121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #79308
    Horizon az az ijjazás terén érdekes, mert ha jól látom itt is pont van ilyen többet egyszerre kilőni perk. :D
  • darkSectorxxx #79307
    :D
  • Kongy
    #79306
    Nem, saját magam zártam ki :D


    Egyébként ACO nagyon sokat merít más remek címekből, pl MGS V, Witcher 3, egy csipetnyi Horizon-t is fel véltem fedezni benne. És tényleg nem csak a babérjaikon ültek a fejlesztési idő alatt, ez azért látszik a tartalom mennyiségéből. Nem is értem úgy a Unity környékén miért nem voltak képesek rádöbbenni arra, hogy egy ilyen játékot kellene csinálniuk... Vagy pont akkor kezdték fejleszteni? :D
  • TDC Geronimo
    #79305
    wow a 10 éves téma gyönyörű, 50 mb :D
  • TDC Geronimo
    #79304
    UC 10 éves bundle csomag ingyen 2 napig

    Avatarok, rakat dinamikus téma
  • mucsácsó
    #79303
    Hát igen, eléggé érdekes... sajna az EA képtelen volt és lesz is egy ilyen nívó megközelítésére... :D tőlük nem is szabad várni semmi hasonlót :)

    no igen, amúgy meg ez a fő baj, hogy ma már ez a köztudat - és ezt is használják ki a pénzsóvár zsidrák kiadók is -, hogy miért is lenne elvárás, hogy 60 euróért ne egy kiherélt félkész szart kapj... :D
    régen bezzeg nem így volt.... na de persze ez a DLC/mikrotranzakció/lootbox vita már egy sokszorosan lerágott csont :D
    na de még egy pár év, és a CDRP felmossa megint a géming-padlót a Cyberpunk 2077 nevű tanítással, aztán majd hüledezhetnek megint az EA/Ubi/Acti-féle bandák :)
  • Tikal #79302
    ha jól emlékszem ez volt a harmadik cím, szóval a bevezetésen már túl vannak :) de igazad van, nem mindenki indul ugyanonnan, az EA ezerszer jobb helyzetből indult..
  • TBTPumpa
    #79301
    Megcsinálták a műfaj egyik (legjobb és) meghatározó játékát (RPG), a 2015-ös év legjobb játékát és vászonra vitték Ciri-t. Ezért örökké hálás leszek nekik!
  • mucsácsó
    #79300
    Kb 1:1 ugyanezen a véleményen vagyok... nekem az AC2 volt a csúcs, még úgy is, hogy néha kb 10 FPS-em volt a fos gépemen... :D
    többi az abszolút felejtős (Rouge + Unity full kimaradt) - viszont ez az Origins tényleg kap egy esélyt, ha ennyire jó lett!
  • arty
    #79299
    lengyel rabszolgabérek, bevezetett rpg ip, hype.
    nem mindenki indul ugyan onnan ....
  • Tinman #79298
    Az AC2 után következő részek óta mondogatjuk, mi az amin változtatni kellene... úgy tűnik ehhez a lépéshez kellett 8 rész! Azért ilyenkor szeretném megkérdezni azokat a firkászokat, akik az éppen aktuális n+1. AC-re dobálták a 9-es értékeléseket, hogy ha arra ment a 9, akkor erre most mi? 12? 41?

    - Assassin's Creed - szép graf, 35%-ig oké, utána rémesen repetitív.
    - Assassin's Creed II - Szinte minden hibát javítottak, az 1. részhez képest, de a küllemből egy picit lejjebb adtak.
    - Assassin's Creed: Brotherhood - Elment.
    - Assassin's Creed: Revelations - Elment.
    - Assassin's Creed III - Az eleje elég köhögős, később jobb, de mégis összességében középszerű.
    - Assassin's Creed III: Liberation - Az 1. résszel vetekedik unalmasság tekintetében.
    - Assassin's Creed IV: Black Flag - Az AC, ami alig AC. Totálisan felejthető főszál, remek környezet és gameplay.
    - Assassin's Creed Rogue - Nem sikerült megismételni a BF erényeit, felejthető az egész úgy, ahogy van.
    - Assassin's Creed Unity - Nem volt még hozzá lelki erőm a Rugó után.
    - Assassin's Creed Syndicate - Dettó.
    - Assassin's Creed Chronicles - A China elég fos volt, ebben a műfajban rengeteg jobb van, pl. a perfekt Mark of the Ninja. Az India picit PoP feelingű, ezért jobb, de not a big deal, a Russia-nak van egy korrekt hangulata, de ez is 1 patronos.
    - Assassin's Creed Origins
  • TBTPumpa
    #79297
    Uncharted 10th Anniversary Bundle
  • Moby
    #79296
    Na, feltörtek? :(
  • Moby
    #79295
    Egyébként elég beszédes, hogy mennyire bejön itt mindenkinek ez a játék. Úgyfest tényleg volt értelme kicsit visszafogni a kiadáskényszert, és tényleg elkezdeni dolgozni rajta.
  • Kongy
    #79294
    Ment válasz. :) Meg majd utalom az AC felét, ha visszaszereztem az internetbank fiókomat....
  • Moby
    #79293
    Na, zsír :D
    Írtam neked pár privit :D
  • Kongy
    #79292
    Hát emberek, azt kell hogy mondjam, nagyon durván odatették ezt az AC Origins-t. AC2 óta nem élveztem ennyire új AC játékot. Na, azt mondom ez már tisztességes munka! Kivették a visszatérő, idegesítő dolgokat, és végre abból áll az AC, amiből eredetileg is kellett volna: felfedezés, kalandozás, gyönyörködés az ókori Egyiptomban. Mert hát van miben. Lehengerlően brutálisan néz ki a játék, még konzolon is (Xbox One S), hihetetlenül kidolgozott minden, és a hangulat egyszerűen beszippant. A zene is mesés, helyenként a Prince of Persiát idézi. És ha már PoP, azt kell, hogy mondjam, megbocsátok a Ubisoft-nak, hogy ezt a szériát mellőzi, amíg ilyen címeket tesznek le az asztalra, mint az ACO. Most hirtelenjében ennyit tudtam a játékról írni, ha végeztem vele még tuti jön egy összegzés. Nem holnap lesz.
  • CptFlint
    #79291
    Természetesen nem sajnálom én sem őket egy cseppet sem. Vásárlóként teljesen hidegen hagy, hogy megélnek-e egyáltalán ebből vagy sem. Engem mindig is ebből csak a játék érdekelt. Ha tetszik valami megveszem, ha nem nem. Csak belegondoltam, hogy mi lehet az oka, amiért mindegyik kiadó ebben az évben belerakta a teljes árú játékába a mikrótranzakciót. Valószínűleg a korábbi teljes játékár plusz season pass kombó is hozott nekik annyit, hogy megéljenek belőle. De így valószínűleg nagyon sok milliós eladás kellett, hogy szarrá keressék magukat. Mert ezek a cégek nem szimplán csak megélni akarnak ebből, hanem szarrá akarják keresni magukat. Gondolom ezért próbálkoznak most ennyire erősen mindenben a mikrótranzakciókkal. Tologatják a határaikat, hogy meddig mehetnek el. Profit maximalizálnak gőzerővel. Nagyon is örülök neki, hogy az internetes gamer média és közösség ennyire rájuk pirított. Annak már kevésbé, hogy mindezek ellenére ugyan úgy jól fogynak a játékaik. Most kikapcsolták a BF2-ben a mikrótranzakciókat a Disney nyomása miatt, de lecseng az SW8 film és legkésőbb szerintem jövő év elején visszakapcsolják teljes gőzre ugyan úgy, ahogy volt.
  • darkSectorxxx #79290
    Master Assassin cagyok már, annyira megy a lopakodás. :D
  • Tikal #79289
    Most az EA-ről beszélünk. Tucatnyi helyről folyik be nekik a lóvé, elég csak a sport játékaikra gondolni, bocs, de nem fogom őket sajnálni, hogy sokba kerül a fejlesztés. Ha egy kis kelet európai csapat le tudott tenni egy olyan játékot mint a Witcher akkor ne hogy már a DICE ne tudjon. És hogy a példánál maradjunk, a Star Wars az egy olyan brand amiből tuti milliós eladásaid lesznek ha rárakod a termékedre a nevet, , csak nem kéne elbaszni a mikroval meg a gagyi játékmenettel, de az EA-nek nem volt elég egyszer pofára esni, meg tették másodjára is, és ha van esze a Disney-nek akkor elveszik tőlük és odaadják másnak.
    Persze, értem amit mondasz, keresik a pénzkereseti lehetőségeket. Nos, meg kapták a választ, erre egyre inkább nem vevő a játékos társadalom.
  • CptFlint
    #79288
    Szerintem nem arról van szó, hogy "szegények" gatyában ülnek az irodában. Bár vicces hasonlat. Hanem inkább arról lehet szerintem, hogy túl sokba kerül a mai játékokat előállítani és e miatt sokat kell eladni belőle. De ugye 10+ milliós eladásokat nehéz összehozni sokszor a játék minőségétől függetlenül hisz akkora túlkínálat van. Szóval a drága előállítási költség nagy rizikót jelent, és igazából mind nagy hasznot akarnak, mert ennyi pénzt kis haszonra nem szívesen fektetnek be. Ezért most a mikrótranzakciókat próbálgatják, hogy azzal akarják hosszútávon búsásan nyereségessé tenni, akkor is ha csak pár millió példányt tudnak eladni.
  • Tikal #79287
    Érdekes, ők le tudtak tenni egy 70 euros játékot anélkül hogy telenyomták volna mikrotranzakcióval és mégis csengett a kassza, a népek örültek mert kaptak rohadt sok óra játékot.. ha jól emlékszem valaki itt azt mondta, hogy nem reális elvárás ma már hogy fullos játékot akarok 70 euroért, mert a sok reklám meg a játék fejlesztés blabla...és kell bele a mikro mert szegény fejlesztők gatyában ülnek az irodában olyan csórók... különben tönkremennek...

    Egyébként az EA a játékainak a felét már digitálisan adja el, kérdem én, az a pénz amit megspórol a fizikain, az hol van? Mert nem a játékokban, az ugye látjuk...
  • darkSectorxxx #79286
    Jó basszus, hát nem tudhatom amíg nem egy PROFI (én) játszik....
    Kb a lopakodás vicc kategória, a sas-al együtt, harcolni meg kb instant kill hard-on... :P


    **********************************************************************************************************************

    ACO:

    Láttam ilyen apró érdekességeket a játékból, ami nekem feltűnt, a régi részekhez képest:

    - most ott is simán felmáászhatsz, ahol nincsen kimondottan a grafikával kihangsúlyozva hogy perem vagy kapaszkodó lenne....
    Egy sima téglafalon vagy mi, ami amúgy síknak tűnhet fel lehet mászni...

    Technikai részek:

    - a víz, úszás közben eléggé meglepően jól viselkedik....
    - lehet rosszul láttam, de ha olyan outfit van rajtad, ami eltakarja a szád, akkor a beszédhangod is tompább lesz....

  • darkSectorxxx #79285
    :D
  • Harlekin
    #79284
    Ez annak van aki béna a lopakodáshoz....És azért megnézem, hogy valaki lever 2 kapitányt meg a körítést teszem azt 3-4 szinttel alacsonyabban mint ők...

    Tehát ismét mások általi félinformációkon anyázol...
    Kell lopakodni, és jó is....
    Természetesen kigyúrhatod magad krokodil öldöklésen meg minden egyéb dolgon és mindig 3 szinttel alacsonyabb területen csinálod a fő dolgokat és így már simán átmasírozol mindenkin, de ez pontosan igaz minden játékra ahol fejlődési rendszer van. így ez nem az ACO hibája....
    Vannak videók ahol valaki 20 as szinten 11 perc alatt nyír ki egy halálfejes enemit, úgy hogy kb 40 másik segítő van mivel becsalogatja egy olyan helyre....
  • Moby
    #79283
    Aki ilyet írt, annak nincs ki a négy kereke.
  • darkSectorxxx #79282
    Valamelyik teszt videóban azt írták hogy az ACO-ban a lopakodásnak nincs sok értelme, harccal mindenkit könnyen le lehet verni.

    Hát a jó kurva anyját azt....
  • darkSectorxxx #79281
    Ja vágesz.
    Biztos hogy faszább a több, ezt azóta tudom amióta van fizetésem! :D

    ....kivéve a fertőzéseket.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.19. 16:13:32
  • Moby
    #79280
    Ez nagyon nem ide való téma, de nem, és nem is ez a lényeg:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha van egy vonalzód, aminnek az osztásain a hagyományos tévék színeit ábrázolod, minden intenzitásban, stb. Na. A HDR az, amikor ez a vonalzód soooookal hosszabb, mint amekkora eddig volt. Ha az új vonalzódra kifeszíted ugyanazt a mennyiségű színt(osztást), akkor valójában kevesebb színt tudsz ábrázolni ugyanakkora hosszban mint előtte. Ha legalább olyan részletességben akarsz ábrázolni a hosszabb vonalzón, több színárnyalatra van szükséged. Stimt?
    Na kb ez a kisiskolás szintje a dolognak. :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.19. 16:08:10
  • darkSectorxxx #79279
    Mondjuk a számítást nem értem de:

    8-bit color = 2^8 x 3 = 2^24 = 16.7 million colors
    12-bit color = 2^12 x 3 = 2^36 = 68.7 billion colors

    Színárnyalatokból vajon ennyit meg tud különböztetni a szemünk. :D /ha ez így igaz
  • Tatyla
    #79278
    Na akkor csak marad a Sony KD 49XE9005 az egy százassal hosszabb az LG-től de 10bites panel van benne
  • darkSectorxxx #79277
    Valóban, jó ha informálod, csak mondom, hogy ha HDR 10 lett volna igény, de most elég a különbség, ámde pénz amúgy sem lenen több, akkor a TV maradhat, kár cserélnie, mivel ebben az árban csak ez van. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.19. 15:47:54
  • Moby
    #79276
    Az igények megfogalmazásához ismeretek kellenek. Ez az, amit a gyártók nem akarnak. Hogy a vevőlknek saját igényeik legyenek. Ot tnem lehet kamuzni, mer visszaviszik a terméket. Én most sem tettem mást, hogy a "HDR10 az jó" bullshit helyett (ha ez a téma érdekes itt egyáltalán) legyen olyan valós kép a témában, amiben már valós igények is támaszthatóak/megfogalmazhatóak. És ez önmagában még nem tesz semmit, nem ront el semmit, mert ilyen ismérvek mentén is bátran dönthet úgy valaki: oké, ez nekem élhető kompromisszum, jöhet! Gero is ezt teszi. Ez teljesen rendben van.
  • mucsácsó
    #79275
    CD Projekt RED responds to a tweet alleging that the studio was considering making Cyberpunk 2077 "games as a service"

    ennyi... :D laza válasz a tévhitek eloszlatásaként... :D

    jah és a végére kis fricska:
    We leave greed to others.

    haha, arcok :D:D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.19. 15:43:25
  • darkSectorxxx #79274
    Pontosan, de ezt mondom én is, vannak kritériumok, ha a pénz az köt, akkor abból kell kihozni az igény alapján a legjobbat.

    Én azért nem választottam a 4k-s tv-t (ráadásul az 130/140 lett volna), mert én elhatároztam (150 az nagyon határ volt, nem annyi lovém volt, hanem sajnáltam volna többet kiadni), hogy 4k-s tartalmat max br-ben látnék, évente 2 filmet, nekem fontosabb a képminőség, ezért az a prio.
    Nem a felbontás....

    Azóta is köszönöm a tippet.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.19. 15:40:05
  • Moby
    #79273
    Ez nem maximulizmusról szól, ez a proritásokról szól. Emlékszel, amikor lebeszéltelek a 4K lg-ről, és rábeszéltelek a sony fhd-ra? A te prioritásaiddal most egy szarabb tévét néznél. Kaptál tőlem jobbakat.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.11.19. 15:36:40
  • darkSectorxxx #79272
    Magyarul ugyanazt csinálod mint a többiek.
    Csak valszeg más szinten. Senki sem elégedett azzal ami van soha....de elfogadjuk, ahogy te is a sajátodat. :D
  • darkSectorxxx #79271
    Jogos.
  • darkSectorxxx #79270
    Van a boltban Coca Cola, márka, fasza drága is....finom is.

    De én a L.-be megyek kóláért, mert ahoz képest finom, amennyivel olcsóbb, holott tudom, hogy a márkát, minőséget mennyiért kapnám meg.
    Mégsincs más a Tesco-s meg a Coca között alternatíva, és nem is lesz. :)
  • Moby
    #79269
    Én sokkal jobb monitort/tévét megengedhetnék magamnak, mint amit nézek. A te korábbi álláspontod alapján meg kéne vennem a legjobbat, ami belefér a büdzsébe.
    No hát nem veszem meg. Ugyanis nem felel meg nekem. Nem azért, mert én vagyok a nagyon igényes ember, akinek soha semmi nem jó, hanem abban nem jók, ami nekem fontos volna. Majd ha lesz olyan, ami árban és tudásban ott lesz, ami nekem megfelel, akkor veszek. Addig nem.