121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #78868
    11900 vettem én is!
    -
    -
    Most néztem már nincs.... 3 darabot vettem akkor...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2017.11.12. 15:50:03
  • Tinman #78867
    Így igaz!
  • Seth
    #78866
    Oh, ok
  • SlickAdam
    #78865
    nem erted mit szeretnenek...
    ha eppen latod is a jelet a kepernyön, nem lenne szabad megjelennie az ezalatt keszitett kepen. tudom, nehez.
  • Seth
    #78864
    Most én is rakjak be képet,amin nincs rajta a jel? Ha egymásutánba nyomkodjátok,akkor naná hogy rajta lesz, ideje sincs eltűnni
  • Tinman #78863
    Így van! SEMMILYEN szinten nem szabadna, hogy ezek a visszajelzések rákerüljenek bármilyen elmentett képre. Ezt megoldani, pedig nem lenne egy magfúziós reakció levezetésével egyenértékű.
  • TDC Geronimo
    #78862
    várd csak meg amíg találkozol cleopatraval :)
  • Tinman #78861
    Nézd csak, saját shotok:

  • Tinman #78860
    U.e. a gondom.
  • Moby
    #78859
    Az "ebben a pillanatban" a gyakorlatban néha 4-5 mp, ami alatt semmilyen feedback nincs, hogy egyáltalán elindult a folyamat.
  • Moby
    #78858
    És még az is lehet, hogy a visszajelzés nem ezé a fotóé, de néha olyan gyötrelmesen lassú a rendszer, hogy fogalmam sincs bevette-e a gombnyomást, így kénytelen vagyok többet elsütni. Ez valahogy a próval sem javult.


    /asszem amúgy van benne fotómód, de én nem nagyon fotózgattam, ezt is csak azért kaptam ki a cutsceneből, mert irtó szép a csaj, és nagyon szépen kidolgozott a modellje.
  • Seth
    #78857
    Nem jelzi ki, csak Moby szarul csinálta, mert elindította a videófelvételt ,ebben a pillanatban ugye kiírja, hogy elindult a felvétel és rögtön ekkor csinált egy screenshotot is mellé. Sem a videó,sem a képfelvételnél nem látszik az ikon visszajátszásnál/nézésnél
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.11.12. 12:24:02
  • Tinman #78856
    2017-ben miért nem jut el oda egy nyavalyás screenshot készítő app oda, hogy a felvétel visszajelzőt lehagyja ténylegesen elkészült képről?

    És ezt a hülye növidia is csinálja. Egyértelmű, hogy vissza kell jelezni a usernek és még egyértelműbb, hogy a felvételről a visszajelzés ikonja nem szabadna, hogy rákerüljön. Nem a középkorban élünk, de ezek a cégek még mindig azt hiszik.
  • Moby
    #78855
  • Moby
    #78854
    13 alatt még nem láttam. Se hwaprón, se játékaimon. De ha van forrásod, jöhet! :)
  • orichalcos
    #78853
    Vagy veszel itthon letöltőkódot 10-12k között. :) (Úgy már csak 5-6k home-olva. :D )
  • Evoluti0N
    #78852
    Az ötletet innen vették egyébként. A hangyákat irányító gombáról. A játék "Hogyan készült?" videójában beszélnek róla. Tulajdonképpen a játékban ennek egy továbbfejlődött változata támadja meg az embereket.
  • Katalizátor
    #78851
    Újrakezdtem a W3at New Game +on! Bevallom kicsit arra számítottam, hogy a feltápolt Geraltom jobban kickass lesz, erre simán lecserélhettem egy sima kardra a gondosan összegyűjtögetett Vipera-kollekciómat. Persze a játék még ugyanúgy üt!
  • Moby
    #78850
    Karácsonyra én már fullon vagyok. Legyen annyi szabadidő (nem lesz), ahány játék kerül a fa alá...

    (Robinson: The Journey, Farpoint biztosan, azok már zsákolva)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.11. 21:21:57
  • Moby
    #78849
    És két éve sem volt elég hozzá, hogy ráérezz: nem vagyunk mi ennyire haverok.
  • TDC Geronimo
    #78848
    @NatGeo

    A new study is shedding light on the mysterious markings of zombie ants—tropical carpenter ants that take orders from a fungus

    last of us IRL :O
  • Kandurex
    #78847
    Én a karácsonyi szabadság szezonra tárazom be, kell neki még egy - két patch.
  • SlickAdam
    #78846
    az a görbe a tiedé csillag! neked karcoltam 2 eve
  • TDC Geronimo
    #78845
    Amúgy ez a legpolírozottabb AC rész és szerintem a legjobb is. Combat is DS light azt is szeretem. Egyiptom meg maga a csoda.
  • Moby
    #78844
    Hát...ez iitt aligha számíthat akkora érdeklődésre, mint a hülyegyerekek moby-görbéje. Még ha tíáj órajelek lennének...:(
  • Droughert
    #78843
    Szokásos HKG reklám tőltem, hátha valakit érdekel:
    HKG store 1 éves plus 7500ft..
    Ha máskor nem is, most talán érdemes befizetni, mert elég jó akciók szoktak lenni, de ha másért nem, akkor a day1 játékok is sokkal olcsóbbak mint a legtöbb storeban (átlag13-14k az alap kiadás).
    A havi ps plusz kínálat is gyakran erősebb mint a hazai, pl. a mostani olyan mint nálunk, de csomagoltak mellé egy Wasteland 2-őt is, amit mi persze nem kaptunk meg.
  • Moby
    #78842
    Nem kell ez neked.
  • SlickAdam
    #78841
    na igen... csinálták evek ota a jol bevalt szarukat, aztan kijött a W3, egyböl kivettek egy ev cseppet sem feltünö "szabit"... :D
  • TDC Geronimo
    #78840
    Tök mások küldetések. Vannak rendes mellékküldetések még storysok is, meg chain questek, eventek és főquestek. Mondom rengeteget szedett a witcher 3ból.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.11. 20:14:25
  • SlickAdam
    #78839
    nincs hallgatozo!

    KÖLL!

    (na jo, nem köll, de maris sokkal erdekesebb lett :D)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.11. 20:13:36
  • TDC Geronimo
    #78838
    TVt most már megvárom meg letolom ACt/mariot aztán nekiállok PSen horizon kiegnek meg majd UC DLCnek
  • GOTY
    #78837

    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.11.11. 20:09:28
  • Moby
    #78836
    Me szeretem. Mindig is szerettem.
    Új is meg nem is, de nem attól jó, amitől új (bár nem ártott meg neki), meg nem is igazán attól, amitől régi, hanem a világtó, amibe beletoszták a újat meg a régit.
  • TDC Geronimo
    #78835
    Pedig az. Witcher light.

    Követés/hallgatózás nincs egyáltalán.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.11. 20:06:02
  • TDC Geronimo
    #78834
    Várjál új patchre, mert elkúrták LoDot állítólag konzolon 1.04el.
  • SlickAdam
    #78833
    eleve mé jaccol te ácét? ezen lehet jobban fel kene akadnom.:D
    amit lattam belöle, nem gyözött meg arrol, hogy ez most valami mas es uj.
    tudom-tudom: a video az nem mutassa. az tükrözve vanik :D

    egy kerdesem van: van benne követeses, hallgatozos misszio?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.11. 19:58:57
  • Moby
    #78832
    Nem kő idegeskedni. Legyen ez a legnagyobb probléma a planétán, hogy bár tíájon jobb fut, de a pöcs moby mégis inkább konzolon tolja a ácét. Meregyfasz.
    Én jól szórakozom. Adoptáld te is!
  • SlickAdam
    #78831
    eeeees megerkezett a szokasos valasz is: azt jatszol amit akarsz, olyan gepen, ami tetszik, mert majd te eldöntöd. vartam.
    TERMESZETESEN ez igy is van. es nem kell helyesen valasztanod, right. megis ugy szoktal az esetek 99,9-ban. csak evente par alkalommal kiesik nehany fogaskerek es mindenfele következetesseget / logikat mellözve döntesz olyankor.
    na ezen "idegeskedek" en itten.

    de minnya megiszok valamit es rendben leszek.

    nagy szerencsed, hogy lealdban erröl csak foszlanyokat hallottak, különben ki lenne teve a segged egy idöre.:D nem is csoda, hogy ott nem ecseteled a zakkanos elmenyeidet :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.11.11. 19:56:01
  • Moby
    #78830
    Borzasztó kellemetlen, hogy eldönthetem mit min játszok. Döglök bele :D
    Esetleg van még kispatak, aki elcsobogná mennyire szar nekem? Essünk túl rajta, senkibe ne szoruljon bele a sajnálat :D
    Ha esetleg az az aggódás tárgya, hogy helytelenül választol: nem kell helyesen döntsek. Meg ez itt nem demokrácia. És nem népszerűségi verseny.
  • SlickAdam
    #78829
    van tema, csak kellemetlen.
    ha nyomok ma este 10 perc valamit, akkor nagyobb sulya lesz a leirtaknak, vagy hogy kell ezt erteni? :D

    nyugalom van, szeretlek en ettöl nagyon is. csak olyan stabil voltal mostanaban...