121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #78668
    Teljesen véletlen találtam. :D

    Bár nekem drága, de tuti megérné.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.08. 21:00:10
  • TDC Geronimo
    #78667
    Megy már EA accessbe swbf2. 3 story mission van, de állítólag nagyon fos úgyhogy aki single miatt akarta netán venni az szerintem felejtse is el
  • Moby
    #78666
    Kegyetlen!
  • darkSectorxxx #78665



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.08. 20:31:16
  • Tikal #78664
    ami eddig is volt :D
  • Tatyla
    #78663
    Köszi,épp most nekem csak ez volt, imádtam minden percét év egyik legjobb élménye volt
  • Moby
    #78662
    Grat!
    Rohadtjó, nagyon élvezem. Csak épp ittvan ez, a resi7 VR-ben, GTSport, izé...
    Kéne valaki, aki bejár helyettem dolgozni :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.08. 11:30:20
  • arty
    #78661
  • arty
    #78660
    tengeralattjárót fejeztem be tegnap. nálam eddig 10/10 (a technikai részt leszámítva, de azt majd a legvégén vonom le :D )

    állejtős a kinézet, a játékmenet klasszikus fps, klasszikus wolf, klasszikus na. nekem NE újítsanak!!!!!
  • arty
    #78658
    "Konkrétan átképez, felhoz a nulláról."

    naugye, hogy egy bazinagy TUTORIAL :D
  • darkSectorxxx #78657
    Nekem abból, hogy én tudtam, hogy mostanában ezzel játszik, illetve Gero kommentjéből.
    De nekem a kis kép annyira kicsi, hogy nem igazán látom mi van rajta.

    Ac jele meg végkép nem tudtam mi az. :D
  • GOTY
    #78656
    Most latom a trofea avatarjan az AC jelet. Na, abbol derul ki egyertelmuen.
  • Kandurex
    #78655
    Nekem is kiderült elsőre. (Ennyit játszottam a játékkal: 0 óra.)
  • GOTY
    #78654
    Aha, a karakter pont ugy nez ki, mint Adam Jensen. Meg az se mondhato meg, hogy az pancel. Ezzel az erovel barna pufajka is lehet, vagy ejtoernyos szerko.

    Az oszlopok meg akar gorogoknis lehetnek, az egyiptomisag sem egyertelmu.

    Szoval a valasz: nem derul ki, plane nem vilagosan.
  • Tinman #78653
    AC: O

    Elég világosan kiderül, ott az egyiptomi háttér, meg a spec páncél. (Ennyit játszottam a játékkal: 0 óra.)
  • wollnerd #78652
    "Uncharted 4"
    És tényleg! :-D Az időhiány miatt meg is felejtkeztem erről a játékról. :D Pedig imádom benne a (falra)mászkálást is. :)
    Na, akkor ezt szép lassan folytatom. Vszeg PSVR Cinematic mode-ban. :D
    Mondjuk a fegyveres rész az még most kezdődött igazán az emlékeim szerint. (Skócia)
  • GOTY
    #78651
    Ennyibol tudni kene, hogy ez melyik jatek? Mert pont az nem derul ki belole. ;)
  • darkSectorxxx #78650
    Kipróbáltam a Ni-oH-t pc-n, sajna semmi változás, egy az egyben ugyanaz mint ps-en.... max 4k-ban lehet a Pro-hoz képest natív 4k, de amúgy 1080p-ben maxon nekem ugyanaz volt. :D
  • darkSectorxxx #78649
    Gratula, hamar meglett.
  • TDC Geronimo
    #78648
    Látom tetszett neked is :)
  • Tatyla
    #78647
  • Kongy
    #78646
    A legutóbbi élvezhető NFS szerintem a Rivals volt, én legalábbis jól elvoltam vele. Azelőtt meg a 2005-ös Most Wanted-et toltam utoljára végig kb. A The Run sem volt rossz, de eléggé ellaposodott. A 2015-öst kipróbáltam 10 órás triallal, hát kb 1 óra után üvöltve nyomtam az alt f4-et annyira szánalmas hulladékhegy lett. Most meg videók és kritikák alapján úgy tűnik nem volt elég az a plusz 1 év szünet..... Ex-Criterionosok ne Battlefrontot csináljanak, hanem egy új Burnout-ot.....
  • mucsácsó
    #78645
    >>> 2 már unalmas volt a sok felesleges mászkálással

    agreed...szaros open-world, gyűlölöm komolyan... mai napig szívfájdalmam, hogy Burnout: Paradise-t is miért kellett anno ezzel elkúrniuk... ráadásul azóta új rész se jött ki :( bár Criterionnál már nem is azok az arcok vannak kb, akik az origi Burnoutot készítették... geciek! :(
  • Myselor
    #78644
    na hát igen 4x végigvittem az UG-t a 2 már unalmas volt a sok felesleges mászkálással.a most wanted is ütött az első a második az valami vicc volt nem is vettem komolyan xd
  • mucsácsó
    #78643
    hát így a képeket nézve eléggé mosottfos a grafika, jah...nem igazán tudom hova tenni :D
    mindegy, skip... Pro Street nekem már kimaradt, Carbon még szódával elment kategória volt :D de UG meg MW örök, főleg az OST-jük miatt...örökzöld! :D
  • Myselor
    #78642
    nekem a pro street-ig tetszett a játék.azóta nem érdekel borzalom az egész a grafika szép és ennyi de állítom hogy a mostaninál az is szarabb lett mint a 2015ös
  • mucsácsó
    #78641
    +1, sajnos.... olyan szinten hidegen hagy az egész szar, hogy kb 1 videót ha max láttam róla ... az is retek volt :(
    az előző NFS még jó is lehetett volna a béta alapján, de aztán mégsem - de amúgy én állítom, hogy az open-world öli meg az egészet... NFS UG volt az utolsó, ami fasza volt - vagy max még a Most Wanted (az első!!!). utána sajna zuhanóléptekben baszódott el a széria...
  • Myselor
    #78640
    meglep hogy ilyen szar lett.ja nem.sok éve vállalhatatlan fos már ...mért nem hagynak fel ezzel is.
  • mucsácsó
    #78639
    Need for Speed Payback PS4 - Gamerankings - 70%

    pfffff :D Gamespot 5/10...minőségi darab megint erre is ráférne egy jópár év szünet most már... :\
  • Kandurex
    #78638
    Valami TPS elsőre mindenképpen. Ami szimpatikus, Uncharted 4 esetleg Bloodborne vagy AC Origin. Amit szeretsz.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.11.07. 19:36:06
  • Tikal #78637
    jah láttam még a nehézséget is át lehet kapcsolni story módba :)
  • Rage47
    #78636
    ezt én sem bírom már, ezért is bele sem nézek az AC videókba... :D
    HZD-t is elég gyorsan kipörgettem csak a sztori miatt kb.
  • mucsácsó
    #78635
    Valami TPS-sel lehet érdemesebb, de amúgy én szerintem nem kell túlgondolni, én eléggé user-friendlynek érzem már az előző gen óta így az irányítást - PS2-n azért a Black erős kezdés volt nekem, de azóta már sokkal smoothabb az irányítás szerintem :D meg nyilván hozzá is szoktunk, de azóta tuti fejlődött az egész.
  • wollnerd #78634
    Mit javasolsz, mivel kezdjek? :)
  • darkSectorxxx #78633
    Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds - Part 1 Na nézzük csak....
  • Evoluti0N
    #78632
    Végigviheted csak a sztorit is, minden mást ignorálva. :)
  • Tikal #78631
    hát nem tudom.. én épp most adom el az alapjátékot, amibe most kezdtem bele... gyönyörű meg minden, de valahogy nem akartam benne elmerülni, lehet ez csak ilyen életszakasz nálam, vagy mi, de ahogy elkezdtem, arra gondoltam, óó bazdmeg, megint gyűjtögessek bokrot fát stb aztán nyissak ki tornyokat hogy aztán a nagyobb térképen megint ugyanezt, és akkor a sztori mikor jön már? engem csak az érdekel...nincs 50 órám erre... na ezt így végig gondolva inkább kiszálltam :) Majd egyszer...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.11.07. 16:55:55
  • darkSectorxxx #78630
    Most eszek és szarrá játszom magam én is. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.07. 16:50:22
  • AntiHero
    #78629


    Bár képen ez nem jön át annyira.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.11.07. 16:47:36
  • darkSectorxxx #78628
    Annyi, hogy (részemről hálisten) ps4-en inkább a kontroller stílust erőltetik (nem a kontroller miatt, hanem ez egyben jelent egy stílust is), főleg exclusive-okkal....
    Ezért kicsit más a felállás, de pc-n van temérdek fps....csak a PT demo copy-ból jön heti 10 fajta....(amik itt full nincsenek is)
    Szóval ott kb egál van....csak konzolon szorul inkább háttérbe. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.07. 16:45:55