121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #78828
    Kissé unalmas a témátlan kötekedésed. Arra mindenestre jó volt, hogy beröffentse a személyeskedésgőzöst.
    Mivel már nem játszol semmivel, szerintem zárjuk ezt itt le. Te nem vagy kíváncsi semmire, nekem meg mincs mit elmondanom.
  • Evoluti0N
    #78827
  • CptFlint
    #78826
    Aranyos ahogy ennyi év után is fennakadsz moby hülyeségein
    Utoljára szerkesztette: CptFlint, 2017.11.11. 18:04:27
  • SlickAdam
    #78825
    tenyleg! es mi van ezzel a VR dologgal? meg a deluxe-abb szemcsiket is fikaztad 1+ eve, hogy szem-fekélyt kapsz a lowres miatt.
  • SlickAdam
    #78824
    es megvan meg! :D
  • SlickAdam
    #78823
    TíÁj 1440p-ben hozza az atom 60-at.
    konzolok dynamic resolution-t hasznalnak, s nincsenek kimaxolva latvanyra. nyilvan az XOX megközeliti gyakran a 4K-t, de 30 frem mellett, vagy neha alatta.
    TíÁj term. kikacagja a fix 4K atom 30-at.

    tehat... elfogadom ezt a fajta hozzaallast, csak amikor a hullamvasut masik reszen csucsulsz eppen, igencsak mashogy velekedsz ezekröl. ami iggggencsak vicces. arral erveles meg...

    [minnya elökeresem a Moby görbet...]


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.11. 17:34:22
  • TDC Geronimo
    #78822
    én pcn tolom 45 fpsre lockolva. CPU limites így 1080pben se lenne 60 nagyvárosban. Így stabil 45el meg jóval jobb, mint a 30
  • CptFlint
    #78821
    Csak az átvezető videókban dadogott le 30 alá egészen a patchig. Most már ott sem. DFnek új videót kellene kiadnia a patchal tesztelve.
  • Moby
    #78820
    Egyébként ps4-en is simán vállalható. Biztos van olyan hely, ahol nincs meg a 30, de az nem sűrűn lehet, mert én még nem találkoztam vele, vagy nem tűnt fel. Boldogan tolom vagy tolnám végig ezen is, az csak kényelmi szempont, hogy átcuccoljam X-re(nem kell dugdoznom, a ps4 maradhat VR-re dugva).
  • Moby
    #78819
    Nem nagyon értem mit szeretnél.
    Ne játszak vele? Fogok. Jó játék. Nagyon.
    Vegyem inkább pécére? Nemfogom. Azon sem megy 60-al, max fullhd-ban. Azt meg nem kérem. Semmi oko. Nincs rá. Azon a legdráágább perpill nekem.
  • SlickAdam
    #78818
    ööö... vegülis semmi.
    (haho, van otthon valaki?! kopp-kopp! )
  • Moby
    #78817
    Igen.
    És?
  • SlickAdam
    #78816
    hallod...
    TE nehogy megegyszer le merj irni AMOTT valamilyen kicsinyitö jelzöt BARKIRE is.
    kabare amit müvelsz! ott van a szamitogeped, amivel 3 PRÖ-t + 2 XOX-t le tudnal emulalni banyaszas közben, de te inkabb ezzel nyomod:
  • Moby
    #78815
    ?
  • SlickAdam
    #78814
  • Moby
    #78813
    Igen, de gondolkodom, hogy eladom a lemezt, és megveszem X-re digitben. Szingapúri sztórból sharelve 7K. Bő nyállal...
  • Tikal #78812
    PS4-en játszod?
  • Moby
    #78811
    Ez az AC:O valami csodálatos :O
    Fogalmam sincs hogy tudták ezt a világot létrehozni, de ez valami új szint a videójátékokban.
  • TomStorm
    #78810
    Sztorit végigvittem nagyon jó!
    Multiplayer random csapattal borzasztó.
    Talán unalmas is az egész foglalósdi.
    Benntmaradásos Duel játékmód viszont jó!

    10K alatt szerintem simán megéri.A legnagyobb élmény mégis a duel ha ismered a hősöket.

  • partizan182
    #78809
    Oda ülsz ahol kényelmes, hogy valaki outlier az nem szükségszerűen negatív.
  • Tikal #78808
    ez a For Honor földbe állt amúgy? Tolta innen valaki?
  • GOTY
    #78807
    Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. En is oltem bele bossba 10 orat. Akkor kost uljek maglyara? :)
  • darkSectorxxx #78806
    Nem tudom te mennyire figyeltél, végig azt írtam, hogy megértem a bánatotokat, csak elmondtam a véleményem, azt ennyi.

    Te jöttél hozzám, hogy belémsúlykold a te érzéseidet, hátha majd én is azt írom, hogy ja igazad van....

    Én egy szóval nem mondtam semmit, hogy ne úgy érezd ahogy érzel, csak nekem ne mesélje be senki, hogy a micro miatt nekem szarabb, mert nem érzem szarabbnak, én ugyanúgy élvezem a kedvenc játékaimat, ahogy eddig.... :)

    És pont ez a lényeg, nem tudsz\tudtok meggyőzni, hogy a saját érzéseimet ne érezzem, és jön a személyeskedés...:)

    Olvass már bazze a kedvemért hányszor írtam le, hogy megértem a problémátokat, csak az én mértékemmel, ez nem probléma.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.10. 19:42:57
  • Tikal #78805
    szerintem itt te vagy az aki nem képes különbséget tenni a fogalmak között...

    nekem könnyebb arra hivatkozni hogy nem értenek meg? Csak te nem értesz meg darky, mindenki más érti, még ha nem is ért egyet, de legalább érti, de te nem csak engem nem értesz hanem senkit :D

    na mindegy, már uncsi a téma, más topikban se értetted, itt se fogod...
  • darkSectorxxx #78804
    De ugyanarról beszélünk, csak te mindent egy kalap alá veszel, és olyan fícsöröket tratasz problémának, ami nekem meg nem az, tudom hidd el, hogy te mire pőanaszkodsz, én meg leírtam, hogy én azt másképpen élem meg, vagyis nem zavar, ez a lényeg.
    Csak neked könnyebb arra hivatkozni, hogy téged nem értenek meg, mert azt hiszed, hogy a MEGÉRTÉS meg az EGYETÉRTÉS, az egy és ugyanaz. :)
  • Tikal #78803
    Még mielőtt félreértenél, nem az a bajom hogy más a véleményed, hanem az, hogy a válaszaidból látom, hogy meg sem értetted miről beszél a másik. Nem arra reagálsz amiről a másik beszélt, hanem csak csapkodsz ide oda csak hogy írjál valamit.
  • yesname #78802
    A név kötelez. :)
  • Tikal #78801
    az értetlenkedést darky, azt, hogy csak azért is jó minden, téged semmi sem zavar, azt... amit most is csinálsz... ha meg nem direkt...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.11.10. 17:06:19
  • darkSectorxxx #78800
    Mit direkt? Hogy élek az élet adta jogommal és nem veszek, játszok játékot, ami unalmas számomra? Vagy monoton?

    Direkt csinálom: IGEN. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.10. 16:39:48
  • Tikal #78799
    ezt már direkt csinálja szerintem...
  • TDC Geronimo
    #78798
    <3

  • darkSectorxxx #78797
    Amúgy én eddig is értettem mindent, attól hogy nem játszom minden játékkal, még én is tisztában vagyk vele, hogy mik mennek manapság, csak azért tűnik úgy nektek, mintha nem érteném, mert nekem más a vélemény és ezért nekem a félig üres pohár, félig tele van. :)
  • partizan182
    #78796
    "Akkor most már értem az aggódásotokat, egyelőre a semmiért aggódtok."

    Új NFS tuning-rendszere megvan? Forza modjai?

    Nem a távoli jövőről van szó, itt kopogtat az ajtóban és szétcseszi a bevált, kedvelt játékmechanikákat. Néhány szaros mikrotranzakcióért cserébe.
  • darkSectorxxx #78795
    Persze minden játék ilyen lesz, majd akkor ráérsz aggódni, én meg vállat vonva csak eladom a konzolokat.

    Te komolyan azt hiszed, hogy eltűnnek végleg a normál single játékok?

    Akkor most már értem az aggódásotokat, egyelőre a semmiért aggódtok. Megéri ez? :)
  • yesname #78794
    Még minidg nem éred atyaég. Hogy lehetsz ennyire...
    Minden játék grindelős lesz emiatt. nem lesz single nem sandbox játék, mert a mikrotranzakciók maximalizálása érdekében minden játék úgy lesze megcsinálva, hogy grindelni fogsz ha akarokd ha nem. Ez olyan magas? :D
  • darkSectorxxx #78793
    Oks, ezt aláírom, manapság én is kerülöm a nagyon hosszú sandboxokat, amikben a részletek miatt elvész a történet. Ott van a MGS 5....

    Akkor most a micro meg a vásárlók a hibásak, vagy mert olyan stílussal akartam játszani, amire tudom hogy nincs időm?

    Nem tudom érted-e, ebben mi a probléma, ez annyira szerintem nem érv, mint egy playtowin fícsör, ez simán stílusválasztás kérdése...

    Max ezt tudom mondani mint megoldás...én is fájó szívvel de otthagytam a MGS5-öt...
    Ha nem szeretem a grindelős játékokat, akkor ne vegyem meg és ne játszak vele...

    Szerintem
  • partizan182
    #78792
    Darky te outlier vagy, képes vagy belenyomni 20 órát egy Bloodborne boss-ba, tipikus felnőttnek erre nincs ideje/türelme.

    Grind kapja be, inkább vért izzadok csicska felszereléssel de nem fogok oda-vissza rohangálni mint a mérgezett egér miközben semmi se történik. Mass Effect Andromeda pörög most, hát mitmondjak a mellék "küldetések" a bolygókon semmi, lófütyi, nulla, sose fogom megcsinálni, sose lesz elég resource-om a komoly fejlesztésekhez/augmentation-ökhöz, multit felesleges is így elindítani. Lootboxból kihúzhatnám persze.
  • darkSectorxxx #78791
    40 óra egy single, amiben 20 óra csak ide-oda szaladgálas, na ezt inkább hagyjuk....most jön az, hogy a sandbox játékok azért nem csőjátékok, mert nem fizetsz értük, ha meg elkészítenek egy 20 órás csőját3kot, akkor sír mindenki, hogy nincs benne semmi tartalom....lehetőség.

    Playtowin-t még megadom, de ezt a 40 vs 20 órás példad azért kicsit túlzásnak érzem.

    A farmolás ugyanúgy a játékok része, ha történetvezetős játékok kellenek, akkor más kategóriában kell keresgélni...

    De van hozzáadott értéke.
    Számomra van, ha azzal játszom, a farmolás, fejlődés is évek óta a játékok része....
    Ha unom, játszom Uncharted-et...

    Köszönöm a gratulációt. :)

    Bár itt nincs szükség egyetértésre, akkor baj lenne a világgal, ha mindenben mindenki egyetértene...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.10. 14:15:11
  • yesname #78790
    Tehát nem zavar, hogy kétszer annyi időt töltesz adott játékkal emiatt, amely időnek semmilyen hozzá adott értéke nincs a játékhoz, csak az idődet viszi. Gratulálok. :D
  • darkSectorxxx #78789
    Nem hát, az irónia volt...

    Persze hogy úgy készítik el.
    Engem nem zavar a játékomban.....