121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Jim Morrison
    #78908
    mát -317k-nál tart. kíváncsi leszek a folytatásra, bár kétlem, hogy ez sokat számítana.
  • TDC Geronimo
    #78907
    Multi nem lenne rossz. Sokat javult első részhez képest, gyönyörű, szépen fut, van content is, de ez amit EA beleerőltetett ez bicskanyitogató. Csak a DICEt sajnálom, mert mindenki erről fog beszélni és nem arról esetleg, hogy milyen fun a multi.
  • Moby
    #78906
    Nem szabad megvenni. Ennyi az egész. Tegnap kipróbáltam a szinglikampányt. Ezt vajon komolyan gondolták? Mer viccnek nagyon rossz lenne...
  • TDC Geronimo
    #78905
  • yesname #78904
    Az a csavar nekem sem hiányzott és szerintem a 2. rész (ha lesz) messze nem fogja hozni, amit az elsőben átéltünk.
    Egyszerűen azért, mert ilyen ütős high level concept sci-fi sztorit folytatásként már nem lehet kitalálni. Ez a sztori így egy kerek egész. Folytatásban már csak a világ és hangulat hozhatja az első rész szintjét, de hasonlóan erős történetű és érzelmű sztori véleményem szerint már nem lesz. Nem szabad túl nagy elvárással lenni.
    (Nem is folytatnám, mert így megmarad egy örök emlékű szép játéknak. Egy kerek egésznek, aminek a fényét a folytatások nagyon könnyen lerombolhatják.)
  • partizan182
    #78903
    +1, HZD sztori kifejtése az opcionális emailekben meg audio-logokban volt "elrejtve", nekem sem volt hiányérzetem (sőt a játék legvégi "csavar"-nál csak fogtam a fejem hogy ez kinek hiányzott). Kedvencem a "szeretnénk kérni egy lengyel tolmácsot" meg az "elfogyott a herbal tea" voltak :) Meg a bugos biomassza-felhasználó szubrutin (delfinek) PR hatásai.
  • TDC Geronimo
    #78902
    jó nagy shitstorm van BF2 körül

    "Star Wars Battlefront II.. what a mess of a Lootbox/microtransactions game..
    And don´t expect Reviews to reflect that..
    A locked Hero costs 60.000 credits in the final version right now.
    But reviewers played a version where they cost 10.000."

    EACommunityTeam's horrible response is now the most downvoted comment in Reddit history by a wide margin

  • yesname #78901
    Nekem egyáltalán nem volt hasonló érzésem sem. A fősztori teljesen kerek volt és nagyon jól kitalált és megírt high concept sci-fi. Az itt-ott található különböző text és audio logok pedig betekintést adtak a katasztrófa előtti időbe, a politikai helyzetbe, néhány fontos eseménybe, mi és hogyan zajlott, mi vezetett oda ami történt stb.
  • Rage47
    #78900
    na tök jól leírtad, ilyesmit éreztem én is :)
  • darkSectorxxx #78899
    Persze, semmiképpen sem, sőtt ha lesz Horizon Zero Dawn 2, attól se tántorítsa el semmi senkit.....
    Most csak beszélgetünk, nem ítélkezünk.
  • darkSectorxxx #78898
    Pont ez a baj az összes játékkal, de ez csak a sandbox témában probléma/zavaró...
    Ahogy mondod.
  • TDC Geronimo
    #78897
    Amúgy az assassins creed név senkit ne tántorítson el originstől. Aki unta vagy egyáltalán nem szerette a sorozatot az nyugodtan tegyen ezzel egy próbát
  • Tikal #78896
    most ezt te komolyan mondod? :D

    a 8. AC miről szól? Meg a 18. NFS, meg a 4. Uncharted, meg a nyolcadik Tomb Raider és sorolhatnám :D
  • darkSectorxxx #78895
    Evil Within-nél pl elég szépen megoldották.
  • TDC Geronimo
    #78894
    Itt van a másik része

  • darkSectorxxx #78893
    Meglátjuk, de én magam részéről bőven elég volt ez így egyben, egyrei adagban, mert ha nem váltanak stílust, meg lesz kötve akezük és annak ellenére, hogy minőséget képvisel a csapat, minőség mellett is lehet ismétlődő....
    ACO biztos jó, sokat javult, de az is csak egy AC, nem más, mert nem lehet elszakadni az AC világtól, kötve vannak, ugyanúgy egy sokszor csuklyás embert irányítasz, a mozgáskultúrája hasonló marad, még ha a harcrendszer változott is egy picit, ettől még AC, aki már megunta, az megunja ezt is, ha eddig utáltad a magaslati pontokat, itt is lesz, még ha másképpen is.

    Ezért remélem, hogy egy új játék, egy új világgal jön, hogy ne kelljen alkalmazkodni semilyen előző világhoz....

    De lehet csak nekem volt elég ez, aztán mindenki más még szeretne belőle...

    Ezért is félek hogy ne basszák el az RDR 2-őt, mert az RDR és a kieg, alkotott bennem egy képet magáról, amit most lehet kockáztatnak, még ha részben én is szerettem volna még 1 részt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.12. 21:45:45
  • SlickAdam
    #78892
    ?
  • Moby
    #78891
    Ez egy szendbox, amiben nagyon markáns a sztorivonal, a mechanikát leginkább elagott szendboxokból vették át, de harcban lényegesen erősebb a többitől. Pár év múlva szerintem bőven jöhet folytatás, a ubi iszonyatosan jó úton halad a zsáner új útra terelésében(sőt, megkockáztatom, hogy az AC:O -val most újradefiniálják azt), amiből mindenki nagyon sok fog tanulni, ahogy ők is úgy jutottak ide, hogy sikercímekből adoptáltak. Ez egy nagyon jó irány, az egész jelenség borzasztóan jó jel, miközben látunk sok elrohadás-félét. Bőven van még élet ebben a stílusban, ez egy jó csapat, nagyon erős alapokat tettek le a HZD-vel. Nyilván nincs olyan, amit ne lehetne elcseszni, de azon a tengeren ahol ők vitorláznak, most jó szelek fújnak. Egy folytatás mindenképp bíztató lehet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.12. 21:34:38
  • darkSectorxxx #78890
    Vagyis érted, story-ban bármit lehet, mosta dlc-ben is lehetett, de gameplay-ben mit lehet ehhez hozzátenni, hogy a világ megmaradjon, mégis több legyen?
    Szerintem semmit, nem tudok már elképzelni mást....
    Max egy előzményt, amikor még nem ez a világ volt. Talán. Vagy egy robotot irányítva vadászni az emberekre...

    A játék rávett, hogy a kb 40-50 órába kivadásszam magam a létező összes környezetben, 30 fajta robot ellene, ezt nem lehet kibírni még 1 50 órás játékban, és mindegy az a 30 perc storyvezetés, nem lesz elég.
    Nekem nem.

    HL2-nek is lett volna folytatás, a HL2 EP 2-nek is....mégis lehet jobb, hogy nem próbálkoznak vele. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.12. 21:28:36
  • darkSectorxxx #78889
    Végigvittem, csak mellékküldetések maradtak, DLC meg kb a felénél....
    Én gameplay oldalról akkor sem szeretném ezt még1x....
    Ez egy sandbox, amiben a történet "elenyésző"...annyira unnám már, hogy el nem tudom mondani, ha egy második részbe adnák ki, ugyanezt még1x átskin-ezve....

    Nekem bőven elég volt, hagyják úgy ahogy van, én szentül hiszem, hogy a folytatás elbaszná a játék megítélését....

    Hogy is van ez? Jóból is megárt a sok.
    Ahogy tökéletesn jó volt, hogy most minden sorozatban szépen kicsit újítanak.
  • j0nNyKa
    #78888
    elég lesz köszönjük
  • Moby
    #78887
    Egyébként személy szerint ez volt a legnagyobb bajom a játékkal: nagyon csapongó. Sokszor felszínes. Kinyit ajtókat, de nem megy be rajta. Olyan az egész, mint egy olyan regény, amit még írnak, miközben már kiadták olvasóra. Nem lehet rá mondani, hogy kidolgozatlan, csak mintha a mechanika, a motor, a gfx, az art készen lett volna, az írók meg még nem, és amivel nem lettek kész, azt már nem várták volna be.
  • Moby
    #78886
    >pár lezáratlan kérdésből

    A végét te láttad egyáltalán? Itt nem lezáratlan kérdésekről van szó, hanem szándékosan úgy fejezték be, hogy meg is üzenték vele: ezzel folytatjuk. De amúgy az egész sztori alig bont ki valamit évszázadokat átívelő időkben történtekről. Annyi a plothole benne, hogy 6 folytatásra elég lenne.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.12. 20:43:02
  • darkSectorxxx #78885
    Remélem nem...bazira nem lenne jó, hacseknem egy full más világban....
  • darkSectorxxx #78884
    De értem mit mond....még mindig várom a választ, pár lezáratlan kérdésből még senki nem dobott össze játékot....mi lesz benne? 23. fajta robotdinó? egy átszkinezett outfit, egy átszinezett fegyverrel?

    Ez nálam max egy DLC....

    Milyen helyszín lesz? van sivatag, erdő, hó, minden.....
    Mi lesz? az űr? :D
    Kíváncsi lennék egy jó ötletre, amiből érzem, hogy nem még egy Frozen Wilds....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.12. 20:09:06
  • TDC Geronimo
    #78883
    Hát ahhoz nem kell, hogy az ember lássa ennek lesz folytatása :D
  • SlickAdam
    #78882
    nem beszeli :D
  • TDC Geronimo
    #78881
    heh? :D
  • TDC Geronimo
    #78880
    Na ez a szokásos darky féle post :D

    Más... Na ezekről a dolgokról beszéltem ACvel kapcsolatban.

  • SlickAdam
    #78879
    english... :D
  • darkSectorxxx #78878
    Ha lesz folytatás, akkor a szemem elé ne kerüljenek úgy, hogy a madarak hátára ne tudjak felülni a játékban....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.12. 19:58:47
  • darkSectorxxx #78877
    Murva jó ez a játék.
    Csak az a baj, hogy ebből mi a fenét lehetne?
    Egy második rész már egy lerágott csont lenne.

    Ez nem az a játék, aminek van következője, ebben annyi cucc van, amit nem lehet továbbvinni, max szebb kivitelben.
    Nem látom értelmét kiadni egy átskinezett folytatást, mert az tuti nem lenne már ilyen hatással a játéksokra, ez egy egyszeri fasza játék, nagy stb, ezt így kell hagyni, mert lehet rosszul sül el, hogy még 1 bőrt lehuznak erről...

    Ha lesz valami játék, már ne ezen a néven legyen, hanem valami más, egy másik világban...
    Mégis szerinted ezt hogy lehetne folytatni? :D
    Én már nem szeretném, ez így teljes, és tökéletes, ahogy most van, ne többet....ebből a világból kihozták már szerintem, amit lehetett.
    Én nem érzem a végén azt, hogy ezt lehetne még folytatni, úgy, hogy a színvonal megmaradjon...ebből 1 van, és ezt nem szabad megpiszkálni...kockázatos folytatásokkal.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.12. 19:57:50
  • TDC Geronimo
    #78876
    wat? Eleve cliffhanger a vége megválaszolandó kérdésekkel. Biztos egy játékról beszélünk? :D
  • darkSectorxxx #78875
    3 év múlva lesz az amikor belátjátok, hogy igazam lesz! :D

    Nagy bűn lenne folytatni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.12. 19:50:32
  • TDC Geronimo
    #78874
    Dehogynem lesz... 3 év
  • darkSectorxxx #78873
    Sokat, mivel nem lesz. :D
  • Seth
    #78872
    Na Frozen Wild 100%. Hát olyan 20 órát biztos hozzáadott az alapjátékhoz, minden lehetséges dolgot megcsináltam, felszedtem benne.
    Mennyit kell várni egy folytatásra ? :D
  • darkSectorxxx #78871
    Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds

    Képek:





  • Moby
    #78870
    A kettőt vettem kilencért, szal...
  • balee4
    #78869
    A Robinson-t jól fontold meg, irtó gyenge játék. Bár talán 4-5ezret megér, többet ne adj érte. Mondjuk, hogy őszinte legyek, a Farpoint sem vmi nagy eresztés.

    A The Inpatient-re leszek kíváncsi, illetve a Bravo Team sem tűnik rossznak.
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2017.11.12. 16:07:10