121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #78547
    Mármint annyira nem okos ötlet, mint a SOTC-be százszor végigmenni, hogy aztán a majdan létező legjobb verza már ne érdekeljen, vagy attól azért kevésbé okos?
  • TDC Geronimo
    #78546
    faszom annyi képet csináltam, de pcn úgy néz ki nem menti ki sehova csak a térképre rakja :(

    Amúgy jópofa az a pár online cucc, amit beraktak. Itt is meg lehet bosszulni random játékos halálát egy kis questben és látni a játékosok által készített képeket a mapon.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.06. 21:40:22
  • darkSectorxxx #78545
    Bárcsak utólag mindig kárpótolnának a szenvedésekért (már amelyik játékban éppen súlyos a hiba).
    Mondjuk egy 10 dolláros kuponnal. :D
  • darkSectorxxx #78544
    Ja, vannak játékok, ahol a full ritkítás nem megoldás, teszemazt Shadow of War, aminél ps4-ne a hint-et is kitörölte a HUD off, és álltam mint fasz a lakodalomban egy pálya kezdeténél, mert muszáj lett volna csinálni valamit, csak éppen nem tudtam mit, mivel nem láttam mit akar a gép tőlem, egy megoldás maradt....RESET.
  • Kandurex
    #78543
    10 platina is kemény...sőt
  • TDC Geronimo
    #78542
    Jóval jobb állapotban van, mint a korábbi részek vagy akár a witcher 3 volt megjelenéskor.
  • Tinman #78541
    Szendboksz játékot, a Krúdy-féle Álmoskönyv szerint se okos ötlet a megjelenése után ilyen hamar tolni. Ellenben mindenkinek köszönöm, aki megvette és béta tesztel ubiéknak, hogy a többiek egy végleges és kiforrottabb cuccot kapjanak majd. Riszteppa!
  • Moby
    #78540
    4 állása van, a legalsó, hogy semmi nincs. Na azt én így elsőre azért nem akartam bevállalni, de minimalizálni akartam a repkedő izéket. Úgyfest patchig ezzel együtt kell élni. Nem dealbreaker, de erre azért figyelhettek volna. Ez láthatóan kimaradt a tesztelésből.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.06. 21:13:38
  • darkSectorxxx #78539
    Vagy úgy, hogy arra "jöjjön majd patch". Köszönöm az infót. Kezdtem megijjedni.
  • Moby
    #78538
    Lehet, csak bekakál tőle a játék. Egyelőre.
  • darkSectorxxx #78537
    Ja télleg ez egy fontos kérdés, jó hogy említed.
    Akkor a HUD-ot nem lehet csökkenten, és-vagy megszűntetni? Jól értem?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.06. 21:08:42
  • TDC Geronimo
    #78536
    Ja igen állítólag az bugos. Én full HUDon toltam és 11 óra alatt egy scriptes buggal találkoztam, de kicsit odébb mentem és az NPC felszállt a hajóra. Full HUD se vészes amúgy és fog jönni még HUD opció patchben
  • Moby
    #78535
    Kipróbáltam. Nagyon tetszik, gecijó LENNE, de olyan hibás az egész, hogy móködésképtelen. Nem futnak a szkriptek. A játék legeleje azzal nyitott, hogy álltunk egymással szemben a testőrrel, és csak magyarázott nekem feszt, de se ő, sem én nem tudtam mozdulni. Kilép-belép->megy. Azon túljutottam, most follow Hepzefa lenne, de Hepzefa, csak ül a tevén, bámul rám, és nem megy sehova.
    Gyakorlatilag megöltem a játékot szerintem avval, hogy a hud-ot minimálra kapcsoltam Ez így használhatatlan.
  • TDC Geronimo
    #78534
    Hát én el nem tudom képzelni, hogy ezzel az ACvel mennyit melózhattak és mennyi ember, de emelem kalapom. Állítólag a játékban található gízai piramisnál olyan dolog is megtalálható, amit a megjelenés előtt 1 héttel fedeztek csak fel IRL.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.06. 21:04:56
  • darkSectorxxx #78533
    #szar.a.quake.engine

  • TDC Geronimo
    #78532
    10 óránál léptem most ki. Hát nálam ez már most a legjobb AC a sorozatban. Main questlineba még kb sehol se járok. Jó a main karakter, jók a questek, gyönyörű a világ/grafika, nagyon jó a karakter irányítás, sokkal jobb a combat, itemizáció, felfedezés. Nem tudom letenni...
  • TBTPumpa
    #78531
  • Moby
    #78530
    100 platinárt 10$...
    Menj haza sony, részeg vagy! :D


    /ja hogy 10. Az úgy még értelmezhető.
  • darkSectorxxx #78529
    US accom van, ...... hopp már regisztráltam is. :D
    Magyarország, én így szeretlek....


    "Mostantól valódi pénzre válthatóak a PlayStation trófeák

    Ugyan csak egy csekélyebb összeget kapnak érte a trófeavadászok, de azért így is új motivációt jelenthet a most debütáló rendszer.

    Eddig csak az egónkat tudtuk növelni virtuális trófeagyűjteményünkkel, most azonban már a játékosok pénztárcáját is gyarapíthatják ezek az elismerések.

    Egyelőre kizárólag az Egyesült Államokban vezették be az új Sony Rewards programot, amelynek az a lényege, hogy a játékosok valódi pénzt érő kuponokat kapnak megszerzett trófeáik után. 100 ezüst trófea 100 pontot ér, 25 arany Trophy 250 pontnak felel meg, 10 darab platina kitüntetés pedig egészen pontosan 1000 pontot ér. Minden megszerzett 1000 pont után egy 10 dollár értékű PSN voucher lesz a játékosok kitartó munkájának jutalma.

    Ez persze nem túl sok, de azért kellő kitartással egész szép összegeket be lehet zsebelni. Roughdaw4 például, aki a jelenlegi PlayStation Trophy rekordot tartja, 15551 ezüst, 6903 arany, és 1359 platina trófeával rendelkezik. Átszámítva ez 1583 dollárt jelentene neki, amiért nagyjából 25 teljes árú játékot vásárolhatna meg. A korábban megszerzett jutalmakra azonban nem vonatkozik az új rendszer, ezért nagyon oda kell figyelni arra, hogy a gyűjtögetés előtt az ember még mindenképpen regisztrálja magát a Sony Rewards programba.

    Remélhetőleg hamarosan az Egyesült Államokon kívül is élesítik az új lehetőséget, és a magyar játékosok is megkapják ezt az újfajta motivációt."
  • darkSectorxxx #78528
    Visszasírom a régi szép időket mikor még csak annyi volt, hogy lelőttem cod-ba valakit és bekiabál ártatlan, gyermeki hangon, a Z gombot nyomva tartva, hogy a "kurva anyád, csíter"....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.06. 16:10:37
  • Kandurex
    #78527
    jöhet a vélemény, várjuk!
  • Moby
    #78526
    Má települ...
  • darkSectorxxx #78525
    Mink is voltunk gyerekek, de ilyen soha nem voltam, ellenben más fajta inger is ért már minket akkoriban. :)
    Most éppen láttam egy videót, amiben egy 8-10 éves kis srác, élő videóban mesélt, hogy a kedvenc videósa mittuomén 1000-el több feliratkozót ért el, mint a másik srác, akit éppen nem kedvel, és az meg szart nem ér a bőre, elmondta minden tetves görénynek, amit el lehet képzelni.
    Még fiatal, nem tudja mi az a feliratkozó szám, és mit jelent, vagy takar, miktől függhet a száma. Stb.

    És mégis.
    Az biztos, hogy nagyon durva amai helyzet ilyen téren, és a szülőkön nem minden múlik, hiszen ahogy inger éri őket egy közösségben, legyen az egy iskola, amiben a szülő nem vehet részt, bármi lehet, megtörténhet, a szülők maximum felkészíteni tudják erre a gyereküket, megelőzni nem.
    Ez nagyrészt a kor, naívitás miatt is van.

    Csak azt nem tudom, ez a mostani fiatal generáció, felnőttebb korban, visszanézve a netes videókat, amiket nem lehet majd csak úgy eltörölni, eltűntetni, vajon mit szólnak saját magukhoz majd?
    Mert szerintem semmi pozitívat.

    A fiatalság a sok ökörségről szól nagyrészt, csak amikor ilyeneket látok a neten néha, az nagyon úgy érzem már nem normális és nem cska a komisz gyerekkor velejárója kellene hogy legyen.
    De ki is állíthatná meg ezt a folyamatot? Szerintem EMBER a földön, nem. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.06. 16:02:54
  • TDC Geronimo
    #78524
    jesszusom ez az origins hogy néz ki

    Szerintem ennél részletesebb open worldöt még nem csináltak
  • Rage47
    #78523
    ne is mondd... tegnap Overwatch-ban két kb. 9 éves dumált egymással, szörnű volt :D és én is ilyen lehettem (igaz később, mert akkor még nem volt net) :D
  • darkSectorxxx #78522
    Te kis előITéletes... :)
    Azért ez nem van így igazából.... Csak mikor kameráznak, vagy szerepelni kell az idősebbek inkább a háttérbe vonulnak, a szereplési vágy inkább a fiataloké, ezért látszik kamerákon keresztül egy pizsama partinak sokszor :D
  • Kongy
    #78521
    Nem akarok szkeptikus lenni, de a kisgyerekek seregétől tuti nem lehet majd odaférni egyikhez sem.
  • partizan182
    #78520
    Én biztos, 1.1 is ott figyel steamen, valahol még az eredeti CD is megvan. Az a zene!

    Ulukai legyen veletek...
  • darkSectorxxx #78519
    Ha valakit érdekel, pár új játékot majd ki lehet próbálni a NOVEMBER 18-19.-ei PlayIt-en.
    Detroit: Become Human
    Far Cry 5
    Crew 2 is lesz még a nagyobb címek közül......

    KATT
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.06. 00:32:26
  • darkSectorxxx #78518
    Hát akkor, igen.

    Basszus, hányszor visszasírom azt, hogy régen lehetett konkrétan Pécsen KONZOLT bérelni x ft-ért és mondjuk elhoztad egy hétvégére pár játékkal.
    Úristen, manapság mennyire nagy hasznát tudnám venni.
  • Seth
    #78517
    Mindketten jól jártunk, gyakran cserélgettük a gépeket :)
  • darkSectorxxx #78516
    Hogy érzed így utólag, ki járt jobban? Te X360-al, vagy ő a PS3-al?
  • Seth
    #78515
    Nagyon egyszerű a magyarázat, soha nem volt PS3-am :D 360-on toltam amit lehetett, az exklúzívokért pedig a szomszédba jártam a legjobb barátomhoz,akinek a PS3 jutott :D, mire beszereztük volna a Remastert, már jött a PS4
  • TDC Geronimo
    #78514
    Én acbe belenyomtam 6 órát és csináltam 2 főküldetést :D
  • Tinman #78513
    Az meglep, hogy PS3-on még te is kihagytad, pedig nem volt vele gond.
  • Tinman #78512
    Vegyétek... PS2-ön rommá toltuk, PS3-on kiplatináztuk, ebben számomra már semmi nem maradt, még a titkos kertet is legyaláztam. Mondjuk aki ezt az orbitális címet eddig nem akasztotta ki keresztbe-hosszába, de konzol gamer, az eddig nem tudom merre járt :-D

    Várom a PS 5-ös riméket is.
  • Moby
    #78511
    Nem, a felesleges dolgok vételéből elég volt. A demó után megvettem a destiny2-t pécére hónapokkal ezelőtt. Szerintem egyszer indítottam el, és többé eszembe sem jutott. És mostanában volt ilyenből sok. Nem, nem kell. Nem érdekel. Az átvezetők sem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.05. 23:41:19
  • Moby
    #78510
    Nincs használtban Origins. Nem találtam. Szal rendeltem egyet holnapra. Meg egy Farpointot. Meg egy Robinson: The Journeyt.
    Lesz megint elfoglaltság.
  • Kongy
    #78509
    Semmit sem vesztesz vele, ha kihagyod. :) Átvezetőket azért jó poén megnézni, van 1-2 elég beteg jelenet.
  • Moby
    #78508
    Na az engem totál hidegen hagy.