121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #78708
    oké. nem ellened, hanem mindenki ellen
    te amúgy trollkodsz ugye? te se vagy olyan hülye ahogy beállítod magad, és engem/minket sem nézel annak
    ugye? mer nemá, trollkodni nincs kedvem
  • Tinman #78707
    Ezek szerint a OW képtelen lenne fenntartani önmagát pusztán a játék értékesítéséből befolyó összegből? Akkor ez egy hibás üzleti elképzelés, mert mi van akkor, ha a játékosokat nem érdekli a skin? Akkor be lehet zárni a boltot?

    Ennél akkor már szimpibb a WoW megoldása, ahol van havidíj... vagy ott a GW modellje, ahol a gyakori kiegészítők értékesítésével tudták remekül működtetni a játékot.

    A Hearthstone modellje sem rossz szerintem. F2P. Teljesen tolhatod F2P, és még csak bele sem kell szakadni. De, a negyed évente érkező kiegészítők pénzbe kerülnek, vagy lassan a játék folyamán tudod bővíteni azt a készleted. Szerintem ez az eddigi legrokonszenvesebb modell és működik!!! 70+ milló játékos!
  • Tinman #78706
    Akkor így is linkelem, ennél jobban hirtelen én sem tudnám kifejteni, mi a gond ezzel az egésszel:

    https://index.hu/tech/godmode/2017/11/08/videojatek_lootbox_mikrotranzakcio_addikcio_szerencsejatek/

    Van erről valami szám/link, hogy "a többség szereti"?

    Azért létezik, mert mint a kisgyerekek, a kiadók éppen úgy finoman próbálgatják meddig mehetnek el retorzió és hátrányok nélkül a vásárlóikkal szemben. Sokan ágálnak ellene most is, sokan meg nyakig benne vannak. Ha szerinted ezek kedvező tendenciák, akkor csak reménykedni tudok benne, hogy minél gyorsabban elérjük azt a pontot, ahol már te is undorodni fogsz a játékipar ilyen húzásaitól.
  • Evoluti0N
    #78705
    Nézzünk egy példát: Overwatch-ban minden szint fejlődés után kapsz egy ládát, valamint az árkád játékmódokban lehet hetente szerezni hármat. Emellett lehet valódi pénzért venni őket. A ládákban csak skinek, emote-ok, stb. vannak. Mind kozmetikai elem. A fejlesztőcsapat folyamatosan balanszolja a játékot és új tartalommal látja el. Új hősök, mapok, játékmódok, szezonális eventek, stb. Minden frissítés ingyen érkezik. Miből tartják fenn a játékot, ha nincs fizetős DLC vagy nem kell előfizetni a játékra? A megvásárolt lootboxokból. Most, akkor azok, akik vesznek lootboxokat skinek, emote-ok, sprayek, stb. miatt, azok egy káros folyamatot támogatnak vagy segítenek egy játékot életben tartani?
  • Harlekin
    #78704
    Igen erről van szó!

    Jelenleg a többség a jelek szerint szereti, nem tartja károsnak, hiszen ezért létezik ezért van.
    Te vagy ti vagytok kevesebben és tartjátok károsnak!
    Akkor most nekik azt kell figyelembe venni amit ti tartotok károsnak!?
  • Tinman #78703
    Miért néznék hülyének mindenkit? Holt írtam ilyet?

    Mindig is meghallgattam másokat, most is reagáltam minden felvetésedre.

    "neked írják hogy a saját szórakoztatásukra vesznek skint, és mindezt -figyeld!- NEM ELLENED TESZIK!"

    Mindenki ellen teszik, akik gyűlölik a jelenlegi tendenciát, így ellenem is, mert ezeknek a folyamatoknak hol a vége?

    Egyébként az milyen beszélgetés, amiben hazudsz a másik félnek? Így mennyire lehet komolyan venni, amit írsz? Honnan tudjam, hogy most megint nem hazudsz-e?
  • Tinman #78702
    Minden egyes vásárlás, vagy nem vásárlás egy szavazat. A káros folyamat támogatója vagy.
  • j0nNyKa
    #78701
    jaja nem jön át hogy hülyének nézel mindenkit, én kérek elnézést
    mit gondolsz, létezik olyan, hogy nem ilyen full szélsőségesen nézel valamit, és meghallgatsz másokat?

    tegyük fel hogy vannak itt páran akik amúgy neked írják hogy a saját szórakoztatásukra vesznek skint, és mindezt -figyeld!- NEM ELLENED TESZIK! az durva lenne, mi? na de itt biztos nincsenek ilyenek, az sg fórumozók sokkal nagyobb emberek annál minthogy költsenek a saját szórakoztatásukra

    úgyhogy amúgy én is hazudtam, sosem költöttem még ilyesmire
  • Harlekin
    #78700
    A SAJÁT magam szórakozásán kívül, ezzel semmi mást nem támogatok!
    És, ha kérded, NEM érdekel, hogy ez másnak hátrány, bánat és minden más negatívum.
    Az én szórakozásomban NEM létezik Ő vagy ŐK csak ÉN... És ebbe az a jó, hogy mindig csak ő vagy ők foglalkoznak azzal, hogy én miként szórakozok jól!
  • Tinman #78699
    Hát ha nem akarod érteni, az is egy opció. Arról beszéltem, amikor a mikro. kapcsán veszed a jobb fegyvert, nyitod a ládát, veszed a boostert, etc. A másik ága a skin baromság, arról írtam, hogy fel sem tételeztem, hogy itt van aki ilyenekért pénzt ad, az önmaga is hozzájárul a jelenlegi undormányos állapotokhoz.

    Aktuális.

    "de mindenki kibaszottul buta"

    Ha te mondod, akkor nyilván az, én ilyet ugyanis nem írtam.
  • Tinman #78698
    Így van, akár támogathatsz belőle bukott politikusokat is, ettől még a probléma része vagy, sőt támogatója.
  • TDC Geronimo
    #78697
    Akkor most mivan mégse jó az? :y

    Na ennek utána kell járnom rendesen
  • darkSectorxxx #78696
    :)
  • Harlekin
    #78695
    A mostani 10-12 évesek max 1 kéjes gondolatok voltak apjuknál amikor már a COD létezett. Akkor miből gondoljátok, hogy ők a cél közönség!?
  • Myselor
    #78694
    az egyik legjobban fogyó cím most is a cod úgyhogy nincs miért változtassanak rajta,sok 10-12 éves agyatlan kis fasz csipesz van aki ezt kéri anyutól karira meg mindenre.jó ez megy belőle elég sose fog változni
  • Kandurex
    #78693
    Na, meglestem ezt az új COD -ot, értsd PC demó verzió ,....2 küldetést bírtam ki,... ez egy millimétert nem változott az első és második rész óta, ugyanaz az agyhalál minden pillanata, egy gramm értékelhető ötlet sincs benne.

    Egy unlimited respawn pontnál adtam fel.

    Never ever.
  • partizan182
    #78692
    Xe800 teszt

    900:1 kontraszt, 400 nit hdr csúcsfény, horrid uniformitás, 35ms input lag. Best buy.

    Ilyesmi árban Samu MU7000 jobb. Alatta HDR inkább árt mint használ, és még ez sem az igazi (Sony Xe900 a legolcsóbb korrekt HDRes tv)
  • TDC Geronimo
    #78691
    hm thx utánanézek
  • j0nNyKa
    #78690
    most akkor mivan? soha nem adsz pénzt mert értelmét veszti a játék, mindamellett nem csak fejlődést lehet venni, de mindenki kibaszottul buta aki pénzt ad nem fejlődésért? .. kb ez? öhm
    jó.
  • Harlekin
    #78689
    "Az meg fel sem merül bennem, hogy itt bárki is pénzt ad pl. skinekért.."

    Azt ugyan miért nem? Nem is egyszer! A saját pénzem azt teszek vele amit akarok!
    De amúgy elég sok mindenben vásároltam már....
    A csúcs a neverwinter, na oda nem kevés ment Aj a régi szép idők... gyémántok... ruhák....!
    Olyan kellemes bizsergető érzést érzek mindig, hogy na most mit kapok!
  • Kandurex
    #78688
    #78665
  • TDC Geronimo
    #78687
    mostanában lehet kapni 55ös 4k HDR tvt 300k körül, ami már jó is?
  • Tinman #78686
    Minden ami a legkisebb előnyhöz is juttat valós pénzért, az a többiekkel szemben előny, vagy fejlődés a korábbi állapotodhoz képest.

    Az meg fel sem merül bennem, hogy itt bárki is pénzt ad pl. skinekért...
  • j0nNyKa
    #78685
    wat, csak fejlődés vásárolható mikrotranzakcióért? ez új infó, mikor lett ez?
  • Tinman #78684
    Soha. Akkor mi értelme a játéknak? Ha a fejlődés megvásárolható, minek toljam? Autoplay? Oké... arra ott a YT, és free.
  • darkSectorxxx #78683
    Amíg opcionális és nekem nem származik belőle hátrányom, engem hidegen hagy hogy hányan és mennyit költenek erre. :)
  • Rage47
    #78682
    engem egyedül az Overwatch kisértett meg, de konzolon fos a lootbox Store és nem hozott be semmit :D hagytam a fenébe.
  • Tatyla
    #78681
    Én annyira skót vagyok hogy soha de tényleg soha nem költöttem mikrotranzakcióra
  • Kandurex
    #78680
    Nincsen semmi baj, kiűzzük belőled a gonoszt!



    Űzz! Űzz!
  • j0nNyKa
    #78679
    én én én!
  • Kandurex
    #78678
    Na jelentkezzen az helyi Zsiffin, aki bevallja, hogy Ő bizony költött már játékon belül....nyilván most a mobil kört hagyjuk békén.

    Eskü, nem nagyon tépjük meg...., csak egy kicsit , hogy elhozta nekünk ezt a fajta Kánaánt!
  • partizan182
    #78677
    Bálnák hozzák a bevétel 70%-át, nem tudom ilyen lakik-e itt a topikban.
  • Kandurex
    #78676
    Erre annyi lenne a megoldás, hogy nem vásárolgattok játékon belül.

    Tudom, tudom, mindjárt jön, hogy: "Én a büdös életbe nem költöttem ilyen mikró tranzakciós szarságra!", de valahogy még is irgalmatlan pénzeket húznak be, szóval valaki hazudik.
  • mucsácsó
    #78675
    napi jóság:

    Red Dead Redemption 2 Will Have Microtransactions

    pfff.
  • mucsácsó
    #78674
    Nyilván, nem is értem ki mit várt...alibi szingli ... :D kínszarás.. DICE játékokban SOHA nem lesz jó single, ez alaptörvény :'D
  • Tikal #78673
    az eddig BF single részek után ez várható volt, nem? ...
  • kutyakiki81
    #78672
    Sziasztok!

    Haver most vett PS-t használtan,és olyan problémája van amivel én még nem találkoztam. Ha játszik és pl.jön egy átvezető videó, ha leteszi a kontrollert az kikapcsol. Kerestük a beállításokban hol lehetne ezt kikapcsolni, de sikertelenül. Valaki találkozott hasonlóval?
  • darkSectorxxx #78671
    Adom a pontot.
  • Kandurex
    #78670
    Bíztató
  • partizan182
    #78669
    IPS panel, akkor már inkább LG, legalább az Android TV-vel nem kell szopni.