121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #79028
    Ideiglenes hát... :\

    We hear you loud and clear, so we’re turning off all in-game purchases. We will now spend more time listening, adjusting, balancing and tuning. This means that the option to purchase crystals in the game is now offline, and all progression will be earned through gameplay. The ability to purchase crystals in-game will become available at a later date, only after we’ve made changes to the game. We’ll share more details as we work through this.

    https://www.ea.com/en-gb/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/pre-launch-update
  • lwb
    #79027
    Ez azért nem teljesen pontos. Persze, elvileg minden ott van ingyen is, de ha előtte 30-40 órát kell grindolj, más meg x pénzért azonnal megkapja, az egy lényegében multi fókuszú játéknál elég nagy baj. Mert folyamatosan veszíteni fogsz vagy legalábbis rossz lesz a kill2death arányod. Overwatchban ugye csak skinek vannak, de itt konkrétan a fejlődés egyetlen útja a loot box, amit vagy ezer év grindolással unlockolsz vagy fizetsz érte. És a loot box rendszer nagy hibája, hogy ha peches vagy, akkor egy rakás duplicate-et unlockolsz, amit ugyan átvált neked a játék creditre, de az meg olyan kevés, hogy lószart sem ér.
    Röviden: ha valaki beletol a 60 eurón felül még kb 2-300-at, akkor már első nap überkirály lehet multiban, amikor még te meg a többiek el sem tudtátok kezdeni a végeláthatatlan grindolást. Ennek az eredmény az, ami most történt: hogy sokan inkább bele sem kezdenek.

    A "60 euró ma már nem elég" magyarázat meg óriási hazugság a kiadók részéről. És csak részben azért, mert valójában nem is 60 a játék, hanem a sok kivágott és később pénzért eladott tartalommal inkább 100. Hanem azért, mert valóban 60 dollár az ára a játékoknak már régóta, de akkoriban a közönség is jóval kisebb volt. A Doom 1, ami minden idők egyik legmeghatározóbb játéka volt, még a mainstream médiába is belekerült (pl. egy Vészhelyzet epizódba), gyakorlatilag mindenki ismeri. 1.1 millió példányban kelt el megjelenéskor. Ma ekkora eladási szám mellett a squenix bukásnak ítélte az első Tomb Raidert. 4-6 milliós eladás a minimum egy AAA játéknak, de a sikerjátékok 8+ millió példányban kelnek el. Könnyen belátható, hogy 4 milliószor 60 dollár az picit több pénz, mint mondjuk 4-500 ezerszer 60 dollár.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.11.17. 08:14:53
  • darkSectorxxx #79026
    Ja mindig ez a téma. Meg az a 60 euro.
    A 60 euro-val van a probléma, hogy azt azt hiszik a játékosok, azzal azonosítják vele, hogy egy fix játéknál nem lehet + tartalom....

    Akkor miért kérnek pénzt a kiegészítőkért? Dlc? Stb?

    Én mondhatom azt is, hogy kifizettem 60 euro-t, nekem minden jár akkor, jóhogy nem azt is ingyen akarjuk.

    Ez nem így megy, hogy ha 60 euro, akkor nem lehet azon fellül opcionális költség.

    Én kifizetem a ps4-et, akkor miért fizessek pl a vr-ért?
    Hiszen teljes áru a konzol....

    Itt semmiféle ptw téma nincs, legalábbis eddig még senki nem tudott felmutatni egy példát sem.
    Itt arról beszélgetünk, hogy:

    1. Olyanért fizetsz, ami másnak ingyen is elérhető
    2. Olyanért fizetsz, ami nincs ingyen, de nem befolyásolja a gameplay-t

    Ennyi.
    Akkor lenne értelme a sok hurrogásnak, ha a hurrogás oka megvalósulna.
    De ez a 60 euro meg a plusz fizetés nem jelent semmit.
    Nem kötelező fizetni...MINDEN MEGVAN A 60 EURO-BAN INGYEN...OTT VAN....BENNE INGYEN....

    Ez csakis arról szól, hogy sokan AZT HISZIK, hogy ők kimaradnak valamiből, hogy nekik kötelező költeni a multiban a 60 euro felett.
    Hát kurvára nem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.17. 08:00:06
  • darkSectorxxx #79025
    Ja erre az árra én még nem ugrok....80k-ig nálam nincs inger.. :D
  • lwb
    #79024
    Tuti, hogy csak ideiglenes. Sajnos. Egyébként lehet értelmesen mikrotranzakciókat tenni egy játékba, de úgy, hogy az lényegében játékmechanikai előnyöket is ad, magyarán pay-to-win lesz tőle a játék, főleg egy multi játék, az nem lehet jó megoldás, az nyilván sokakat elriaszt majd. Pláne nem egy teljesárú játéknál. Ami már rég nem 60 dollár (nálunk ugye sose volt ennyi, inkább 60 euró), hanem 100 vagy 110, ha nemcsak az alap keretjátékot szeretnéd, hanem a season's passt is, hogy tudjál is multizni vele majd.
  • mucsácsó
    #79023


    román emag...természetesen egy darab sincs már :D de valszeg hasonló áron lesz jövő héten itthon is -- ~94k ... na ez már kellemesebb :)
  • TDC Geronimo
    #79022
    Earlier today, Electronic Arts chief executive officer Andrew Wilson had a phone call with The Walt Disney Company chief executive Bob Iger about Star Wars: Battlefront II, according to sources familiar with the situation. A few hours after that call, and players are finding that the option to purchase the premium crystals currency is no longer working. EA has now confirmed that it is taking this feature down to address fan concerns just as the game is about to launch worldwide tomorrow. All of this comes after multiple days of outrage from fans who are upset that EA and developer DICE have implemented an online multiplayer system that gives an advantage to people who pay money.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.17. 04:16:45
  • darkSectorxxx #79021
    Slim-hez meg odafirkálták a pro árát!

  • darkSectorxxx #79020
    Spórolhattok most többezer ft-ot:
    Full single player.....

  • darkSectorxxx #79019
    Soha semilyen ps konzol nem volt 154k, soha semmikor.....

    ehez is csak pofa kell.....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.16. 20:24:05
  • darkSectorxxx #79018
    Most az a baj, túl sok lóvém van, nem férne el mé ennyi. :D
  • Moby
    #79017
    Bombaüzlet. Vidd az én részemet is. :D
  • darkSectorxxx #79016
    +4-5k haszon pár nap múlva? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.16. 19:37:02
  • Moby
    #79015
    Hát azért nagyon meg kell venni.
  • darkSectorxxx #79014
    Hogy ez eladható, azonnal.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.16. 19:29:28
  • Moby
    #79013
    Ennnyiért vettem a GTS kódot megjelenéskor is.
    Mi ebben az akció?
  • darkSectorxxx #79012
    Remélem....
  • Kandurex
    #79011
    Tuti! Érdemes várni, bár most jön a Black Friday kamu, ami nálunk sajnos az, nyugatabbra tőlünk véresen komolyan veszik 50-70%-os kedvezményt, de talán olcsóbban beránthatod!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.11.16. 16:52:00
  • Zegi Norbi HUN
    #79010
    Esetleg várható karácsony körül egy PS4 Pro leárazás vagy újabb bundle csomagok?
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.11.16. 16:50:01
  • darkSectorxxx #79009
    HASZNÁLTAN 11500....:D
    Ja így nem rossz.....de valszeg kihagyom...:D

    LL meg ~9000 használtan. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.16. 16:16:01
  • mucsácsó
    #79008
    http://www.supergamer.hu/gran-turismo-sport-supergamer-edition-p-353029.html

    itt van még 10 :)

    +UC Lost Legacy - 5990 HUF:

    http://www.supergamer.hu/uncharted-the-lost-legacy-p-361753.html

    nem rosszak :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.16. 16:06:16
  • darkSectorxxx #79007
    Azta kurva el is fogyott!!! :S

    A többi akció viszont egy vicc. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.16. 15:52:47
  • mucsácsó
    #79006
    Gran Turismo Sport - PS4 - 9990 HUF

    hátha valakit érdekel.. : )

    szerk:
    bár már csak 4 db van...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.16. 12:49:31
  • darkSectorxxx #79005
    Sajnos igen, annyi hogy tettem egy kört, de én is így tudtam eddig, azért is anyáztam...
    Még UK is necces.
  • Tatyla
    #79004
    US storeból vett játékokon nincs magyar felirat soha
  • darkSectorxxx #79003
    Megnéztem a beállításokat, nincs magyar semmi...:S
  • darkSectorxxx #79002
    Nem emlékszem, lehet nem is állítgattam, nem tudom, US játékoknál nem nagyon figyelek erre, azt hittem ezt legalább hiresztelik előtte. :D

    De ps store-ba kéne némi változtatás ezügyben!!!
  • darkSectorxxx #79001
    Ha 6 akkor nekem valami gebasz volt, csak 5 szinű karikám volt...:S

  • Tinman #79000
    6 fő.


    Amúgy amikor toltad optionsban nem láttad a nyelvek között a magyart?
  • darkSectorxxx #78999
    1 menet max 2-2.5 óra, ha nem halsz meg.
  • darkSectorxxx #78998
    Ja bárcsak több lenne az ilyen...
  • Tinman #78997
    Mennyi volt a gametime-od? Igaz, hogy csak 2-3 óra max?
  • Tinman #78996
    Na azt nem tudom... esélyes, hogy abban is benne van, de erre nyilván mérget nem vennék.

    Rohadt fura PS-en magyar szinkront hallani... mondjuk sejtheted, hogy a minősége a szokásos, kb. olyan, mint anno a Dracula kalandjátékoké volt, de az a lényeg, hogy van és több emberrel (+teló/tablet) frankó móka.

    Tudja a Sony, hogy kell a casualok tökét elkapni.
  • darkSectorxxx #78995
    Nekem 5-öt mutatott amikor játszottam. :D
  • Tinman #78994
    Hiddent max 6-an lehet tolni.
  • darkSectorxxx #78993
    Szar ügy nekem, mert US van. :)

    Ha ezt közölték volna valahol nem lett volna nagy baj...mindegy most már. :D
  • darkSectorxxx #78992
    Amúgy akkora egy nagy kalap fasz ez a PS STORE.....0 azaz 0000000000000000000000000 infók vannak a játékról, a kibaszott ára 3x is ott van meg a reklámok, de a kibaszott nyelv+felirat, meg hányan lehet játszani, stb, semmi.....0000
  • Tinman #78991
    Elvileg UK verza is tudja! Egyszerűen menüből kiválasztod és megy!
  • darkSectorxxx #78990
    WOOOW mióta? basszameg, akkor ott kellett volna megvenni. :D lOL
  • Tinman #78989
    Hidden Agenda.

    - magyar felirat!!!
    - magyar szinkron!!!
    - telós appja? Full magyar!!!