121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #78948
    Unreal Engine 4

    Unreal Engine 4
  • darkSectorxxx #78947
    Valóban....
    De vele járnak. :D
  • Moby
    #78946
    A mozgás meg a textúra az nem a motor.
  • darkSectorxxx #78945
    Hát nem azért, de a Decimában valahogy a textúrák jobbnak hatnak, még ha technológiailag nem is jobbak...lehet csak trükközés kérdése, de akár a karaktereket nézem, egy csuklyás az ac-ben, sem mozgásban, sem kinézetben nem közelít Aloy-hoz, az azért szebben néz ki....bár ez betudható annak, hogy az ACO meg Witcher kontentben több, és AHOZ képest látványosak...szerintem....
    De ha csak külön elemként nézem a grafikát (nem viszonyítok a tartalomhoz, pl hány karakter van a képernyőn stb), akkor az ACO pl nagyon gyengusz.
    De ha részletekben nézem, akkor az ACO meg az előtte lévő Unity is egyedi....Witcher szerintem apróságok terén az ACO és Unity mögött van. Ha a berendezést nézzük, terepen lévő tárgyak stb.

    Persze ezt én látom így....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.14. 16:43:45
  • Moby
    #78944
    Ma azért eléggé általános már, hogy ebben a témakörben nagyon jó mocik vannak. Olyan nagyon nem is tűnik ki a decima ezekből. Akár a witcher3-at nézem, akár most az AC:O, kegyetlen amit ezek maiak tudnak.
  • darkSectorxxx #78943
    Bocs, buzi telón benéztem, kicsit szarabb itt írni sokszor. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De igen, nagyon szapulják sokszor, holott a jó kis jeleneteknek köszönhetően sokszor elég fasza az öszkép, tetszenek ezek a megrendezett részek, az amikor a társadat kell húzni a földön, vagy éppen amikor a havas pályákon ami volt, vagy éppen amikor a csajjal kell bejutni egy épületbe ál igazolvánnyal...:)
  • orichalcos
    #78942
    COD-os hsz-edre válaszoltam. :)
  • darkSectorxxx #78941
    Ja...
    Igen, az.
    Szerintem letisztultabb a grafika a 60fps kisebb rendszereken is megy pc-n...
    Nagyon pofás lett...

    Ja nem is akarnak frostbite-ot, az a gennyes flare effect halmaz...meg minden mintha viaszból lenne sokszor....
    Sokszor irreálisan fénylik meg csillog szerintem sok dolog a BF-ekben.... :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.14. 13:02:37
  • mucsácsó
    #78940
    Szerintem a CoD-ra gondolt :) ugye az öröke Quake3-engine... nem csúnya amúgy egyáltalán, sőt - de igen, Frostbite-tól mindigis el lesz maradva, de szerintem nem is akarnak lépést tartani vele már... :D

    Horizon engineja (Decima) pedig az egyik - ha nem a - legbrutálabb, ami manapság létezik - nem véletlen döntött mellette Kojima sem, szóval aki szerint a Horizon nem szép, az tényleg kezeltesse magát azonnal... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.14. 12:35:58
  • darkSectorxxx #78939
    Áh fenét, szerintem a Horison-ra mindent mondanak, de aki azt mondja, hogy hulladék lenne...
    Pont ellenkezőleg, ekkora méretű játékok közül a legszebb, kivéve a GTA moddolt változatát....

    De megnézném azt akinek ez hulladék... :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.14. 12:32:41
  • orichalcos
    #78938
    ÉN nem értem az embereket, amikor erre azt mondják, hogy hulladék grafika. :( Ok nem egy Frostbite, de bakker, ez ronda? Nagyon nem.
  • darkSectorxxx #78937
    Egyet értek, sokszor túl sok tud lenni.
    Viszont én az új skilleket pont hogy szeretem, többekköszt a 2 legjobb extrát tartalmazza.
    Megjavíthatod a robotokat, meg a lóról támadás.... :)
  • Tatyla
    #78936
    Tolom ezt a Horizon zero dawn Frozen Wild kieget,de nem estem hanyatt. Sőt néha annyira zavaró a hóesés hogy megkönnyebbülés a szemnek egy zárt tér, élőlényeknél van egy újfajta gorrila szerű a többi átszkinezett, terület nagyon kicsi és szerintem egy két része újra hasznosított modell. Beraktak egy teljesen új de egyben felesleges képességeket tartalmazó skillágat. Na mindegy volt egy kuponom amit el kellett lőni így 1620 volt fejenként annyit megért de többet egy fillérrel sem
  • darkSectorxxx #78935
    +Kép a játékból.....
    Call of Duty WW II


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.13. 23:13:39
  • yesname #78934
    Azt is elmondták, hogy a kapható creditet viszont csökkentették ezzel arányosan? :D
  • TDC Geronimo
    #78933
    Na azért az internet dráma mégiscsak ér valamit

    Hero Unlock Prices have been reduced

    So, we’re reducing the amount of credits needed to unlock the top heroes by 75%. Luke Skywalker and Darth Vader will now be available for 15,000 credits; Emperor Palpatine, Chewbacca, and Leia Organa for 10,000 credits; and Iden at 5,000 credits. Based on what we’ve seen in the trial, this amount will make earning these heroes an achievement, but one that will be accessible for all players.
  • darkSectorxxx #78932
    Új CoD-ot végigvittem, szép volt, jó volt....

    Lőttem egy screen-t is....

  • Kandurex
    #78931
    Akar a halál! Nálam megfér a kettő, de ami mostanába megy az gusztustalan. Eltolódtak az arányok.

    ...jó lenne mondjuk egy kotor folytatás :( de helyette ez gyün....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.11.13. 21:25:36
  • Moby
    #78930
    Szeretnél mondjuk egy... egy PUBG szinglikampányt?
    Én nem.

    Értsd: mindennek megvan a helye. És meg is kell lennie. Amit te kívánsz, az legalább annyira torz képe mai játékosvilágnak, mint amit az EA szeretne ill. csinál. Csak a ló két oldala.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.13. 20:34:33
  • Kandurex
    #78929
    Fúj!
  • Tikal #78928
    hát egy multi játéknál azért engedd már meg nekik, hogy a multit helyezzék előre :D
  • darkSectorxxx #78927
    ....ha meg nem, az se számít. :D
  • Kandurex
    #78926
    Édes faszom, bedaráltatnám minden lófasz studiót amelyik a multit helyezi előre....
  • orichalcos
    #78925
    Utalások vannak csak a játék világára, de amúgy a első részben nem volt kb semmi sztori, csak háttértörténet. Szóval ha azzal nem játszottál, attól még simán nyomhatod a 2. részt, mindent érteni fogsz.
  • mucsácsó
    #78924
    Ahogy írta gero, semennyire, szal nyugodtan... érdemes :) bár engem annyira valahogy nem ragadtatott el, mint ahogy a népet átlagban (rohadtul vártam már a végét a végefele... :D) - de azért kellemes kis single kampány volt, voltak benne jó ötletek :) Egy végigtolást megér, meghát a multi is fasza - csak szerintem már kb jóformán senki se tolja... :\
  • TDC Geronimo
    #78923
    Elsőben nem volt single úgyhogy sehogy
  • Evoluti0N
    #78922
    Ha már Titanfall 2. Mennyire függ össze a sztori az első és második részben? A szingli miatt majd berántom a jövőben a kettőt, de nem akarom úgy, h közben felét nem értem.
  • Jim Morrison
    #78921
    codokkal játszottam, titanfallal nem. hogy miért pipálja le bf et nem tudom. de ugye ízlések :)
    titanfall 2-t meg valamikor kipróbálom, csak jót hallok róla.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.11.13. 19:01:37
  • mucsácsó
    #78920
    öö hát nem tudom, nekem rohadtul érdektelen volt mindkettő - végig se bírtam játszani, annyira :) azért bármelyik CoD rész (vagy legyen akkor akár Titanfall 2) lepipálja - modnom ezt úgy, hogy nem vagyok oda a CoD-ért - persze felejthető az összes, ezek nem a szinglikről szólnak továbbra sem, de multionly játékra sajnálja az ember gyermeke a 60 ajrót.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.13. 18:59:13
  • mucsácsó
    #78919
    Game Dev on BF2 receiving death threats and personal attacks.

    na azért ez mondjuk hard... :S:D
  • Jim Morrison
    #78918
    pontosan mi a baj az eddigi bf ek single részével? látványos kis kampány, háborús környezetben. nem tudom ilyenkor, pontosan mit vár el az ember egy bf szinglitől.
  • mucsácsó
    #78917
    Hát peeeersze, éppen úgy, mit ahogy a BF4-ben és BF1-ben is odatették magukat szingli ügyileg... :D #mélysóhaj
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.13. 18:52:58
  • Tikal #78916
    egyedül azt sajnálom, hogy ez a DICE-al történik és a Star Wars-szal.... legalább a Battlefield lenne vagy valami más... de most ezt a szart én se veszem meg, pedig biztos jó móka a multi
  • Jim Morrison
    #78915
    szerintem már deszpáccsíttó beelőzte, de nem figyeltem. csak tipp
  • Tikal #78914
    amúgy még mindig az a COD trailer a legtöbb dislike-kal rendelkező video youtube-n? :D
  • Tikal #78913
  • Moby
    #78912
    A gép nagyonjó, szeretem, de a rendszeren bőven volna mlg mit csiszolni.
    Gémer szempontból mármár idilli a helyzet: gyakorlatilag nem lehet rosszul dönteni. Nagyon fasza gépek vannak most, jó, tartalmas játékol vannak, gétébe, forzába fél életeket lehet beleölni. Itt az origins, hatalmas meglepetés.
    Bőven belefér az is, hogy a bf2 olyan-amilyen. Van más dögivel.
  • Moby
    #78911
    Az volt a mondás, hogy majd ebben aztán odateszik magukat.
    Vagy a kellő lendület nem volt meg, vagy a táv lett túl nagy :)
  • TDC Geronimo
    #78910
    Olvasom elég sikeres volt új box launch még EUba is. Ideje volt már, hogy sonynak legyen konkurencia.
  • mucsácsó
    #78909
    Égetnivaló szarházi banda...mármint az EA egészen biztosan... :)
    de komolyan, ki mit várt ettől? Fullra alibi-szingli "tartalom"... Battlefieldben/Battlefrontban soha nem is volt, és nem is lesz normális szingli kampány... :'D

    Engem speciel egyáltalán nem mozgat meg, csak irritál, hogy mennyire hülyének nézik az embereket...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.13. 17:39:17