121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #78507
    Én csak másnál láttam de nagyon megtetszett.Rajta vagyok a beszerzésén!
  • TDC Geronimo
    #78506
    Aki már unta ACt az az originnek adjon egy esélyt. ACnek AC, de elég sok az újítás és a világ az döbbenet jól meg van csinálva.
  • Kongy
    #78505
    Már a PS2-es korszakban nagyon érdekelt a SotC, aztán amikor végre lett PS2-m, akkor a boltokban már nem lehetett kapni, hiába kerestem égen-földön (2009 környékén). Nem úgy volt, mint manapság, hogy ha nincs a boltban, akkor fogom magam, és megveszem digitben :D Aztán PS3-ra végül sikerült beszereznem később. Nekem anno PS3-on a SotC irányításával volt főképp gondom. Valahogy nagyon nehézkesnek éreztem, alapvetően ügyesnek kell lenni a játékban, plusz még nehezítésképp az az irányítás nekem kicsit sok volt, ezért rá is hagytam 4-5 kolosszus után, na de majd most! :D
  • darkSectorxxx #78504
    :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.05. 22:06:52
  • mucsácsó
    #78503
    Wolf2 nemkő majd esetleg? :D
  • darkSectorxxx #78502
    Lehetne okosba, hogy ha váltani lehetne a külső és belső nézet közt, de sügérek ezek, nem lesz rá leheőség. :D
  • Seth
    #78501
    Én örülnék neki, ha olyan lenne mint a Resi 7 , tudom Te nem :D
    Úgy értve ,hogy FPS nézet, meg legalább olyan graf, de maga a haladás,puzzle-k klasszik RE2 lenne
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.11.05. 21:55:49
  • darkSectorxxx #78500
    Szerintem tuti, mert hivatalosan még kuss van, amit remélem hamarosan megtörnek majd, mert nagyon érdekelne, mégis milyen lesz a felújítás, remélem nem változtatnak az alapokon.
  • Kandurex
    #78499
    Ez valami fanmade cucc
  • darkSectorxxx #78498
    Remélem, legalább így fog kinézni majd a játék...:D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.05. 21:42:49
  • Seth
    #78497
    Kíváncsi vagyok az Outcast-ot hányan szerzik be innen. Na az is erős láncfelvarráson ment át és mindjárt itt van:)
  • darkSectorxxx #78496
    Lehet az lesz mint a Resident sorozattal. :D vagy Skyrim.
  • Moby
    #78495
    Ha valaki kipörgette lemezen a Origins, dobjon meg egy pirivivel. Átvenném.
  • Moby
    #78494
    EW2-vel az elején elég sok gondom volt. Részben technikai, részben tervezési. A technikai megoldottam, illetve rá kellett jönnöm, hogy nem lett belőle szendbox, csak jó nagyok a pályák, és ebben a kényszerszendboxosító világban rögtön ráfogtam. Holott full lineár az egész. Na onnantól helyén volt minden. Nem ütött akkorát, mint az 1, nem volt már meg az a "frissesség", de továbbra is nagyon magasan van a léc.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.05. 21:26:37
  • Seth
    #78493
    Nekem ez hatalmas ugrás lesz, mivel csak az eredetit toltam :)
    Tudom Isten ellen való vétek egyesek szerint, ha beleraknak esetleg pár ,korábban kihagyott kolosszust is, én annak is örülnék .
  • Moby
    #78492
    Most azé ne jöjjön többször, mert te már 10x toltad végig?
    Állítom, hogy a majdani vásárlóinak jelentős többségének ez lesz az első találkozása a címmel. Nem mellesleg ha egy klasszikust ilyen minőségben renoválnak, az bármikor helyénvaló. Még akkor is, ha esetleg én már nem is veszem meg.

    /ezt mondjuk simán meg is veszem, és simán tolom végig megint.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.05. 21:14:44
  • Tinman #78491
    Hát respect, hogy Sotc immáron 3. kiadásáért így tudtok lelkesedni, de nekem ez kb. már ingyen se kéne. Mittomén', ha 10x nem toltam már végig akkor 1x sem. Remélem PS 5-re azért már nem jön, ennek a rókának már a csontját tépik...
  • darkSectorxxx #78490
    Te is másztál már fel a torony tetejére ezek szerint. :D
  • mucsácsó
    #78489
    az mondjuk nem lenne hátrány, mármint valami modernizált control... :D emlékszem szívtuk a fogunkat PS2-n... na meg amikor diavetítés volt az az alcsony FPS szám miatt, mert hogy ilyen már akkoriban is vótám
  • SlickAdam
    #78488
    örület gyönyörü. brennyu cimnek is odabaszos lenne.
    a jatek meg örök klasszikus, szvsz megunhatatlan. allitolag tesznek benne modernebb alternativ iranyitast is.
  • mucsácsó
    #78487
    Igen-igen, valami hasonló lehet nálam is a szitu...bár tetszik eddig, meg tényleg beteg, de valahogy itt-ott olyan sótlannak érzem...pedig mint a messiást, úgy vártam. :) Persze azért nekem így is rohadtul bejön, mert jó lore-t csináltak mellé, csak így valahogy olyan kihasználatlannak vagy sterilnek érzem néha a pályákat...de majd ez lehet változik, nemtom. Meg amúgy a melee kalapácsos kivégzések faszák, de sehol sincs a Doom-féle glory-killhez képest látványban...azt is picit hiányolom. De azért jó munkát végeztek ezek a MachineGames-es arcok.
    idTech6-ot meg szeretném még sok játékban látni, brutáljó kis engine! :) Nem értem az Evil Within 2 miért nem ezzel készült..
  • Kongy
    #78486
    Ez rohadt jól néz ki. Meglepő módon anno PS3-on félbehagytam a remastert, itt az ideje ezt is tisztességesen végigtolnom már :)

    @mucsácsó #78476

    Igen, pont az első rész varázsa hiányzik nekem is nagyon. Kb ugyanazt érzem, mint a Shadow of War-nál is, hogy jó, jó, de ezt már láttuk egyszer, és unom. Érdekes módon, az Evil Within 2. része meg nagyon bejött, mondjuk ott meg az első részt pl nem annyira kedveltem. Nekem kicsit sok volt.
  • darkSectorxxx #78485
    Az. :)
  • Seth
    #78484
    Mi ez, Destiny ? :D
  • darkSectorxxx #78483
    Én azt várom hol tűnik majd fel Mario benne. :)
  • Tatyla
    #78482
    AC Origins különleges armor
  • darkSectorxxx #78481
    Doom is olyan maradt, ami volt, átütés max a látványban volt szerintem. :D
  • TDC Geronimo
    #78480
    prőn lesz 60 fpses módja is
  • Moby
    #78479
    Ez már sokkal inkább remake mintsem remaszter, de azt is ők csinálták anno, szal van benne gyakorlatuk :) Mindazonáltal elég stabil minőséget hoznak folyamatosan.
  • mucsácsó
    #78478
    asszem ez a Bluepoint Games ez a remasztik Nótija.. :) nagyon durván összedobták, szerintem is rohadt gyönyörű!
  • Moby
    #78477
    Bármennyire a sokadik kiadása, ez egészen egyszerűen csodálatos.
  • mucsácsó
    #78476
    Nemtom, nekem nagyob bejön eddig - bár tény, hogy az elején vagyok. Bevallom, az átütést annyira nem érzem - mint pl. tavaly a Doomnál - de azért eléggé fasza kis hent :) én nem bántam meg, hogy megvettem - de majd valszeg eladom, ha végigtoltam, úgyhogy ha valakit érdekel majd innen egy dobozos (Welcome to Amerika Edition), az majd sikítson :)

  • darkSectorxxx #78475
    Most lehetne linkelni a hetekkel ezelőtti kommentemet, miszerint manapség sok játék orrba-szájba kapja a 8-10 pontokat, és kb a pontozási rendszer teszik értelmetlenné, de hát feltételezem ez a magas pontszám a stíluson bellül érvényes, amit képvisel a sorozat, Többet nem is szabad elvárni tőle. :)

    Én az ilyenekre tenném a 6 pontokat, ami szerintem egy átlaghoz képest jó játékot takar, csak sokak szemébe egy 6 pontos vagy 60%-os játék avagy film már gyengének számít, és sokakban ez negatívan csapódik le, nem szép egy 6/10 vagy 60%/100%-ot látni, mert ránézésre összekapcsolják sokan a gyenge szóval.
    Ezért eladhatóbb, marketing szempontból a 8 vagy a feletti értékelés.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.05. 19:04:19
  • Kongy
    #78474
    És nem kapok agyamhoz, hogy egy ilyen játék hogy a retkes ****-ba érhet el 90% körüli értékelést Metacriticen. Vicc.
  • TDC Geronimo
    #78473
    4 órát toltam bele új ACbe. Kezdőzónát kimaxoltam és iszonyatosan tetszik. Grafika eszméletlen szép, Bayek egyelőre kedvelhető karakter. A karakter irányítása sose volt ennyire jó a sorozatban, nagyon reszponzív. Sokkal jobb a combat is, van addiktív loot rendszer, craft, side questek és tele a játék olyan apró figyelmességgel, amiket ND vagy rockstar féle open world játékokban látunk csak kb. Nagyon látszik a + fejlesztési idő ezen a részen
  • Kandurex
    #78472
    Nem, kifejtetten cáfolták.
  • Tikal #78471
    hát izé, én nem rég kezdtem el a simát, de még nem győzőtt meg... legyen több single játék, de ne legyen már több open world, mert nem látom mi haszna van sok játéknál. ahogy eddig nézem ez a történetet simán mehetett open world nélkül

    Nyugtassatok meg hogy a God of War nem ilyen open world-be oltott elbaszás lesz....
  • darkSectorxxx #78470
    Én azt a részét nem értem, hogy a "PUBG + Forza és....vagyis a többi cross-platform játék."
    Hogy mi a többi? Hát ez a 2-3 cím is ugyanúgy cross-platform....
    (vagy én nem értem mitől tér el ez a 2 cím a többitől?)

    PUBG van PC-re és lesz PS--re
    Forza van PC-n, hiszen onnan vitték Xbox-ra.
    Cuphead is cross-platform....(az csak hab a tortán, hogy a Cuphead szerintük felkapotabb lett mint a Forza, Cuphead aranyos art, de gyök2 gameplay)

    Szóval mi szerintük az exclusive? Mert hogy a Forza már nem az, az biztos, a Cuphead sem és a PUBG meg vicces, hogy PC-ről lett átportolva utólag....
    Nem mintha exclusive-ok nélkül nem lenne élet, de ha már szerintük van exclusive, akkor kérdés, hogy nekik mi számít annak.

    Ettől független az Xbox X egy kibaszott jó gép, ha most eltekintünk az exclusive kérdésétől, mert ár/teljesítményben jó masina....
    Csakhát ezekre a kérdésekre, ettől még jó lenen egyértelműen válaszolniuk.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.05. 17:01:00
  • Kandurex
    #78469
    Feldobták a kérdés az MS marketingesnek, hogy mégis mifasz' van az exkluzív címekkel, a válasz annyira ökör díjas, hogy muszáj beraknom ide:

    "Határozottan állítom, hogy több játékot is nyüstölhetnek a felhasználók, mint amennyi idejük van."

    Igen, határozottan több játék van, mint amire időnk van, ez mennyire hülye kezdés? Hogy mi?

    Ha az olyan címekre tekintünk, mint a PUBG vagy a Forza Motorsport, akkor tudom, hogy bár nem a keményvonalas játékost célozzák meg az olyan játékok, mint a Super Lucky’s Tale és a Disney-játékok,

    Disney játékok meg a Super Lucky’s Tale? Mit szívott ez az ember? Xboxosok! Nesztek! Itt vannak a must have címeitek! :D

    de ezeknek ebben a ciklusban meg van a maguk helye, mert vásárlóik készek elhagyni az X360-at, és egy új konzolra beruházni,

    Hogy mit? Az X360 hagyni el? Kit tekintenek konkurenciának ezek?

    így ezek mégis fontos címek, még akkor is, ha nem olyan felkapottak, mint mondjuk a Cuphead. Szóval az exkluzívokkal jól állunk; a cross-platform címekkel nagyszerűen"

    Cross platform címekkel nagyszerűen állunk....[sírva röhög]

    Eredeti hely
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.11.05. 16:48:22
  • Kandurex
    #78468
    El is dőlt. Skip.