london heistet. Van egy rész benne, ahol a szivart a szádba veheted, és meggyújthatod, beleszívhatsz, és kifújhatod a füstöt. Nos, én ugye dohányoztam sokáig és erősen, néha szivaroztam és pipáztam is, főleg fiatalon, és azon a részen rendesen(nem halványan, éppenhogy) éreztem a szivar füstjét az orromban! Nyomtam a GTSportot, van egy pálya, amit lemenő napnál nyomtam. A pálya egyik része magasabban van, amikor oda ér az autó, bevilágítja a belteret a lenyugvó nap. És közben érzem, hogy a jobb alkaromat perzseli a napfény... :ijedt:
    A minőség nyilván csak technológia kérdése. Az csak javulni fog. Ha emelett lehetne valahogy az egyensúlyi központot birizgálni, hogy ne legyen motionsickness, olyan szinten immerzív élményt lehet elérni vele, ami már szinte elképzelhetetlen.
  • xMOBYx
    #78453
    Ti nem fértek hozzá user emailcímekhez? Halvány fogalmam sincs mire változtattam az eredetimnél.
  • j0nNyKa
    #78452
    RIP Totti

    ezt a hszedet meg végtelenségig pluszolnám ha nem szedtem volna ki a pluszolós rendszert
    van benne kurvasok szeretet meg igazság :)
  • GOTY
    #78451
    Én pont most fejeztem be az első részt. Rendkívül szórakoztató volt. Pedig tartottam tőle, mert egyszer már megjelenése után játszottam vele. Akkor az első fejezet után eladtam nagyon nem tetszett. Most meg nemtudom miért de elképesztően jól szórakoztam vele. 1500 Ft-ot, amennyiért vettem, maximálisan megért. Szerintem nagyon jó sztorija volt várakozáson felüli. A zene is rendben volt, nagyon sok És változatos fegyver, úgy ahogy van nagyon 1-ben volt.

    Nem szeretem a belső nézetes Lovoldeket, de ez nagyon nagyon jó volt.
  • darkSectorxxx #78450
  • xMOBYx
    #78449
    A végtelen mennyiségű ökörség ellenére amit összehordasz évek óta, ezzel nem lehet egyet nem érteni.
  • Kandurex
    #78448
    Agyvérzés, legalábbis ezt olvastam. Sajnos ez nem válogat, lehetsz fiatal, középkorú vagy idősebb. BÁRMELYIKÜNK lehet, bármikor.
  • mucsácsó
    #78447
    Aztarohadt, nagyon-nagyon sajnálom, ez most tényleg sokkolt....... :| :( ez ...pfff...
    Nem ismertem én annyira, de sokszor láttam G365-ön is meg itt is ugye amiket írt... sokan bántották meg nem értettek egyet vele (bevallom volt, hogy én sem mindig), de nagyon értelmes emberke volt :( Sajnálom tényleg, remélem jobb helyre került. Nyugodjon békében! :(
    Tudni egyébként róla valamit, hogy mi történt vele, vagy nem igazán public? :\
  • darkSectorxxx #78446
    Mondjuk a látvány szerintem az első részhez képest szebbnek tűnik, de valóban a játékmenetben az ég világon semmi extra, sőtt már már átlag-tól is egyszerűbb.
    Ha valami pozitívum, az ahogy mondod a stílusa....

    Bár engem nem ért meglepetés, mert nem is vártam többet.
  • darkSectorxxx #78445
  • Kandurex
    #78444
    Hmm, megmondom őszíntén, gondolkodtam rajta,...de ezután azt hiszem átgondolom inkább ezt a kérdést egy YT első-két órával, ha átjön valami, akkor jöhet.
  • Rage47
    #78443
    Kár érte, pedig sokan dicsérték Az elsőt imádtam. Várok vele akkor egy jóó akcióig.
  • Kongy
    #78442
    Hát emberek nekem az év csalódása ez az új Wolfenstein játék.... A bejátszásokat tudom felhozni egyedül mint pozitívum, meg azt az 1-2 elborult ötletet, amit nem akarok elspoilerezni... De ezekre felépíteni egy játékot nem lehet. Az egész játékmenet, a játékmechanika idejét múlt, épp ahogy a látványvilág is. A helyenként statikus hátterek, meg a szörnyen behatárolt játékmenettől fizikailag hányingerem van. A helyszíneket kb nem is lehet megkülönböztetni egymástól, mindig vagy egy náci bázison, vagy egy gyárszerű helyiségben vagy, iszonyatos. Egy dögvész az egész, amikor épp nem egy elmebeteg átvezető van. Óriási csalódás, főleg az első rész után, ami kellőképpen változatos volt, és nagyon kedveltem.
  • n000rbi
    #78441
    Szépen mondtad, Pisti.
  • darkSectorxxx #78440
    :)
  • GOTY
    #78439
    Egy 80 eves ember halalat is nehez sokszor elfogadni, de egy 32 eves emberet lehetetlen.

    Par oldallal korabban meg olvashatok a gondolatai, erzesei, a vilaga, most meg mar sehol sincs. :(

    Nehez ezt felfogni.
  • gibson9
    #78438
    Ugyan csak olvasó módban vagyok legtöbbször itt, de nyilván a kemény mag neveit megjegyeztem az évek alatt. Személyesen nem ismertem Tottit, de valamiért rossz érzés van bennem. Felkavart most ez, hogy mást ne mondjak. Muszáj volt ezt megosztanom valakivel és a körülöttem lévőknek sok értelme nem lett volna. Az adatlapját nézve nagyon fiatal volt. Nyugodjék békében! Aki tudja megírná privátban, hogy mi történt ha szabad.
    Köszönöm!
  • Kongy
    #78437
    Így van.
  • SlickAdam
    #78436
  • darkSectorxxx #78435
    Ha másban nem is, de ebben azért nagy lesz az egyetértés szerintem.
  • SlickAdam
    #78434
    komment of the year
  • darkSectorxxx #78433
    Az itteni vélemény és nézetkülönbségek, mindig ilyenek, csak kizárólag a játékokról szólnak, értelmetlenek, emberi oldalról viszont van összetartás.
    Szerintem, mint embert, senki nem utálta, vagy senki nem utál senkit....

    Ez az amit sokszor mondok, hogy ez amik itt folynak, ezek egy asztalnál egy sör mellett, kurvára nem lennének ilyen hangsúlyos dolgok, én is úgy vagyok vele, hogy a magánéletbe leszarom azt, amilért itt néha lehet kiállok, vagy valami mellett felszólalok.

    Én sem értem sokszor miért, hiszen egyértelmű, hogy 100 ember, 100 izlés, 100 nézőpont.
    Miért kell mindenben egyet értenünk, nem kell, hiszen mindenkinek megvan a saját izlésének megfelelő szolgáltatás és termék, nem szükséges ezt egysíkúvá tenni.

    Addig jó, amíg ezek a kisebb nézeteltérések, véleménykülönbségek, keretek között működnek.

    Én is van hogy valamiben x-y emberrel összeküülönbözök, de ha kell kölcsön pénz pl mert akar venni valamit és nincs éppen pénze, kell kölcsön, én állok oda elsők között, hogy tessék, azt majd megadod.
    Mert mint ember, személy megbízom benne és tisztelem.

    Ezek a forum dolgok jelentéktelen dolgok, ebből is látszik.
  • Rage47
    #78432
    :((( nemrég még itt írogatott. ez szörnyű. nyugodjék békében
  • Kongy
    #78431
    Basszus, bár nem voltunk túl jóban, sőt nagyon sokszor veszekedtünk, mert nem egyezett a véleményünk, ez azért szívenvágott. Nyugodjék békében : /
  • SlickAdam
    #78430
    tottus utolso(?) golja...
  • bakkerman
    #78429
    Nyugodjon bekeben! En inkabb az F1 topikbol ismerem öt,itt a ket konzolos topikban csak read only-ban vagyok jelen de mindig jokat irt,biztos vagyok benne hogy jo ember volt az eletben!
  • darkSectorxxx #78428
    Ulthanito-tól:

    "Kedves Totti!

    Példaértékű volt, ahogy fórumoztál. Ezt hagytad magad után örökségül nekünk, követendő példának.

    Hadd emeljem meg a kalapom előtted, vagy stílszerűen, ahogy a Bloodborne platina trófea mondja: Hats off!

    Kellemes játékot Neked, akárhol is vagy most!

    Nyugodj békében!

    Ulthanito"