121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #79348
    Ma kaptam emailt......

    "Extend your experience with the Season Pass"




    "• The Curse of the Pharaohs: Confront undead pharaohs and mythic monsters. This new enemies will put Bayek to a most perilous task.

    • The Hidden Ones: Continue your adventure with Bayek, years after the end of Origins’ story. You will have access to the most upgraded weapons and outfits."
  • darkSectorxxx #79347
    Ebből látszik, hogy FS játék.
    Minden embernek méás az ami elsőre, easy, és a pokol... :)
  • TDC Geronimo
    #79346
    Amúgy ezt a checkerboard renderinget nem tudom miért nem használják mindenhol. Horizonnak brutális képminősége van.
  • TDC Geronimo
    #79345
    elsőre meglett
  • Rage47
    #79344
    nekem is az volt a mérföldkő, utána uncsi volt már, tudtam, mire számítsak :D
    a DMC4 bossai jobban megfogtak, rájöttem, hogy jobban bírom az olyan boss fightokat, ahol több a sztori, dumálnak egymással a szereplők, többfajta interakció, animáció van - Bloodborne-ban annyi volt, hogy dodge-oltam aztán ütöttem, kész.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.11.20. 13:24:21
  • Tatyla
    #79343
    Nekem a 350 a plafon nincs és nem is akarok többet szánni rá
  • darkSectorxxx #79342
    Én nekem az volt a legjobb élmény mikor elmagyarázták, hogy hogyan kéne eleve játszanom.
  • Kandurex
    #79341
    Igen? Én ott unatkozva rágóztam.

    Straved...na azon szoptam, mint a torkosborz.
  • GOTY
    #79340
    Hát én sosem fogom elfelejteni, amikor először levágtam Cleric Beastet. Nekem az volt az első From-játékom. Kalapált a szívem, remegett kezem lában az adrenalinfröccstől, fel se fogtam, hogy levágtam, és csak kiabáltam magamnak, hogy sikerült, sikerült.

    Istenkirály érzés volt!
  • Moby
    #79339
    Ráadásul a teljes áru AAA+ játékok kockázatosak, és nehezen kezelhetőek. Ezek a féláras féljátékok rugalmasabbak, és kísérletezőbbek. A nóti sem mert elsőre teljesben olyan unchartedet kiadni, amiben nincs Drake. Pedig rohadtjól működik, és remélem lesz erre lég feedback is.
    Nem kezelhető ma már ennyire tömbösítve a játékipar. Teljesen normális, hogy keresi azokat a modelleket, amik valamiféle kiutat jelentenek a főleg financiális eredetű problémákból.
  • Moby
    #79338
    Igen, de az engem bevallom szórakoztat. Engem a játékokban főleg maga a progressz szórakoztat. Amíg érzem, hogy én is fejlődök, adoptálok dolgokat, halad valamerre az egész. A készbe beleülni snassz. Szerintem érted mire gondolok. Többeknek itt is, máshol is fogtam a kezét az első souls lépéseknél. Szinte minden alkalommal, amikor látok valakit túljutni az első bosson ugyanaz jut eszembe: bárcsak újra átélhetném azt a pillanatot!. Ráadásul amikor újra beleállok valamibe, szinte mindig találok valamit újat. Elkezdtem az ACO-t ps4-en, eladtam a lemezest, megvettem X-re digitbe. Ott már kicsit máshogy álltam bele. Nekem ez a műfaj (dlc, kieg,stb) ha jól van megcsinálva, _nekem_ bejön. És még az sem zavar, ha sok pénz keresnek vele. Keressenek. Működjön jól, adjon eleget, legyen jól árazva, legyen érdemes beleállni. Ha ez megvan, tőlem jöhet bármikor.
  • darkSectorxxx #79337
    Szerintem is lesz.
    Hozizon is kapott..... :D
  • darkSectorxxx #79336
    Nehéz lesz vitatkozni ezzel az állítással, először azt hittem hibás a monitorom, de nem :D
  • Tinman #79335
    Igen, de az a gond, hogy utána megint bele kell szokni. Mert újrajátszani senkinek nincs ideje a DLC-k miatt.

    W3 esetében sok helyen expansion-nak mondták, érthető okból, mert tényleg annyi tartalmat adott hozzá. Jó ritka az ilyen.
  • Moby
    #79334
    Várni ezt lehet a többitől is. Sőt, ezt is kell, és ha nem ezt adja, akkor nem kell megvenni.
  • mucsácsó
    #79333
    No igen, de kb így ennyi is volt a létező összes DLC (sőt, inkább nevezzük kiegészítőnek régi szóval :P), ami értelmesnek nevezhető... :\
    jah meg a Bloodborne DLC, az még az jáú vót. (meg gyanítom a DS3 2 DLC-je se lett annyira rossz).

    De ez megint olyan, hogy CDPR + Nóti meg From... többitől bandától aligha kéne hasonló kontentet várni, hasonló ár-érték arányban... :(
    Ha ez lenne a DLC-nívó, akkor még venném is őket örömmel - csak kurvára messze állunk attól, hogy ezt lehessen az átlagnak nevezni...

    De egyébként igen, W3 DLC-k konkrétan bőven külön játékot tesznek ki...
  • Moby
    #79332
    Én ezektől nem félek. Vagy lópáncél és leszarom, vagy tartalom, és akkor olcsón kapok még kicsi folytatást. Árazásban és tartalomban, önállóságban, a witcher3 dlc modellje rohadtjó volt. Mindkét dlc simán megállná a helyét önálló játékként is. Vagy ott a Lost Legacy. Ugyanez, csak ott tényleg önállóként adták ki. Ez is élhető teljesen.
  • Tinman #79331
    Egyetértek, nem kell DLC, bár soha ne lenne 1 sem, de félek lesz.
  • Moby
    #79330
    Van ebben annyi tartalom, nem kell ehhez még dlc is, csak tartson ki a lendület az alapjáték végéig. DLC majd jó lesz egyszer később, lesz miért elővenni megint kispénzért.
  • Tinman #79329
    AC2 nálam is betalált, de ugye főleg azért, mert amit az 1.-ben utáltunk, az ebben a részben gatyába lett rázva.

    Érdekelne is ez az AC:O még magasabb áron is, de tuti még jön hozzá sztori DLC aranyáron, szóval inkább majd a teljest 1.5 év múlva negyed áron.
  • Moby
    #79328
    Jó lenne, de nem látom ezt a tendenciát az olednél. Továbbra is nevetséges a kihozatali ráta, nincs használható gyártástech. Minden évben ígéret az oled, csak valósággá nem válik soha. Jó lenne monitorméretben, a dell el is kezdte forgalmazni elmebeteg árban a 32-es 4k monitort, 4 hónap múlva beszüntette a forgalmazását a problémák miatt. Az egész tévé téma egy bűzölgő szarhalom, panellottóval, oleddel, mindennel.
  • GOTY
    #79327
    Én is inkább 65-ben venném, bár most 55-os a tevem, és pont jó méret az oda. OLED-et szerintem kb. olyan 2 év múlva érdemes venni, bár ha szegény Totti jut eszembe, akkor azt mondom, most kell!
  • Harlekin
    #79326
    pont ennek néztem ki a 65 ösét! 2 hete még 965 000 volt a legolcsóbb helyen ma néztem már csak 884 000....

    Nem hittem el amit látok olyan a képe...Kíváncsi lennék mit tud az Xel remélem valahol lesz lehetőségem megnézni....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2017.11.20. 08:33:29
  • GOTY
    #79325
    Egyre volt, amire azt mondtam, hú, s ami még az elérhető, bár nagyon drága ár, az az LG OLED 55B7V.

    589.999 HUF.

    Egy év múlva ezt be lehet húzni már 400-ért majd.
  • GOTY
    #79324
    És az mit kell, hogy tudjon?
  • Moby
    #79323
    jó randa :D
  • darkSectorxxx #79322
    Ő izé....

    GT Sports Steelbook, féláron!



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.20. 00:28:48
  • darkSectorxxx #79321
    Az hát.
    Leteszteltem az AI-t....átment a vizsgán! :)
  • Tikal #79320
    a lopakodás mestere vagy :)
  • Tikal #79319
    hogyne lenne: STAR WARS :D Kell ennél jobb alapanyag? Még azt az egy single player játékot is dobták....

    Azért a Witcher nem csak azért lett jó mert egy regényből készült, az még nem biztosíték semmire... egyébként nem értem, akkor mire vonatkozott az a megállapításod hogy nem mindenki indul ugyanonnan.
    Most azt mondod, egy multitól csak szar címet lehet várni? Mert szerintem vannak ellenpéldák...
  • mucsácsó
    #79318
    Leszedtem én is, de tényleg eléggé ótvar, legyünk őszinték :D marad az alap theme...
    majd sztem Firewatch dynamic theme-et húzom be (fizus), az rohadtul bejövős :) használja valaki esetleg?




    áhh..zseniális!
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.11.20. 00:23:30
  • Kongy
    #79317
    Szemrák gyanús
  • darkSectorxxx #79316
    Hu ez kibaszott roda. :D
    Ettől független leszedtem én is, hátha valamire jó lesz.
  • TDC Geronimo
    #79315
    Szedjétek ingyé van!

  • darkSectorxxx #79314




    Most ilyen törölközőben nyomatom. :D



    Ezt is kirakták szépen kavicsokból! :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.19. 22:19:07
  • darkSectorxxx #79313
    Uh...:S
  • TDC Geronimo
    #79312
    azon a képen egyáltalán nem jön át. Írja is a share hogy HDR ha be van kapcsolva, akkor inkorrektek lehetnek a színek a képen/videón
  • darkSectorxxx #79311
    Tudom nem jön át a képeken, de tudsz dobni pár képet?
    Vagy 4k képeket nem fényképez a pro?
  • TDC Geronimo
    #79310
    Áh hát ez a horizon 4k HDRbe olyan hogy besírok. Holnap veszem is meg a kieget
  • arty
    #79309
    ezt mondom: egy elismert IP 3. részét hozták ki... ahol csomó minden a regényből, regényekből adott volt - van ilyen alapanyaga az EA-nak? (nem mondom, hogy nincs regény, amihez nyúlni lehetne, de ki tudja bejönne-e a játékosoknak az adaptáció?)

    bioware pl usa studio - el tudod képzelni a bérkülönbségeket? (bioware vs. cdprojekt)

    és akkor ott van még az is, hogy lehet h a cdprojektnél van 1-2 kiemelkedő tehetség, akik húzzák magukkal a csapatot... meg nincs felettük EA szintű vízfej, ami szintén sokmindent kizár...