121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #79108
    Nem, akkor nem, és fizettél volna 100+ dollárt akkor is ha NEM KÉRNÉD...az egy sokkal jobb világ. :)
    2 szar közül egyik szart ki kell választanod.

    Viszont amikor te meg ingyen kapsz valamit, dlc stb, azt meg azok a tetvek fizetik részben aiknek a játéka elbassza a tied. :)
    Nincs igazság a földön. Az életnek van a legnagyobb humora.

    Warez-ban is az van, hogy megnéznek a warezosok, ha te hajlandó vagy játékra költeni, de az nem jut eszükbe, hogy az ő warez szórakozásuk, a buta fizetősőknek egy részének, köszönheti.
    Ami egyben áldás és átok...

    Nincs rózsa, tövis nélkül.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.17. 17:35:58
  • CptFlint
    #79107
    Nyilván.
    Költői kérdés: Ha nem tettek volna lootboxokat a BattleFront 2-be a gyors pénzszerzés reményében, akkor is ez a fejlődési rendszer lenne a játékban?
  • darkSectorxxx #79106
    Akkor félreértetted amiket beszéltünk....
  • CptFlint
    #79105
    Tipikus troll viselkedésmód mikor a téveszmés floodolásba torkollott süketelés már nem hat, akkor támad.
    Kérdezd meg őket, ha annyira érdekel.
  • darkSectorxxx #79104
    Ez így van.

    nyugtass meg amúgy, akik itt szitkozódnak, ugye senki nem vette vagy veszi meg a BF2-őt?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.17. 17:07:15
  • CptFlint
    #79103
    Nem adott senki semmit a szádba. Gyártod magadtól is a téveszméidet.
    (Nem én hoztam fel a CoD-ot. És nem nem volt egy rész sem, ahol össze vissza vehettél mindent.)
  • darkSectorxxx #79102
    A nagyokat nem, de téged bármikor. :)
    Amúgy ezt sem állítottam, csak azt, hogy a skill nem függ össze a szintezéssel (hanem kiegészíthetik egymást), meg fegyverekkel....csak egy függvénye lehet az összes eredménynek, mint a sok GFLOPS. :)

    És amúgy igen cod-ban pl ha eleget nyomulsz, kezdesz új profilt, akkor hiába jön level 70-es, esélye nem 70x jobb.

    Amúgy ezért nem cod multizok, mert nem követem folyamat, nem gyakorlom, elérek egy szintet, játszom, a buznyák fan gyerek meg átjön az előző részből a 8000 órájával és egy késsel megbasz, mert gyakorlata volt...én is abbahagytam a cod-ot....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.17. 17:03:33
  • darkSectorxxx #79101
    Nem, csak azért gondoltam rá mert a számba adtál valamit, amit nem is írtam, hátha ideges vagy és elolvastad a hsz-mat más értelmezésben....

    Egyik multiban 100% hogy lehetett venni, akkor lehet nem abban, de játszottam egyikkel, amiben te a kreditedből összevissza vehetted a cuccokat, nem volt szinthez kötve.

    ÉN nem írtam ilyet, ezt scak most jegyeztem meg ahogy te ezt a számba adtad, hogy ilyennel is találkoztam már...megkereshetem neked, ha gondolod, lehet BO2 volt nem tudom...
  • Moby
    #79100
    Ennyi.
  • darkSectorxxx #79099
    Én is ezt tenném, ha lenne egy csoport, akinek eladhatok valamit, akkor nem érdekelne a kisebbség, mert nem foglalkoznék én sem az etikával....
    EA főnökeként, ém még megdupláznám az árakat is, mert csak a pénz érdekelne...ebben nem hibáztatom, mert én csak azért nem vagyok ilyen, mert nem jutottam oda ahová ő.
  • Myselor
    #79098
    minek áltok le vitázni ilyenen?xd tényleg nincs jobb dolgotok?:D darky mindig úgyis tud valami mást mondani.valami ellenérvet.ő level 1en is elverné a boostos srácokat csak picit többet kell gyakorolnia neki semmi nem akadály xd már rég tudjuk
  • darkSectorxxx #79097
    Persze a pénzzel azt váltják ki, hogy türelmetlenek, instant sikerélmény kell, ami az is lehet, hogy villog az arany ak-val a kezében.
    Én részvétemet nyújtom azoknak akik meg szenvednek érte, nekem pl az amikor én érek el valamit, az a nagyobb siker.
  • CptFlint
    #79096
    Nem vagyok ideges. De az, hogy ezt feltételezed és ennek örülnél az abszolút mutatja, hogy csak trollkodsz.
    (Nem lehetett fegyvereket venni se AW-ben, de BO3-ban. Lootboxok voltak azt nyitogathattad és random esett, ami esett.)
  • darkSectorxxx #79095
    Valóban eladások tekintetében a cod hoz a konyhára sokat, de ugye játékfüggő a kiadás/bevétel, ezért nehéz ráhúzni 1 zsákot mindenkire...
  • lwb
    #79094
    És a legfontosabb bizonyíték: valahogy lehetséges volt eddig és más stúdióknál ma is AAA játékot kiadni teljes áron, mikrotranzakciók nélkül és egy rakat pénzt keresni rajta. A Rockstar szépen elvolt GTA Online előtt is. Minden játékuk nagy pénzeket hozott be: GTA 3-4, RDR, Vice City stb. De az alap GTA5 is minden idők legtöbbet eladott játékait tartalmazó lista élén áll még ma is. Azt senki nem gondolhatja komolyan, hogy a ma eladott shark cardokból fedezik a 2013-as fejlesztés költségeit ... Amikor launchkor már rég profitot hozott a játék, pedig még nem is ment a GTA Online.
  • darkSectorxxx #79093
    Nem, most nem értesz, az embereket dobta össze szint nélkül, nem azt mondom, hogy a codban random kapod a fegyókat. :D
    Most nagyon ideges lehetsz, ha ezt szűrted le.

    Amúgy meg nesze, asszem az Advanced-ben volt, vagy BO3-ban, hogy magad vehetted meg a fegyvereket...ha jól emlékszem, nem keleltt sorrendet követni. Játékos creditekért.
  • Moby
    #79092
    Lényegtelen minek hívod. Nevezzük a könnyebb lezárás érdekében Játékosok Idegrendszerét Szétbaszó Jelenségnek. Ezt itt a BF2-ben.
    Na ez nekik nem tetszik. Neked nincs bajod vele. Stimt. Van ilyen. Az egész élet ilyen. A pénzesek kúrnak, te meg megrohadsz a farmolásban. Neked ez vállrándítás, ők meg nem akarnak még a szórakozásuk közben is ezzel nyalni. Legyél empatukus, értsd meg oicit őket. Aztán lendüljünk tova.
  • lwb
    #79091
    Megnőttek nyilván azok is, de nem annyira és annyival, amennyire a piac megnőtt. Ne PacManben gondolkodj, hanem pl. Wing Commander sorozatban. Ahol egy teljesen korrekt űrszimulátorhoz egy tucatnyi A és B listás színész FMV felvétele is párosult. Nyilván rendes filmes gázsiért, feltehetően ma sem kér kevesebbet a szereplésért egy Nolan North vagy pláne egy Kevin Spacey vagy Havas Jon.

    CoD 1-ből 790 000 darab fogyott az első évben. Akkor ez a 13. legjobb eladásnak számíott (minden idők 13.) és óriási siker lett. Ma ennyi eladás után azonnal bezárnák a stúdiót. Az idei CoD minden mikrotranzakció nélkül az első hónapban több pénzt csinált, mint a Wonder Woman és a Thor: Ragnarok filmek EGYÜTT. Már most kurvára nyereséges az egész, anélkül hogy egy darab loot boxot kinyitott volna valaki. Nem kenyérre kell az a pénz, nyugi.
  • CptFlint
    #79090
    Ez is egy marha nagy baromság úgy ahogy van. A CoD-ban is szinthez vannak kötve fegyverek / perkek. Aboszolúte fing nélkül tolod a trollt.
  • darkSectorxxx #79089
    Rosszul gondolod, ez nem trollkodás, a trollkodás az a metacritic-en van. :P
    Amúgy van az a film, hogy az "Egyetlen"....
    Van 255 alternatív valóság, majd ha lesz lehetőségem, elutazom vissza, abba az idősíkba és meglátjuk, ez igaz-e vagy csak feltételezés...

    Sőtt ha nem kérnének 60 euro-t egy játékért most minden 50 euro lenne, vagy még olcsóbb, de hát ezt soha nem tudjuk meg szerintem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.17. 16:48:32
  • darkSectorxxx #79088
    Valamelyik linknél ha legörgetted allul írta, hogy használtan is megvásárolható. )
  • CptFlint
    #79087
    Ezt az értetlenkedésedet kizárólag trollkodásnak tudom be. Az, ha egy játék teljes fejlődési rendszerét a mikrótranzakció alapján állítják be, s így a lootboxok határozzák meg a játéknak a gerincét és ezt valaki nem látja problémásnak az fullba nyomja a trollt. Ha nem lenne a BF2-ben mikrótranzakció, mert alapból nem tették volna bele, akkor egy teljesen más rendszert tartalmazna a multija.
  • Tikal #79086
    még használtam nem láttam 11-ért...
  • darkSectorxxx #79085
    Angol tudás, előny. :)

    Amúgy, ott vagyunk, ahol elindultunk, amit mondtam, ami másnak ptw, az nekem nem ptw, vagyis értem mit írtak, csak számomra ez nem egy fekély a játékokban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.17. 16:42:23
  • darkSectorxxx #79084
    Valóban, valszeg nem 0-ra szeretnék az éves hozamot kihozni, de gondolom egy jó többlet, a bónusz, az pont arra kell, (naívan gondolva) hogy léphessenek előre.

    A plusz keretből kezdik el a new ip-ket is gondolom.
    bár tény, hogy EA inkább megszűntet IP-ket, EA esete más ja, de áltaánosságban, vannak jó példák is. :)
  • yesname #79083
    A játékok is drágultak, nem csak "minden". Szóval a többet kérnek a játékért az létezik. Mellesleg lesd meg EA üzelti jelentéseit mennyi is a nettó adózott nyereségük. Nagyon nincs szükségeük árakat emelni, hogy több legyen, mint 60 euró egy AAA játék. A kapitalizmus, az üzlet ilyen: minél több, annál jobb. Nem csak akkor akarnak többet, ha veszteségesek, hogy ne legyenek azok. Nem. Mindig többet akarnak. Mindenki.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.11.17. 16:38:38
  • darkSectorxxx #79082
    A fejlesztési költségek, hányszorosak? meg marketing része? úgy összesen? Erre is van valami? mert ugye arányában kell nézni gondolom.

    Ezeket elhiszem, régen tuti nem 20 millio cod kelt el.....
  • lwb
    #79081
    Tessék, bizonyíték:
    1. Az értékesített példányok száma a kilencvenes évek óta legalább megtízszereződött átalagban, ezeknek a számoknak utána tudsz nézni te is, egy wikipedia keresés elég, nem kell nyomozni sem.
    2. Akkoriban nem voltak dlc-k sem, kiegészítők (expansion) voltak, de azok legtöbbször 1-2 évvel a megjelenés után jöttek és teljesen opcionálisak voltak. A mai játékok tele vannak dlc-kkel, season's passekkel, deluxe kiadásokkal, gold kiadásokkal stb stb. A legtöbb ember nem 60 dollárt fizet azért a játékért, hanem annál sokkal többet.
    3. A kiadási költségek ehhez képest radikálisan csökkentek. Persze, megy a sírás, hogy sok pénzt levesznek a digitális disztribúcióért pl. a Sony vagy Steam. De arról már nem beszélnek, hogy mindez köszönőviszonyban sincs azokkal az árakkal, amibe egy fizikai termék előállítása, a doboz, a kézikönyv, a lemezek kinyomtatása, a polcokra helyezés (ezért fizetni a boltnak, hogy lehetőleg ne a kenyér közé, meg a polcok legaljára tegye már a terméket) kerül. Nem beszélve a sérült termékek visszacserélésvel járó maceráról, a visszárúról stb. Vagy szerinted véletlen, hogy ma már pc-s játék szinte mindig csak egy steam kódot tartalmaz a dobozban? Nyilván nem azért, mert a steam drágább, mint az adathordozón való terjesztés. És akkor abba bele se megyek, hogy a nagy játékosok, EA, Ubi, Blizzard, mind saját platformmal rendelkeznek (Origin / Access, Ubi, BlizzardNet), ahol a teljes disztribúciós költség náluk, a zsebükben marad. Régen csak az volt, hogy perkálták a százalékokat a Wal-Martnak meg a Gamestopnak, hogy kitegyék jó helyre a játékukat. Ma már itt is fognak nem kevés pénzt.
  • darkSectorxxx #79080
    Ezt mondtam, nem kell visszamenni sokáig, a cod-ban a 10-es karimmal löttem 35-ösök ellen.
    Ezt írtam.
    Lehet BF2 -ben konkrétan van level ballance, de pl cod-okban semmi, meg sok játékban semmi.
    Ezt mondtam, hogy a microtranzakció utálata az általánosítva van....:)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.17. 16:35:18
  • darkSectorxxx #79079
    Hát ez is azért nehéz.
    Mert ha kihal egy játék, az lehet az miatt is hogy szar a játék, meg, azért is mert szarok a játékosok. :D
    Valóban az esélye megvan, ha sok az instant sikerélményre vágyó játékos, de ezt tényként kezelni és bebizonyítani, az már megint külön történet, ahogy az is amikor azt mondjátok, hogy egy játék nem lehet több mint 60 dollár.

    mert az akkor a 60 dollár felett plusz zsebpénz.
    Ami inkább néz ki egy előítéleseségnek, mert a gonosz fejlesztők, kiadók, ami csak feltételezés.
    Miközben maguk a résztvevők (még ha hazugság is) állítják, hogy nem.
    A 60 dollártól többet kéne kérni.
    Csak ilyenkor mellettük az szól, hogy mindendrágult az elmúlt kb 10-15 évben a játékokat kivéve.

    Nincs igazság, mert soha nem fog kiderülni.
    Hazugsággal mindig meg lehet vádolni a másikat.

    Sőtt ez függ pl a játékoktól is.
    Hiába mondják, hogy egy cod-nál elég a 60 euro, ha egy BF-nél meg nem, mert nem adnak el annyit.
    Ha cod-nál 20 millió elfogy 60 dollárból, akkor Bf-nél 120 dollár lesz a 10 milla példány, ha netán ugyanannyia fejlesztési költség.

    Ezt a 60 dollárt a "copy paste" cuccok tudják tartani, vagy még az sem, és akkor hogy merjenek emelni? mikor vasvillával vannak üldözve még a 60 euro-val is? :D

    Holott lehet az télleg minőségibb, csak éppen ugyanannyi óra meg kontent van benne....
    Ez brutál nehéz téma.
    Én ezért úgy állok hozzá, hogy 60 euro az 60 euro...ennyit kapok érte, azt ennyi.

    Változni nem fog semmi.
    Mosta Dice is engedett, de ez csak a látszat, úgyis az lesz amit akarnak.

    ha lett volna kampányjáték a sok felháborodás végett?
    Mi lett volna?
    A dice direkt gyárt gyenge kampányokat, hogy azt érezd, hogy a multi télleg jobb....
    Mindig az van amit ők akarnak.
    Mint a nőknél. :)
  • Moby
    #79078
    Ennyi év után lassan megtanulok Darkul :D
  • yesname #79077
    Amit ezzel a hsz-szel mondasz az nem szar, nincs vele baj. Az emberek nem a mikrotranzakció ellen vannak célzottan, hanem az ellen, ha azért skineken és egyéb kozmetikai dolgokon túl játékbeli előnyt (is) vásárolhatsz multiban a már leírtak miatt.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.11.17. 16:31:51
  • LBandi77
    #79076
    Darky b+ ne 1-évezzél.Elkezded a játékot mindegy mikor mert a lvl1-et nem engedi össze a lvl100-al.te 0-ás fegyverrel ő +10-el.Érthető?
  • yesname #79075
    De a lényeg, hogy jött Moby és látta, mit is ért máshogy Dark. Mi okozza a bonyodalmakat és két mondatban elmagyarázta neki. Köszönjük!
  • darkSectorxxx #79074
    Én értem, de ez csak rövidtávon érvényesül.
    mert amit ti írtok, azt értem, 2 azonos időt játszó, egy időben kezdő játékos közti, kezdeti fölény....

    Ezt értem, ez oké, de amúgy az életszerűség tekintetében, ez egy nagyon erős papírforma. :)
  • yesname #79073
    Igen, csak addigra mondjuk kihalnak már a szerverek, nem lesz akkora élmény játszani vele, lecseng az egész és hasonlók.És addig pedig még szívsz is, mert te grindelsz valamiért, amiért a fizető nem. És ő meg nem (úgy) szív miatta.
  • Jim Morrison
    #79072
    a ptw játékos előbb megszerzi a jó cuccokat, hősöket, te meg szenvedhetsz pár ezer órát(ebben az esetben) ellenük, hogy ugyanarra a szintre kerülj. addig meg szopsz.

    Nem hiszem hogy te szenvedősen játszanál valamivel 3-4 ezer órát, hogy aztán élvezhető legyen a játék.
  • darkSectorxxx #79071
    Ja hát akkor így oké.
    De ne szűnjön meg, mert van olyan része, amit pl én szeretek, lehet most nem leszek népszerű, se a skineket, meg ilyeneket pl én is vennék pár kedvenc játékomhoz ha lenne....ez lehet szar téma, de akkor bevállalom a szart.... :D
  • yesname #79070
    De ez is P2W, mert fizet azért, hgoy nyerjen. Nem tapasztalat miatt lesz erősebb. Nem azért mert jobb nálad. Nem azért, mert Ő is grindelt 50 órát egy jobb hajóért, fegyverért stb. hanem azért, mert fizetett érte. Ez P2W.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.11.17. 16:26:01
  • darkSectorxxx #79069
    Oké, de ha én is játszom és elérek odáig, akkor én baszom le (persze tudjuk, hogy egyik játékban sincs OP tárgy, mert a BB-ben a build meg a játékstílus is ballance-ban van). :)

    Ezt is írtam persze, a fegyver esete, ha nem fizet, hanem 1 év mulva veszem meg a bb2-őt, akkor is bazshatom.... :)