121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #78587
    >Totti túlzóan elnéző volt, ezt nem 1x elmondtam neki is, már pedig ez nagy mennyiségben káros.

    Kire nézve káros? A játékosra nézve a szórakozás biztosan nem káros. A játékiparra nézve...nos, hát nem csak Te meg én nemlétezünk, európa nincs rajta a gémingtérképen. Egy nagy fekete paca van ott, "Ne menj oda, nem tudjuk miaz, lehet orkok lakják!" felirattal.
  • darkSectorxxx #78586
    Nem, mert nincs már mire felmászni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.07. 11:35:54
  • Tinman #78585
    Sok mindent szeretnék... From-ot is, csak annyi remek játék van backlogon, hogy már rég belefulladtam.
  • Rage47
    #78584
    Mostani AC-ban is megvan az, hogy a legutolsó kis őr is utánad tud mászni a falon és a tetőkön ugrál?
  • Kandurex
    #78583
    Tényleg, Nioh végigjátszás? A From -ot leépítetted.
  • Tinman #78582
    1.5 év alatt mire kijön belőlük a complete? Hát ha csak ennyi kell a boldogsághoz, az nagyon könnyen vállalható.

    Itt a NioH.

    Megvan PS4-re? Igen, kb. 5-6 hónapja. Toltam? Igen pár órát, tetszett, de aztán megtudtam, hogy lesz 3 DLC. Kiszálltam. Megjött a 3 DLC, de közben kiderült, hogy jön PC-re. Megjelent PC-re. A konzolos innentől fogva kuka. Veszem meg a superior PC-s verzát, remélem nem lett fosport. Na pont erről beszéltem... ez a fejlesztőnek jó, de nekem mint játékosnak pokol.
  • Kandurex
    #78581
    A kontrollert kicsit akarni kell, de ha beleszoksz, életbe nem akarsz a billentyűzet és egér közelbe kerülni. Bár mondjuk, ha rögtön FPS -el kezdesz, hát, az nem lesz egyszerű...
  • wollnerd #78580
    +mucsácsó:
    Köszi nektek a választ. Megnyugodtam, bár én jóval bénábbnak vallom magam mint az átlag, de lehet hogy mégiscsak túlgondolom ezt. :D
    Akk PS4 lesz.
  • Kandurex
    #78579
    Félremagyarázod. A játékok veszítenek mind a külalak, mind a tartalom tekintetében idővel, mindkettő elavul. Nyilván, ha klasszikusról beszélünk ez az idő valamivel hosszabb, de ilyenből elég kevés van.
  • Tikal #78578
    én se ismertem igazán, sokszor vitáztunk is, itt is, filmeknél is, de autós témában azért mindig őt kérdeztem :) hiányozni fog.. felfoghatatlan ez az egész..
  • Tinman #78577
    Így van... a teljes kiadások k. jók, hibák javítva, minden tartalom benne, nagyon egyetértünk.
  • Kandurex
    #78576
    Azért egy játék nagyon nem ugyanazt nyújtja megjelenése pillanatába, mint évekkel később.
  • Tinman #78575
    R*?

    Pont a GTA V kapcsán követtek el nagyon sokan hibát azzal, hogy prevgen konzolon szenvedték végig, aztán jött a superiror verzió...

    Ti tudjátok.
  • Tinman #78574
    Ez a játékiparnak jó egyedül, de nem a játékosoknak.

    A Day1 vásárlással arra szavazol, hogy neked ez így is jó... igen, ha 2 db. A4-es oldalnyi hiba van, akkor úgy is. Nem azt mondom, hogy éveket kell várni, de miután jómagam is milliószor beszívtam a korai vásárlással, tanultam belőle és már kivárom legalább a Complete, GOTY kiadásokat, melyek egyértelműen fényesebbre vannak csiszolva, mint egy Day1 cím, amihez ráadásul még jön DLC, SP, meg a jó ég tudja még mi, amit menet közben kivagdostak belőle :-/
  • Tinman #78573
    "Amit Totti képviselt, és beleállt minden nap,"

    Totti túlzóan elnéző volt, ezt nem 1x elmondtam neki is, már pedig ez nagy mennyiségben káros. Ha nincsenek a negatívumok a fejlesztők orra alá dörgölve soha, csak megy mindenre eszetlenül a preorder, meg a SP, DLC, EA, lootbox rendszeres benyelése, akkor semmi nem lesz jobb, nem lesz fejlődés.

    Amibe beleállt, az pedig gyakran az irányába elsütött nettó személyeskedés...
  • Tinman #78572
    Azért egy complete-et bevárok:

  • Tinman #78571
    A SOTC-ból létező legjobb verza PS 6-ra jön :-(

    Megin' ekapkottátok' :-/
  • SlickAdam
    #78570
  • darkSectorxxx #78569
    Semmiféle képpen nem szeretnék kivételezni, minden általam jól ismert vagy nem ismert sg tag elvesztése ugyanolyan szomorú dolog, csak most Totti meg az autók kapcsán valami hasonló jutott eszembe:

  • mucsácsó
    #78568
    de lehet még annyi se... :D bár multiban lehet nehezebb falat persze, de amúgy szerintem pár nap alatt hozzászokik az ember, szóval ez ne tántorítson el senkit... nagyon sok ismerősöm volt, aki ki volt akadva, hogy hogy lehet FPS-t tolni kontrollerrel, aztán mindig pozitív csalódás lett a vége :)
  • CptFlint
    #78567
    Változó. Mivel p2p ezért eléggé host függő. Van amikor nagyon adja. Meg van amikor a végtelenségig csak x-el az ember. Az után az ACTI szabadalom után meg merem kockáztatni, hogy a connection-ön kívül mindent néz a machmaking csak a lényeget nem.
  • partizan182
    #78566
    Saját tapasztalat alapján kb 2 hét a megszokás, rásegítés van.
  • mucsácsó
    #78565
    COD WW2 multi mennyit javult a béta óta amúgy? Tolja valaki, akinek esetleg van viszonyítási alapja? (főleg hitreg/TTK-ra gondolok, de mondjuk ámblokk katyvasz volt valahogy :S)
  • darkSectorxxx #78564
    Egér.

    Hát nincsen fix recept, mindenkinek más.
    De készülj fel rá, hogy nehéz menet lesz, és soha nem fogod megszokni, max megtanulni. :)
  • wollnerd #78563
    Szerkesztettem a hsz-m. de ez most már mind1. :)
    A fő kérdésem még mindig adott a #788559-ből: egy eddigi egér párti játékos mennyire és mennyi idő alatt megszokhatja az irányítást ahhoz hogy kellően szerepelhessen a többi konzolos között? :) +Ill. célzás rásegítés kérdése.
  • TDC Geronimo
    #78562
    Mert pcn ezek a játékok nem hosszú életűek. Egy is kihalt pillanatok alatt. Konzolon mindig nagyobb a játékosbázis, főleg PS4en
  • wollnerd #78561
    Igen? :) Milyen okot látsz erre? Csak ne mondj hogy a lehetséges hackerek miatt. (Persze én is hallottam hogy az 1-nek is a tábora nagyon lecsökkent.)
    Valahogy mégis úgy érzem hogy a játékosok többsége a konzolt választ. miért, mi ennek a kiváltó oka? Egy-két alapokot tudok, de mégis meglep az FPS játékok terén is, hiszen egérrel mintha könnyebb lenne irányítani az ilyen játékokat de lehet hogy ez csak tévhit. :D ( NE, nem akarom a vitát indítani ezzel hogy melyik a jobb!!!)
    Ők nem aggódnak (De aki már begyakorolta, annak már mind1.) a kontrolleres irányítás miatt, főleg aki újonc?
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.11.06. 22:51:16
  • TDC Geronimo
    #78560
    PCn az a játék 1 hét után halott lesz, ha akarod tolni utána is mindenképp PS
  • wollnerd #78559
    Sziasztok!

    A Star Wars Battlefront 2-ről szeretnék kérdezni: Variálok hogy a SWBF2-őt PC-re vagy PS4re legyen majd.
    Hallottam hogy a konzolos verziók támogatni fogják a helyi többjátékost, osztott képernyő módban is, ami tök jó és hogy annyi hős lesz. :)
    Viszont engem aggaszt a FPS vagy TPS játékok irányítása (különösen az FPS) a kontrollerrel. Ugyanis mennyire lehet majd nekem célozni?
    Van/lesz célzás rásegítés? Konzolon még sose játszottam fps játékot. Annó Xbox360-on kipróbáltam egy COD vagy Counter Strike G. trialt asszem és hát... az irányítás.. nem tudtam szabályozni a D-pad-okat a célzással (és mozgással együtt) gyakorlatilag ide-oda rángatóztam...
    Viszont a RDR-t és a GTA5-öt is játszottam az X360-on és azt meg tudtam szokni előbb-utóbb, igaz ott tényleg volt valamilyen célzás rásegítés.
    De az fps játékokat inkább mindig csak PCre vettem. De most variálok a PS4-re venni a BF2-t csak nem tudom hogy mennyire nehéz lehet megszokni a kontroller-rel az fegyveres irányítást...
    Vannak-e ingyenes lövöldözős (fps/tps) játékok a PS4-re ennek begyakorlására? :) Egyről tudok, kipróbáltam még a nyáron, de annak a stílusa nem tetszik és nem jut eszembe annak a neve, de valami futurisztikus robotos ruhákban kell rohangálni és lőni, és online játék az.
    (Használom a Xbox kontrollert a PC-hez is, ahhoz vszeg tudnék is játékokat a gyakorláshoz, de ez egy másik történet. :))
    Válaszokat előre is köszi!
  • TDC Geronimo
    #78558
    psen nekem még be kell majd pótolnom az UC DLCt meg majd a horizon kieget is, de még mindig tele vagyok minden mással úgyhogy megvárjuk decemberi akciókat
  • mucsácsó
    #78557
    Komment of the day. Kurvára igazad van Moby, én is próbálom/tam ezt követni... YOLO van, de kajak.

    Tottit meg még mindig rohadtul sajnálom, pedig én annyira nem ismertem, mint szerintem itt sokatok (akár személyesen is), de egyszerűen nem tudom felfogni... elszomorító és elrettentő az egész, hogy tényleg gyakorlatilag bármelyik percben megdögölhetsz. (ezt mondjuk nyáron testközelből megtapaszataltam, amikor elütöttek a járdán sétálva...hát millimétereken múlt, hogy én most ezt ide leírhatom...).

    Az pedig hogy mennyire kiállt mindig kvázi kereszteslovagként az igazáért, és boxzsákként tűrte-tűrte a sok kritikát meg fikát, és higgadtan válaszolt mindenre, az tényleg példaértékű. Nyugodjon békében a kedves Fórumtársunk! :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.06. 22:25:19
  • TDC Geronimo
    #78556
    ACvel sincs ezen a HUD bugon kívül semmi komoly baj. Korábban írtam már hogy nagyon is meglátszik rajta a + fejlesztési idő és nem csak a bugokra gondolok
  • mucsácsó
    #78555
    Hát, attól függ kitől. Azért egy Rockstartól pl. simán preorder gondolkozás nélkül :P
    De pölö a Horizonnal se volt gond day 1... :)
  • Myselor
    #78554
    csak neked mániád ez hogy 3 év múlva jó egy játék miután megjelent.tudod én és nagyon sokan nagyon is tudunk élvezni egy játékot day0 és rohadtul semmi bajom nincs a legtöbbel.amelyikkel van baj azzal később is és általába pcn a fos port a probléma.
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2017.11.06. 22:18:25
  • TDC Geronimo
    #78553
    Pedig az eleje még gyenge is ahhoz képest ami később jön. Nekem 4 óra volt mire elhagytam kezdőzónát, de utána jön még csak a java
  • Moby
    #78552
    Persze, de nem ilyen értelemben. Korábban, sőt...soha nem volt ezt másképp. Amit Totti képviselt, és beleállt minden nap, az nagyon hiányzik az egész világból manapság. És igen, túl sokat piszkálgatjuk a falatokat a tányér szélén, miközben sosem leszünk elég hálásak, hogy van az a tányér egyáltalán. Ilyen értelemben mindenképp.
  • Kandurex
    #78551
    A tottival történtek látom rajtad is nyomot hagytak.
  • Moby
    #78550
    Ja igen, akkor már legyen mobyflood: gecijó a cucc az eleje alapján. Bár ezt már sokan leírtátok. Csak megerősíteni tudom. Nem akartam megvenni, mert...már mindegy miért. Hülyeség lett volna kihagyni. Szeretem ezt a szériát, és úgy fest ez egy jó rész lett.
  • Moby
    #78549
    Na azokat sem lett volna szabad, meg leginkább semmit nem kéne tolni a létezése első 10-15 évében, csakhát engem spuciel ha valami érdekel, akkor nem az fog visszatartani, hogy nincs kész/nem teljes/még drága/akármi. Ha kell valami, és az van, az most kell. Fasztudja létezik-e a holnap. Sosem agyaltam sokat semmin, ami a szórakozosámról szól. Elég nekem agyalni azokon, ami nem arról szól. Ez szóljon arról, hogy ami a csövön kifér.
  • Moby
    #78548
    Váltják az ezüstöket/bronzokat is, csak szarabbul.