121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #79391
    van benne mikro, majd az behozza szegény EA-nek
  • darkSectorxxx #79390
    ACO első Legendary íjam. :)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.20. 22:11:17
  • darkSectorxxx #79389
    Gondolom a pószter kerül 2k-ba. :D
  • darkSectorxxx #79388
    Nem azon csodálkoztam, hanem hogyhogy nem 60k a játék, igazán megérdemelné. :)
  • Kongy
    #79387
    Platinumshopnál van egy-két jó akció Black Friday alkalmából. Battleborn pl röhejes 2k-ért vihető... :D Már akinek kell...
  • Tikal #79386
    mikor kijöttek a witcherrel akkor még kis cég volt.. és ma már nem az.
    Az EA meg sose volt kicsi és ennyire futja nekik (lásd BF2) az egyik legjobban csengő névvel a szórakoztatóiparban.
  • Tikal #79385
    már nem annyira vezet..inkább 50-50..
  • Moby
    #79384
    Azé ennyire ne torzítsatok má' A W3 konkrétan egy gigaprojekt vót. Kurvanagy büdzsével futott, óriási nemzetközi stáb dolgozott rajta. Az a kis lengyel stúdió az első rész környékén még tényleg kis lengyel stúdió lehetett, de az ilyen módon (amellett, hogy nagyon szerettem a játékot) nem volt teljesen mérhető az akkor AAA+ kategóriában.
  • Tikal #79383
    most miért csodálkozol? Valamiből meg kell nekik is élni, ma már nem két fillér egy ilyen játékot letenni az asztalra...
  • Tikal #79382
    ott van a kezükben egy jol ismert brand és csak egy BF-re futja, egy copy-paste lövölde VS egy kis lengyel studio a semmiből bevezett egy címet és a harmadikkal letarolják a piacot. nem tudok mit mondani. szerintem egy W3 szintű játék a star wars világában bőven hozná a witcher számait, szóval nem értem mitől félnek, nem értem miért akarod ugy beállitani hogy az EA van a szarabb helyzetben :)
  • Moby
    #79381
    Hogyne tudnám. Itt őrzöm a fiókban az OKJ-s gondolatolvasó oklevelem :)
  • yesname #79380
    Gondolom te is tudod, hogy megabyetot akart írni. :)
  • Moby
    #79379
    4K 5 megabiten?
    Az csodálatos lehet... :D
  • TDC Geronimo
    #79378
    Az valóban zizis, de a 4k nem az
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.11.20. 20:26:19
  • Zóanagyvarázsló
    #79377
    Én sajnos nem tudtam kipróbálni megfelelő eszközök híján a 4K-jukat, de az 1080p-jük kanyarban nincs a Blu-rayhez képest.
  • TDC Geronimo
    #79376
    Jó ez megint olyan mint a kamu HDR. Értem én, hogy nem valódi 4k, de ettől függetlenül eszméletlen jól néz ki. Akkor maradjunk annyiban, hogy jobb, mint a full hd tartalom...
  • arty
    #79375
    1.) a netflix 4k-jánál sokszor jobb egy sima bluray
    2.) a legtöbb 2017es film is 2k-ban masterelődik, kicsi az esély, h valaki idén VALÓDI 4k tartalomba fusson bele... (hacsak nem jár utána)

    szóval én gyanítom h csak szerelmes vagy a tévédbe :D
  • arty
    #79374
    ez így nem igaz :)
    általában még vezet a fizikai, legalábbis ahonnan vannak számok... (destiny2 kapcsán olvastam h ott már átbillent a mérleg :( )
  • arty
    #79373
    nem fogy jol az sw játékuk? ;)
    vagy mi a mérce? h neked tetszik-e?

    és igen, arra gondoltam h egy usa/ea hátrányból indul, mert multi, mert drága.
    és mert mások a célok... (ők nem lennének elégedettek a w3 számaival, az tuti :) )
  • TDC Geronimo
    #79372
    Biztos, mindenesetre marha jól néz ki és nem artifactos.
  • n000rbi
    #79371
    A netflixes 4k állítólag nagyon alacsony bitrátájú, szerintem ezért lehetséges.
  • darkSectorxxx #79370
    :D
  • TDC Geronimo
    #79369
    Kipróbáltam 4k netflixet is. Azt hittem a fos 5 megás netemmel esélytelen, de csodák csodájára megy. Én nem tudom hogy tömörítik már ezeket, de bokalefosós minőségben jön akadás nélkül 5 megás neten a 4k tartalom. Elég arcpirító a változás az előző 1080p tvmhez képest pedig az se volt szar kategóriás.
  • LBandi77
    #79368
    Nagyon maximum padavan.
  • darkSectorxxx #79367
    A mestergyilkos újra akcióban (ACO)....:D
  • darkSectorxxx #79366
    Egy sima alap fos autós játék Need For Speed Payback ===== 22500ft!

  • Zóanagyvarázsló
    #79365
    Sokkal több? A Destiny 2-ből több ment el digitálisan, mint dobozosan, de nem sokkal, és sokan anomáliának tekintik, mert eddig AAA fronton konzolon ez nem volt jellemző. A semmit sem jelent ennek fényében óriási túlzás.

    A 61%-os esés egy 2 - és nem 5 - évvel ezelőtti előzményhez képest túl nagynak tűnik ahhoz, hogy az eggyel kevesebb rendelkezésre álló nap és a digitális előretörés megmagyarázza, inkább csak kozmetikázni lehet.

    Mellesleg a tavalyi Battlefield 1-nél is 50%-kal gyengébben nyitott.
  • Katalizátor
    #79364
    Így igaz, de a "semmit sem jelent" azért erős túlzás, hisz tükre az eladásoknak, ráadásul jobban reprezentálja a hűséget. Nem véletlenül erre fókuszálnak a marketingesek.
  • TDC Geronimo
    #79363
    fizikai kiadás. Sokkal több a digitális eladás ma már, mint a fizikai. Szóval semmit nem jelent
  • Katalizátor
    #79362
    Nem rossz az sztem, habár én nem is találkozom vele olyan sűrűn, hisz kevesebb ilyen játékkal játszom. De még mindig jobb, mint speckó kombóķat csontig betanulni, nem is nagyon szabadna ezt tovább variálni. Egy Mortal Kombatnál még megértem, hisz ott csak a bunyó van, de azt meg is hagynám azoknak, akik csak erre vágynak!
  • darkSectorxxx #79361
    Hát én úgy gondolom a régi ac-k még butábbak is voltak a mostani war-tól, mert a war-nál vannak olyan ellenfelek stb ahol több gomb, mozdulat van.

    De ez sokkal jobb, és ezt a ds féle koppintásnak köszönheti. Egyelőre attól jobbat még nem találtak ki, annyira látszik , hogy még a parry is van, ami baromi jo dolog.....
  • Kongy
    #79360
    AC-nek az Origins-ig nagyon is hasonló harcrendszere volt, mint a Shadow of War-nak, vagy a Batman játékoknak. És nagyon jó, hogy most nem ez a harcrendszer van.. Shadow of War-tól is többek között emiatt kaptam agyfaszt, annyira lerágott csont ez a harcrendszer már, iszonyat unalmas, elcsépelt, ezerszer látott.
  • Katalizátor
    #79359
    Muhahahahaha!
    Jó gagyi lett a BF2 startja!!!
    Végre a vásárlóknak is kinyílt a szemük!
  • darkSectorxxx #79358
    100-at látsz, csak utána lesz belőle 120%.
  • darkSectorxxx #79357
    Ez igaz...nem 1 dlc lesz, csak kérdés mennyit tesz az alaphoz. :)
    Nem mintha az alap rövid lenne.
  • Tinman #79356
    W r different.

    Engem frusztrál, ha valamilyen játékba elmerülök, akkor a full tartalom helyett csak a 80%-át láthatom, mert majd jön valamikor hozzá még sztori mód. Én ezt kiszúrásnak érzem, de egyúttal azt is érzem, hogy elesnek a pénzemtől, mert hajlandó lennék magasabb áron vásárolni elég hamar, ha 100%-ra tudom, hogy nem lesz hozzá további tartalmi DLC. De mivel ebben az esetben is lesz, így látok egy játékot, ami számomra még nem teljes. Kár.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.11.20. 14:37:12
  • Tinman #79355
    Ha lesz SP, az garantáltan több tartalmat jelent még, nem csak 1-2-t mutató. Majd egyben...
  • darkSectorxxx #79354
    Szólj, ha kell átadom az irányítást a játékba, próbáld ki magad, egy szavadba kerül és akkor meglátod. :)
    Ezt többször említettem már.
    Bárkinek shared play-ben ami van játékom játszhat vele kipróbálhatja megvásárlás előtt, ha szeretné.
    Ha érdekel, akkor szólj....
  • darkSectorxxx #79353
    Az ugri-bugri még most is fos, de a harc jó.
  • darkSectorxxx #79352
    Határozottam, qrvára nem....

    Bocs hogy ezt mondom, de soha.
    ACO harcrendszere kb 1000000 összetettebb, jobb mint a war-é.
    Régen lehet buta volt, most viszont öröm lopakodni és harcolni benne. :)
    (legalábbis szerintem)
    Határozottan úgy érzem, hogy jobb az ACO-ban, a régi részek télleg fosok voltak, de most nagyon adja szerintem.
    Én ez miatt vettem meg elsősorban és játszom még mindig.

    Bár enek ellenére még te vagy más érezheti másképpen, de fejlődés az van, és nagyon jó irányba. Hálisten az animációs hibák itt nincsenek már.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.20. 14:20:33